Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2013., 22:16   #1
Kako izbaciti iz glave osobu koju ni ne poznajete?

dakle ovako...ne znam je li već bila ovakva tema, ja ju barem nisam našla.
prije nešto više od godinu dana vidjela sam na faksu jednog dečka, onako random na predavanju, sjedio je blizu mene. Ja sam se tog trenutka zaljubila. Znam da zvuči glupo, ali naprosto sam osjetila 'ono nešto ', kao da ga znam sto godina ( iako sam ga tada prvi put vidjela u životu ) i da je ' on onaj pravi '
Znam da ovo totalno glupo zvuči, imam 22 godine i sama se zbog toga osjećam kao idiot. Znalo mi se naravno puno puta dogoditi
da vidim nekog tipa koji me privukao izgledom, ali bi me prošlo u roku od par sati, eventualno par dana. No, ovo traje već više od godinu dana. Nisam ga vidjela skoro pola godine, no još uvijek mi je stalno u mislima, svako malo mu stalkam fejs ( da, znam ). Ja ne znam što se to događa, da mi je godinu dana u mislima tip kojeg sam vidjela nekoliko puta u prolazu i pri svakom susretu protrnula i ostala bez zraka. Jednom sam ga čula kako priča s frendovima i skužila sam da imamo veoma sličan smisao za humor Imam taj problem da sam sa većinom osoba muškog spola totalno zatvorena i napeta te imam osjećaj da bih s njim bila totalno opuštena i svoja, tako mi djeluje njegova pojava i valjda me zato toliko jako privlači. Objektivno gledajući nije nešto posebno zgodan, totalni prosjek, ali me privukao nekako ' cijeli paket ' iako nismo nikad prozborili ni riječi.
Uglavnom, bila bih jako zahvalna za bilo kakav savjet kako se riješiti ovog glupog, zamarajućeg osjećaja :/
Najgore od svega je što je moja frendica bila u identičnoj situaciji i na kraju je to završilo hepi endom i time mi dala nadu. Nemam pojma što da radim. Može neki savjet, pliz
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:18   #2
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
Može neki savjet, pliz
Priđi mu i isprobaj sreću. Ili, nađi drugog dečka pa ćeš prestati misliti na njega.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:22   #3
Huh, malo sam kukavica po tom pitanju Mislim, jedini način na koji bih mu mogla priči je preko fejsa ili vikendom ( jer otprilike znam gdje izlazi ) al ono, treba ima hrabrosti za to i kakve sam sreće, 99,9% bi završilo odjebom
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:23   #4
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
jer otprilike znam gdje izlazi
Što ćeš lakšega od toga... naruči piće i prođi pored njega, "zapni" za nečiju nogu i prolij ga... nisi nikad gledala romantične filmove?
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:23   #5
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
Objektivno gledajući nije nešto posebno zgodan, totalni prosjek, ali me privukao nekako ' cijeli paket ' iako nismo nikad prozborili ni riječi.
A kako ti izgledaš ?

Mira Flying is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:24   #6
umm...pa tu smo negdje, u sličnoj kategoriji
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:28   #7
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Što ćeš lakšega od toga... naruči piće i prođi pored njega, "zapni" za nečiju nogu i prolij ga... nisi nikad gledala romantične filmove?
mislim da bi trebala biti poprilično pijana za ikakvu akciju
ma ne, nemam hrabrosti mu priči ikako. jer kao prvo, ne znam ni da li je slobodan. Poprilično sam sigurna da je, ali opet
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:30   #8
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
Huh, malo sam kukavica po tom pitanju Mislim, jedini način na koji bih mu mogla priči je preko fejsa ili vikendom ( jer otprilike znam gdje izlazi ) al ono, treba ima hrabrosti za to i kakve sam sreće, 99,9% bi završilo odjebom
Pa dobro, čak i da završi odjebom, barem bi imala podlogu da kreneš dalje, ovako samo hraniš tu fiksaciju, a tako možeš u nedogled. Znači, bolje da mu priđeš, pa makar te i odjebao.

Kako ja racionaliziram ovakve simpatije - pa, kažem samoj sebi da ne znam ništa o tom dečku i da bi čak mogao biti i nekakav luđak, a ja tu slinim kao šiparica. To što on na fejsu svašta piše ne znači da je relationship material.
Mira Flying is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:31   #9
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
mislim da bi trebala biti poprilično pijana za ikakvu akciju
ma ne, nemam hrabrosti mu priči ikako. jer kao prvo, ne znam ni da li je slobodan. Poprilično sam sigurna da je, ali opet
Ako prilaziš nekome na slijepo, to znači da ništa ne znaš o toj osobi i da moraš biti spreman na svakakve odgovore. Svima nam je tako, treba stisnuti zube i biti hrabar tih minutu-dvije.

Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
mislim da bi trebala biti poprilično pijana za ikakvu akciju
Možda ne voli pijane cure, zapravo, većina ih ne voli pijane cure. Ne bih se igrala s time
Mira Flying is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:32   #10
Ako se već bojiš prići mu uživo, možeš mu poslati poruku na fejs. Nešto tipa... vidjela sam te na predavanjima, na faksu... kak ide? ovo ono...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:35   #11
face ti neće pomoć...pozovi ga na partiju klikera
PrtSer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:38   #12
Quote:
Mira Flying kaže: Pogledaj post
Pa dobro, čak i da završi odjebom, barem bi imala podlogu da kreneš dalje, ovako samo hraniš tu fiksaciju, a tako možeš u nedogled. Znači, bolje da mu priđeš, pa makar te i odjebao.

Kako ja racionaliziram ovakve simpatije - pa, kažem samoj sebi da ne znam ništa o tom dečku i da bi čak mogao biti i nekakav luđak, a ja tu slinim kao šiparica. To što on na fejsu svašta piše ne znači da je relationship material.
Sa drugim dijelom se u potpunosti slažem.
On mi ovako djeluje ful otvoreno i društveno, ali mislim da je dosta zatvoren što se tiče cura, čak sam naišla na neku njegovu sliku gdje ga frendovi nešto sprdaju u vezi toga
Oh, nema tu kruha.
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:38   #13
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
mislim da bi trebala biti poprilično pijana za ikakvu akciju
ma ne, nemam hrabrosti mu priči ikako. jer kao prvo, ne znam ni da li je slobodan. Poprilično sam sigurna da je, ali opet
OK idemo skupa pa ću te ja gurnuti... na tebi je samo da padneš
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:40   #14
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
OK idemo skupa pa ću te ja gurnuti... na tebi je samo da padneš
deal
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:40   #15
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
Oh, nema tu kruha.
Jadan dečko, ostati će bez prilike da ga stavi, a da za nju nikad nije ni saznao
Mira Flying is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:45   #16
Quote:
Mira Flying kaže: Pogledaj post
Jadan dečko, ostati će bez prilike da ga stavi, a da za nju nikad nije ni saznao
baš tužno, jelda ?
a nemam pojma što da radim.
konstantno si matram da ako nešto treba biti da će se jednostavno desiti, da će nas ' sudbina magično spojiti ' i bla bla takve fore al ono sve mi se čini da ništa od toga

što se tiče moje frendice, njoj se tako isto jedan dečko sviđao nekih dvije-tri godine, svako malo ga je viđala vani i po busevima i na kraju su jednu večer završili skupa i od tada su nerazdvojni. Takve stvari mi daju nadu ali mislim da ja nisam te sreće.
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:45   #17
A iz kud si?
Najbolje je da ga pozoveš na piće ako ga sretneš,i nemoj odmah sve reći čovjeku u facu.Malo po malo mu daj do znanja da ti se sviđa.
Ja sve odma reko jednoj curi što je rezultiralo odjebom,nezz dal to vrijedi u suprotnom.Znam da se vjerojatno teško suzdržat....
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:48   #18
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
A iz kud si?
Najbolje je da ga pozoveš na piće ako ga sretneš,i nemoj odmah sve reći čovjeku u facu.Malo po malo mu daj do znanja da ti se sviđa.
Ja sve odma reko jednoj curi što je rezultiralo odjebom,nezz dal to vrijedi u suprotnom.Znam da se vjerojatno teško suzdržat....
ne znam kakva je bila tvoja situacija, ali ja tog dečka praktički ni ne znam, ne mogu samo tako potpunog stranca pozvati na cugu, pa mislio bi da sam poremećena haha
da bar imamo kakvih zajedničkih prijatelja / poznanika, ali ništa
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:49   #19
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
baš tužno, jelda ?
a nemam pojma što da radim.
konstantno si matram da ako nešto treba biti da će se jednostavno desiti, da će nas ' sudbina magično spojiti ' i bla bla takve fore al ono sve mi se čini da ništa od toga

što se tiče moje frendice, njoj se tako isto jedan dečko sviđao nekih dvije-tri godine, svako malo ga je viđala vani i po busevima i na kraju su jednu večer završili skupa i od tada su nerazdvojni. Takve stvari mi daju nadu ali mislim da ja nisam te sreće.
Rijetko kad, u životu, stvari dolaze same od sebe. Dečke treba opkoliti, srušiti im zidove i natjerati ih da se predaju... Iako, iz mog iskustva, gaće im padaju same od sebe čim nešto konkretnije predložiš. Zbariti je lako, ostvariti lijepu vezu već malo teže.
Mira Flying is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:52   #20
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
ne znam kakva je bila tvoja situacija, ali ja tog dečka praktički ni ne znam, ne mogu samo tako potpunog stranca pozvati na cugu, pa mislio bi da sam poremećena haha
da bar imamo kakvih zajedničkih prijatelja / poznanika, ali ništa
Pa rekla si da znaš di izlazi.Ideš tamo i praviš se da je slučajno
Mozda da napišeš ime lika,možda čita na forumu
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.