Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2015., 20:27   #21
Još sam jedna koja jedva čeka da Aura stigne! Slinim za njihovim tekućim mat ruževima već ohoho vremena!

E sad, moja vječita boljka - jesu li cruelty-free?
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 20:30   #22
Odlične vijesti

Za sada imam jedan tekući ruž (Mind on vacation) s kojim sam prezadovoljna, jedva čekam isprobati još nijansi i ostalih proizvoda
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 20:41   #23
Quote:
Ango kaže: Pogledaj post
Vjerojatno će bit pomaklo kao sa GR, jer uspoređujući cijene u Srbiji i u Bosni, razlika je, Za očekivati je da će u Hrvatskoj bit još malo veća razlika, ali konačno će nam biti dostupno. Iako Srbija i Bosna nisu preko svijeta, opet, stalno tragati tko ide, kad ide, moliti da ti uzme.. Nek je to nama konačno dostupno. Svakako isprobati njihove tekuće ruževe, divni su, divnii. I ako se ne varam 26 nijansi je dostupno? Ja imam 3 i super sam zadovoljna. Za lakoholičarke, njihov top coat je jako hvaljen i odlične recenzije sam čitala za njihov tekući hajlajter (illuminate me) To mi je sad pod mus čim dođu, hajlajter.
Ako misliš na Jelly TC, piši propalo!
Jelly je bio stvarno ekstra, ali promijenili su ambalažu, a očito i nešto u formuli jer je sad skroz bzvz. Četkica je preoštra i ruje po laku ipod, brzina sušenja nije nešto revolucionarno i već sutradan na noktima budu crte kao da je lak popucao. Imam još jednu bočicu starog Jellyja i koristim ga za pečatirane manikure jer ništa ne mulja. Šteta!

Što se tiče ostalih lakova, imam 5 nijansi iz one mini linije Extra long lasting. Divno se mažu, neki čak u jednom sloju prekrivaju i traju dok ih ne skinem (oko 4 dana). Imam ih mrvicu manje od godinu dana i niti jedan se nije zgusnio.

Od tekućih ruževa imam Vivid feel, Pink a color, Stop staring, Seven sins i Time for selfie. Jedini koji je malo tricky za nanošenje je Seven sins, ali ništa problematično. Stvar je nijanse, ali na kraju se postigne željeni rezultat. U svakom slučaju izvrsni ruževi. Traju u nedogled bez popravljanja, ali i bez masne hrane. Jbg, nisu čudotvorni. I tako ja, eto - HOĆU JOŠ!

Iz Final Matt linije imam samo Midnight kiss. Whoope mi je isto jako lijep, ali ta linija nije sad nešto spektakularno i neviđeno po pitanju kvalitete, ugode na usnama i trajnosti pa prednost dajem nekim drugim brendovima po tom pitanju.

Obzirom na situaciju samo kod nas poznatu, vjerujem da će cijena biti barem dvostruka u odnosu na onu u Srbiji pa sumnjam da ću kod nas išta kupovati. Srećom, imam svoje načine!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 21:05   #24
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ako misliš na Jelly TC, piši propalo!
Jelly je bio stvarno ekstra, ali promijenili su ambalažu, a očito i nešto u formuli jer je sad skroz bzvz. Četkica je preoštra i ruje po laku ipod, brzina sušenja nije nešto revolucionarno i već sutradan na noktima budu crte kao da je lak popucao. Imam još jednu bočicu starog Jellyja i koristim ga za pečatirane manikure jer ništa ne mulja. Šteta!
D

Ma daj?! Prije par mjeseci kupila sam zvrkici i sebi, ona je probala, kaze da je odlican, meni moj jos neotvoren stoji, nikako da na red dodje, znaci mijenjali su? Lose.

A sto se cijena tice, ne znam kakve ce biti u ducanima, ali ova cijena od 38,90 mi se cini ful pristojna, s obzirom da su u Srbiji oko 35? Prezadovoljna sam sa svojima i definitivno zelim jos.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 22:33   #25
Quote:
Ango kaže: Pogledaj post
Ma daj?! Prije par mjeseci kupila sam zvrkici i sebi, ona je probala, kaze da je odlican, meni moj jos neotvoren stoji, nikako da na red dodje, znaci mijenjali su? Lose.
Da, nažalost!
Sredinom 9. mjeseca sam stajala pred stalkom i dosta je toga promijenilo ambalažu. Sada su svi lakovi u istim bočicama kao i TCovi. Čak se i stalak promijenio. Sada furaju neki logo sa štrasom. Onako kao da ciljaju na više fancy đir, međutim meni je draži bio stari izgled.

Bočica sada izgleda ovako.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 14:49   #26
Kakvi su im tekuci ruzevi u odnosu na essence? Ako se uopce mogu usporedivati
-chiara- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 19:27   #27
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 20:06   #28
Quote:
-chiara- kaže: Pogledaj post
Kakvi su im tekuci ruzevi u odnosu na essence? Ako se uopce mogu usporedivati

Ne znam iskreno s kojim bih ih Essence ruževima usporedila.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 21:03   #29
a nista, bacam se na proucavanje nijansi
-chiara- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 14:13   #30
Maloprije sam procitala na fejsu da ce Aura doci u Kozmo i da ce do kraja tjedna objaviti tocno u koje poslovnice, dakle nece u sve. Eto, bar sad napokon znamo :-)
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 14:15   #31
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Maloprije sam procitala na fejsu da ce Aura doci u Kozmo i da ce do kraja tjedna objaviti tocno u koje poslovnice, dakle nece u sve. Eto, bar sad napokon znamo :-)
Zar nisu trebali u dm doci?
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 14:19   #32
Nisam nigdje vidjela tu informaciju. Znam da su pisali da ce nam otkriti ovaj mj.
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:53   #33
Jedva čekam lakić neki njihov isprobati.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:54   #34
evo na fejsu su meni napisali da spremaju i Web shop
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 16:11   #35
Odlično.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 16:58   #36
Od svih lanaca drogerija u rh, bas u Kozmo...
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 17:17   #37
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Od svih lanaca drogerija u rh, bas u Kozmo...
Ovo sam i ja pomislila
Gotovo nikad ne idem u Kozmo, al sad ću morati :F
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 17:42   #38
Nisam ni ja ful ljubitelj kozma, ali se veselim da će bar negdje doc!!!

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 17:54   #39
baš me zanima koju će cijenu staviti.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 18:34   #40
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
evo na fejsu su meni napisali da spremaju i Web shop
ovo me veseli, kozmo baš i ne... no, kad malo razmislim, bolje išta nego ništa
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.