Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2024., 10:43   #5901
Quote:
Shane09 kaže: Pogledaj post
Sad mi pala na pamet “stajga” na Zrinjevcu) Davno je to bilo, a iz danasnje perspektive; smijesno. Sijecam se tipova u autu koji promatraju setace i one koji sjede na klupicama. Sijecam se lika u Volvu koji je bio redovito tamo i uvijek kao cita novine u autu, ali zapravo samo promatra koga ima i onda skupi onog koji mu pase.
Da, sjećam se toga. Kada je Global bio otvoren, uvijek sam parkao tamo uz Zrinjevac i niže jer je znalo biti mjesta u tjednu.
Isprva sam mislio da su huligani koji sjede po klupama ko stoka i slično dok mi netko nije rekao što zapravo čekaju.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 23:36   #5902
Quote:
Webeto kaže: Pogledaj post
Da, sjećam se toga. Kada je Global bio otvoren, uvijek sam parkao tamo uz Zrinjevac i niže jer je znalo biti mjesta u tjednu.
Isprva sam mislio da su huligani koji sjede po klupama ko stoka i slično dok mi netko nije rekao što zapravo čekaju.
Koje je to vrijeme bilo… Hvala na podsjetniku🫢 Ali zapravo kad malo bolje razmislim Rush ili kako se vec zvao mi je bio puno bolji kao i lokacija. Steta da ga vise nema..
Shane09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 23:49   #5903
Pozdrav

Jeste razmišljali ići na pride party ( https://thepridebeach.com/ ) na Zrće ovo ljeto?
Sebelas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2024., 09:13   #5904
Quote:
Sebelas kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Jeste razmišljali ići na pride party ( https://thepridebeach.com/ ) na Zrće ovo ljeto?
Bilo bi fora...ali cijena je paprena.Mislim da ću se držati Rovinja i one plaže ako mi bude bilo do tako nekih ekxtravaganza...
Baš me zanima kako će proći sve to skupa...vjerojatno će biti puno stranaca,puno više nego naših, nebi me ni čudilo da netko istupi u javnosti da se zabrani tako nešto...
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2024., 12:49   #5905
Quote:
Shane09 kaže: Pogledaj post
Koje je to vrijeme bilo… Hvala na podsjetniku🫢 Ali zapravo kad malo bolje razmislim Rush ili kako se vec zvao mi je bio puno bolji kao i lokacija. Steta da ga vise nema..
Bilo je super. Nakon zatvaranja Globala, navratio par puta u Rush i onaj gore G-bar u Mesničkoj, ali sve je to bzvz bilo. Pa i s vremenom, prestao izlaziti.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2024., 22:27   #5906
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Bilo bi fora...ali cijena je paprena.Mislim da ću se držati Rovinja i one plaže ako mi bude bilo do tako nekih ekxtravaganza...
Baš me zanima kako će proći sve to skupa...vjerojatno će biti puno stranaca,puno više nego naših, nebi me ni čudilo da netko istupi u javnosti da se zabrani tako nešto...
Istina, cijena nije baš najpristupačnija.. Plus smještaj, put.. Ali čini mi se fora (koliko god su mi izlasci danas rijetka pojava), možda se zaletim s frendom. Nikad nisam iskusio party tog tipa, baš me zanima kako bi bilo.
Rovinjsku gay plažu još nisam posjetio, a iskreno, prema dojmovima koje sam čuo sa strane, ni ne privlači me O.o Prije sam za ovako nešto:
https://www.viagenscinematograficas....pa-768x432.jpg
Čuj.. I narodnjake su branili u Puli, no već u Žminju je bila druga priča. Mene više brine hoće li se pronaći neka ekipa koja će se tamo pojaviti i lomiti nam rebra
Sebelas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 17:12   #5907
Quote:
Sebelas kaže: Pogledaj post
Istina, cijena nije baš najpristupačnija.. Plus smještaj, put.. Ali čini mi se fora (koliko god su mi izlasci danas rijetka pojava), možda se zaletim s frendom. Nikad nisam iskusio party tog tipa, baš me zanima kako bi bilo.
Rovinjsku gay plažu još nisam posjetio, a iskreno, prema dojmovima koje sam čuo sa strane, ni ne privlači me O.o Prije sam za ovako nešto:
https://www.viagenscinematograficas....pa-768x432.jpg
Čuj.. I narodnjake su branili u Puli, no već u Žminju je bila druga priča. Mene više brine hoće li se pronaći neka ekipa koja će se tamo pojaviti i lomiti nam rebra
možda do tad i skupim pare pa odem..neznase...imam bar jednog gay frenda koji bi možda i išo samnom...
Daa.te plaže su top...ovo kod nas nije na razni.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 19:04   #5908
A koja je to gay plaza u Rovinju?

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 19:42   #5909
Iza svingerske plaže Punta Križ ide dio za pedere. Hetero ekipa se "opusti" na plaži, a gay u šumici iznad plaže. Bar je tako nekad bilo.

https://maps.app.goo.gl/V38i22KxBcfMRwHE9
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 19:44   #5910
Ok hvala

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:01   #5911
Ne bih rekao da sam gay, ali imao sam gay seks više puta, rekao bih da je to bila faza istraživanja, više mi to nije napeto.
A primati sam probao, ali nakon toga me boljelo po 2 tjedna pa sam odustao, nez kako to drugi mogu.
Martar is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:50   #5912
Vjerovatno si lose primao
sven87 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:50   #5913
Quote:
sven87 kaže: Pogledaj post
Vjerovatno si lose primao
Kako misliš loše ?
Pa probao al ne ide
Martar is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:52   #5914
Quote:
Martar kaže: Pogledaj post
Kako misliš loše ?
Pa probao al ne ide
Pa ako si dovoljno opusten, ako nadjes dobar kut koji ti odgovara i ako onaj tko ti mece to radi kako treba onda vecinom nema problema i sigurno ne boli 2 tjedna nakon toga. Ovisi naravno i o velicini penisa itd...
Dakle nesto je kod tebe lose bilo
sven87 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:58   #5915
Quote:
sven87 kaže: Pogledaj post
Pa ako si dovoljno opusten, ako nadjes dobar kut koji ti odgovara i ako onaj tko ti mece to radi kako treba onda vecinom nema problema i sigurno ne boli 2 tjedna nakon toga. Ovisi naravno i o velicini penisa itd...
Dakle nesto je kod tebe lose bilo
Ocito
Ocemo se nac pa da probamo
Martar is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:59   #5916
Quote:
Martar kaže: Pogledaj post
Ocito
Ocemo se nac pa da probamo
Daleko smo
sven87 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:00   #5917
Quote:
sven87 kaže: Pogledaj post
Daleko smo
lako se dogovorimo
Martar is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:01   #5918
Quote:
Martar kaže: Pogledaj post
lako se dogovorimo
Onda moze
sven87 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:04   #5919
Quote:
Martar kaže: Pogledaj post
Ocito
Ocemo se nac pa da probamo
mislim da od dogovora preko foruma ništa. nitko ti nema muda se naći
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:19   #5920
netko u zd ?
Martar is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger