Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2011., 18:57   #1201
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
vođe vjerskih sekti koje propagiraju samoubojstvo radi smaka svijeta nisu odgovorni?
kostelac nikoga ne poziva/nagovara na samoubijanje.
prosim te da ne izvlačiš moje riječi iz konteksta i ak ti nije jasno, a razvidno je da nije, pročitaš inicijalni post na koji sam odgovorila.
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Old 25.08.2011., 19:11   #1202
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
tako da su oni koji su govorili da komet najavljuje nevolje ipak bili u pravu, barem donekle
Bez uvrede, ali jako glupa tvrdnja
"Komet donosi nevolje...". Ma da, baš su komet i socijalno-politička situacija na Zemlji povezani
__________________
Google is your friend!
shkafishkafnjak is offline  
Old 25.08.2011., 19:18   #1203
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
...
tvojom logikom, ljudi koji su radili na filmu 2012 bi trebali odgovarati za sporadična ludovanja/samoubijanja jer su "(pro)širili paniku"?
evo ti link tete koja je pomunijesala nakon tog filma i od onda posta ovo i slično ovome:
http://www.youtube.com/watch?v=r7QAZPb-IEQ
nisam pratila kaj je bilo z njom nakon bjega u planine, al ak je tam otegla papke, za to bi po tebi trebali biti odgovorni 2012 ljudi?

Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Ti se ne osjećaš krivom, jer se ne radi o tvojoj guzici.
fala bogu pa još nis' sišla s uma do te mjere da pomišljam na samoubijanje poslije svake bedastoće koju pročitam, čujem ili pogledam, no, da skrenem do te mjere, sama bi se prijavila u ludaru.
jednako kao što bi otac 16.-godišnjakinje, iz tvog primjera, davno prije samoubojstva kćeri, trebao skužiti da nekaj nije u redu z njom i poslati ju na liječenje.

Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
To što se radi o NET-u ne znači da možeš stvarati i sijati paniku kako te volja. Po meni, trebala bi postojati i odgovornost za napisanu riječ i mislim da se društvo i razvija u tom pravcu
koliko blesaf netko mora biti da mu ne padne na pamet išta provjeriti već prvo kaj pročita uzeti zdravo za gotovo, pravac kuhinja i gurnut glavu u pećnicu il se hitit s nebodera?
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Old 25.08.2011., 19:22   #1204
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post


Nadalje, Kostelac govori o spašavanju svoga tjelesnog jastva, kao da će vječno živjeti. On je usmjeren samo na materijalno, a na blogu često i prostači. Za većinu Hrvata koji su Katolici, duhovno je ono čemu težimo i želimo spasiti dušu, jer znamo da nam je mrijeti kad tad - s "Nibiruom" ili bez njega. Isus je jednom rekao: "U svijetu imate muku, ali ne bojte se! Ja sam pobijedio svijet!" . Ma što da se dogodilo u budućnosti, ostajem uz svoju vjeru, papu i Isusa, jer je On tako naložio. Želim biti u tom vjernom stadu i kad se svi okrenu od vjere. Ovo što Kostelac priča nema veze sa kršćanstvom ni sa Bogom, već samo s New Ageom, čiji je on kao protivnik. A u biti tim sinkretizmom pridonosi upravo New Ageovštini.

I za kraj, čudim se kako znanstveni svijet šuti u velikoj uroti. Vrlo neuvjerljivo! Toliki znanstvenici u svijetu i svi šute o "Velikoj istini" koju "znanstvenik" Kostelac zagovara. Svi su oni urotnici, zavjerenici, gušteri, u matrixu, enunaki... O Bože, ljudskoj gluposti nema kraja. Jedva čekam 26. 09. 2011. da to prođe ili da me dobri Bog toga kobnog dana uzme u svojoj milosti i izbavi iz ovog šupljoglavog svijeta. Bože mili, u svijetu imamo muku. Ali ne bojim se, jer ti si pobijedio svijet!

