Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2016., 18:19   #6181
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za umivalicu za jutarnje �i��enje lica.


Imam suhu ko�u sklonu crvenilu, tra�im ne�to �to me ne�e previ�e isu�ivati i izazivati nered


Trenutno koristim Baleinu rozu pjenu, ali me dosta isu�uje.

preporucam dobre picopere. dakle, neutralne, bez sapuna, sls-a, parfema. nema mi bolje. koza skripi, skine ostatak sminke, koza ne zateze jako (mene i od obicnog umivanja zateze) i ne isusuje.
MermaidMe is offline  
Old 24.04.2016., 18:22   #6182
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Oboje stavljam na listu, hvala!
Dodajem i: konjac spužvica, ako je samo za jutarnje umivanje, uz nju ti ne treba nikakav gel ni ništa iako se može koristiti i s njom
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 25.04.2016., 06:09   #6183
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za umivalicu za jutarnje čišćenje lica.
Imam suhu kožu sklonu crvenilu, tražim nešto što me neće previše isušivati i izazivati nered
Trenutno koristim Baleinu rozu pjenu, ali me dosta isušuje.
Derma E, Hydrating Cleanser

do srijede je na dodatnih 20% popusta
http://hr.iherb.com/Derma-E-Hydratin...z-175-ml/40774

blaga, hidratantna, vrlo učinkovita umivalica. za osjetljivu i suhu kožu
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 25.04.2016., 06:57   #6184
ljubii, vrlo njezna a ucinkovita je i plava pjena iz mullera. Njihova marka cv, plava je bas za hidrataciju.

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 26.04.2016., 19:13   #6185
Cure, hvala na puno preporuka, bacam se na isprobavanje
ljubii is offline  
Old 26.04.2016., 20:44   #6186
ljubii ako nisam zakasnila, ne preporučam Nuxe gel. Užasno je naparfumiran, doslovno ti miris ostaje na licu, peče za oči i mene je isušivao. Za tu cijenu ima daleko boljih umivalica i zbilja nije ništa posebno.
phazing is offline  
Old 26.04.2016., 23:51   #6187
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
ljubii ako nisam zakasnila, ne preporučam Nuxe gel. Užasno je naparfumiran, doslovno ti miris ostaje na licu, peče za oči i mene je isušivao. Za tu cijenu ima daleko boljih umivalica i zbilja nije ništa posebno.
potpisujem sve. grozan proizvod je taj nuxe gel za čišćenje lica i užasno kožu isuši od prvog korištenja.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 27.04.2016., 08:46   #6188
tražim single sjenilo, mat, sivkasto smeđe, srednje tamno. sjenka za crease u dnevnoj nude varijanti, da ne vuče ni na žuto ni na roza. u svakoj paleti to prvo potrošim, pa si zato želim uzeti samo tu jednu boju. Lancome je imao savršenu, ali naravno da je sad više ne mogu pronaći.

e sad, uzela sam si http://eu.feelunique.com/p/Urban-Decay-Eyeshadow-1-5g nijansa Tease, činilo mi se blizu toga. sjenilo je odlično, ali je uživo mrvicu ružičastije nego što mi treba.

ovo http://eu.feelunique.com/p/Guerlain-Ecrin-1-Couleur-2g u boji Taupe mi izgleda dobro, ali ne piše a imam dojam da je malo saten sjajno, a trebam sasvim mat. edit: našla swatch, da, sjajno je.

možete li mi preporučiti neku liniju?
tanveer is offline  
Old 27.04.2016., 09:01   #6189
Mogu preporuciti essence mono iz linije i love nude u nijansi 05 my favorite tauping
Akvarela is offline  
Old 27.04.2016., 09:18   #6190
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
tražim single sjenilo, mat, sivkasto smeđe, srednje tamno. sjenka za crease u dnevnoj nude varijanti, da ne vuče ni na žuto ni na roza. u svakoj paleti to prvo potrošim, pa si zato želim uzeti samo tu jednu boju. Lancome je imao savršenu, ali naravno da je sad više ne mogu pronaći.

e sad, uzela sam si http://eu.feelunique.com/p/Urban-Decay-Eyeshadow-1-5g nijansa Tease, činilo mi se blizu toga. sjenilo je odlično, ali je uživo mrvicu ružičastije nego što mi treba.

ovo http://eu.feelunique.com/p/Guerlain-Ecrin-1-Couleur-2g u boji Taupe mi izgleda dobro, ali ne piše a imam dojam da je malo saten sjajno, a trebam sasvim mat. edit: našla swatch, da, sjajno je.

možete li mi preporučiti neku liniju?
Možda Lorealovo mat mono sjenilo 106 Breaking Nude?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 27.04.2016., 09:27   #6191
hvala curke sjajne ste

Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Mogu preporuciti essence mono iz linije i love nude u nijansi 05 my favorite tauping
izgleda odlično, mrvicu zbunjujuće što na jednom swatchu izgleda puno tamnije nego na drugom, ali nema veze, vidjet ću ga uživo prvo. bar znam otkuda krenuti.

Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Možda Lorealovo mat mono sjenilo 106 Breaking Nude?
da je zericu sivkastije bilo bi savršeno, baš mi treba hladna nijansa smeđe. ali idem danas do Kozma, loreal im je na akciji pa ću pogledati na dnevnom svjetlu kako to zapravo izgleda. (nadam se da ga imaju :/ možda sam preoptimistična)
tanveer is offline  
Old 27.04.2016., 09:36   #6192
Svakako pogledaj uživo
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 27.04.2016., 11:14   #6193
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
tražim single sjenilo, mat, sivkasto smeđe, srednje tamno. sjenka za crease u dnevnoj nude varijanti, da ne vuče ni na žuto ni na roza. u svakoj paleti to prvo potrošim, pa si zato želim uzeti samo tu jednu boju. Lancome je imao savršenu, ali naravno da je sad više ne mogu pronaći.

e sad, uzela sam si http://eu.feelunique.com/p/Urban-Decay-Eyeshadow-1-5g nijansa Tease, činilo mi se blizu toga. sjenilo je odlično, ali je uživo mrvicu ružičastije nego što mi treba.

ovo http://eu.feelunique.com/p/Guerlain-Ecrin-1-Couleur-2g u boji Taupe mi izgleda dobro, ali ne piše a imam dojam da je malo saten sjajno, a trebam sasvim mat. edit: našla swatch, da, sjajno je.

možete li mi preporučiti neku liniju?
Pogledaj i Makeup Factory ponudu, khaki green mi se čini da bi odgovarao traženom. Drugi red, treći s lijeva.Link
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 27.04.2016., 11:26   #6194
o bože,koliko mi je trebalo....
odem u Golden Rose dućančić obnoviti sad već opasno pred kraj Matte ruž No 12...i malo se kao zaigram sa smeđima,mauve,nude smeđima.... ma kakva Kylie Jenner...pa ovaj GR ima brat bratu, oko 50tak brown/nude/pink/brick nijansi i ne zna se koja je bolja...
šteta da nisam uslikala svočeve na ruci(ostavila mob na poslu) jer da ste mi vidjeli ruku,onak...čudo...

kupito:

GR lipstick No 50
http://weartoworkstyle.blogspot.hr/2...ollection.html

GR Lipstick No 144...(nemrem naći svoč za baš taj u crnom pakiranju, kockastom)
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Old 27.04.2016., 15:31   #6195
našla sam sva sjenila istovremeno pa sam ih mogla usporediti na miru, na kraju mi je Lorealov 106 ispao najbliža nijansa toj koju sam tražila (da, na koži na dnevnom svjetlu je hladnija nijansa nego preko ekrana). Essence je krasan ali malo presvjetal. Makeup Factory je odlično, pigmentiranije sjenilo, ali je bio malo toplije boje nego što sam htjela.

(sad još da ne dobijem nikakvu alerg. reakciju na njega i bit će savršeno )

puno hvala na pomoći, baš ste mi priskočile u pravi čas
tanveer is offline  
Old 27.04.2016., 18:03   #6196
Jeeeee, drago mi je da sam ti pomogla
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 30.04.2016., 09:44   #6197
Cure, koji balein šampon je dobar za masno tjeme a jako suhe vrhove? I da je nježan , a opet radi na pitanju peruti.
Jess22 is offline  
Old 30.04.2016., 15:55   #6198
Nabavio sam kako mi je preporuceno LRP Effaclar duo+, dobio sa njim isto lrp gel za umivanje pa nisam uzimao onaj balein rozi sapun. I kupio sam balea aqua serum da mi ne ispuca koza od kiselina i sundance matirajuci fluid spf30. Ja se sa gelom ovim umijem ujutro i navecer i oba puta stavim effaclar duo kremu. Poceo mi se nos malo ljustit znaci da djeluje krema al to tretiram sa balea serumom pa je ok, nema zatezanja i crvenila pa si mislim da je preblaga krema.

