Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2016., 04:09   #41
ja imam iskustva s crnom i zelenom maskarom i smedjim linerom tankim s iherba i odlicno je sve troje, imala sam i jedan od onih pudera koji se sastoji od 4 kocke s iherba, taj nije bio nista posebno.
ali maskare i liner preporucujem
zanima me probati i ove neke argan stvari nove.

Quote:

ZAGREB:

Kozmo Zelina
gdje je ovo
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 10:01   #42
Pa valjda Sv. Ivan Zelina
Iako ne znam kako bi to spadalo po Zg.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 12:21   #43
evo izvjestaja nakon blota i mineralnog pudera.. nakon 12 h nosenja sam i na jednoj i drugoj strani mat, puder je ostao na mjestu, ja ne vidim nekakvu veliku razliku ali je decko rekao da mu se strana na kojoj je blot vise svida ovaj od PF jos daje mrvicu vecu pokrivenost pa ako puder nije uspio sve prekriti s njim ce biti flawless, sto meni blot osobno ne daje, niti je tome namijenjen.
pa mislim da tko ima blot, da mu ovaj ne treba, pogotovo po cijeni od 140kn koliko mu je redovna cijena, a na iherbu 13 dolara
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 16:52   #44
tnx na izvjestaju
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 18:17   #45
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Pa valjda Sv. Ivan Zelina
Iako ne znam kako bi to spadalo po Zg.

Powered by LG G4
da, totalno ne kuzim mislila mozda nesto tipa zelinska ulica ili stagod ako ima! (sigurno ima)
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 10:53   #46
Moji prvi dojmovi su odlični Koristim rumenilo sa srčekima, dugo mi traje na licu i izgleda prirodno. Shimmer strips paletica sjenila mi je odlična kao eyeliner kad se nanosi s mokrim aplikatorom, ne trusi se i postojano je cijelu noć

Da li je netko možda isprobao Argan BB kremu?
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 11:29   #47
do kad traje sniženje na iherbu?

meni u košarici nije ništa sniženo
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 13:34   #48
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
do kad traje sniženje na iherbu?

meni u košarici nije ništa sniženo
makli su snizenje
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 15:19   #49
Koji pressed puder da uzmem s dobrim prikrivanjem, da nije Ĺľut? I ima li koja od ovih BB, cc krema za svijetlopute?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 18:29   #50
cure koje ste poharale stalke dal ima mozda ovog i ako znate slucajno cijenu

__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 19:39   #51
Ne sjećam se cijene, ali znam da korektora ima.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 20:33   #52
ja se rastapam na te njihove ambalaže
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:14   #53
...i tako...još jedan brand koji nam je poslao 3958674 nepotrebnih bronzera, još toliko šlještećih hajlajtera, 5000 maskara sa istom četkicom i oko 20589674 olovaka...wtf?
upravo se vratila iz izvidnice i ostala razočarana ko nikad izborom!
nijanse onih par jadnih pudera-dvije, evala brate,hvala i za te 2!
korektori-ajde oni su kao decent (evo kupila concealer twins i čini mi se da neće s očiju kad se nanesu nigdje...dakle-odlična pokrivna moć i kamufliranja crnijeh podočnjaka)-finih 85 kn...al ajde, sram me same sebe da bar nešto ne kupim...
ima i onaj eye brightener s mašnicom-narančast ko mandrilje dupe...a to je kao-light verzija....????(cijena:114 kn....cijene su im baš krasne!!)
nekakvi BB,CC,GG,ŽnjŽnj wandovi-žalibože para, OKSIDACIJA NA n-tu...sve oksidira opasno pa pripazite na nijanse...i obavezno dozvolite minutu dvije da vam se puder, tekući korektor, korektor wand osuši...

tuševi a da nisu flomasteri-nula bodova...hehe tojest NEMA IH
ruževi-jednako tako
mono sjenila,krem sjenila,tuševi u teglici- ne bi išlo da ih bidne

ali zato 4 nijanse identičnih BB pudera u kamenu(oni,swirly niškoristi drekovi za ''korigiranje tena''....halooo Avon, daj nešto i ti reci!!!)
i sve s nekakvim faking kuglicama (rol on princip), pari mi se da nisu čuli za četkicu(kistić)

palete sjenila s mikro zapreminama-ne znam, ne koristim ih baš, ali ajde,aaajde, valjda je nekakav izbor...

all in all Aura ih je pomela izborom, nijansama, cijenom i versatilnošću...

