Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2015., 15:31   #21
opa, novi chat
mirtochka, na tvoj ja sam stvarno pomislila/vizualizirala bonk-bonk

nego, ja u subotu uzela indijanski kupaći u lidlu, 30kn gornji dio + 40 donji odličan mi u tolikoj mjeri da sam se htjela vratiti i po zeleni
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 06.07.2015., 15:32   #22
Mislim da sam vam vec tipkala kako sam jedne godine imala totalni slom u lisci u ilici, ridala sam, a prodavacica me grlila
Sad su mi cice super, da je bar i ostatak tijela u skladu s njima

Forza, super si izgledala na svadbi elegantno, decentno i stajlis!!
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Old 06.07.2015., 15:39   #23
Kakav je to indijanski kupaci? mos slobodno sibnut sliku, vec imam tvoj omanji album jel. U svrhu profiliranja
Akvarela is offline  
Old 06.07.2015., 15:44   #24
ja ne bih bila ja kada ne bi imala komentar na većinu napisani stvari dakle, krenimo:

Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Nastavno na mirtochkin problem. Sigurno manje trazis badic od mene. Jer cvarci su ipak cvarci :d urica
ja otkada jedem čvarke, dojćice same po sebi više nisu čvarci. if you know what i mean

Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Ma joj... Sramota... :bru kica: Sad moram otić s foruma i reinkarnirat se kao klon... :zu bo:
zar i ti sine brute?

Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Mirtochka nema problem.
:kav a:
Problem je kad nemaš sise. :duric a
ispravak netočnog navoda - ima ona itekako problem, samo njen problem je u pametnoj glavici, a ne u dojkama

Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Evo jedno rješenje i za sisate i za nesisate... Topless. :zu bo:
opet vizualiziram ono.. ono o čemu si neku večer i uživo pričala

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
tražim push-up stezni jednodjelni - što ne postoji; ili push-up tankini - što također ne postoji. i onda radije bojkotiram kupanje.
ok da, čini se malo kao SF ja sam uzela nešto slično, jednodjeli s tvrdim postavljenim košaricama prošle godine, pogodi gdje: u lidlu

Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
ne kupam se pa se ne moram mučiti sa traženjem kupaćeg . ali suosjećam sa mukama po kupaćem.
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 06.07.2015., 15:47   #25
Toples kako da ne
Da sam znala kako ce mi sise izgledat nakon dva poroda kupala bi se u toplesu prije
Al nasla sam kupaci za ovu god i jako sam zadovoljna

Zmajice di je slika kupaceg
fairy wings is offline  
Old 06.07.2015., 15:51   #26
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
Mislim da sam vam vec tipkala kako sam jedne godine imala totalni slom u lisci u ilici, ridala sam, a prodavacica me grlila :rofl : :rof :
Sad su mi cice super, da je bar i ostatak tijela u skladu s njima :lo l:
ajme kakva prodavačica većina bi te realno sterala u kuki
ono što sam ja čula, tvoje tijelo je u skladu sa skladom. točka.

Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Kakav je to indijanski kupaci? :mi sli: mos slobodno sibnut sliku, vec imam tvoj omanji album jel. U svrhu profiliranja :nog ica: :ro fl:
ahahhaha živjela paranoja
vidjet ćeš ga uživo za koji dan ne ozbiljno, super je udoban jer je to zapravo topić i ništa nigdje ne steže, ne stišće. a resice pojačavaju vizualni dojam
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..

Zadnje uređivanje dragonladyx : 06.07.2015. at 15:54. Reason: smanjila sam sliku
dragonladyx is offline  
Old 06.07.2015., 15:52   #27
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Toples kako da ne
Da sam znala kako ce mi sise izgledat nakon dva poroda kupala bi se u toplesu prije
Al nasla sam kupaci za ovu god i jako sam zadovoljna

Zmajice di je slika kupaceg
meni je samo jedan bio dovoljan da ih odvede u propast. prije trudnoće ih samo nisam imala. sad, nakon trudnoće, ih i dalje nemam, ali cca 7 cm niže i pune strija.
a sad mi je žao ko psu što si nisam kupila jedne trokutiće samo da se slikam u njima ono ljeto dok sam dojila. da mi ostane slika za uspomenu iz jedinog razdoblja kada sam actually imala sise
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 06.07.2015., 15:52   #28
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Zmajice di je slika kupaceg
tražili ste, dobili ste
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 06.07.2015., 15:55   #29
zmajo, kažeš da nema žice? i pitanje 2: je li postavljen?
imam prijateljicu koja traži upravo suprotno od onoga što ja tražim: da nema žice i da nije postavljen, žice ne smije, a ide joj na živce kad se sporo suši. naravno da ni to ne može naći ko ni ja svoje fiks-ideje.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 06.07.2015., 15:55   #30


