Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2015., 02:06   #41
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Hvalim, hvalim, ne mogu dovoljno nahvaliti Essence Make me brow! Kupila obje nijanse, nisam puno maskara za obrve probala, al ovo je odlično. Imala sam Benefitov Gimme brow i zbilja nikakve velike razlike nema osim u veličini četkice.
Potpisujem sve. Uživam u njemu i obrve su mi nikad bolje od kad ga koristim. Četkica je savršena.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 09:22   #42


Dobila sam ga od Ultramundane jos u bozicnom darivanju, tek sam ga sad potrosila, jer mi nije odmah dosao na red. Definitivno najbolji drogerijski sampon koji sam ikad koristila. Kosa se naocigled sjaji, nekoliko ljudi me pitalo sto koristim za kosu u zadnje vrijeme da je tako sjajna, na dodir je isto mekana, leprsava, stvarno sam prezadovoljna i definitivno cu ga i sama opet kupiti. Miris je isto divan, tako da me zivcira sto mi miris maske na kraju zakamuflira taj miris sampona.

Inace, koristim ga u kombinaciji sa So Cap maskom umjesto regeneratora i prije susenja stavim Kerastase Discpline sprej ili Nectar Thermique, ali sve navedeno sam i prije koristila u kombinaciji s drugim samponima, pa rezultat nije bio bas ovakav.

Kosa mi je inace gusta, debela dlaka, suha na vrhovima. Ovaj sampon je ne masti, perem je 2x tjedno i to vise iz navike nego zato sto je kosa masna/prljava. U svakom slucaju, moje preporuke!
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:45   #43
Hvalim avokadovo ulje, dehidriranost nestala, čak mi i umiri kožu!

Zatim najbolju kremu ikad _ babylove žuta! nahrani i ne radi probleme, izvrsno sjeda puder na nju ujutro.

Economic parfem kopija chloe, bolja mi je ta kopija od la rive koji mi smrdi na rakiju

Catrice all matt plus puder je odličan. Postojan, prekrije mi aknice, i svijetla nijansa paše za jako blijede.
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 20:42   #44
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post


Dobila sam ga od Ultramundane jos u bozicnom darivanju, tek sam ga sad potrosila, jer mi nije odmah dosao na red. Definitivno najbolji drogerijski sampon koji sam ikad koristila. Kosa se naocigled sjaji, nekoliko ljudi me pitalo sto koristim za kosu u zadnje vrijeme da je tako sjajna, na dodir je isto mekana, leprsava, stvarno sam prezadovoljna i definitivno cu ga i sama opet kupiti. Miris je isto divan, tako da me zivcira sto mi miris maske na kraju zakamuflira taj miris sampona.

Inace, koristim ga u kombinaciji sa So Cap maskom umjesto regeneratora i prije susenja stavim Kerastase Discpline sprej ili Nectar Thermique, ali sve navedeno sam i prije koristila u kombinaciji s drugim samponima, pa rezultat nije bio bas ovakav.

Kosa mi je inace gusta, debela dlaka, suha na vrhovima. Ovaj sampon je ne masti, perem je 2x tjedno i to vise iz navike nego zato sto je kosa masna/prljava. U svakom slucaju, moje preporuke!
ovo odlično zvuči,
gdje ga ima za kupiti?nisam baš obraćala pažnju na schaumu
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 22:25   #45
Vidjela sam ga i u mulleru i u bipi
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 13:55   #46


Nisam mislila da jedna spužvica može činiti toliku razliku, ali ovo čudo me riješilo komedogena na bradi koje ni kiseline nisu uspjele suzbiti. Oduševila me već nakon prvog korištenja.
gnothi seauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 13:57   #47
Quote:
gnothi seauton kaže: Pogledaj post