Pa me zanima bili bilo dobro uzeti jos neku kremu sa kiselinama tipa avene triacneal ili uriage 3regul pa kombinirat sa LRP za bolje i brze rezultate?
I kako da koristim balea aqua serum i ovaj sundance spf, mislim ja bi oprao lice gelom, stavio kiseline i onda namazao sa balea serumom, jel to dobro ili treba biti razmaka izmedju krema da se bolje upije jer sam negdje procitao da treba sacekat sa hidratantnom kremom 30-45min nakon kiselina?
I jel treba biti sloj effaclara preko lica ili stavit samo da se moze umasirat pa da se ne osjeti vise?
Jelly312 is offline  
Old 30.04.2016., 16:04   #6199
nisam koristila kiseline, ali su ti samo rec STRPLJENJA. dakle nikome se nije nikakvo stanje popravilo za tjedan dva. znam da se frendica borila s aknama godinama (ne znam s cim ti imas problema) i tek sad nakon 10 godina njoj lice izgleda dobro, jer nakon akni je tretirala oziljke i obnavljala kozu. koza se jako dugo regenerira i ne mozes ocekivat rezultate u kratkorocnom vremenu.
MermaidMe is offline  
Old 30.04.2016., 17:02   #6200
Quote:
Jelly312 kaže: Pogledaj post
Nabavio sam kako mi je preporuceno LRP Effaclar duo+, dobio sa njim isto lrp gel za umivanje pa nisam uzimao onaj balein rozi sapun. I kupio sam balea aqua serum da mi ne ispuca koza od kiselina i sundance matirajuci fluid spf30. Ja se sa gelom ovim umijem ujutro i navecer i oba puta stavim effaclar duo kremu. Poceo mi se nos malo ljustit znaci da djeluje krema al to tretiram sa balea serumom pa je ok, nema zatezanja i crvenila pa si mislim da je preblaga krema.

Pa me zanima bili bilo dobro uzeti jos neku kremu sa kiselinama tipa avene triacneal ili uriage 3regul pa kombinirat sa LRP za bolje i brze rezultate?
I kako da koristim balea aqua serum i ovaj sundance spf, mislim ja bi oprao lice gelom, stavio kiseline i onda namazao sa balea serumom, jel to dobro ili treba biti razmaka izmedju krema da se bolje upije jer sam negdje procitao da treba sacekat sa hidratantnom kremom 30-45min nakon kiselina?
I jel treba biti sloj effaclara preko lica ili stavit samo da se moze umasirat pa da se ne osjeti vise?
Kao što ti je MermaidMe napisala, strpljenja

Ne bih ti preporučila kiseline sada, dolazi sunce i ljeto i sad je period kad se ne kreće s time, probaj si isplanirati tako da kreneš s tim na jesen. Do tad ćeš vidjeti promjene i sa ovom rutinom ako ćeš je se strpljivo pridržavati.

Inače bi trebalo biti razmaka imeđu nanošenja slojeva da se ovaj prije upije i počne djelovati, ali što se tiče baleinog seruma, on se jako brzo upije, pa ti je dovoljno pričekati par minuta prije nego staviš effaclar. Ljuštenje je ok, pogotovo ako nisi nikad prije koristio takve kreme, prvi put je uvijek najgore, kasnije se koža navikne, pa nema tolike reakcije, barem kod mene nije bilo.

Stavljaj Balein serum ujutro i navečer, da ti koža ostane hidratizirana, navečer stavljaj Effaclar (ne treba ti velika količina, on se mora upiti, ne stajati na koži), a ujutro se namaži matirajućim fluidom koji slobodno možeš nanijeti ponovo još koji put tijekom dana kada krenu vrućine i sunce. Ono što bih ti ja preporučila je da ograničiš korištenje gela na jedanput dnevno, čisto iz razloga jer je taj gel dosta agresivan i zna jako isušiti, što opet može dugoročno loše utjecati na kožu. Ujutro ti je dosta da se umiješ čistom hladnom vodom ili uzmeš micelarnu (samo pazi da je neka bez alkohola!) i njome ujutro lagano pređeš po licu.

Sretno i zapamti, strpljivo i polako, bez forsiranja, nemre to preko noći
Zla_grančica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.