Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2005., 18:23   #2001
Quote:
Nighthawk kaže:
Jesus, pa shto uradiste ubogoj Khaleesi?
Da nju pitamo možda?
Ribac is offline  
Old 23.04.2005., 18:27   #2002
Opa, prvi i na ovoj stranici

Meni usporedbe na supermanu nemaju neku ulogu. Samo vidim veće čizme, gaće i znak.
sve je veće, da to netko nešto ne kompenzira


Naravno Nephrite to nije tvoja krivica jer mi je monitor krepao tako da sve vidim u plavim nijansama (tu i tamo vidim normalno)
Ribac is offline  
Old 23.04.2005., 18:44   #2003
Quote:
Ribac kaže: Meni usporedbe na supermanu nemaju neku ulogu. Samo vidim veće čizme, gaće i znak.
sve je veće, da to netko nešto ne kompenzira
Pa i treba bit veće. Na oridžidži sliki izgleda da su mu gaće premale i plašt mu nije prek ramena.

Quote:
Naravno Nephrite to nije tvoja krivica jer mi je monitor krepao tako da sve vidim u plavim nijansama (tu i tamo vidim normalno)
Crvene su crvenije.
That's it.
Nephrite is offline  
Old 23.04.2005., 20:55   #2004
Sretnih 500 postova Ribac!
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 23.04.2005., 21:35   #2005
Quote:
Blackadder kaže:
Kako vam se ovo čini?

http://www.yirmumah.net/?date=20040827
neloše. ali daj nam radije neki novi likovni zadatak.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.04.2005., 21:47   #2006
Quote:
slafko kaže:
ali daj nam radije neki novi likovni zadatak.
Pa daj ga ti - neću valjda stalno ja?!?

Uostalom, nek zadatak stavi onaj koji naiđže na nešto zanimljivo. Nema nekog posebnog redoslijeda.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 23.04.2005., 22:55   #2007
Evo novi zadatak za koji imate tjedan dana.
Pošto odlazim večeras pa sve do petka-subote u Dubrovnik otvorite kladionicu na temu "Ribčeve gluposti" jer se obavezno zbrukam na bilo kojem putovanju.

Adios i čitamo se za tjedan i malo manje
Ribac is offline  
Old 23.04.2005., 23:22   #2008
Ah, ideš na Lidrano dakle.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 23.04.2005., 23:32   #2009
pokidal sam se na ovo. samo zato kaj mi je trebalo pola minute da skužim tko je glavni protagonist.

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 24.04.2005., 00:12   #2010
evo još jedne na koju sam se pokido.

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 24.04.2005., 00:37   #2011
Di nestadu ponoćne sjednice?

Slafko: slike su ludilo, naročito prva.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 24.04.2005., 02:43   #2012
Baš!

Ja naučio ono što sam si danas ''zadao'' a kad tamo nema nikoga na Oazi...


Što ću sada raditi dok mi se ne počne spavati?
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 24.04.2005., 02:45   #2013
Quote:
Blackadder kaže:
Zato je moje vjenčanje bilo najbolje: na kraju smo išli na kuglanje.


Ovo je definitivno originalno - jeste li išli samo ti i Bell@ ili i ostatak uzvanika?
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 24.04.2005., 03:26   #2014
Quote:
gabal kaže:
Ovo je definitivno originalno - jeste li išli samo ti i Bell@ ili i ostatak uzvanika?
Išlo nas je svih sedmero. A bolje da ne kažem odakle sam dobio ideju za kuglanjem (iako volim kuglanje i otprije). Uglavnom, nitko se nije bunio i svima je bilo zabavno.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 24.04.2005., 09:43   #2015
Gnorts!
Jutar Slafko
i sve ostalo.




__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Old 24.04.2005., 11:40   #2016
2006 bi trebala bit snimljena peta sezona Blackaddera.

Nephrite is offline  
Old 24.04.2005., 12:05   #2017
Quote:
Nephrite kaže:
2006 bi trebala bit snimljena peta sezona Blackaddera.



Samo zanima me u kojoj epohi? Jedino je preostala daleka budućnost.
Quote:
After yet another successful series, Atkinson, Curtis and Elton began to think about what form the next Blackadder series would take. The idea that seemed the most likely was "The Blackadder 5", which would take place during the 1960s and see Edmund as a manager for a rock band (and Baldrick accidentally shooting Kennedy in Dallas). Another possibility was a World War II setting, in the prisoner of war camp Colditz. Ben Elton put forth a film idea that would see Blackadder and Baldrick working for the secret police in Revolution-era Russia. But none of these ideas ever came to fruition.
Quote:
The BBC says there are no plans in the pipeline for a new series of the hit comedy Blackadder. - BBC online 10/02/05
Tony Robinson, who played Baldrick, told ITV1's This Morning he would love to do another series of the show, which ended in 1989.

Each series of Blackadder, which also starred Rowan Atkinson, was set in a different era, ranging from the 15th century to World War I. But the BBC said on Thursday there were no plans for a comeback.
Tražio sam podatke o Blackadderu i naišao na ovo (Pažnja! Krvavo nasilje koje nema veze s Blackadderom veličine cca 330KB).
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 24.04.2005., 13:12   #2018
Quote:
Blackadder kaže:

Samo zanima me u kojoj epohi? Jedino je preostala daleka budućnost.
Ja sam pročital da bi trebale bit 70-e sa nekakvim punk ili heavy-metal bandom "Bald Rick and the Black Adders".

Čini se kao malo razrađenija ideja one o bendu u 60-ima.

Ako ništa čini se da će se trend nastavit. Blackadder i dalje pada na društvenoj ljestvici, ali postaje sve pametniji.
Nephrite is offline  
Old 24.04.2005., 13:28   #2019
Quote:
Nephrite kaže:
Ja sam pročital da bi trebale bit 70-e sa nekakvim punk ili heavy-metal bandom "Bald Rick and the Black Adders".

Čini se kao malo razrađenija ideja one o bendu u 60-ima.

Ako ništa čini se da će se trend nastavit. Blackadder i dalje pada na društvenoj ljestvici, ali postaje sve pametniji.
Paaa koliko se sjećam, otkako se pojavio, Blackadder stalno pada sve niže na hijerarhijskoj ljestvici. Ako nikako drugačije, a onda po tome što ima sve veće luđake za nadređene.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 24.04.2005., 13:39   #2020
Quote:
Blackadder kaže:
Di nestadu ponoćne sjednice?
Slafko: slike su ludilo, naročito prva.
i meni je ta mrak. a ovi "fap fap" su mi nenadjebivi.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.