Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2008., 17:12   #41
Nije mi vrag dao mira,odmah sam morala probati i ovu moisture relaxing masku.
Ajme,kako je to dobro
Divota,divota!
Prezadovoljna sam s ovom maskom,sigurno ću je ponovo kupiti
Iva,sve je dobro,vjeruj mi Ja uglavnom koristim ovu skincare liniju, jedino imam benefiance kremu za oči.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 17:14   #42
hehe super hvala onda cu sve nakupovati ne znam kad mi je kosa bila tako meka zadnji puta. a nisam se cesljala mjesec dana vec a kupila sasvim slucajno, jer nisam imala izbora
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 17:23   #43
Sad tek vidim tvoju lokaciju,pa ti živiš na samom izvoru ljepote
Jel shiseido tu povoljniji nego kod nas?
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 17:26   #44
Quote:
Soleiol kaže: Pogledaj post
Sad tek vidim tvoju lokaciju,pa ti živiš na samom izvoru ljepote
Jel shiseido tu povoljniji nego kod nas?
pa evo, sapmpon 550ml platila cijelih 36 kuna a sutra cu ici u pohode, da vidim kakve su cijene ostalih stvarcica. al sam vidla da ih ima u svakom ducanu, pa vjerojatno nije previse skupo
ajde me uputite u jos neku japansku kozmetiku, koju bi bilo dobro pogledati.. jedini problem ovdje je kaj je bas sve na japanskom
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 17:36   #45
Japanska kozmetika
Obožavam shiseido.Sve njihovo mi je predobro,od šminke,sjenila,tonirane kreme ma sve.Njihova preparativa mi je zakon
Kanebo je isto japanska marka,imam samo masku njihovu,baš sam pisala neki dan kako je genijalna.Niisam probala ništa drugo,ovdje je nenormalno skup Kanebo.
Shiseido je isto dosta skup kod nas ali zato se na e-bayu ili na strawberry može naći puno povoljnije(skoro upola )
Ovu masku za kosu si stvarno jeftino platila :ljubomorna:

Ajde kad se vratiš iz pohoda baš napiši ako se sjetiš nekih cijena,baš me zanima koliko nas pljačkaju ovdje
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 17:49   #46
Ajd, isprobavajmo sve i pišimo ovdje. Ne mogu vjerovat da je u Shiseidu sve tak super.

@Iva
Tokyo
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 17:52   #47
Iva,ne mogu vjerovati da sam ti zaboravila preporučiti i Kenzoki
Imam njihovu kremu za oči,divno miriše,gel za umivanje,kremu za lice potrošila Sve mi je bilo super,mirišljavo i ugodno na licu Probaj i Kenzoki, definitivno se nećeš razočarati
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 17:55   #48
hvala)) ionako nemam sta pametno za raditi posle posla umorna, pa da vidimo sta se to nudi i pamtim cijene

@innocent
slazem se. raj na zemlji
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 08:53   #49
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Ajd, isprobavajmo sve i pišimo ovdje. Ne mogu vjerovat da je u Shiseidu sve tak super.

@Iva
Tokyo
Preporucit cu ti Shu Uemuru,to je jedan od najjacih japanskih kozmetickih brandova. Kozmetika Shiseido koju kupujes je ista kao u Evropi ili imaju neke posebne linije za domace trziste?
Dobra je i dekorativna kozmetika Anna Sui
__________________
"What's the use of watching?A watched pot never boils".
Elizabeth Gaskell
Telma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 12:40   #50
A sad, trenutak brutalne iskrenosti, zaljubila sam se u Shiseido kad sam vidjela da im je lice u kampanji Milica Tomić, konceptualna umjetnica, i još su iskoristili jedan od njenih radova
Ono, baš su me oduševili

@Telma
Kupujem iz Amerike, ne iz Hrvatske. Ali mislim da je to jedno te isto. Ne vjerujem da Shiseido ima special liniju za hrvatice
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 15:17   #51
Quote:
Telma kaže: Pogledaj post
Preporucit cu ti Shu Uemuru,to je jedan od najjacih japanskih kozmetickih brandova. Kozmetika Shiseido koju kupujes je ista kao u Evropi ili imaju neke posebne linije za domace trziste?
Dobra je i dekorativna kozmetika Anna Sui
Telma je u pravu,shiseido ima recimo skincare liniju posebno formuliranu za azijsko,posebno za europsko tržište.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 15:32   #52
Prvi glas
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 00:31   #53
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Prvi glas
Cure jel' mi mozete reci da li je istina da vise nema kupiti kod nas shiseidov veil jer sam trenutno u Koreji pa bi ga u tom slucaju kupila ovdje.
agnus girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 06:45   #54
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post

@Telma
Kupujem iz Amerike, ne iz Hrvatske. Ali mislim da je to jedno te isto. Ne vjerujem da Shiseido ima special liniju za hrvatice
Pitanje je bilo za Ivu,greskom sam tebe kvotala. Tvoj najdrazi brand,naime, ima posebne linije u Aziji,znatno jeftinije od one koja se prodaje drugdje u svijetu. U Aziji se,naravno,prodaje i Shiseido kojeg ti kupujes,kazes u Americi, i jednako je skup kao i u Americi. Prodaje se u boljim robnim kucama sa ostalim luksuznim kozmetickim brandovima. Najjeftinija varijanta (a postoji i jedna izmedju),o kojoj Iva najvjerojantnije prica, se prodaje u najobicnijim supermarketima, kvartovskim ducanima....
__________________
"What's the use of watching?A watched pot never boils".
Elizabeth Gaskell
Telma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 13:57   #55
Quote:
agnus girl kaže: Pogledaj post
Cure jel' mi mozete reci da li je istina da vise nema kupiti kod nas shiseidov veil jer sam trenutno u Koreji pa bi ga u tom slucaju kupila ovdje.
kupi, za svaki slučaj

@Telma
hvala na informaciji
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 14:29   #56
Mene stalno glede kozmetike muči jedna dilema potaknuta Vichyem. Naime, on je kod nas dosta skup, a u europi zadnji šrot. Nadam se da to nije slučaj i sa shiseidom i drugim ekskluzivnim brandovima kod nas. Zanima me u kojem je rangu shiseido tamo?! Valjda ne u rangu nivee
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 14:30   #57

probaj, pa ćeš vidjeti
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 14:40   #58
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Mene stalno glede kozmetike muči jedna dilema potaknuta Vichyem. Naime, on je kod nas dosta skup, a u europi zadnji šrot. Nadam se da to nije slučaj i sa shiseidom i drugim ekskluzivnim brandovima kod nas. Zanima me u kojem je rangu shiseido tamo?! Valjda ne u rangu nivee
u europi je vichy zadnji shit? smijem li pitati od kud ti ta informacija tj po cemu si ti stekla takav dojam?
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:14   #59
Shiseido trenutno koristim, dobar je, nije spektakularan, ali bolji od krema za 100kn. Pa jesi vidjela koliko vichy košta u njemačkoj?!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:46   #60
imaš super reviewova na siteu MakeUpAlley
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.