Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2013., 13:14   #41
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
I ja sam krenula rješavati i pisati im svašta lijepo kad sam prošla više od pola crknula je aplikacija pa me prošla volja
probaj opet danas. dobra im je anketa, baš je konkretna, i nadajmo se da će te knjižice popraviti i dati još neke nove popuste. mislim da su i oni sami shvatili da bezveze tiskaju te knjižice kad ljudi kupone baš i ne koriste. na početku je još i išlo nekako, al zadnjih godinu dana sve slabije.

Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
dobila. ispunila cijelu. dala sam prijeloge za kreiranje boljeg svijeta (prednosti)
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 05.03.2013., 14:36   #42
nove knjižice jel se to oni nama rugaju? dižu cijene otprilike jednakim ritmom kao i konzum i onda nas 'nagrađuju' onim kosturima od knjižica od čega je pola beskorisno
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Old 05.03.2013., 14:41   #43
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
probaj opet danas. dobra im je anketa, baš je konkretna, i nadajmo se da će te knjižice popraviti i dati još neke nove popuste. mislim da su i oni sami shvatili da bezveze tiskaju te knjižice kad ljudi kupone baš i ne koriste. na početku je još i išlo nekako, al zadnjih godinu dana sve slabije.
Ma odustala sam jer sam znala da će cure s Kozmetike to obavit za mene
phazing is offline  
Old 05.03.2013., 16:38   #44
Quote:
Charlie3 kaže: Pogledaj post
ne znam je li netko već pisao, ali dove go fresh losion je u dm-u na akciji 8,59 kn

kod mene u dm-u nije.a u kojem si to vidjela.
makik is offline  
Old 05.03.2013., 20:39   #45
I ja bi im popunila tu anketu
To šalju na mail samo ili (jer nisam ništa dobila)?
bubley is offline  
Old 05.03.2013., 20:42   #46
Eto.
phazing is offline  
Old 05.03.2013., 21:13   #47
Riješila upitnik!
Dandy_080 is offline  
Old 05.03.2013., 21:31   #48
I ja isto muahah

Ljudi jel iko iskoristio ovu akciju, Dar meni, dar prirodi?
http://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_ho...r_prirodi.html

Jel treba mijenjat za to neke bodove?
I da li se može kombinirati s popustima iz DM knjižica?
bubley is offline  
Old 05.03.2013., 23:09   #49
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
I ja isto muahah

Ljudi jel iko iskoristio ovu akciju, Dar meni, dar prirodi?
http://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_ho...r_prirodi.html

Jel treba mijenjat za to neke bodove?
I da li se može kombinirati s popustima iz DM knjižica?
svake godine imaju ovu akciju u ožujku. nekad se osjećam ko da radim u dm-u koliko sam usvojila raspored njihovih akcija bolje od nekih prodavačica
uglavnom u prvoj polovici mjeseca su sniženi određeni proizvodi nabrojanih brendova, a u drugoj polovici mjeseca drugi. čini mi se da je to označeno ispod samih proizvoda na polici. nisam bila u dm-u al tako je prije bilo. ne trebaju se mijenjati nikakvi bodovi i mislim da ne prolazi kombinacija sa kuponima iz knjižica (ako se uopće išta podudara jer nisu svi proizvodi spomenutih brendova sniženi). prolazi samo -15%.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 05.03.2013., 23:16   #50
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ne trebaju se mijenjati nikakvi bodovi i mislim da ne prolazi kombinacija sa kuponima iz knjižica (ako se uopće išta podudara jer nisu svi proizvodi spomenutih brendova sniženi). prolazi samo -15%.
A ja se već ponadala
Recimo u knjižici ima popust 50 % na Nivea shower gel, Nivea mušku kremu za lice, Dove kremu za ruke itd. itd. (+ bar još 5 kupona što bi iskoristila), sve što spada pod ovaj prvi krug sniženih marki
Ali da, kao što kažeš, vjerojatno baš ti proizvodi neće biti dodatno na toj akciji
Ja sam prvo mislila da su svi proizvodi određene marke sniženi...Oh silly me
bubley is offline  
Old 05.03.2013., 23:56   #51
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Ja sam prvo mislila da su svi proizvodi određene marke sniženi...Oh silly me

ma uvijek oni to malo nespretno sroče i u prvom planu su samo logotipi brendova pa se ljudi ponadaju da je sve uključeno
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 06.03.2013., 02:05   #52
koja je fora sa kartama za kerempuh?vidjela na dmovim stranicama da za sto bodova daju dvije besplatne karte...dođem u dm, tete neznaju ništa o tome i uvjeravaju me da sam zabrijala tj da samo mogu "ostvarit pogodnost s 10% popusta".help
Myrin is offline  
Old 06.03.2013., 08:52   #53
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
koja je fora sa kartama za kerempuh?vidjela na dmovim stranicama da za sto bodova daju dvije besplatne karte...dođem u dm, tete neznaju ništa o tome i uvjeravaju me da sam zabrijala tj da samo mogu "ostvarit pogodnost s 10% popusta".help
Mislim da je ta akcija bila vezana samo uz Noćnu scenu Kerempuha vikendom, za ostale predstave je popust 10%.
__________________
H
hsfi is offline  
Old 06.03.2013., 10:23   #54
[QUOTE=phazing;43938205]Eto. [/QUOTE

Prijedlog:

Fer je da se dobije 50% popusta za odabrani proizvod onima koji ispune anketu,tada će biti sigurni u veliki odaziv,i svi na dobitku!
đulic is offline  
Old 06.03.2013., 10:25   #55
I ja popunila upitnik,iz drugog pokušaja.Taman kad sam ih pošteno iskritizirala desio se raspad sistama pa sam morala ponovo.I dobila sam kupone na kučnu adresu glede i u svezi stvari za čiščenje,čak budem iskoristila 2-3 kupona.Inače,meni te kupone više ne nosi Hrvatska pošta,donio ih neko u 6 navečer.Možda zato što sam ih ja još prije verbalno napala zato što mi ne šalju te kupone,pa su mi oni poslali spisak kupona koje su mi navodno poslali,samo što 80% toga meni nije stiglo.Na kraju su priznali da su se i drugi javljali da im ne dolaze kuponi pa je ispalo da netko iz pošte to sebi uzima.Uglavnom rekli su da će mijenjat način dostave
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Old 06.03.2013., 10:56   #56
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Mislim da je ta akcija bila vezana samo uz Noćnu scenu Kerempuha vikendom, za ostale predstave je popust 10%.
Dada, to me i zanima
Myrin is offline  
Old 07.03.2013., 13:54   #57
zna li netko ima li u kojoj DM prodavaonici Tuš za zube?
U Gardenu ga nema...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Old 07.03.2013., 21:12   #58
Popljuvala sam ih u anketi. Toliko su se pokvarili da sve manje i manje trošim tamo. Ručnik za 200 bodova je više nego bezobrazno. Znači preračunato njegova bi cijena bila 2000 kuna.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Old 07.03.2013., 22:19   #59
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post

ma uvijek oni to malo nespretno sroče i u prvom planu su samo logotipi brendova pa se ljudi ponadaju da je sve uključeno
ispunila i ja anketu; nisam ih bas pohvalila.
iako sam danas super prošla: L'Oreal Preference 10.1 sam platila 22 kune: izlazi iz asortimana, pa je 30 kuna minus onih 25% za Green city. samo sta to na polici ne piše, nego sam to tek na blagajni skuzila. pa sam ipak uzela dva komada; nadam se da ce mi valjat ta cijena vrijedi za jos dvije smedje nijanse, ostale su 38 kuna. Što je opet jeftinije od Kozmo srijede jucer, gdje su bile 44 kune.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 07.03.2013., 23:12   #60
Ja sam iz te neke Green akcije kupila Nivea kremu na akciji i još mogla iskoristiti 25% na to.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.