http://www.youtube.com/watch?v=ZTyab...eature=related
ajoj...čuj,da ti budem iskren,ja ti ne vidim razliku između tebe,kroničnog brainwash vjernika i kronično paranoičnog kostelca i njemu sličnih...meni ti je to ko ona stara:rugala se sova sjenici

i da,btw,zbilja,jel imas ti kakvih personal issues sa kostelcem?ko da je on jedini,imaš takvih na lopate......
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"

Zadnje uređivanje heziod : 25.08.2011. at 19:31.
heziod is offline  
Old 25.08.2011., 19:23   #1205
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Ma već smo ranije rekli; ne obraćati pažnju na taj blog ili ga čitati samo kao neobavezno štivo, iz zabave, da se ubije vrijeme.
s ovim se u potpunosti slažem,zbilja zna bit zabavno
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Old 25.08.2011., 19:42   #1206
Quote:
šmokljanica kaže: Pogledaj post
kostelac nikoga ne poziva/nagovara na samoubijanje.
prosim te da ne izvlačiš moje riječi iz konteksta i ak ti nije jasno, a razvidno je da nije, pročitaš inicijalni post na koji sam odgovorila.
Širi deiznofrmacije, laži i paniku. Postoji mnogo naivnih i neobrazovanih ljudi. Ukoliko se pokaže da to što on priča nije točno, hoće li on odgovarati zbog toga?

Ili bolje..bi li trebao odgovarati?
wand_1 is offline  
Old 25.08.2011., 19:59   #1207
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Širi deiznofrmacije, laži i paniku. Postoji mnogo naivnih i neobrazovanih ljudi. Ukoliko se pokaže da to što on priča nije točno, hoće li on odgovarati zbog toga?

Ili bolje..bi li trebao odgovarati?
A što ako se pokaže da je bio u pravu?
Da li bi onda oni koji su njegovu teoriju ismijavali trebali odgovarati?
Bob Dean is offline  
Old 25.08.2011., 20:04   #1208
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
kam da točno gledam?
Evo, ali moraš biti na jako tamnom mjestu.
Astrobobo is offline  
Old 25.08.2011., 21:01   #1209
Quote:
Bob Dean kaže: Pogledaj post
A što ako se pokaže da je bio u pravu?
Da li bi onda oni koji su njegovu teoriju ismijavali trebali odgovarati?
Apsolutno. Onda bi mi koji tvrdimo da su to nebuloze, trebali odgovarati dvostruko. Recimo, cijele vojske znanstvenika na svijetu nisu u stanju otkriti Nibiru. I neka budala kaže da, 10.10. ove godine postat će vidljiv na tim i tim kordinatama u toliko sati, bit će te magnitude, tolike mase, promjera..itd. Ako to bude, svi bi trebali odgovarati jer neki neobrazovani paranoični imbecil zna bolje od svjetske intelektualne elite.

Sve je dobro, samo dok svak odgovara za svoje postupke.
wand_1 is offline  
Old 25.08.2011., 21:50   #1210
wand 1 i astrobobo potpuno se slažem sa vama. Na prethodne komentare na moje postove, neću se ni osvrtati.

Što se tiče postova o eleninu koji predskazuju veliki smak, mogu primijetiti da mi je to vrlo interesantno štivo ljetne razbibrige. Ali sa vrlo malim ili skoro nikakvim utjecajem na mene. Zadnje dvije-tri stranice tema elenin i nibiru su me definitivno razuvjerile.
Pucko300 is offline  
Old 25.08.2011., 22:21   #1211
Uzbuna Kozmičke Propagande! Komet Elenin: Samo prolazi

Jason Major
Universe Today
Četvrtak, 09.06.2011 21:21 CDT

Počelo je potpuno nevino: kao mala mrvica naspram zvjezdane pozadine, jedva primjetna na slikama svemira. Ali…ta mrvica nije tamo bila prije. Uslijedile su nove slike koje su potvrdile postojanje – nešto se tamo van nalazi. Nešto sjajno, nešto veliko, i micalo se prema Sunčevom sustavu vrlo brzo. Jedva vidljiva mrlja označavala je tu mrlju kao komet, ledeni posjetitelj sa vanjskih obruba Solarnog sustava. I kretao se ravno prema Zemlji.

