Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2004., 18:41   #1
zidni krevet

Ovako, imam mali jednosobni stancic i kauc na razvlacenje ali bih htjela pravi krevet. Palo mi je na pamet instalirati zidni krevet. Onaj koji se po danu digne i izgleda kao ormar. Pogledala sam po netu ali na hrvatskim stranicama nisam nista nasla. Jel netko od vas to vidio u nekom salonu namjestaja?
 
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 20:18   #2
Ja sam vidjela nešto tako na netu od firme Hulsta, a oni imaju distributera u Zg (ako se dobro sjećam..)
iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 21:06   #3
Evo sad sam provjerila na njihovim stranicama ali ocito vise nemaju distributera u Hrvatskoj. Najblize ima u Sloveniji.
 
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 21:07   #4
Hvala svejedno
 
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 09:30   #5
Bit će ovdje

http://www.izi-mobili.si/

Slovenci su, ali ih ima i u HR.
Bankei is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 10:31   #6
Quote:
iwoa kaže:
Ja sam vidjela nešto tako na netu od firme Hulsta, a oni imaju distributera u Zg (ako se dobro sjećam..)
Ups...sorry, ovo nije bila Hülsta, nego interlübke
Imaju distributera u Zagrebu ali su vjerojatno puno skuplji od Slovenaca.
Ipak, zgodno je rješenje, tko želi vidjeti

www.interluebke.de

kliknuti na living-room sistems....alpha
iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 10:37   #7
A, opet... ovaj nije ništa bolji od kauča, jer ne možeš strpati pravi madrac unutra
Ali da štedi mjesto - štedi.
iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 18:17   #8
Krevet na sklapanje

trebam krevet veliki oko 200x180cm koji mogu dignuti na zid kada zatrebam prostora. ove sheme sa preklapanjem ne vrijede nis. bilo je nekada kupiti takve krevete u sklopu ormara. gdje toga ima u zgb?
foler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 19:01   #9
Quote:
foler kaže: Pogledaj post
trebam krevet veliki oko 200x180cm koji mogu dignuti na zid kada zatrebam prostora. ove sheme sa preklapanjem ne vrijede nis. bilo je nekada kupiti takve krevete u sklopu ormara. gdje toga ima u zgb?
Nekako sumnjam da ćeš to naći kod nas, ako ti pomaže engleski naziv toga ti je Murphy Bed pa možda nađeš neku shemu za pokazat nekom stolaru.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 10:39   #10
imaš u schachermayer katalogu te sisteme, sa podnicama, dakle treba ti još madrac i stolar koji će ti napraviti ormar ili masku na zidu

pogledaj na njihovom sajtu, to ti je u katalogu na njemačkom 'Okovi za namještaj' strana 196
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 11:44   #11
da li itko zna nesto vise o tome??

hvala puno
imata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 17:06   #12
Danas sam vidio nešto takvo u lesnine. Nisam siguran za dimenzije.
__________________
Ne hrći nikad osim kad spavaš!!
hose is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 17:19   #13
bas me zanima. na stranicama (si,hr su u izradi) ne nadjem nista takvo
imata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 21:13   #14
Cool Zidni krevet ??

Uskoro selim u novi stan (POS), 70ak kvadrata dvije (i pol sobe), nas četvoro. Klinci imaju svaki svoju sobu, a žena i ja moramo se snaći. Zapravo i nemamo puno za misliti jer umorne kosti možemo ispružiti jedino na balkonu ili u dnevnoj sobi (a na balkonu je hladno..) I tako padne meni na pamet da bi bilo dobro rješenje krevet "koji nestaje". Nakon mjesec dana potrage i pretrage po dućanima (Vž, Zg, Čk, ...) ne nađoh ni jedan jedini. Svi kao nešto imaju, ali moraju pitat, ostavio sam gomilu vizitki, ali bez koristi.

Ni cijena nije nevažna. Na netu nađoh brdo firmi s hrpom modela, ali najniža cijena je oko 1200$. Znači s prijevozom i carinom oko 1800$. Plus telefoniranje dogovaranje i gubljenje živaca....