Nisam mislila da jedna spužvica može činiti toliku razliku, ali ovo čudo me riješilo komedogena na bradi koje ni kiseline nisu uspjele suzbiti. Oduševila me već nakon prvog korištenja.
Kako se to koristi? Izgleda zanimljivo, koja je cijena?
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 14:20   #48
Koristi se tako da se navlaži i onda se masira lice, možeš koristiti i neki gel za umivanje sa spužvicom, ali onda ti spužvica kraće traje. Neki skidaju i make-up s njom, ali to nisam probala jer je ne želim prljati. Ova moja je s ružičastom glinom i namijenjena je osjetljivoj i dehidriranoj koži. Imaš više vrsta tih spužvica, ovisi o tome kakva ti je koža. Ima je za kupiti na feeluniqu, hq-u, lookfantasticu i sličnim britanskim web shopovima, a dođe 7,99 funti. Evo, možeš baciti pogled i na druge vrste: http://www.lookfantastic.com/elysium...?search=konjac
gnothi seauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 15:06   #49
ja sam narucila s ebaya spuzvicu od misshe duplo je jeftinija nego na feel-u i sl. stranicama a citala sam odlicne recenzije ttreba mi stici i bas me zanima kakva je
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 15:28   #50
Ja bih pohvalila 2 proizvoda:

LOCCITANE IMMORTELLE BB KREMA



Otkad ovo imam (neka 2mj), više uopće ne koristim puder. Kremica mi je fantastična, bolje prekrivanje od BB kreme još nisam doživjela, nije mi izazvala baš ništa loše na licu (a sklona sam tome), potpuno je neprimjetna i odlično se stopi s kožom... Ima i solidan zaštitni faktor, 30. I ono što je zanimljivo, prodavačica mi je rekla da je ova krema više za suhu kožu, da bi s mješovite mogla skliznuti (moja je mješovita), no ona meni nikamo ne mrda. U svakom slučaju preporučam da je probate, prodavačice u Loccitaneu su zbilja ekstra ljubazne (pogotovo u usporedbi s ostatkom naših parfumerija), meni ju je nanijela na lice da isprobam i nakon što sam je taj dan imala, drugi sam je išla kupiti. Po sastojcima je nekomedogena (pitala sam Tinu na temi). Jedini nedostatak bi moglo biti što dolazi u samo 3 nijanse, no ja sam imala sreću pa mi najsvjetlija savršeno odgovara. Imam dojam da i fino njeguje jer mi je koža u zadnje vrijeme čišća i ljepša, a ništa drugo od proizvoda za lice nisam mijenjala.

L'OREAL ŠAMPON BEZ SULFATA



Drugi šampon s ove slike, za obojenu kosu. Kupila sam ga skroz slučajno, u Mulleru, jer je bio sa 60 i nešto snižen na 20 i nešto kn, a jako fino mi je mirišao. Inače koristim Kerastase. Već dugo sam htjela probati neki šampon bez sulfata, no nekako sam bila skeptična jer sam mislila da nema šanse da mi to dobro opere kosu, da bi mi ostala masna i sl. No kad sam vidla ovaj mislila sam si ajde da probam, Loreal je ok firma i cijena je sad super, pa da zadovoljim znatiželju. Ostala sam oduševljena. Šampon se pjeni bolje nego klasični sa SLS-om, divno opere kosu, bude svježa, mekana i lepršava. I ne masti mi se ništa brže nego inače. Koristim ga tek dva tjedna, no početni dojmovi su odlični. Kupila sam si još dva za zalihu jer je trenutna cijena super.
Violet35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 15:38   #51
mozes li usporediti nijansu najsvijetlije loccitane bb kreme sa nijansom neke sruge bb kreme ili pudera? meni je i ona u bijeloj ambalazi bila odlicna ali mi nijansa nikako nije odgovarala
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 15:43   #52
Quote:
Violet35 kaže: Pogledaj post
L'OREAL ŠAMPON BEZ SULFATA



