Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 20:09   #41
Quote:
*Ena* kaže: Pogledaj post
pitanje je ko samo mudruje i izmišlja toplu vodu,a ko zaista ima iskustva
good for you, nadajmo se da ce i njegova iskustva bit jednako pozitivna..

Grazia is offline  
Old 15.01.2008., 20:14   #42
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Ma nek unajme profesionalca

a imaju i swinger klubove za one zamorene bracnim duznostima..
Grazia is offline  
Old 15.01.2008., 20:17   #43
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
a imaju i swinger klubove za one zamorene bracnim duznostima..
čemu ovaj smajlić? imaš iskustva s tim klubovima?
*Ena* is offline  
Old 15.01.2008., 20:26   #44
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post


inače,dosta ljudi to napravi pa si poslije predbacuju,jer u konačnici ne mogu podnijeti pomisao da je netko ševio njihovu ženu..stoga,razmisliti nekoliko puta
Ja bih dao savjet onima koji daju savjete da pročitaju pitanje; naime, on je rekao da ga to jako pali.
Sad ti njemu govoriš da razmisli u nekoliko navrata želi li to zaista ko da je dijete od 3 godine koje ne zna što ga uzbuđuje.

***
Mene zanima planiraš li se po'vatati s tim tipom?
Wanderer is offline  
Old 15.01.2008., 20:44   #45
Quote:
Wanderer kaže: Pogledaj post
Ja bih dao savjet onima koji daju savjete da pročitaju pitanje; naime, on je rekao da ga to jako pali.
Sad ti njemu govoriš da razmisli u nekoliko navrata želi li to zaista ko da je dijete od 3 godine koje ne zna što ga uzbuđuje.

***
Mene zanima planiraš li se po'vatati s tim tipom?
ajme eto jedan pametan



naime riječ je o ševi, ne o razmišljanju
*Ena* is offline  
Old 15.01.2008., 20:44   #46
Quote:
Wanderer kaže: Pogledaj post
Ja bih dao savjet onima koji daju savjete da pročitaju pitanje; naime, on je rekao da ga to jako pali.
Sad ti njemu govoriš da razmisli u nekoliko navrata želi li to zaista ko da je dijete od 3 godine koje ne zna što ga uzbuđuje.
mnogi muškarci znaju što žele,pa kad vide kako im drugi muškarac zabija kurac u njihovu ženu,popizde...vjeruj mi,takvih slučajeva je bilo na bacanje.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 15.01.2008., 20:46   #47
[/QUOTE][B]Mene zanima planiraš li se po'vatati s tim tipom?[QUOTE]
akciju
*Ena* is offline  
Old 15.01.2008., 20:48   #48
Quote:
*Ena* kaže: Pogledaj post
ajme eto jedan pametan



naime riječ je o ševi, ne o razmišljanju
da,naravno..muškarci rijetko kad razmišljaju kad je ševa u igri.Ali zato kasnije znaju izigravat ljubomornog idiota
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 15.01.2008., 21:04   #49
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Slažem se s ovim, ali još nisam naletio na žensku kojoj nakon sexa sa mnom nisu proradili osjećaji, što je valjda zbog mog stila...
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 15.01.2008., 21:45   #50
Quote:
zanju1 kaže: Pogledaj post
Imam namjeru ispuniti fantaziju mojoj zeni.

Rekla mi je da joj je fantazija biti s dvojicom.
Nije rekla da nebi to ostvarila. A ja sam joj par puta rekao da cu joj ispuniti zelju za posebnu priliku.
Sada nakon mjeseca raznisljanja o tome, mene ideja sve vise privlaci.
Zanima me kakva su iskustva bracnih parova koji su probali?
Treba li se postaviti neka pravila?
Oboje smo ozbiljni i ne zelimo zuriti. Mozda ljeti na moru.
U braku smo 8 godina. I oboje nas ideja nevjerovatno pali.

Svi savjeti su dobrodosli.
Pitanje je da li te pali guza druge muške individue. Tu bi moglo doć do konflikta. Moglo bi se dogoditi da shvatiš da si gay i tako razočaraš ženu ili bi ona mogla shvatiti da je ovaj drugi bolji i manje gay pa bi izvisio.

E, sad, dakle, problem je ako si ti gay, ne velim da jesi, ali vjerojatno jesi , ali ok. Ako si gay mogao bi doći do najgoreg mogućeg finiša/razrješenja situacije. Ti si shvatio da si gay i sad hoćeš tu drugu mušku individuu malo 'pobliže' upoznat, ali opa, on nije gay, on je tu samo zbog tvoje žene, a žena shvati da su gay te odlazi to drugom liku jer šta će joj gay. Ali sada opet dolazimo do sljedećeg račvanja. Možda si ti biseksualac po prirodi pa ti je svejedno, guza ko guza, onda ima nade sa ženom osim ako ona ne voli da tvoju zadnjicu drugi koristi.
Ako možda nisi gay, vjerojatno jesi, a ovaj drugi je biseksualac, e onda, žena vjerojatno tebe ostavlja kao prvog.

