Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2010., 18:15   #1
Kapilari

Nisam znala gdje da smijestim ovu temu, tako da ako mjesto nije prikladno, sory prebacite me.
Naime u zadnjih par mjeseci su mi poceli pucati kapilari na nogama. Nije nista strasno, ali sam zabrinuta da se stanje ne pogorsa. Ne bih sa 27 godina voljela imati noge kao u zene od 50.
Od cega to nastaje? Kako se moze sprijeciti?
Ne znam da li imam to ikakvu uzrocno poslijedicnu vezu, ali pijem pilule, i imam osjecaj da mi se to pojavilo od kad ih pijem.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 16:15   #2
Ja imam 28 godina i vrlo sličnu situaciju (samo što više ne pijem kontracepciju, ali sam je pila godinama). Mislim da pilule imaju veze s tim. Ali i genetika igra ulogu, ja kad vidim noge moje bake i mame, odmah mi je jasno što me čeka. Mazala sam ja već svašta protiv tih kapilarica, ali ništa tu ne pomaše, osim lesera ili sl.

Pazi i na (nestručne) masaže. Ja sam jednom bila na masaži protiv celulita i NIKAD više jer su mi još više popucale kapilare.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 16:45   #3
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Nisam znala gdje da smijestim ovu temu, tako da ako mjesto nije prikladno, sory prebacite me.
Naime u zadnjih par mjeseci su mi poceli pucati kapilari na nogama. Nije nista strasno, ali sam zabrinuta da se stanje ne pogorsa. Ne bih sa 27 godina voljela imati noge kao u zene od 50.
Od cega to nastaje? Kako se moze sprijeciti?
Ne znam da li imam to ikakvu uzrocno poslijedicnu vezu, ali pijem pilule, i imam osjecaj da mi se to pojavilo od kad ih pijem.
iskreno, ne znam niti ja. ajmo vidjet kamo diskusija ode.
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.