Drugi šampon s ove slike, za obojenu kosu. Kupila sam ga skroz slučajno, u Mulleru, jer je bio sa 60 i nešto snižen na 20 i nešto kn, a jako fino mi je mirišao. Inače koristim Kerastase. Već dugo sam htjela probati neki šampon bez sulfata, no nekako sam bila skeptična jer sam mislila da nema šanse da mi to dobro opere kosu, da bi mi ostala masna i sl. No kad sam vidla ovaj mislila sam si ajde da probam, Loreal je ok firma i cijena je sad super, pa da zadovoljim znatiželju. Ostala sam oduševljena. Šampon se pjeni bolje nego klasični sa SLS-om, divno opere kosu, bude svježa, mekana i lepršava. I ne masti mi se ništa brže nego inače. Koristim ga tek dva tjedna, no početni dojmovi su odlični. Kupila sam si još dva za zalihu jer je trenutna cijena super.
Imala sam ja sva tri, i sva tri su mi odlicna, ali zbunjuje me ovo sa sulfatima. Mislim, sastojak je Sodium Lauryl Sulfoacetate, jel to stvarno tako jako razlicito od obicnog SLS-a ili je samo marketinski trik (jer u principu doista nema SLS). Uglavnom, meni je to svejedno, koristim ih jer su dobri a ne jer nemaju sulfata, isto tako koristim i Kerastase koji ima SLS pa nisam primjetila razliku.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 15:56   #53
Tu u bijeloj ambalaži sam i ja imala i bila mi je definitivno prežuta (isto svjetlija nijansa). S tim da je ta bila i više matirajuća, no kao što sam rekla - meni ni ova nikamo ne mrda a njega je odlična, na koži mi je puno ugodnija od one, tako da definitivno ovoj dajem prednost (osim možda ako se radi baš o jaaako masnoj koži).

Doma imam još Dior Star puder u nijansi 012 i La Roche Posay tekući puder u nijansi 11, evo usporedbe swatcheva (prvo je Loccitane, u sredini je Dior, zadnje je LRP). Slikano je na suncu, možda je zato sve ispalo mrvicu žuće nego u stvarnosti, realne nijanse su mrvicu hladnije.

Violet35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 16:00   #54
@ Rhaenyss
E to je i mene zbunilo, ali pretpostavila sam da je to valjda neki drugi spoj, nisam neki ekspert za kemiju, ali znam da i male razlike u nazivu sastojka mogu značiti velike razlike u njegovim karakteristikama.

U svakom slučaju šampon mi je odličan, pogotovo za tu cijenu (20-25kn) koliko trenutno dođe u mileru.
Violet35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 16:04   #55
Catrice Camouflage Cream. Često nemam živaca to blendati, ali kad se potrudim, stvarno prekriva odlično.

Kikicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 17:51   #56
Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
ovo odlično zvuči,

gdje ga ima za kupiti?nisam baš obraćala pažnju na schaumu

Pise na njemu da je uvoznik Muller. Nisam ni ja do sada, ali ovo je stvarno super
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 18:09   #57
coralicious, baš mi je drago da ti je super!
ja ga nisam nikad koristila, a sad me opasno mami tvoja recenzija
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 21:37   #58
imala sam i ja everpure i super mi je, do kad je akcija? imala sam i l'occitane BB al onu bijelu, bila sam prezadovoljna jedino sto je u doticaju s vodom bila cudna, jednom sam pokisla s njom i po licu gdje god je pala kap, ona se pretvorila u nesto cudno bijelo
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 21:37   #59
Quote:
Kikicat kaže: Pogledaj post
Catrice Camouflage Cream. Često nemam živaca to blendati, ali kad se potrudim, stvarno prekriva odlično.

meni je ona očajna. prekrivanje je osrednje čak i kad stavim par slojeva i masnjikava je. a čak i ne trebam ne znam kakvo prekrivanje, imam par mrljica od prištića i to ne može prekriti. jako je slična dermablend sticku (staroj verziji). kupila ju samo jer su svi hvalili kako je super (povodljiva ) i nedavno ju šibnula u smeće
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 22:03   #60
coralicious zaintrigirala si me s ovim samponom
Dosad sam samo s 2 sampona primijetila znatni utjecaj na sjaj kose - vichy dercos crveni i olival cicak.
Kad malo srezem zalihe sampona, isprobat cu ga...
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.