Da li netko zna mjesto u Hrvatskoj gdje se može kupit spomenuti komad namještaja? Ili barem nekog tko bi to znao proizvesti? (tj. tko je to vec proizveo - toplu vodu mogu i ja izmišljati).
__________________
Ova poruka sastavljena je od 100% recikliranih bitova!
Mr Sax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 23:11   #15
to je onaj krevet koji se pretvori u komodu?

MANUFACTURER: clei.it, bonbon.co.uk


daj link bogamu na te sto si nasao da vidim kako to izgleda

btw, 1800 dolara za krevet nije neka extra cijena, posebno ako je "poseban" i bas ti treba

ps: tu je vec bila tema o tome: https://www.forum.hr/showthread.php?t=60431
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 09:23   #16
Cool

Najjeftiniji: http://www.wallbedsbywilding.com/

Ali i taj je na nekoj akciji, a i (zbog cijene) vjerojatno upitne kvalitete.

Normalne cijene za ono što bih ja htio počinju oko 3k$ plus prijevoz, keš za carinu, lumeni na carini itd... itd. NA kraju će me krevet koštati više nego cijela kuhinja ...

http://www.aaacommercialproducts.com....html#anchor03

Hvala za linkove idem bacit oko...

PS. Vidio sam da je tema već bila, ali nisam našao ništa upotrebljivo.
__________________
Ova poruka sastavljena je od 100% recikliranih bitova!
Mr Sax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 17:25   #17
ja sam vidio jedan krevet takav u solidumu. NEstajao je u ormaru s kliznim vratima.
E sada dučan prodaje klizna vrata i ne znam dali odmah prodaje i aparaturu za krevet... koja je firma pojma nemam... neka mala...

Eto to je moj mali doprinos.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:17   #18
Imaš u Solidumu kod Brune Halla najbolju stvar koja postoji - krevet koji se u 10 sekundi pretvori u kutnu garnituru. Radi se o dva latoflex madraca vrhunske kvalitete, dizajna i izvedbe koji imaju ogromne jastuke na šinama po okolo, sve se da pomicati i preslagivati kako god želiš. Teško mi je ovako za opisati, ali odi pogledaj. Ništa slično nećeš naći.

Znam da je skupo, ali odi pogledaj, vjeruj mi.
Proizvođač je slovenski Tomi, a cijena je oko 30 000 kuna.

Ja ga imam već godinu dana u uredu i .
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 15:49   #19
Cool

Quote:
demosten kaže: Pogledaj post
ja sam vidio jedan krevet takav u solidumu. NEstajao je u ormaru s kliznim vratima.
E sada dučan prodaje klizna vrata i ne znam dali odmah prodaje i aparaturu za krevet... koja je firma pojma nemam... neka mala...

Eto to je moj mali doprinos.
Hvala na trudu, pregledat ću i Solidum.

Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Imaš u Solidumu kod Brune Halla najbolju stvar koja postoji - krevet koji se u 10 sekundi pretvori u kutnu garnituru. Radi se o dva latoflex madraca vrhunske kvalitete, dizajna i izvedbe koji imaju ogromne jastuke na šinama po okolo, sve se da pomicati i preslagivati kako god želiš. Teško mi je ovako za opisati, ali odi pogledaj. Ništa slično nećeš naći.

Znam da je skupo, ali odi pogledaj, vjeruj mi.
Proizvođač je slovenski Tomi, a cijena je oko 30 000 kuna.

Ja ga imam već godinu dana u uredu i .
Zvuči dobro (i skupo) ali rado bih pogledao. NA webu ne mogu naći ništa slično, ni na www.tom.si ni na www.solidum.hr pa ako ima nekakva oznaka modela ili sl. da probam proguglati... Ili možda koja slikica ...

Hm, razmišljam kak bi to kod mene izgledalo da si ubacim veliki krevet u kancelariju.... ...

Pozdrav
__________________
Ova poruka sastavljena je od 100% recikliranih bitova!
Mr Sax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 16:21   #20
Ma, nemaš ga nigdje na webu (ja ga barem nisam našla, Tomijeve stranice su skroz šture), no u dućanu će odmah znati o čemu je riječ ako ga opišeš kao kutnu garnituru+bračni krevet=30 000 kn.

Ako ti se dopadne, utješno je što svake godine na Ambijenti izložbeni primjerak snize 30%.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.