Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2008., 10:56   #81
Da li će netko ići u Douglas?
Htjela bih da mi se pogleda jedan parfem ako ga imaju...
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 12:13   #82
Eee ja sam u Njemackoj radila u jednoj od njihovih Douglas parfumerija
i bome tamo je kupac kralj....nema bezobraznih upadica, nema drskosti,zaprvo ne smije je biti,isto se odnosi i sa onim kupcem koji je potrosio 10 DM (tada su jos bile marke) ili onaj koji je osavio pravo malo bogastvo............zbilja cista desetka, dok ove nase glupacice ma joj svaki put se nesto zakacim s njima ALI na kulturan nacin im spustim,znam da me ogovaraju kasnije ali zaboli me djon,drugi put kada dodjem puste me na miru
tinika22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 11:36   #83
jel bio tko u zagrebačkom Douglasu?
koje make up brandove sadrži?
jel ima nešto što dosada nismo imali u RH?
Maza302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:06   #84
samo neke fine no name mazalice za tijelo, tekuce sapune i stvari za tusiranje u rangu 20-50kn, to je na zadnjem katu blizu blagajne... i dole na pocetku neki fora kofercici i torbice s no name sminkom koji su super za darove... ed hardy parfemi i losioni koje se ne sjecam da sam vidjela drugdje... sve ostalo... repertoar limonija...
kako nisam nikad nista kupila u nijednoj parfumeriji, tako sam i iz douglasa izisla samo s kravom i zabom za kupanje a i to je bio poklon
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:47   #85
znači nema mac, bobby brown, isadora, red earth...?
ne znam zašto sam se uopće nadala da će to doći k nama...
Maza302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 13:25   #86
ma kakvi... ja se ni nisam nadala, otisla sam se diviti cijenama
najvise mi se doduse svidio namjestaj moram priznat
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 17:53   #87
Jel istina da se u CC1 otvara njemacki Douglas?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 19:20   #88
nisam nista cula ali cudno mi zvuci, ako je u centru ovaj vulgaris bez iceg posebnog, kako to da bi na drugom mjestu otvarali njemacki?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 19:24   #89
Da, piše da je & Douglas među novim dućanima koji se otvaraju prekosutra. Ne kužim kakvu sad razliku radite između tih Douglasa? Kod nas je očito stupio na tržište s tim nesretnim Irisom & nema ničeg novog. Tako će vjerovatno biti & u CC.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 19:43   #90
A cuj i Muller u CC1 je njemački pa se smijemo nadati čudu
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 19:46   #91
Ni Muller nije donio ništa revolucionarno osim svojih proizvoda, nažalost. No dobro, smijete se nadati, da .
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:10   #92
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Ni Muller nije donio ništa revolucionarno osim svojih proizvoda, nažalost. No dobro, smijete se nadati, da .
Ma nemoj, a bezobrazno jeftine Nutelle, Kinder proizvodi po europskim cijenama, jeftine Milke, svi detergenti napravljeni za zapadno europsko tržište, ne istočno, čudesne Mr Proper spužvice koje sam prije naručivala iz USA... Nemoj da nabrajam dalje
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:29   #93
Nemoj se žestit , mislila sam na kozmetiku.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:39   #94
Ja sam danas konačno malo prošvrljala po Douglasu u Ilici.
Jedino što sam uočila što Iris ne drži su Acqua di Parma parfemi & ostalo iz njihovog asortimana (losioni i kreme za tijelo, za tuširanje i mirisne svijeće koje su po 600 kn - doduše ogromne su, ali ipak...).

E da, i na najgornjem katu, gdje se može napraviti manikuru i kozm. tretmane, ima za kupiti OPI lakova za nokte, što inače Iris ne drži.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:49   #95
Jesi vidjela koliko su kod njih Opi lakići?
mishevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 22:11   #96
Kakva je ponuda nude nijansi OPI lakova?
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 22:12   #97
Quote:
mishevi kaže: Pogledaj post
Jesi vidjela koliko su kod njih Opi lakići?
oko 90 (ili 99) kuna ovi regularni i oko 160 ovi neki posebni sjajni s puno šljokica, to su valjda neka specijalna izdanja (koja do sad nisam ni vidjela).

Quote:
Sun_Flower kaže: Pogledaj post
Kakva je ponuda nude nijansi OPI lakova?
Vidjela sam dosta tih nude lakova, sad ne znam jesu li to baš svi koje OPI ima, jer do sad nisam upotrebljavala OPI lakove, pa nisam baš super upućena u njihov asortiman. U svakom slučaju, ima dosta nude lakova.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 22:16   #98
Hvala ti, tak sam i mislila. Čisto sumnjam da će Douglas biti poput ovih inozemnih, pogotovo što se sniženja tiče. Tko god dođe kod nas to je nebo i zemlja razika.
mishevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 22:16   #99
E da, zaboravila sam spomenuti: ono što Iris inače ne drži (bar koliko sam do sad vidjela) - u Douglasu drže Victor & Rolf parfeme (Flowerbomb, obični i Extreme i muški Antidote). Imaju ih odmah u prizemlju lijevo, a i gore na katu.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 22:31   #100
E to je lijepa vijest!
mints is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.