Zapitaj se da li te više pali kombinacij individua žensko-muško-žensko ili muško-žensko-muško. Ako je odgovor pod jedan opet dolazimo do teze da si gay i to na vraća na početak.


Nadam se da sam bio od pomoći u razrješenju ove konfliktne situacije
OzzyTheMan is offline  
Old 15.01.2008., 21:52   #51
Quote:
zanju1 kaže: Pogledaj post
Imam namjeru ispuniti fantaziju mojoj zeni.

Rekla mi je da joj je fantazija biti s dvojicom.
Nije rekla da nebi to ostvarila. A ja sam joj par puta rekao da cu joj ispuniti zelju za posebnu priliku.
Sada nakon mjeseca raznisljanja o tome, mene ideja sve vise privlaci.
Zanima me kakva su iskustva bracnih parova koji su probali?
Treba li se postaviti neka pravila?
Oboje smo ozbiljni i ne zelimo zuriti. Mozda ljeti na moru.
U braku smo 8 godina. I oboje nas ideja nevjerovatno pali.

Svi savjeti su dobrodosli.
nadji treceg sa malim kurćićem da ti poslije ne pobjegne sa njim!!!
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Old 15.01.2008., 21:58   #52
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
da,naravno..muškarci rijetko kad razmišljaju kad je ševa u igri.Ali zato kasnije znaju izigravat ljubomornog idiota
Samo zato što si lezba ne moraš pisat sranja o muškarcima..
Ja ti mogu potvrditi, iz pouzdanog izvora, da kad se muškarac na nešto jako pali rijetko kad zažali što si je ispunio tu želju. No moguće da ti to kao žena ne razumiješ.
Wanderer is offline  
Old 15.01.2008., 22:13   #53
Quote:
THE_BEATLES kaže: Pogledaj post
nadji treceg sa malim kurćićem da ti poslije ne pobjegne sa njim!!!
s malim kurčićem. s njim

morala sam
*Ena* is offline  
Old 15.01.2008., 22:32   #54
Quote:
Wanderer kaže: Pogledaj post
Samo zato što si lezba ne moraš pisat sranja o muškarcima..
Ja ti mogu potvrditi, iz pouzdanog izvora, da kad se muškarac na nešto jako pali rijetko kad zažali što si je ispunio tu želju. No moguće da ti to kao žena ne razumiješ.
a ja ti kao lezba i former str8uša mogu reći da sam srela neke koji su požalili..pa smo ih morali slušati danima kako trabunjaju o tome kako ne mogu podnijeti da im je ženu ševio neki 3. lik.

i to nema veze s tim što sam ja lezba.Kad si već morao spomenuti taj,za ovu temu,potpuno nevažan podatak.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 15.01.2008., 22:53   #55
Quote:
Wanderer kaže: Pogledaj post
Ja ti mogu potvrditi, iz pouzdanog izvora, da kad se muškarac na nešto jako pali rijetko kad zažali što si je ispunio tu želju.
ne nuzno

i daj podijeli te pouzdane izvore. ti si radio neku statistiku ili?
Grazia is offline  
Old 15.01.2008., 23:11   #56
To moze biti vrlo nezgodno za vezu.

Oboje morate dogovoriti pravila uanprijed koja ce se postivati i sa kojima definirate sto je dopusteno a sto nije. Ti bi trebao biti jako siguran da takav dogadaj nece razoriti vezu. Nekim parovima uspije a nekima ne e to bi izgledao nekako ovako nikad ne znas koja ce strana prevagnuti.

Probaj procitati ovaj tekst pa razmisli malo.

Ukratko:
Definiraj pravila i rascisti sam sa sobom da je samo SEX u pitanju. Uvijek koristite zastitu.
Sretno


P.S. interesantno da vecina zena ima MFF fantaziju tako da tvoja zena spada u manjinu
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 16.01.2008., 09:54   #57
ovo je fakat bolesno... i ti i zena ste zreli za lekarski pregled
pingvin7 is offline  
Old 16.01.2008., 10:55   #58
ehehhehehehe.....smiješno skroz!!!!nego....da i ja kažem koju pametnu....meni se ideja sviđa i zaš ne???!!!sad bi mogla nabrajati zaš ne....zaš da...pa dodati pokoji "ali"....nema smisla...ako se nešto želi to se onda može i napraviti,naravno u dogovoru s partnerom...netreba uvijek i u svemu biti racionalan...jednostavno...prepustite se
tenica is offline  
Old 16.01.2008., 11:01   #59
!!!!!!!!!!

buditwe jako sigurni u sve to jer poslije je kasno-ćao đaci,prošo voz...........


jako jako osjetljivo i diskutabilno........( što vjerujem znate i sami)
lobos is offline  
Old 16.01.2008., 11:02   #60
Quote:
zanju1 kaže: Pogledaj post
Imam namjeru ispuniti fantaziju mojoj zeni.

Rekla mi je da joj je fantazija biti s dvojicom.
Nije rekla da nebi to ostvarila. A ja sam joj par puta rekao da cu joj ispuniti zelju za posebnu priliku.
Sada nakon mjeseca raznisljanja o tome, mene ideja sve vise privlaci.
...
misusovo sveto...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger