Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2007., 17:31   #81
(3,235) = 13

Quote:
Bassconnect kaže: Pogledaj post
delija, s drugoga sam svijeta i nemoj više objavljivati poruke nevjernicima.
To nije tvoj put niti poslanje od Svevišnjeg i dobio sam poruku da ti kažem da staneš dok je vrijeme, jer samo ON istinu pravu zna.
Čitao sam da si ostvario kontakte s kako vi kažete spiritualnim bićem, no varaš se i tvoj um se vara, ni jedan smrtnik poput tebe ne može spoznati "ostatak" dok ne napusti ovozemaljsku halju.
Dobivaš poruke, no s pogrešne strane, zaustavi se dok nije kasno.
Momče od Vatikana!?
Žao mi je ali ti neću moći, na tvoje, odgovoriti odjednom što znači da ću to morati uraditi u Nastavcima.

Kao prvo, ne nazivaj ljude nevjernicima, jer svaki čovjek vjeruje u Nešto.
(Možeš li ti ovo shvatiti - osim ako nisi padajući Odozgo, ponovno pretvoren u živo biće i kao takav pao na glavu - pa glava boli - i ne možeš pošteno da razmišljaš, u vezi Nešto).
Stoga da ti pomognem.
Znaj, čim čovjek vjeruje u Nešto on je Automatski uključen u Sistem koji registrira božju, ili kozmičku Istinu - koju je u stvari bolje nazivati: PRIRODNO-STVARALAČKOM Istinom.
I u tom Sistemu, eto nazovimo ga Božjim Sistemom (iako bi bilo bolje nazvati: PRIRODNO-STVARALAČKIM Sistemom), to Nešto dobiva svoju pravu Monističku formu u izrazu.
Da bi ti (koji si, predpostavljam, došao s drugog svijeta na koji si način, opet pretpostavljam, ''poslanik Svevišnjeg'') to razumio, uzet ću za primjer PRIRODNO-STVARALAČKU Potencijalnu energiju koja se pokazuje ljudima u znanim ali i neznanim oblicima - naročito onim koje se pokazuju kroz sve vidove Latencije.
(Primjedba: Ovo bi ti Ero morao razumjeti).

Dakle, tu Energiju ljudi nazivaju: animalnim magnetizmom, od-om, arealohom, biokozmičkom energijom, biodinamičkim eterom, bioplazmom, biotroničkom energijom, eloptičkom energijom, kronalnim poljem, eterom, entelehijom, elan vital, G-polje, akaša, ka, či, ki, tinh, tondi…….

Sad, ako si poslanik Svevišnjeg onda ćeš shvatiti da se svi ovi nazivi Odrazuju u Monističkoj formi i to pod zajedničkim nazivom - koji bi najbolji zajednički naziv bio, po meni, PRIRODNO-STVARALAČKA Potencijalna energija.
Dakle - Nešto je za onog koji u to Nešto vjeruje ISTO ono u šta drugi vjeruje, a koje ima svoju Konkretnost.

Kažeš, ubijeni mafijašu: Čitao sam da si ostvario kontakte s kako vi kažete spiritualnim bićem
Iskreno, čitajući (ja) ono koje si napisao ti došao sam do zaključka da si prije nego su te, pretpostavljam, ubili oni iz protivničkog mafijaškog tabora stvarno bio mafijaš, a to znači da nisi ni išao u školu i učio pravila gramatike.
Naime ovako kako si ti napisao - prvo mi kažeš ti pa onda vi.

Uz to, zar ti, koji si ''poslanik Svevišnjega'', nisi svjestan svojeg prizemnog ovoljudskog razmišljanja?
Objavljuješ: s drugog si svijeta (dakle vjerojatno ko Ero) i čitao si (hmmm, gdje? dal Gore ili Dolje) da sam ostvario kontakte s, kako (ja koji sam mi) kažemo, spiritualnim bićem.
Pa možeš li TI, kao ''poslanik'', da shvatiš kontradikcije u tvom pisanju?

I za ovaj puta (ja koji sam mi) nemam više vremena da pišem dalje.

Zato - nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 00:02   #82
Quote:
Bassconnect kaže: Pogledaj post
delija, s drugoga sam svijeta i nemoj više objavljivati poruke nevjernicima.

To nije tvoj put niti poslanje od Svevišnjeg i dobio sam poruku da ti kažem da staneš dok je vrijeme, jer samo ON istinu pravu zna.

Čitao sam da si ostvario kontakte s kako vi kažete spiritualnim bićem, no varaš se i tvoj um se vara, ni jedan smrtnik poput tebe ne može spoznati "ostatak" dok ne napusti ovozemaljsku halju.

Dobivaš poruke, no s pogrešne strane, zaustavi se dok nije kasno.
Nastavak

- Pazi, napisao si: s drugog sam svijeta.
Iz ovoga se može zaključiti da si Gore.

- Čitao si moje - bi mu došlo da su i Gore instalirani kompjuteri.
No ako si čitao Dolje - onda si ti Duh.

Ili možda - da nisi smrtnik poput mene - a to znači da si ponovno obućen u ovozemaljsku halju - što opet znači da si opet obućeni mafijaš - svakako ne mrtav, već živi mafijaš.
Naime, trebalo bi da znaš onu: Kako Gore tako i Dolje.

I sad se pitam - pošto si ti sad jedan običan smrtnik; kako to da si spoznao "ostatak"?

I još se pitam - pa zar Svevišnji uzima mafijaše za svoje ''poslanike''?
To stvarno nisam znao - i to je novo za mene.

I samo još ovo tvoje: Dobivaš poruke, no s pogrešne strane...
Pa zar ti misliš da sam ja iz protivničkog mafijaškog tabora - iz kojeg dobivam poruke?

No da te pitam još i ovo: Kaži mi, u povjerenju, s kojeg si broja (od: 13, 18, 23, 28, 32, 43 ili 53) stigao među nas žive?

Interesantno (3,262) = opet 13
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 02:04   #83
Delija heheh zanimljivi su mi tvoji postovi i komentari kao da se voliš igrat s time jer taj post bassconnecta nije vrijedan tolikog pisanja niti bi se trebao uzimat za ozbiljno..no dobro pošto vidim da znaš mnogo o brojevima,zanima me značenje broja 16 i njegova uloga ako je ima jer taj broj toliko često vidim da sam siguran da nemože bit više slučajnost...vidim ga često i na satu al čak još češče i na vijestima, novinama... u biti u javnim medijima osim mene primječuje ga jednako često i jedan moj frend tako da....čisto iz radoznalosti me zanima značenje toga broja...inače neželim biti dosadan niti te ometati zato sory ako sam dosadan eto toliko od mene i puno pozz..svima
Razer® is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 10:57   #84
Quote:
Razer® kaže: Pogledaj post
Delija heheh zanimljivi su mi tvoji postovi i komentari kao da se voliš igrat s time jer taj post bassconnecta nije vrijedan tolikog pisanja niti bi se trebao uzimat za ozbiljno..no dobro pošto vidim da znaš mnogo o brojevima,zanima me značenje broja 16 i njegova uloga ako je ima jer taj broj toliko često vidim da sam siguran da nemože bit više slučajnost...vidim ga često i na satu al čak još češče i na vijestima, novinama... u biti u javnim medijima osim mene primječuje ga jednako često i jedan moj frend tako da....čisto iz radoznalosti me zanima značenje toga broja...inače neželim biti dosadan niti te ometati zato sory ako sam dosadan eto toliko od mene i puno pozz..svima
Žao mi je, ali odgovor na tvoje pitanje bi bio predugačak, pošto se brojevi istih vrijednosti, koje primjećuje više ljudi, pojavljuju iz razloga koji u svojoj biti imaju različite pobude.
Ja svakako mogu jednoj osobi dati konkretno zašto mu se često prikazuju određeni brojevi - ali samo onda ako ostvarim direktan kontakt, ili kontakt telefonskim putem s tom osobom.
To sam nekad radio svakodnevno s ljudima, no prekinuo sam s tim radi nedostatka vremena.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 11:04   #85
No idemo dalje, vezano za osnovnu temu.

Kako se "približavamo" objašnjenju o reinakrnacijama, koje su vezane za brojeve: 13, 18, 23, 28, 32, 43 ili 53. iznijet ću vam ovo, iz razloga što ćete bolje moći shvatiti neka izlaganja koja slijede.