Iscrpni izračuni su se pravili ponovno pravili. Činile su se kompjutorske simulacije. Sve mogućnosti su uzete u obzir, pa ipak alternative nema; naš svijet će osjetiti blizak susret sa kometom u par mjeseci. Načinjeni su telefonski pozivi, masa elektroničkih poruka je letjela od kompjutora do kompjutora po cijelom svijetu, pravile su se konsultacije sa najvećim ekspertima na tom polju. Mi smo nespremni … što nam je činiti? Što to znači za civilizaciju kako je sada znamo? Što će taj sve brži i brži metak od lda uraditi našem planetu?

Odgovor je? Ništa.

Baš ništa. U stvari, vjerojatno neće ni biti interesantan za gledanje – ako ga uopće budete i mogli naći za vrijeme njegova prolaska.

(Žao nam je što ste se razočarali.)



KOMENTAR: Žao nam je što moramo upasti u izlaganje NASA-e i društva, ali komete su ipak nešto više od prljavih gruda snijega. Činjenica je da su komete električni nabijena tijela, oni privlače na sebe različite materijale u njihov rep i mogu čak uzrokovati električni kaos za one planete koje im se nađu na putu. Ne bi bilo zgorega citirati da je nedavni tsunami u Japanu možda direktno uvjetovan utjecajem kometa Elenin na Zemlju i to iz daleka. Što će se dogoditi ako prođemo kroz Eleninov rep, to je za sada samo možemo nagađati u ovoj točci, ali evo jedne mogućnosti:

Nova stanovišta o CRNOJ SMRTI i kozmičkim konekcijama

Bilo je dosta šuškanja u zadnjih nekoliko mjeseci o kometu Elenin, ili službeno nazvanog: C/2010 X1, kojeg je otkrio Ruski astronom Leonid Elenin u 10.12.2010. Elenin je ugledan sa teleskopa u New Mexic-u, uz pomoć takozvanog „remote“ (udaljenog) promatranja koje je Elenin obavljao iz svoje lokacije u Lyubertsy-ju u Rusiji. U to vrijeme Elenin se nalazio 647 milijun kilometara daleko od Zemlje …. U međuvremeno značajno je smanjio svoje odstojanje od nas na 270 milijuna kilometara. Elenin je komet sa dugačkom periodom, što znači da ima jako veliku orbitu oko Sunca … i da dolazi iz jako velike udaljenosti, da skreće oko Sunca i ponovno se vraća u rubna područja Sunčevog sustava – njegov kružni put traje preko 10 tisuća godina. Po sadašnjem trenutačnom pravcu, proći će blizu Zemlje 16.10.2010, i prići će nam na 35 milijuna kilometara.



Da dobro ste pročitali 35 milijuna kilometara.

To je poprilično daleko.

Pre daleko da bi komet utjecao na nas u bilo kakvom smislu. Naročito takav ne baš veliki komet Elenin.

KOMENTAR: Veličina kometarne jezgre možda i nema nekog utjecaja. Ono što je važno za nas je koliko (i kakvog) materijala je pokupio na svom putu kroz Solarni sustav.

Neke od stranica koje propagiraju propast svijeta, su spominjali veličinu Elenina od 80 tisuća kilometara promjera. To je zastrašujuće, preuveličana brojka koja se može uzeti u obzir za Eleninove „come“ repa i oblaka ledenih čestica koji okružuju jezgru kometa. Coma može biti velika ali je nevažna; nalikuje na ledeni dim cigarete. I u stvari manja od toga … Coma kometa i rep su uglavnom vakuum koji se može proizvesti u laboratoriji na Zemlji! U biti, većina kometa imaju jezgru manju od 10 kilometara … to je manje od milijardite mase Zemlje (i jako daleko od 80 tisuća kilometara). Nemamo razloga misliti da je Eelnin toliko velik – u stvari vjerojatno je manji.
markolo is offline  
Old 25.08.2011., 22:23   #1212
....KOMENTAR: Možda“ledeni dim cigarete“ prožet cijanidima i anaerobnim bakterijama bi bio mnogo točniji opis? (Ozbiljni smo.)

