Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2007., 14:35   #1
Fahrenheit 9/11 dokumentarac i vaša mišljenja

2001 na Američkim izborima tv postaje su kako se kasnije ispostavilo greškom
proglasile Al Gorea predsjednikom.
Ako ste gledali film senat je šutio a samo crni pripadnici kongresa unjeli prigovore. Bush je uskoro otišo na godišnji....


evo jednog citata iz filma:
Larry King: [on Osama bin Laden] What were the circumstances under which you met him?
Prince Bandar bin Sultan: This is ironic. In the mid-80's, if you remember, we and the United States were supporting the Mujhadeen to liberate Afghanistan from the Soviets. He came to thank me for my efforts to bring the Americans, our friends, to help us against the atheists, in other words the Communists.
Larry King: And now he may be responsible for bombing America.
Prince Bandar bin Sultan: Absolutely.
Larry King: What did you make of him when you met him?
Prince Bandar bin Sultan: I was not impressed, to be honest with you.


I pitanje da li mislite kad Bush konačno izgubi 2008 to donosi i neke promjene za svijet od strane zemlje broj 1 na planeti?
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:37   #2
davno je prestala biti zemlja broj 1.
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:40   #3
http://www.youtube.com/watch?v=OHWH4vUaxvw

a evo i clipa i podsjetnika o filmu trailer dolje

http://www.youtube.com/watch?v=2Zf2nCiBJLo
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:42   #4
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
davno je prestala biti zemlja broj 1.
davno? si ziher ? kada?
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:49   #5
Quote:
woolfwalter kaže: Pogledaj post
davno? si ziher ? kada?
EU je vec ekonomski jaci(450 000 000 ljudi + novi sa novim clanicama a i njihove ekonomije), indija(1 milijarda ljudi) i kina(1 milijarda ljudi) su na pomolu, rusija se vraca, brazil....


SAD je propo onog trena kad su mu izdavanja iz vojsku nadmasila izdavanja za sve ostalo, kad se pojavio neinteligentni dizajn, kad su napali irak, vec ih i iran jebe kak su slabi.
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:49   #6
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
davno je prestala biti zemlja broj 1.
A tko ih je zamjenio?
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:01   #7
Quote:
maniche kaže: Pogledaj post
A tko ih je zamjenio?
Još nije, ali uskoro bude: Rusija.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:06   #8
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Još nije, ali uskoro bude: Rusija.
Ma kakva rusija
Kinezići su sljedeći
__________________
All glory to the Hypno-Toad!
Niflheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:57   #9
Quote:
Niflheim kaže: Pogledaj post
Ma kakva rusija
Kinezići su sljedeći
I ja kažem. Svi ćemo mi jednog lijepog dana biti žuti
Mors Venit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:06   #10
žuti arapi jako lijepi
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:18   #11
Kinezi su ih već zamjenili, da . Sve šta imam na sebi je made in China, i na američkoj zastavi imaš etiketu, "Made in China"
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:20   #12
A možda to ipak bude Amerika dok još bude nafte koja je i tema pol dokumentarca, to bi i mi mogli doživjet.
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:21   #13
Američka je roba još uvijek kvalitetna za razliku od kineska, ali moglo bi se i to uskoro promijeniti.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:27   #14
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Kinezi su ih već zamjenili, da . Sve šta imam na sebi je made in China, i na američkoj zastavi imaš etiketu, "Made in China"
Eh da je samo zastava.
Ostao sam paf kada sam prije godinu dana kupio Intelov procesor. Na kutiji piše Made in China.
Enermaxovo napajanje...made in china.
Sony fotoaparat (ALPHA 100)...na objektivu piše: made in china.


No, to je ionako svejedno. Rusija i Kina idu ruku pod ruku.
Čitava europa ovisi o ruskom plinu. I kad Gasprom kaže europi da se naguzi, ona se naguzi.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 17:19   #15
Kinezi inače danas ekonomski drže SAD u šaci. Naravno, indirektno i sebe ali mogu srušiti američku ekonomiju dok kažeš keks zbog brojnih zaduživanja.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 18:27   #16
A kako komentirate predsjednika koji je frend s škvadrom koja je srušila twin towerse. It s all about the money lalalalalallaaaa
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 18:43   #17
Quote:
woolfwalter kaže: Pogledaj post
A kako komentirate predsjednika koji je frend s škvadrom koja je srušila twin towerse. It s all about the money lalalalalallaaaa
prije oluje 1991 saudijska arabija je bila jedna od najbogatijih zemalja svijeta a sada su do grla u dugovima!ZAŠTO? Pada bi ameri imali jeftino gorivo! itd... sve je srećo u parama! primjera ti mogu navesti još ali mislim da ih i ti znaš
jupi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 18:45   #18
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Eh da je samo zastava.
Ostao sam paf kada sam prije godinu dana kupio Intelov procesor. Na kutiji piše Made in China.
Enermaxovo napajanje...made in china.
Sony fotoaparat (ALPHA 100)...na objektivu piše: made in china.


No, to je ionako svejedno. Rusija i Kina idu ruku pod ruku.
Čitava europa ovisi o ruskom plinu. I kad Gasprom kaže europi da se naguzi, ona se naguzi.
I to bez vazelina.
jupi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 18:52   #19
Unhappy

Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Američka je roba još uvijek kvalitetna za razliku od kineska, ali moglo bi se i to uskoro promijeniti.
Samo što amerikanci sve teže kupuju svoju robu jer je do deset puta skuplja od kineske.Njima(Amerima) je sreća što koriste 110 volti,inače bi propali ko grčka
jupi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 19:13   #20
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Američka je roba još uvijek kvalitetna za razliku od kineska, ali moglo bi se i to uskoro promijeniti.
Sorry jesi siguran za Kinu , stvari od Manga se proizvode u Kambođi auch.
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.