U Sunčevom sistemu IZGRAĐENO je 7 astrala za koje su vezani ti brojevi.
Vidi shemu 1:

shema 1

Kod Stvaranja astrala - po Zamisli PRIRODE i Izgrađivanju STVORITELJA - u svakom se astralu nalazi Jedna INDIVIDUALNA Monada ("Tvrdi disk") Jednog čovjeka.
Vidi shemu 2:

shema 2

Tu Monadu sam ja nazvao Energetsko polje, koje se nalazi ''ugrađeno'' u mreži Superstruna.
U polju Jedne Monade, se stvaraju Memorijski otisci (kao hologramske slike) svih detalja koji su vezani za JEDAN kompletan život čovjaka - vlasnika Monade.
Dakle, u toj Monadi se nalazi Kompletan Film iz Jednog čovjekovog života.
U tu Jednu Monadu staje 30 kompletnih filmova.
Počinje se od I. astrala koji nosi broj 13.
Kada se ispuni Monada sa 30 filmova - Impulsima TOTALNO ISTE Frekvencije se ostvaruje veza s (praznom) Monadom koja se nalazi u II. astralu, pod brojem 18.
I tako sve do VII. astrala, pod brojem 53.
U prosjeku, računato je da se čovjekov Film odvija 60 godina.
Kako ima 7 astrala - to je moguće da svih 7 Monada (vezanih Istom frekvancijom) budu ''pune'' sa 30 filmova koji su u prosjeku stvarani u toku 60 godina / Jedan Film.
Prema tome, Vrijednost ukupnih Memorija bi iznosila: 7 atrala x 30 filmova = 210 ''reinkarnacija'' x 60 godina = 12.600 godina.

I shvaćate li sad zašto je Edgar Cayce mogao trvditi da je živio u vrijeme postojanja Atlantide - iz kog vremena je ''prepoznavao'' velik broj ljudi koji su dolazili k njemu da bi dobili informaciju da su i oni živjeli u tom dobu.

Svakako, o ovom još više po završetku ''moje Igre'' pod naslovom Reinkarnacija.

(3,403)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 18:31   #86
eh sve to ima smisla dok si ne postavim pitanje a koji je cilj sudbine,to jest koji je cilj stvoritelja i zašto je on napravio da bude sve po "Zapisanom"kad to zapisano nema svog cilja a čak i da ga ima najednostavniji odgovor b bio da uživamo svi u vječnom blaženstvu što opet samo po sebi nema smisla...to "Zapisano"ja mogu usporedit sa svojom tekom nepismeni čovjek bezveze piše u bilježnicu gdje se ništ nerazumije dok pismeni uredno stavlja svoje riječi na papir nekim redom i onako kako je on to osmislio ali u svojoj biti njegova teka nije po ničem smislenija od onog nepismenoga jer nema nikog da ju pravda što u biti nije ni važno...i zato mislim da je najednostavnije za reči da nam je svima cilj živjet u vječnom blaženstvu koje samo po sebi ni netreba da postoji to jest"nepotrebno je"ima svrhu da sama sebi stvara svrhu..što po meni nema smisla...ali moj trenutačni život ima smisla i sretan sam i radujem se,smijem se kao normalan čovjek,a ove informacije koju sam izneso jednostavno sam je svjestan i to je to..inače neznam dal ovo ima veze s ičim ovdje al htio sam da iznesem svoje mišljenje da prikažem kako ja to vidim "svojim očima" eto to je moje mišljenje i teško ču da ga promijenim smisao je otič u grad i napit se hhiihihihihi
Razer® is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 12:08   #87
(3,515)

eh sve to ima smisla dok si ne postavim pitanje a koji je cilj sudbine,to jest koji je cilj stvoritelja i zašto je on napravio da bude sve po "Zapisanom"kad to zapisano nema svog cilja

Ti si još mlad, što je dobro, da bi znao koji je Cilj sudbine.
Za primjer ću ti reći da sam ja do svoje 53. godine života živio životom kojim ti sad živiš.
To možeš saznati iz moje autobiografije koja se nalazi na nekim web stranicama.
Tad se je u mojem životu sve "izokrenulo".
"Preko noći" sam postao svjestan da znam i ono za koje, ranije, nikad ne bih rekao da znam.
Preko noći sam od dugogodišnjeg alkoholičara postao apstinent, tako da do danas (26 godina) nisam popio ni kap alkohola.
Također sam, kao pušač s pušačkim stažom od 40-tak godine (10-tak godina sam pušio skoro 100 cigareta dnevno), preko noći (od 1992.) prestao pušiti (bez svoje želje da prestanem pušiti).
I otad se je veći dio mog života odvijao po Scenariju, kojeg sasvim sigurno nisam ja napisao u ovom životu.
I tokom tog perioda sam se često podsjetio na Budu i njegovo "preobraćanje".

