Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2020., 23:32   #61
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Hm, Thomas Karlsson, jedan od osnivača reda Dragon Rouge prije neki dan se krstio i postao pripadnik Švedske Crkve.

Baš me zanima kako će braća LHP-ovci reagirati na taj događaj
Isto ko LaVey.Ali nije pitanje borbe izmedu sotonizma i krscanstva,dobra i zla,nego konverzije transformiranih ideala u licnosti pojedinca.Sto je Karlsson postigao qliphotom netko moze svojom vjerom u boga.Ali naravno to mu se nece svidati.Zbog toga svaka izdaja ideala otvara uspavane kanale energija.
HumanBot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2020., 13:45   #62
Quote:
HumanBot kaže: Pogledaj post
Sto je Karlsson postigao qliphotom netko moze svojom vjerom u boga.Ali naravno to mu se nece svidati.Zbog toga svaka izdaja ideala otvara uspavane kanale energija.
Ne može jer to sta se postize i oslobada radom sa klifotima je nezamislivo ili potpuno nespojivo sa abrahamskim religijama. Karlsson je odavno izgubio kompas
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2020., 20:06   #63
Vecina ljudi ne zna kome se moli i za sto.Ali eto,brat Tomo bar zna na cemu je...
HumanBot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2020., 10:38   #64
radionice radioestezije

dobar dan,
zanima me dali i kada se ima u planu u Istri održati kakav tečaj za radioesteziju??
također dali netko ima mail od PLANETZEMLJA-MIRJANA GRUĆ,postojeći nije u funkciji a gospođa drži fantastične tečaje za rad s viskom i za karmicku radioesteziju
Valenta Matea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2020., 11:45   #65
Quote:
Valenta Matea kaže: Pogledaj post
mail od PLANETZEMLJA-MIRJANA GRUĆ,postojeći nije u funkciji a gospođa drži fantastične tečaje za rad s viskom i za karmicku radioesteziju
Dolje pri dnu stranice piše broj telefona pa pokušaj tako
https://planetzemlja.wixsite.com/mirjanagrujic/o-nama
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2020., 20:49   #66
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Hm, Thomas Karlsson, jedan od osnivača reda Dragon Rouge prije neki dan se krstio i postao pripadnik Švedske Crkve.

Baš me zanima kako će braća LHP-ovci reagirati na taj događaj
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
On mi je na listi facebook prijatelja

To je poprilično nevjerojatna konverzija, osim ako tu nisu skriveni neki drugi motivi. Ne znam da li postoji neki slični slučaj

Ovo sam tek sad vidio..??
Jel se on kad javno osvrnuo na taj nemili događaj do sada?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2020., 23:24   #67
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Ovo sam tek sad vidio..??
Jel se on kad javno osvrnuo na taj nemili događaj do sada?
Rekao je da se "učlanio" kako bi obranio nacionalni identitet.

Moje je mišljenje jest da se krstio kako bi skupio više novca jer se počeo širiti južnom amerikom a tamo je kršćnastvo prilično jako.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2020., 00:02   #68
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Rekao je da se "učlanio" kako bi obranio nacionalni identitet.

Moje je mišljenje jest da se krstio kako bi skupio više novca jer se počeo širiti južnom amerikom a tamo je kršćnastvo prilično jako.
Novac ili ne, ovo je zaista malo..neću pisati sada ružne riječi ali ja sebe osobno ne mogu zamisliti da napravim takav potez, makar mi prijetila lomača, pa kad pogledamo da se radi o Karlssonu, ne razumijem jednostavno.

A što se tiče obrane nacionalnog identiteta, pa mislim da se crkva nikako ne uklapa u nordijski identitet.

Vjerujem Vargu Vikersenu kada kaže da je branio nac. identitet
https://youtu.be/s5s9OvEItNc


link me neš zezao
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2020., 01:12   #69
A čuj....žena, djeca.....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2020., 23:20   #70
Izdana je treća knjiga Okultne filozofije H. C. Agrippe od strane jedne izdavačke kuće u Srbiji. Dogodine izlazi prva knjiga. Ne znam je li ovdje mjesto za to, ali činilo mi se kao zanimljiva informacija.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2020., 22:45   #71
https://www.forum.hr/showthread.php?t=769651

Kreirao sam grupu na facebooku na engleskom jeziku. Slobodno se pridružite i upoznajte svijet magike.

Naziv grupe:
The Spiritual Way

Opis grupe:
The Spiritual Way is a group that encompasses various metaphysical disciplines such as yoga, magic, tarot, qigong and the like.

https://www.facebook.com/groups/thespiritualway418
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2020., 23:18   #72
Na YouTube sam započeo temu o Tarotu. Pogledajte bit će zanimljivo.
https://www.youtube.com/watch?v=Qg2y...ature=youtu.be
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2020., 20:01   #73
Quote:
Tahuti kaže: Pogledaj post
Kreirao sam grupu na facebooku na engleskom jeziku. Slobodno se pridružite i upoznajte svijet magike.

Naziv grupe:
The Spiritual Way

Opis grupe:
The Spiritual Way is a group that encompasses various metaphysical disciplines such as yoga, magic, tarot, qigong and the like.

https://www.facebook.com/groups/thespiritualway418
Ovaj je podforum prilično zamro od kada sam zadnji put bio doista aktivan na njemu. Povremene izlete, kao ovaj sada , ne računam, tako da ću možda i svratiti na tvoju FB grupu. Međutim, prvo mi treba FB profil, budući da sam ga ugasio.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.