Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2009., 13:13   #1
Rijeka-autobus za Platak?

Ima li netko informaciju o organiziranom prijevozu na Platak? Postoji li neka linija ili ima nesto u organizaciji neke turisticke agencije ili ski kluba?

Hvala
queen_of_cups is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 16:14   #2
Quote:
queen_of_cups kaže: Pogledaj post
Ima li netko informaciju o organiziranom prijevozu na Platak? Postoji li neka linija ili ima nesto u organizaciji neke turisticke agencije ili ski kluba?

Hvala
takoder sam se raspitivao za autobus za platak ali nisam nista saznao... mislim da nema ... ako imas auto sa ZIMSKOM OPREMOM
yugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 19:13   #3
Question

Quote:
yugo kaže: Pogledaj post
takoder sam se raspitivao za autobus za platak ali nisam nista saznao... mislim da nema ... ako imas auto sa ZIMSKOM OPREMOM


evo to i ja upravo pretrazujem bilo je uvijek da vozi od 2.1 do 15.1 od 8 sa delte..bio mi je jednom i brat s tim autobusom a i svaki dan ga vidim na web cam platak...tako da se nadam da vozi..
ricroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 22:02   #4
Padne malo snijega tu po gradu pa odma ne vozi pola linija a vozit će bus za na Platak??! Pa na Platku je sada snijeg bar 30 cm!
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 11:51   #5
Quote:
queen_of_cups kaže: Pogledaj post
Ima li netko informaciju o organiziranom prijevozu na Platak? Postoji li neka linija ili ima nesto u organizaciji neke turisticke agencije ili ski kluba?

Hvala


http://www.rijeka.hr/BesplatanPrijevozDjece

naisla sam na ovo, mozda pomogne...
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 20:09   #6
ove godine navodno isto ima neki bus što ide iz RI za Platak.... kreće se sa nekog trga u 9h ujutro....tako sam čula...

ima li tko pouzdanije informacije? KOliko košta taj bus i kad se vraća sa Platka za Rijeku?
Koliko često vozi, npr.ako mi je prerano ići s ovim busom u 9 budući da iz drugog grada moram najprije doći do Rijeke? Hvala.
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.