No nije svim ljudima Zapisano da se "preobrate".
I ja im zavidim na tome, jer ja posljednjih godina nisam zadovoljan životom kojim živim - iako imam toliko da bih mogao da se, kao i ti, radujem, da se smijem kao normalan čovjek i da živim, bar malo, razuzdanim životom.

Dakle uživaj, napi se koji puta (katkad i za mene)...
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 17:00   #88
hehe Delija nema problema evo več ovu subotu ču pit u čast vama,pročitao sam vašu autobiografiju i mogu vam reći da nemogu vjerovat da je jedna osoba proživjela jedan takav "neobičan život" no po tom pitanju vi ste moj novi IDOL!!hehe malo glupo zvuči al tak je inače sam i sam prošao neke čudne promjene u životu pio sam od 6 do 8 razreda onak redovno..sam se skasio svaki vikend a i preko tjedna do te razine da sam praktički alkoholičar bio onda sam preko noči prestao piti na jedno 2 godine i sad sam (back in the action)al neznam čudno je to al da neko prestane pit nakon...brdo godina..i k tome još pušit mislim da..stvarno je fascinantno zato dobili ste jednog vašeg fana a u subotu je und i tako to dalje ide
Razer® is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:32   #89
Datum moga rođenja nije ni jedna od spomenutih brojki, ja niasm planiran u nikakvome planu
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:42   #90
Nije ni moj, kako god da stavim brojke. Probao sam svoje roditelje, ali ni njihovi nisu. Da je to što delija priča točno, oko 70% ljudi na svijetu bi bilo bez plana.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:44   #91
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Nije ni moj, kako god da stavim brojke. Probao sam svoje roditelje, ali ni njihovi nisu. Da je to što delija priča točno, oko 70% ljudi na svijetu bi bilo bez plana.
Ma da, neznam. Možda svatko ima svoje brojke. Zbroji datum rođenja pa još neki važniji događaj u svom životu ako znaš datum pa pogledaj dali se šta poklapa.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 19:10   #92
Jednom će se sigurno poklopiti, ali sigurno ne u svačemu. Brojevi sami po sebi ionako ne igraju nikakvu ulogu u našem životu. Numerologija nije moja stvar.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 19:24   #93
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Nije ni moj, kako god da stavim brojke. Probao sam svoje roditelje, ali ni njihovi nisu. Da je to što delija priča točno, oko 70% ljudi na svijetu bi bilo bez plana.
pa i jesu kaj briješ
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 11:29   #94
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Jednom će se sigurno poklopiti, ali sigurno ne u svačemu. Brojevi sami po sebi ionako ne igraju nikakvu ulogu u našem životu. Numerologija nije moja stvar.
Dečko,
Ako si stariji više od 23 godine = hmmm...???

1. svi pametni znaju da je matematika jedan univerzalan jezik.
2. također da bez brojeva nema matematike.
3. uostalom, hajde da se nađemo "na trgu pod repom" (uff... ne možemo se naći jer ne koristiš brojeve, u svom životu. Naime šta vrijedi da ti napišem npr. u 14 sati - kad je 14 broj)......

Znam, sad ćeš reći da si napisao kako brojevi sami po sebi ne igraju nikakvu ulogu u našem životu.
Pa da vidimo: 21.08.2007.

ili još bolje (3,515)

ili (3,655)

A, 3,515 + 3,655 = 33

Naime ovo su brojevi sami po sebi.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 15:12   #95
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Dečko,
Ako si stariji više od 23 godine = hmmm...???

1. svi pametni znaju da je matematika jedan univerzalan jezik.
2. također da bez brojeva nema matematike.
3. uostalom, hajde da se nađemo "na trgu pod repom" (uff... ne možemo se naći jer ne koristiš brojeve, u svom životu. Naime šta vrijedi da ti napišem npr. u 14 sati - kad je 14 broj)......