Ja imam odvec veliki guzicu za ove donje dijelove badica koji se samo vezuju tim spagicama. Ionako sam ko rambo
Akvarela is offline  
Old 06.07.2015., 16:09   #31
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
zmajo, kažeš da nema žice? i pitanje 2: je li postavljen?
imam prijateljicu koja traži upravo suprotno od onoga što ja tražim: da nema žice i da nije postavljen, žice ne smije, a ide joj na živce kad se sporo suši. naravno da ni to ne može naći ko ni ja svoje fiks-ideje.
nema žice al ima onu neku postavicu onako, tanko spožvastu - ja i opisi

Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Ja imam odvec veliki guzicu za ove donje dijelove badica koji se samo vezuju tim spagicama. Ionako sam ko rambo

uglavno, shvatila si, zar ne??
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 06.07.2015., 16:12   #32
Lako ti se ku*cit s tom visinom. Dodjes li mi u nekakvim stiklama, visokoj peti i sl, osobno cu te izut
Akvarela is offline  
Old 06.07.2015., 16:14   #33
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Lako ti se ku*cit s tom visinom. Dodjes li mi u nekakvim stiklama, visokoj peti i sl, osobno cu te izut
dobro da si me podsjetila, još bi blesača došla u ravnom. dakle, štikle it is
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 06.07.2015., 16:17   #34
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post

Nastavno na mirtochkin problem. Sigurno manje trazis badic od mene. Jer cvarci su ipak cvarci
ja bih bila presretna s cvarcima, ovako ne znam koliko bi mi uopce trebalo da nesto nadjem ali nadam se do 2017 kad cu se ici kupati u USA da ce se smanjiti i sise totalno bi me bilo frka da spuzne, raspetlja se, lakse bi mi bilo uopce ne u vodu
inace zadnji put dok sam se kupala, 2008, je jos sve bilo super i na mjestu... e pa 2g kasnije sve oslo u k

Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post

Ja imam odvec veliki guzicu za ove donje dijelove badica koji se samo vezuju tim spagicama. Ionako sam ko rambo
ma daj zeno bozja ne kaki, gora si od mene!!! uvijek ne valja nesto a ustvari sve i vise nego valja, sta ces s 30 i vise rec onda

Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Ma joj... Sramota... Sad moram otić s foruma i reinkarnirat se kao klon...
a treba i to znat i moc ali sa stilom
chiasm is offline  
Old 06.07.2015., 16:18   #35
Bome ste natipkale. :klap:

Ja jadna jedva da i znam sta su to , a isto muku mucim s pronalaskom kostima. Imam 3-4 Victoria's Secret badica koje onda mix & matcham i bas sam htjela opet neki novi uzeti ove godine, al vec godinama vrte iste modele i nista mi se ne svidja

Forza, koliko kod vas profi tete naplacuju sminkanje?
coralicious is offline  
Old 06.07.2015., 16:26   #36
Chat tema #10

Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
dobro da si me podsjetila, još bi blesača došla u ravnom. dakle, štikle it is

taman su poplocali glavnu ulicu.

Chi, ne pretjerujem, neg mi se svaka kila vidi. Sva sam pupava.
Akvarela is offline  
Old 06.07.2015., 16:38   #37
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Chi, ne pretjerujem, neg mi se svaka kila vidi. Sva sam pupava.
e ajd... NE SERI
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 06.07.2015., 16:50   #38
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
c&a ili h&m? oni uvijek imaju te basic modele, imam ih u svim bojama

...
Gledala... nema... ni c&a i h&m, čak i mana... nema... nema ni u benetonu, ni s'oliveru ni new yorkeru...
.. a onda sam izgubila volju...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 06.07.2015., 17:03   #39
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Toples kako da ne
+1
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post


Ja imam odvec veliki guzicu za ove donje dijelove badica koji se samo vezuju tim spagicama. Ionako sam ko rambo
ne seri

hvala marci
orange, meni je uzela 270 kn, s tim da sam imala parcijalne trepavice, mislim da su one 70 kn. sestrični je za 'svadbenu' šminku (šta god to značilo) uzela 350.
forzaMILAN is offline  
Old 06.07.2015., 17:09   #40
meni calzedonija ima dobre badiće za nas koje smo ravne. gornji dio je kao ona traka, ali podstavljena lagano + ima neke nabore/volančiće, pa stvori privid sisica.
forzaMILAN is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.