Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2008., 18:04   #81
MA PROBAJTE;Ja to imam od 1.raz.,izgledaju nesto ko pristici, koza je negdje hrapava negdje glatka zbog ljuskavosti...i uglavnom procitala sam u kucnom ljecniku da si trebas oprat tijelo hladnom vodom sa masnim Neutrogeninim sapunom(nabavite ga u ljekarni, dm, nisam vise sigurna, davno je to bilo, meni je uostalom pomogo i Nivein, bilo koji blagi)i da si nakon toga na vlaznu kozu namazete neku hidratantnu kremu(meni je od Garniera dobra)i pustis da se osusi prije oblacenja.Ako zelite mozete si namakat noge u hladnoj vodi 15-ak min.i onda ovo s kremom ko i prije!MORATE MORATE MORATE BAR PROBAT!Sve sta trebate kupit je Neutrogenin masni sapun(uopce nije skup) i hidratantnu kremu(Garnierova je super, cijena je prihvatljiva)PROBAJTE MENI JE 100%POMOGLO!NE ZAJEBAVAM!
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 10:27   #82
Ja sam si nedavno kupila Balein Urea Losion za izrazito suhu kožu... sadrži 5% uree, brzo se upije, a na koži ostavi jedan sloj (malo je onak čudno al bar mi je koža super) i fino miriši...koža mi se stvarno oporavila nakon toga, a mažem se svaki drugi dan (odnosno nakon svakog drugog tuširanja)...
Koristila sam i Palmolive gel za tuširanje za suhu kožu, al mi niš ne valja,a uostalom i smrdi po ruži i sapunu (a kao ima miris kokosa), baš ću si kupiti taj Neutrogenin masni sapun koji preporučaš, imaš pravo treba sve probati...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 14:13   #83
Imam 1 pitanje(koje nije bas za ovaj podforum ali zelim sire misljenje):koliko puta na tjedan se perete?Je li dovoljno 2-3 puta tjednom(i prema potrebi naravno)?
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 17:45   #84
Imam suvu kozu,ali meni se do sada najbolje pokazala nivea.Prvo ona plava bocica body milk,jako je gusto i hranljivo,i efekat je trajniji,a sada koristim isto nivea,ali ulje,namazem odmah posle tusiranja na mokru kozu,i danima mi koza bude mekana,a kao sto sam vec ranije pisala,mozete u mleko za telo staviti ulje i ad kapi,isto je super.Nikada ne koristim losione,jer oni nisu za suvu kozu,i ne pomazu.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 18:06   #85
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post
Imam 1 pitanje(koje nije bas za ovaj podforum ali zelim sire misljenje):koliko puta na tjedan se perete?Je li dovoljno 2-3 puta tjednom(i prema potrebi naravno)?

isuse boze...
svako se pere prema potrebi..ovisi kolko se znojis, i kolko se brines o svojoj higijeni,...
ja se tusirasm svaki dan i nebi mogla zamisliti da se perem samo dva put na tjedan...

i iako se ne znojim i iako ne osjecam nikakav miris nakon cijelog dana, obavezno se otusiram...
stvar navike i higijene...
ako se ti imas potrebu prati dva put na tjedan tvoja stvar...
znala sam par osoba koje su se prale i jednom na tjedan..ako i tolko, i to joj k svemu tome cure....koje su nanosile parfem u litrama svaki dan na sebe, a kad se to pomjesa sa mirisom tijela, mozes samo bljuvati...
uvijek sam si mislila kako je njezinom decku leci kraj te cure il nedaj Boze nesto vise...Natrackane do bola, oblak parfema, na trepavicama dior, puder chanel a ispod odjece groblje
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 20:28   #86
slažem se...i ja ne mogu zamisliti da prođe i jedan dan a da se ne otuširam...
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 23:09   #87
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post
Imam 1 pitanje(koje nije bas za ovaj podforum ali zelim sire misljenje):koliko puta na tjedan se perete?Je li dovoljno 2-3 puta tjednom(i prema potrebi naravno)?
dovoljno je ako se ne baviš fizičkim radom i tjelovježbom.

ako imaš jako suhu kožu kao npr ja. nema druge osim rijeđeg pranja. to je i naređenje doktora! ne previše tretiranja kože i prečesto kupanje jer mi ju jako isušuje

naravno nožice, pazuhiće i dole svaki dan

ne znam kaj se imate sablažnjavati...
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 11:03   #88
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
dovoljno je ako se ne baviš fizičkim radom i tjelovježbom.

ako imaš jako suhu kožu kao npr ja. nema druge osim rijeđeg pranja. to je i naređenje doktora! ne previše tretiranja kože i prečesto kupanje jer mi ju jako isušuje

naravno nožice, pazuhiće i dole svaki dan

ne znam kaj se imate sablažnjavati...