Znam, sad ćeš reći da si napisao kako brojevi sami po sebi ne igraju nikakvu ulogu u našem životu.
Pa da vidimo: 21.08.2007.

ili još bolje (3,515)

ili (3,655)

A, 3,515 + 3,655 = 33

Naime ovo su brojevi sami po sebi.
Pa da vidimo: 21.08.2007.

ili još bolje (3,515)

ili (3,655)

Šta si sa ovima htio reći, odkle ti brojevi 3,515 i 3,655???
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 20:30   #96
21. 08. 2007?

2+1+0+8+2+0+0+7=20

To nije nijedan od brojeva o kojima si govorio, a i da je 23, ne vjerujem da bi utjecao na ičiju sudbinu.

Kad sam rekao da brojevi ne igraju nikakvu ulogu u našem životu, mislio sam na numerologiju i slična vjerovanja. Uzmimo 21. 8. 2007. Kao što sam već rekao, zbroj znamenki je 20. Ja ne vjerujem da će taj broj 20 imati neki izravan utjecaj na moj život, npr. da će me na danima sa zbrojem 20 boliti glava ili će mi se nešto slično dogoditi.

Ne znam otkud si izvukao 3,515 i 3,655, ali ja ne vidim kakve veze oni imaju s mojim, tvojim ili ičijim tuđim životom.

Broj 20 je broj sati na kompjutorskom satu dok ovo pišem, ali on može značiti puno stvari: to može biti cijena u trgovini, to može biti broj tisuća kilometara na autu, to može biti bilo šta, ali izvan konteksta nije ništa. Međutim, kad tom broju 20 dodijelimo neki kontekst, on ne može predstavljati ništa izvan tog konteksta. Primjerice, ako zaključimo da je 20 nesretan broj i sada je 20 sati, zaključili bismo da ćemo biti nesretni. Ali što je nesretan broj? To je nešto što u stvarnosti ne postoji i zasnovano je na statistici. A opet, statistika nam kaže da je potpuno ista vjerojatnost da nam se u 20 sati dogodi sretan i nesretan događaj.

Nadalje, vjerojatnost da slučajno odaberemo jedan dvoznamenkasti broj i da taj broj bude neki od tvojih sedam omiljenih jest 7 : 83 ili 7,77%. Vjerojatnost da taj dvoznamenkasti broj bude neki od bilo kojih sedam dvoznamenkastih brojeva je također 7 : 83 ili 7,77% Nemaš dokaza da će se ikoji od tih brojeva pojavljivati češće nego ikoji drugi broj.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 23:53   #97
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
21. 08. 2007?

2+1+0+8+2+0+0+7=20
To nije nijedan od brojeva o kojima si govorio, a i da je 23, ne vjerujem da bi utjecao na ičiju sudbinu.
Kad sam rekao da brojevi ne igraju nikakvu ulogu u našem životu, mislio sam na numerologiju i slična vjerovanja. Uzmimo 21. 8. 2007. Kao što sam već rekao, zbroj znamenki je 20.
Ja ne vjerujem da će taj broj 20 imati neki izravan utjecaj na moj život, npr. da će me na danima sa zbrojem 20 boliti glava ili će mi se nešto slično dogoditi.

Broj 20 je broj sati na kompjutorskom satu dok ovo pišem, ali on može značiti puno stvari: to može biti cijena u trgovini, to može biti broj tisuća kilometara na autu, to može biti bilo šta, ali izvan konteksta nije ništa. Međutim, kad tom broju 20 dodijelimo neki kontekst, on ne može predstavljati ništa izvan tog konteksta. Primjerice, ako zaključimo da je 20 nesretan broj i sada je 20 sati, zaključili bismo da ćemo biti nesretni. Ali što je nesretan broj? To je nešto što u stvarnosti ne postoji i zasnovano je na statistici. A opet, statistika nam kaže da je potpuno ista vjerojatnost da nam se u 20 sati dogodi sretan i nesretan događaj.

Nadalje, vjerojatnost da slučajno odaberemo jedan dvoznamenkasti broj i da taj broj bude neki od tvojih sedam omiljenih jest 7 : 83 ili 7,77%. Vjerojatnost da taj dvoznamenkasti broj bude neki od bilo kojih sedam dvoznamenkastih brojeva je također 7 : 83 ili 7,77% Nemaš dokaza da će se ikoji od tih brojeva pojavljivati češće nego ikoji drugi broj.

