Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Koje teme bi ste najradije gledali u emisiji Na rubu znanosti?
Svemirci (NLO) 34 34.34%
Duhovi i zagrobni zivot 24 24.24%
Istocne duhovnosti (yoga, buddhizam, taoizam i sl.) 15 15.15%
Zapadna mistika (magija, samanizam i sl.) 16 16.16%
Prirodne znanosti (astro fizika, kvantna fizika i sl.) 32 32.32%
Vidovitost, telepatija i sl. 24 24.24%
Teorije urote (masoni, vlade, Vatikan, Kominterna...) 37 37.37%
Bio-etika 7 7.07%
Ekologija i odrzivi razvoj 13 13.13%
Alternativna medicina 17 17.17%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 99. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2007., 23:35   #81
Ja sam za svemirce i duhove, a teorije urote bi isto bile ok samo nisam bas htio sve selektirati jer bi i istocne duhovnosti i zapadna mistika isto bili ok, i na kraju bi sve oznacio i glasao za sve.

Za one koji ne znaju, izlaze dva časopisa pod nazivima "Svjetlost" i "Vizionar" i to su časopisi koje radi ekipa koja snima emisiju na rubu znanosti, i sve takve teme su i u časopisima. Nije da sada tu nešto reklamiram, časopisi su u redu, zanimljivog štiva ima.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 21:29   #82
ok po meni bi trebao dovesti izliječenog shizofreničara u društvu sa sada već bivšim doktorom , ne mora biti iz Hrvatske , čisto da vidimo to čudo i u društvu Plečka
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 22:45   #83
Ima jedna čudna stvar s Mišakovom emisijom. Uvijek kad ju gledam, sve mi izgleda super-uvjerljivo i povjerujem u sve i svašta. Kad se sutradan probudim i počnem o tome razmišljati, počinje mi svitati da neke stvari i ne drže vodu. Katkad Mišak radi i teme koje nemaju veze s nadnaravnim - npr. Star Trek, hakeri (h4k3ri) i sl.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 22:54   #84
meni je nešto drukčije : hm pročitala sam/ čula za to a sad je na televiziji groovy
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 22:59   #85
ja bih što više alternativne medicine.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 23:23   #86
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post
ja bih što više alternativne medicine.
slažem se samo ja sam počela drukčije gledati na koncept zdravlja

u smislu da naše odluke, postupci , djelovanja, ispravno razmišljanje kolko god ko može o tome što je najbolje za njega -
najviše utječu na zdravlje a lijekovi su samo pomoć
i ak se meni visi doma a trebala bi đuskat sad u mladosti to je vjerojatno ispravan osjećaj - da ostanem doma
možda nije baš najbolji primjer
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 23:38   #87
1.misterioznih 145.000km kod svakog automobila bio on 80g 90g.2000g. ili 2005g. (podatak iz svi mogućih oglasnika )
2 Delija i Spasoje Vlajić. zajedno u emisiji bi mogli biti ok
3 malo više o njima ali nove stvari

4 jedanput na mjesec da bude gosti sa foruma netko i razglaba o temi za koju piše ,,, (izabran voljom većine ..)
.5 da studio bude življi. tipa da se u hodu objašnjavaju stvari jerbo me svaki put uspavaju pa moram sutra gledati snimku . jer zadrijemam.-.ponekad

6 da ugosti ;"obične" ljude (to su oni koji su bili oteti ako ih ima u hr. ili regiji , onda klinička smrt ,iskustva udara groma po par puta .
7 da složi ekipu koja će raditi experimente (tipa;izazivanje groma , ono na brijegu daleko i sigurno na drvo staviti antenu visoko i sprovest do zemlje pa onda probavati šta se desi .: kad recimo udari u veliku posudu punu vode i jaja ,ili u posudu punu kokica ili u posudu koja je namazana uljem a u sredini okrugla limena lopta koja je ispunjena svim i svačim itd neću vas zamarati . dosta za sada znam da neki znaju šta se desi ali bili bi zanimljivo to snimti i objašnjavati
__________________
nije važno koliko znaš već kako znaš
alesmaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 10:14   #88
gosp. Mišak zovite gezu

Ma kakve propulzije, energije, piramide u Bosni i reiki... samo gezu

__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.