Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2011., 21:24   #81
Quote:
baby doll kaže: Pogledaj post
Molim?! To ti je malo? Ja već duže vrijeme od njih dostavljam, i male i velike pizze i sasvim su pristojne veličine, a ja stvarno mogu puno pojesti. Topeto mi je definitivno najbolja dostava pizza. Jedno vrijeme sam naručivala iz Pizze Flekice, tamo su pizze puno manje. Tako da veliki plus za Topeto!
Prije smo naručivali kod Topeta i pizze su bile OK veličine, ali nikad ne dobiješ račun i kad nas je jednom dostavljač zeznuo za desetak kuna (vratio manje nego je trebao) prekrižili smo ih zauvijek.
C-blok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 00:32   #82
@OpticaLL
da, zavrtnica bi još ušla. ma mislim da dostavljaju otprilike u četverokutu Držićeva-Slavonska-Heinzelova-Branimirova + zgrade kaj se možda naslanjaju na te velike ulice...sretno!

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 03.10.2011. at 01:41.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 13:16   #83
neki dan sam narucio iz frikando catering, uzeo za ekipu mix platu (100kn) platio karticom, doslo brzo ja zadovoljan, dostavljaju po cijelom zg-u
manager_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 14:14   #84
evo, da ne bi sve bilo samo bajno, današnja klopica iz Cydonie je bila----srednja žalost, konfekcija.
piletina na naglo sočna, al poluslana, s tu i tamo pokojim zagorenim ostatkom s ploče, riže ok, al umak od kikirikija bljedunjav i pol ga iscurilo van stiropor-boxa u dostavi, šalata opet samo najjeftinije zelje....ni kruh više ni domači ko negda...hm..... moraću dobro promislit i možda se ohladit koji dan od konzumiranja..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 19:42   #85
Ih, i tako odustao prije nego sam i isprobao..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:30   #86
Otkrio sam danas novu aplikaciju za naručivanje preko mobitela i-meal dostava pa se malo igram...Anđeo catering ima dobru pizzu...
Sarminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 14:46   #87
Definitivno Bravo Šola na Trešnjevki. Jedini minus je to kaj su dosta skupi, u odnosu na druge, ali dok imam love počastim se tu i tam. Imaju krušnu peć ,pizze su fakat ok, ali ja od tam uvijek naručim neki gablec tipa meso na 1001 način. Jako fino, baš ono i miriši i okus je predobar, sve svježe i slasno. Rađe dam 10 kn više nego naručit neko smeće. Naučila se pameti
wulong5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 19:26   #88
catering Kvatrić
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 19:39   #89
Quote:
`bubica` kaže: Pogledaj post
catering Kvatrić
Slažem se. Apsolutno sve što smo od tamo naručili je bilo prefino
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 22:17   #90
Na Vrbanima pizzeria Spizza... Nisam naručival još al ih navodim jer su jedni od rijetkih koji imaju dostavu do 12.
dinamoprecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 19:52   #91
Catering Kvatric ima stvarno dobru pizzu, bivsa pizzeria Vilenjak..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 20:13   #92
Quote:
piccolapeste kaže: Pogledaj post
Već dvije-tri godine s vremena na vrijeme naručujem iz pivnice "Mlinarica" na Ksaveru. Pohana piletina ili svinjetina, čevapčići (oni pravi koji izgledaju kao palac i nisu slijepljeni u pločicu!), restani krumpir, njoke, kobase, police od krumpira, palačinke... Mmmmmmm! Nisu baš najjeftiniji, ali imam osjećaj da jedem pravu klopu iz prave kuhinje. Morat ću se zaletiti do njihovog restorana jednom. Jedino je minus što im ponekad (u "špici") treba vremena da dostave jer imaju gužvu, ali kad bolje razmislim - i to je plus!

Btw, i mene bi zanimala dostava ribica i ribljih specijaliteta (u centru sam)...
JAO!! ja sam redovito tamo jela dok jednom nisam skužila žohara!!! i stala na njega-onak je krckalo , bljljjj. ok vjerojatno ih ima i po ovim dostavama, al tam ih bar ne vidim, tako da odonda zaobilazim.

jel netko bio u Heinzelovoj u ovoj pivnici nekoj, stalno dobivam letke , a nikak da odem.

znala sam naručivat pizze jedno vrijeme iz jedne pizzerije iza palače pravde, al se sad fakat nemrem setit kak se zove :/ jer se preselih pa mi njihovi letci baš i ne dolaze:/ sjetit ću se ja...