mogla je cura pitati da to pita jer ima suhu kozu.ja sam samo odgovorila onako kako je ona postavila pitanje...
a o suhoj kozi i tusiranju, kupanju, pranju bi se trebala savjetovat sa dermatologom jer ni jedna koza nije ista..
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 11:05   #89
Quote:
Zvjezdica86 kaže: Pogledaj post

mogla je cura pitati da to pita jer ima suhu kozu.ja sam samo odgovorila onako kako je ona postavila pitanje...
a o suhoj kozi i tusiranju, kupanju, pranju bi se trebala savjetovat sa dermatologom jer ni jedna koza nije ista..
sad si se na mene napiknula

pogledaj naslov topica
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 11:06   #90
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
sad si se na mene napiknula

pogledaj naslov topica

ma znam vidla sam al ona je rekla da njezino pitanje nije vezano za ovaj topik
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:38   #91
Quote:
Zvjezdica86 kaže: Pogledaj post

ma znam vidla sam al ona je rekla da njezino pitanje nije vezano za ovaj topik
Svaki dan, svaki drugi dan....to je ok! Ne mogu shvatiti da se netko tušira jednom tjedno... ali ako netko ima velikih problema s kožom i ako je tako preporučeno od strane dermatologa onda je to ok...u protivnom je za mene lijenost!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:43   #92
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Svaki dan, svaki drugi dan....to je ok! Ne mogu shvatiti da se netko tušira jednom tjedno... ali ako netko ima velikih problema s kožom i ako je tako preporučeno od strane dermatologa onda je to ok...u protivnom je za mene lijenost!
suha koza i preporuka strucne osobe..to mogu shvatiti..
i ja imam suhu kozu pogotov kroz zimu i vce sad vidim one duhe crvene flekice koje mi se jave i znam da je vrijeme da smanjim tusiranje, bar kroz zimu...al ne mogu...ne mogu da se ne tusiram,....

al postro pitanje od cure nije bilo vezano za tip suhe koze, vjerujem da pita tek tolko...da se zna prat...otprilike..
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 22:12   #93
Ma samo ulje trpajte.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:50   #94
al postro pitanje od cure nije bilo vezano za tip suhe koze, vjerujem da pita tek tolko...da se zna prat...otprilike..[/QUOTE]

Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:16   #95
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
al postro pitanje od cure nije bilo vezano za tip suhe koze, vjerujem da pita tek tolko...da se zna prat...otprilike..
[/QUOTE]

sad je i meni smijesno kad vidim kaj sam napisala....al jbga
tak sam i mislila..
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 02:09   #96
Quote:
Zvjezdica86 kaže: Pogledaj post
sad je i meni smijesno kad vidim kaj sam napisala....al jbga
tak sam i mislila..[/QUOTE]

Pa neka...samo si iskrena....tako i treba.... ...ugl kako god okreneš imaš pravo....
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 08:29   #97
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
sad je i meni smijesno kad vidim kaj sam napisala....al jbga
tak sam i mislila..
Pa neka...samo si iskrena....tako i treba.... ...ugl kako god okreneš imaš pravo....[/QUOTE]

Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 17:12   #98
Ja i imam suhu kožu, zato i pitam.Bila sam na forumu di se cure peru svakodnevno i više od 1 put dnevno pa sam se zapitala;šta sam toliki frik?!
I eto, probala se ja prat svaki dan(2 tjedna), posebno blagi sapun, hidratantna krema poslije.Koža još gora nego prije.I gaved up.Ovako kad se perem ko i sada ne smrdim, kosa mi je u ta 2-3 dana uvijek čista(imam dugu kosu i sestra mi frizerka;mislim da si ne bi dopustila da šećem sa rezancima okolo)a za ostalo se pobrinu vlažne maramice(intimna higijena, pazusi)i naravno change-anje osnovnog rublja svakodnevno(čarape, gače).Malo me uvrjedilo to kad su mislili da se ne brinem o higijeni, a to mi je VAAŽNO.
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:00   #99
Pozz curke! Vidim da pričate o problemu suhe kože. Već sam postavljala pitanje,ali ako mi ko može pomoći vezano za parafin ruku..Koliko može trajati da ti budu nježne i glatke? Koliko vremenski otprilike,dana?Imam važan događaj (sa puno rukovanja), pa me zanima koliko prije moram otići do kozmetičarke da se ne osuše kad ne treba
Hvala puno svima!
finaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 22:14   #100
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post
Ja i imam suhu kožu, zato i pitam.Bila sam na forumu di se cure peru svakodnevno i više od 1 put dnevno pa sam se zapitala;šta sam toliki frik?!
I eto, probala se ja prat svaki dan(2 tjedna), posebno blagi sapun, hidratantna krema poslije.Koža još gora nego prije.I gaved up.Ovako kad se perem ko i sada ne smrdim, kosa mi je u ta 2-3 dana uvijek čista(imam dugu kosu i sestra mi frizerka;mislim da si ne bi dopustila da šećem sa rezancima okolo)a za ostalo se pobrinu vlažne maramice(intimna higijena, pazusi)i naravno change-anje osnovnog rublja svakodnevno(čarape, gače).Malo me uvrjedilo to kad su mislili da se ne brinem o higijeni, a to mi je VAAŽNO.
Tvoj je problem suha koža i to je tvoje tijelo i ti najbolje znaš što je njemu potrebno i u kolikoj mjeri... cure sa drugog topica nisu znale da ti imaš suhu kožu bar sam ja tako skužila...one su to protumačile drugačije...
Iskreno...pola cura (ne mislim s foruma) ali možda ih ima i ovdje, pričaju kako se peru ovako i onako i do 3 puta na dan, to može biti istina, ali i ne mora...
Netko se jednostavno voli prikazivati u drugom svijetlu...
Tako da moraš gledati i s te strane...
Nemoj se brinuti što ostale cure misle i kako te doživljavaju...ovo je forum, svatko ima pravo na svoje mišljenje, lagano se može krivo protumačiti nečiji post....
Bitno je što ti znaš i točka.
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.