Ne znam otkud si izvukao 3,515 i 3,655, ali ja ne vidim kakve veze oni imaju s mojim, tvojim ili ičijim tuđim životom.
Ajoj, da znaš koliko se toga može izvući iz tvog teksta pao bi u nesvijest.
No prvo da se razumijemo.
Ja sam mnogo puta objavio da Informacije o brojevima NE IZNOSIM JA već te Informacije dolaze do moje Materijalne svijesti LATENTNIM Putem - što znači da ODNEKUD (do mog DNA; i dalje) stižu Nečije MISLI, koje se nameću mojoj Materijalnoj svijesti - stvarajući nešto; kao moju Misao.
To što ti i drugi to ne prihvaćate kao Istinu - vjeruj mi, uopće me "u srce ne dira".

A sad o tvojim brojevima iz tvog teksta.
Napisao si:
2+1+0+8+2+0+0+7=20
To nije nijedan od brojeva o kojima si govorio,


Moj odgovor glasi: I NIJE!
Ali je taj broj, na žalost, vezan za utc-a.
I ostani s njim u kontaktu pa ga priupitaj krajem sječnja - kako je.

Ja ne vjerujem da će taj broj 20 imati neki izravan utjecaj na moj život
Točno!
Dakle TAJ broj 20 (koji je nastao od datuma 21.08.2007.) neće na tvoj život imati utjecaja.

Nadalje, vjerojatnost da slučajno odaberemo jedan dvoznamenkasti broj i da taj broj bude neki od tvojih sedam omiljenih jest 7 : 83 ili 7,77%.
Pazi momče, nemojmo o drugim dvoznamenkastim brojevima jer oni su vezani za drugu diskusiju.
Govorio si o broju 20 - i kod TOG broja ostani.
I još samo da ti kažem da je Ovaj 20 negativan.
Upravo zato u kombinaciji Ovih brojeva odražava se ovako: 2+1+0+8+2+0+0+7-(2-0) = 18

No sad da obradimo brojeve koje si naveo.
To su 7 : 83 ili 7,77%
Napišimo ove brojeve ovako:
7 8 3 ( i 7 7 7) i analizirajmo te brojeve.
7 8 3
7
7 nam kaže da postoji 7 astrala (13,18,23,28,32,43,53)

7 8
Postavimo sad pitanje: Za koji astral su, u osnovi, vezani navedeni tvoji brojevi (7 : 83) i (7,77%) - koji ulaze Samo u OVU Diskusiju koju vodimo nas dvoje?
7 x 8 = 56 - koji broj je vezan za 7 astrala
Iz ovog slijedi:
(5 + 6) + 7 = 11 + 7 = 18

Znači, brojevi koji su stigli do tvoje Materijalne svijesti su BILI (PRIJE NEGO SU STIGLI do tvoje DNA a zatim do tvoje Materijalne svijesti) utisnuti u astralu 18 - i to u MONADAMA koje su u Vezi i gdje se nalaze tvoji i moji tekstovi.
Da je to točno potvrđuju i
7 8 3
7 + 8 + 3 = 18

Preostaju nam brojevi
7 7 7
7
7 nam ponovno kaže da postoji 7 astrala - i to (sad znamo) u astralu broj 18
I to je razlog da se pojavljuje nešto drugačija matematička kombinacija.

7 7
Da je kombinacija ovih brojeva ''stigla'' iz astrala 18 pokazuje nam:
7 x 7 x 18 = 882 = 18
Šta više i:
77 x 18 = 1386 = 18

7 7 7
Konačno i ovi brojevi nam nude dokaz da je Sve ovo koje objavljujem ''DOŠLO'' iz astrala 18.
7 + 7 + 7 = 21
777 x 21 = 16317 = 18
Šta više i:
77 x 18 = 1386 = 18
odnosno
7 x 1386 = 9702 = 18

Toliko o ovim brojevima.

A sad Ne znam otkud si izvukao 3,515 i 3,655, ali ja ne vidim kakve veze oni imaju s mojim, tvojim ili ičijim tuđim životom.

Uff, da samo znaš kakva je veza - uhvatila bi te jeza.

No ostavimo to za slijedeće javljanje.

Dakle nastavak slijedi

(3,830)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 01:56   #98
Nastavak za admiralnortona

19-08-2007, 12:08 #87
delija
Registrirani korisnik
Registracija: Dec 2002
Lokacija: evropa
Postova: 2,447
Quote:
(3,515)...

21-08-2007, 11:29 #94
delija
Registrirani korisnik
Registracija: Dec 2002
Lokacija: evropa
Postova: 2,447
Quote:
admiralnorton kaže:
Jednom će se sigurno poklopiti, ali sigurno ne u svačemu. Brojevi sami po sebi ionako ne igraju nikakvu ulogu u našem životu. Numerologija nije moja stvar.

Dečko,
Ako si stariji više od 23 godine = hmmm...???

1. svi pametni znaju da je matematika jedan univerzalan jezik.
2. također da bez brojeva nema matematike.
3. uostalom, hajde da se nađemo "na trgu pod repom" (uff... ne možemo se naći jer ne koristiš brojeve, u svom životu. Naime šta vrijedi da ti napišem npr. u 14 sati - kad je 14 broj)......

Znam, sad ćeš reći da si napisao kako brojevi sami po sebi ne igraju nikakvu ulogu u našem životu.
Pa da vidimo: 21.08.2007.

ili još bolje (3,515)

ili (3,655)

A, 3,515 + 3,655 = 33


Vidiš momče.
(3,515) i (3,655) su moje oznake koje mi pokazuju koliko je bilo čitanja od jednog mog javljanja do slijedećeg (koja javljanja “zaslužuju” da ostanu pod tim brojem na mojem kompjuterskom tvrdom disku.
To radim već 18 godina.

Sad, ova dva primjera iz Pregleda 1 i 2 koja sam kopirao - MENI se pokazuje (za druge me nije briga dal’ im pokazuje) da ti postovi koje sam napisao NISU Slučajno nastali - šta znači da isti NISU nastali od strane MOJE Materijalne svijesti.
Naime, ja nisam mogao sve narihtati - kako je narihtano u ovim mojim javljanjima na ovoj stranici topika.

Pregled 1:
1. 19.08 = 18
2. 19.08.2007. 12:08 #87 = 53

(3,515) je vezan za broj (3,655)
Uz ovo, potrebno je da objavim kako sam toga dana (19.08.) objavio na jednom drugom forumu tekst koji je vezan za Treći svjetski rat - koji se već davno u Onostranom području (astralu 32) vodi pod brojem 33.
Svakako je interesantno da se na tom forumu moj tekst vodi: Upisano: Nedelja Aug 19, 2007 10:23 pm
Dakle: 8+ 1+9+ 2+0+0+7+ 1+0+ 2+3 = 33

Sad pogledajmo podatke u Pregledu 2:
3. 21-08-2007, 11:29 = 33
4. # 94 = 13
5. Ako si stariji više od 23 godine
6. Pa da vidimo: 21.08.2007. ..ili još bolje (3,515) ..ili (3,655) = 53
Konačno
7. (3,515) ..ili (3,655) = 33

Eto momče, i ostali.
Da je, ako ne sve onda mnogo toga zapisano vi u to ne morate vjerovati - ali Ja MORAM!!!
Naime već 18 godina su moji važni dokumenti, detalji iz mog života (koje sam, kako mnogi znaju i objavljivao) vezani za Sve brojeve astrala.
Da li je tako kod vas - u to stvarno neću da ulazim.
Ako nije - to svakako nije razlog da vam kažem da ste glupi, nebulozni itd.

(3,915)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 00:12   #99
Ja vidim trenutačno broj 3963. 3+9+6+3=21

Ta tvoja priča sa brojevima čitanja kod mene ne drži vodu. Sve što trebaš učiniti je nekoliko puta View - Refresh i broj se povećao. S tvojim datumom i vremenom je ista stvar.

Subota, 25. kolovoza 2007. 0:11

24. Ali ovaj puta zto što sam čekao 3 minute.

Ima puno stvari koje si ti mogao narihtati i kladim se da si sve sam narihtao.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 00:25   #100
Čika delija, jel bi meni mogli pročitat brojeve datuma koji me mući, i o kojem bi htio znati više

23.08. jel vidiš šta zanimljivo u tome? Moj datum, i uvijek sam kombinirao te brojeve simo tamo, ali ne znam neko osnovno značenje toga nekom području kojeg je netko ozbiljnije promatrao.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.