za ovak jeftinu 'domaču ' klopu ja bih preporučila Ribiča ili Kod ribiča, to je tam, radnička čini mi se, sa vukovarske se skrene unutra na radničku prema jugu, preko puta je neka ogromna zgradurina. a restač izgleda ko neka straćara, nije baš uočljiv, no valjda dobro posluje jer je nevidjena gužva za ručak uvijek kad dodjem moram stajat, al ono 10ak minuta, jer valjda os 12-14 je najveća gužva... a i nije to nešto restoran za sjedit pola dana, to je ono pojedi i briši dalje... mislim da imaju i dostavu, morali bi imat kad su imsve firme uokolo.

a je, da, Kvatrić je odličan! fino i u restoranu i izvan. kad smo kod finih i kvatrića, i dva goluba isto.
a i ''plavi'' tam na križanju heinzelove i zvonimirove (malo dalje prema ekonomskomm)

ima netko nešto o onoj konobi Burin? (isto heinzelova/zvonimirova) kvaliteta klope me zanima, po imenu i lokaciji pretpostavljam da je malo skuplje...
ciklama765 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 00:36   #93
koja pivnica na Heinzelovoj? ona Budweiser pivnica, između Zvonimirove i Martićeve s desne strane, prije cveća, di imaju i točenog Budvara?
mnogo lajkam.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 10:15   #94
Quote:
ciklama765 kaže: Pogledaj post
jel netko bio u Heinzelovoj u ovoj pivnici nekoj, stalno dobivam letke , a nikak da odem.
Ja sam bila odavno...nedavno..... vrlo solidno, ugodan ambijent, piva
Ne moras niti ici (iako pri odabiru dostave obicno volim prije ipak bar 1-2 puta pojesti na licu mjesta, ako je moguce), imaju i dostavu.
Klopa je (meni) fina, obicno su i dosta brzi (zadnj put nisu bas bili, ali necemo zamjeriti), izbor dobar. Jedino je problem sto ne mozes naruciti tocenu pivu.
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
koja pivnica na Heinzelovoj? ona Budweiser pivnica, između Zvonimirove i Martićeve s desne strane, prije cveća, di imaju i točenog Budvara?
mnogo lajkam.
Ti i ja smo izgleda na istoj ukusnovalnoj duljini. Meni je tamo stvarno ok, kud ces bolje od pivskih kobasica i Buda...
Iako sad i na dostavi ima svega i svacega...jeli smo par stvari, sve je bilo fino.

Ne znam (sorry ne da mi se sada gledati) je li spomenut Jordanovacki Vuglec...mislim da je, nije bitno, jos jedan + ne skodi, zar ne?
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:09   #95
ma ne škodi, naravno, jedino kad se spomenutog setim u kontekstu režirane "Jezikove juhe" na RTL-u i Stephana Macchija... uf!
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:17   #96
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
ma ne škodi, naravno, jedino kad se spomenutog setim u kontekstu režirane "Jezikove juhe" na RTL-u i Stephana Macchija... uf!
Naglasak na "rezirane".
Iako, konobar je onak malo svoj...kad smo bili dosle su neke fine stare frajle, a taman se neko drustvo diglo od stola (tj. od dve spojene klupe) i one htjedose sjesti...a on ih potera, nek malo stoje i pricekaju dok se stolovi raspreme. (odnese sudje i odvoje ih).
Nadurile su se...da zakaj ne mogu sjesti dok oni to rade...on je nes prokometnirao, pa su se pobrale.
Nama je bio ok.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:06   #97
hmmm, znači i nije sve do režije, ha?
a i takva režija je restaču ustvari samo prava anti-reklama (iako, ok, ima i ona da se za dobrim konjom praši pa glavno da se priča, makar i u negativnom kontekstu)
no news like bad news.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:29   #98
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
hmmm, znači i nije sve do režije, ha?
a i takva režija je restaču ustvari samo prava anti-reklama (iako, ok, ima i ona da se za dobrim konjom praši pa glavno da se priča, makar i u negativnom kontekstu)
no news like bad news.
Nas nije motivirao Maki vec to sto svako malo dolazi dostavni autic u haustor...pa zakljucili da vrijedi probati. A kako se i ambijent (izvana) cinio zanimljiv/ugodan (nis posebno, onak starinski ko Pesca i sl., al' nama se to svidja) otisli smo prvo u degustaciju na licu mjesta, a potom je i dostava dosla na red. Rostilj ok, bas onak nekak domaci izgleda malo zaresan po rubu, miris dima, mi zadovoljni.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:30   #99
Kakve su cijene u Cateringu Kvatrić? Gledam web-stranicu, ne piše nijedna cijena...
Pennelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:32   #100
ajd fino.
joj da Pešča, ahahahaha, tam sam ko dete sa starim iza nogometa na pifce išel ijaoo, koja soc birtija...i ona švema u podrumu, zakon!
ajd dosta sad s offtopicom, sorry.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.