Dobro, a što je sa gravitacijskim i magnetskim efektima komete koji prolazi blizu Zemlje? To će zasigurno nešto uraditi? Zemljinoj kori ili plimama? Da bi odgovorili na to referirat ćemo Don Yeomans-a istraživača iz NASA-inog ured Programa za Objekte Koji Prolaze Blizu Zemlje (Near-Earth Object Program Office) pri JPL-u:

„Komet Elenin ne samo da će biti daleko od Zemlje, več je i mali komet. I kometi nisu gusto pakirani objekti. Uobičajeno je da njihova gustoća nalikuje slabo povezanoj ledenoj prljavštini,“ rekao je Yeomans. „Dakle imate relativno malu prljavu ledenu grudvu koja nam neće prići bliže od 35 milijuna kilometara. Imat će nemjerljivo mali utjecaj na naš planet. Za usporedbu, moj auto ima veći utjecaj na Zemlju nego li će Elenin ikada imati.“

Da ponovimo: „Imat će nemjerljivo mali utjecaj na naš planet. Za usporedbu, moj auto ima veći utjecaj na Zemlju nego li će Elenin ikada imati.“

- Don Yeomans, NASA / JPL

A što se tiče Eleninovog magnetnog polja….pa, neće biti nikakvog efekta. Elenin kao sve komete, nemaju magnetno polje. Nemamo što dodati na to.



KOMENTAR: Vrlo interesantno kako spominju gravitaciju i magnetizam, ali nema spomena elektriciteta. Kometi su električni nabijena tijela i privlače materiju i plinove kroz elektrostatičke sile. Ova mala diskusija o gravitaciji i magnetizmu samo služi da bi se razvodnio pravi problem. Zamislite komete kao usisivače sa probušenom vrećicom za skupljanje materijala, koji se pune dok prolaze svemirom. Ako Zemlja prođe kroz Eleninovo „smeće“ tada stvari mogu postati interesantne.

Ali tvrdnje koje kruže oko Elenina su postale apsurdne. Da je susret objekata koji su nabijeni električnom strujom uzrokovati utjecaj na Zemlju, ili da to u stvari nije komet nego planet – možda Nibiru? – ili da je na putu da se sudari sa nama. Ili (ovu naročito volim) da vanzemaljska letjelica prati Elenin na takav način da ostaje neprimjetna dok nije kasno i da će oni zauzeti cijelu Zemlju, ukrasti našu vodu i prirodne resurse i pretvoriti nas u roblje/ili svemirske zamorce … ili kako god da ide priča.

KOMENTAR: Ovo je čini se referenca na Richard Hoagland-a (koji je izjavio da ima konekcije u NASA-i i JPL-u) te da je Elenin gigantski „vanzemaljski brod“ i tako stvorio pomamu, za nešto što je zaista zabrinjavajuće i opasno. Zadnji put kad su stvorili histeriju o kometu kojeg prati „matični brod,“ članovi određenog kulta „Nebeskih Vrata“ napravili su masovni suicid. Činjenica je da ima dosta smetnji i dezinformacija koje se šire o ovom kometu (uključujući i ovaj uradak) je značajna. Čini se da to pokazuje da postoje velike šanse da Oni Na Vlasti znaju nešto Eleninu što oni ne žele da mi otkrijemo.

(Naravno, vlada, NASA i Al Gore i Al Gore hrčci su ortaci i zadržavaju informacije za sebe. To je činjenica.) Ove priče su samo – priče – i nemaju ni malo znanosti u sebi, osim doze znanstvene fantastike.

KOMENTAR: Absurd! Naravno da skrivaju informacije od nas. To čak i otvoreno priznaju!