(p.s. Kozmo Jurišićeva)
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 26.04.2016. at 11:29.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 15:50   #54
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post


evo da se javim s dojmovima.. kupila u subotu i od tad ga koristim svaki dan i prezadovoljna sam. Sve ga zelim jedan dan staviti na pola lica, a na drugu polovicu mac-ov blot da vidim kako ce se ponasati oba na licu. Za sad sam prezadovoljna i cini mi se bolji od blota (vidjet cemo kad vrucine dodu). Ovaj mi jako lijepo zagladi lice, lice izgleda flawless bez da izgleda kao da imam tonu sminke na licu, matira, ne izbija mi sjaj, cak i s lorealovim true match puderom koji nosim kad mi ne treba cijeli dan (inace se nakon 2,3h vec zamastim od njega). Uglavnom
Htjela bih probati neki bronzer od njih, sa laganim shimmerom pa ako netko moze preporuciti nesto neka pise
Ovo me zainteresiralo jako

Samo me zanima kako se taj faktor 30 slaže sa SPF kremama sa avobenzonom, je li se poništavaju ?
Ovo su sastojci pudera na COSDNA:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_75e4150331.html

Ovo sam pronašla:
SPF krema sa avobenzonom : puder samo sa mineralnim filterima koji još u sastavu imaju silikone

a čini mi se da ovaj puder nema silikone u svom sastavu
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 16:51   #55
majice, PMS?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 19:51   #56
Physicians Formula

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
majice, PMS?


*Angel* is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 20:43   #57
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 08:57   #58
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...i tako...još jedan brand koji nam je poslao 3958674 nepotrebnih bronzera, još toliko šlještećih hajlajtera, 5000 maskara sa istom četkicom i oko 20589674 olovaka...wtf?
upravo se vratila iz izvidnice i ostala razočarana ko nikad izborom!
nijanse onih par jadnih pudera-dvije, evala brate,hvala i za te 2!
korektori-ajde oni su kao decent (evo kupila concealer twins i čini mi se da neće s očiju kad se nanesu nigdje...dakle-odlična pokrivna moć i kamufliranja crnijeh podočnjaka)-finih 85 kn...al ajde, sram me same sebe da bar nešto ne kupim...
ima i onaj eye brightener s mašnicom-narančast ko mandrilje dupe...a to je kao-light verzija....????(cijena:114 kn....cijene su im baš krasne!!)
nekakvi BB,CC,GG,ŽnjŽnj wandovi-žalibože para, OKSIDACIJA NA n-tu...sve oksidira opasno pa pripazite na nijanse...i obavezno dozvolite minutu dvije da vam se puder, tekući korektor, korektor wand osuši...

tuševi a da nisu flomasteri-nula bodova...hehe tojest NEMA IH
ruževi-jednako tako
mono sjenila,krem sjenila,tuševi u teglici- ne bi išlo da ih bidne

ali zato 4 nijanse identičnih BB pudera u kamenu(oni,swirly niškoristi drekovi za ''korigiranje tena''....halooo Avon, daj nešto i ti reci!!!)
i sve s nekakvim faking kuglicama (rol on princip), pari mi se da nisu čuli za četkicu(kistić)

palete sjenila s mikro zapreminama-ne znam, ne koristim ih baš, ali ajde,aaajde, valjda je nekakav izbor...

all in all Aura ih je pomela izborom, nijansama, cijenom i versatilnošću...

(p.s. Kozmo Jurišićeva)
majice koji je to korektor? hvala
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 09:05   #59
ne znam što vam znači PMS?)))
dadoh iskren review, s daškom napižđenosti....pa jebemu,očekivala sam izbor i nijanse, a onak-Kozmo jebote Kozmo,di'š ti u Kozmu naći neki velik izbor...isprobavam nešto,propinjem se na prste(ja od metar 86)da uzmem tester,žena stoji pored mene,dok ju nisam upitala da mi izvadi čitavu policu,da ne moram naskakivati metaripo radi testera...
loše,loše!!

a vi sad hvalospjevirajte, meni drago da si netko nađe ono što mu paše:*****

deedee, evo ovaj sam kupila,meni je odličan,iako mrvu suh...ali traje čitav dan,čini mi se bolji od Prolongwear-a....triput sam ga stavila,nije razočarao!: http://cosmeticfiend.ecrater.com/p/2...-1-correct-and

i ovo mi se čini baš dobro: http://www.walmart.com/ip/Physicians...iews_limit=10&


a ako si mislila koji je onaj s mašnicom:
http://www.musingsofamuse.com/2014/0...-swatches.html

(p.s. evo ni Izzy ga ne approve-a....)

a kaj, kad se ne uzjebavam oko dosadne kozmetike:ĐĐĐĐĐĐ
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 11:18   #60
majice tenks

mislima sam na ovaj pohvaljeni

i moram se pridružit majici u kritici stalka PF u Kozma- šta im bi da stave testere pod plafon?! ja odustala kad san vidila da neću lako do njih
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.