Vojno zataškavanje: Podatci o svim kometama i meteorima sada klasificirani

Živimo u nervoznom vremenu, i teorije zavjere i predikcije nesreća su sada popularnije nego ikada prije. Želio bih koristiti riječ kozmofobija za ovaj rastući strah od astronomskih objekata i fenomena, koji periodično stvaraju kaos na internetu. Ironično, u pred znanstvenim vremenima, komete su često bile glasnici nesreća, uglavnom zato jer su izgledale da dolaze nenajavljeno – za razliku od kretanja planeta i zvijezda, koje se mogu pratiti svakodnevno i na godišnjem planu.“

- David Morrison, planetarni astronom i stariji znanstvenik pri NASA-inog Ames Istraživačkom Centru

Zaključak bi bio: komet C/2010 X1 Elenin dolazi k anama, i proći će Zemlju na ekstra sigurnoj udaljenosti koja iznosi 100 puta udaljenost Zemlje od Mjeseca. Neće mijenjati pravac dok ne prođe Zemlju, neće imati gravitacijske utjecaje na Zemlju, nema magnetno polje i to nije Zvijezda za uništavanje kao u Star Wars-u koja krstari. Najveći efekt koji će imati na Zemlju i što smo naučili dok prolazi – na koncu konca je da posjetitelje sa kraja Sunčevog sustava nećemo ponovno viđati za još dugo, dugo vrijeme.

KOMENTAR: Zaključak: Bolje bi bilo „pričekati i vidjeti“ o tome. Komete su uvijek nešto kao kozmičko kockanje tako reći tako da treba vidjeti što ćemo dobit. Mogli bi naučiti mnogo više stvari nego li smo se sad u stanju kladiti!

Siguran sam da ćemo naći nešto drugo što će nas zabrinjavati mnogo prije prolaska Elenina.

„Ovo je neustrašivi mali putnik koji astronomima da je šansu da istražuju relativno mlad komet koji je došao dijela Sunčevog sustava van planetarne regije. Za neko vrijeme će se okrenuti nazad u svemir i mi više nećemo čuti ni vidjeti Elenin za tisuće godina. To je vrlo interesantno.“

- Don Yeomans



Za više informacija o Eleninu provjerite ove JPL vijesti koje vodi Don Yeomans, i ovdje je specijalno izdanje Astronomy Beat, vijesti sa Astronomical Society of the Pacific, u kojem su i članci David Morrison-a sa NASA-inog Ames Istraživačkog Centra koji diskutira o mnogim neistinama o Eleninu.

Novonastala karta Eleninove orbite i statistika možete naći ovdje.

KOMENTAR: Nipošto nemojte propustiti pročitati što je NASA rekla o tome. I onda uzmite u obzir slijedeće….

NASA upozorava o solarnim bakljama i „ogromnim sunčanim olujama“ koje će uzrokovati razaranje

UK Daily Telegraph
Utorak, 15.06.2010

Britanija može iskusiti velike nestanke električne energije i ostati bez kritičnih komunikacijskih signala na duge periode vremena, nakon što Zemlju pogodi „sunčana oluja“ koja se događa jedanput u generaciji. NASA je izdala upozorenje…

Viši znanstvenici svemirske agencije vjeruju da će Zemlja biti pogođena magnetskom energijom bez presedana iz sunčanih baklju nakon što se Sunce probudi iz „dubokog sna“ negdje 2013 godine.

U novom upozorenju, NASA je rekla da će super oluje udariti kao „munja“ i da mogu uzrokovati katastrofalne posljedice za zdravstvo, hitne službe i nacionalnu sigurnost, osim ako se ne naprave mjere predostrožnosti. (…)



I sada evo što je McCanney napisao u: Planet X, Comets and Earth Changes:

NASA skriva podatke koji će dokazati da postoji još jedan masivni objekt unutar solarnog sustava sa mogućim devastirajućim efektima na Zemlju. Postoje jasni dokazi da imaju namjeru držati cijelu svjetsku populaciju u totalnom neznanju što se tiče ovog objekta. (McCanney, str.101)

Istina je da NASA i NSA te druge vladine agencije brane zakonom otkrivanje javnosti bilo čega što će uzrokovati nacionalnu paniku. Tako da oni pokušavaju zaustaviti širenje mojih teorija o kometama jer može usmjeriti javnost od njihove pokornosti ako ustanove da potencionalno ioasan komet dolazi u solarni sustav. Dok vladini zvaničnici koriste dolare poreznih obveznika da izgrade sigurne špilje-skloništa za „vladu u sjeni“ u slučaju „velike nesreće“ namjera im je ostaviti ljude na suhom bez upozorenja ili zaštite.

… prije nego li se ohladite od kometa Elenin pogledajte i slijedeće uratke:


Comet Elenin is Coming!

Pole Shift in March? Not Likely!

Comet Elenin: Harbinger of What?

Comet Elenin Update!
markolo is offline  
Old 25.08.2011., 23:14   #1213
Smiješno mi je kada se referira samo na NASU. Kao da i Rusija, Kina, Francuska itd.... nemaju astronome i agencije, i satelite, i znanstvenike, i teleskope.... pa ni zuc o toj nemani. I dont "beliv in that". Neuvjerljivo.
Pucko300 is offline  
Old 25.08.2011., 23:53   #1214
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
....
Zasto bi itko odgovarao sto se netko ubio?
Ubio bi se taj i bez bilo cije ''pomoci''.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Old 26.08.2011., 00:03   #1215
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Zasto bi itko odgovarao sto se netko ubio?
Ubio bi se taj i bez bilo cije ''pomoci''.
Ma dosadno mi je više o tome raspredati. Kaj se mene tiče, i ti možeš skočit sa mosta ako ti je draže.

Tema je elenin.
Pucko300 is offline  
Old 26.08.2011., 13:56   #1216
onda znaci kad je dan D? 26.09?
e, da cisto astronomsko pitanje, oce li se Elenin moci vidjeti amaterskim teleskopom? (newtonian reflektor 114mm)
premali je da se vidi golim okom jeli tako?
crazyGauss is offline  
Old 26.08.2011., 15:03   #1217
26/27.09. je datum poravnanja sa Zemljom i Suncem, ali će najbliži biti Zemlji oko 16/17.10. Tih dana teško da će biti vidljiv jer će biti na dnevnoj strani planeta. Tek krajem 10.mjeseca prelazi na noćnu stranu, pa možda....
Evo omanjeg kalendara:

Ord Mantel is offline  
Old 27.08.2011., 02:46   #1218
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Kaj se mene tiče, i ti možeš skočit sa mosta ako ti je draže.
Oho, imamo slučaj (ako skoči, odgovaraš.)

Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Tih dana teško da će biti vidljiv jer će biti na dnevnoj strani planeta.
Stvarno je taj mali vrag ko Nibiru.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 28.08.2011., 21:23   #1219
Quote:
shkafishkafnjak kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, ali jako glupa tvrdnja
"Komet donosi nevolje...". Ma da, baš su komet i socijalno-politička situacija na Zemlji povezani
DAnas se možda čini glupa jer se nitko ne bavi pravim znanostima, no tisućama godina je mudrim ljudima bilo jasno da su nebeske pojave i događaji na Zermlji povezani. Ne uzrokuje komet sam po sebi ništa, ali sustavom analogija i iskustvenim promatranjem se mogu donijeti zaključaki. Jedini kojima možemo prodirrati u dimenziju vremena.
Caligula Caesar is offline  
Old 28.08.2011., 21:40   #1220
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Smiješno mi je kada se referira samo na NASU. Kao da i Rusija, Kina, Francuska itd.... nemaju astronome i agencije, i satelite, i znanstvenike, i teleskope.... pa ni zuc o toj nemani. I dont "beliv in that". Neuvjerljivo.
Ako misliš da to potvrđuje event.ne ili postojanje takvog korpusa XX,varaš se.Meni se čini da sve vlade svih zemalja bi pritajile takvu informaciju tj otkriče takve prijetnje,ne iz opravdane skrbi o eventualnoj panici svjetskih razmjera,već iz interesa globalne moći...ne davanja do znanja kakvim tehnološkim mogućnostima tko raspolaže,jer sve do sudnjeg dana(figurativno rečeno)te strukture ne prestaju prioritetno misliti na na sebe i svoju korist,odnosno kako takvu informaciju iskoristiti u odnosu na druge moćnike.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.