Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2024., 15:34   #2941
Ma užas... evo danas na aplikaciji ne pita autentifikaciju, a ekstranetu da...
croat1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 18:06   #2942
pozdrav, zanima me zašto ne mogu vidit na bookingu koju ocjenu mi je gost ostavio 2019.? šta ih booking briše? najstarija mi je iz 2021. šta mogu nać...
Ukrajinac koji je bio kod nas 2019. želi opet rezervirat ali kaže da mi ne može uplatit na račun depozit (zbog rata u Ukrajini, da im to ne dozvoljavaju) nego traži da mu napišem broj kartice?!
rezervirao je preko bookinga ali mi domaćini vršimo naplatu...
Aciha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 18:54   #2943
Booking brise stare recenzije, samo zadnjih par godina pustaju. Nedaj nikome broj kartice, a pogotovo ne kontrolni broj. S tim da booking ima i problema s hakiranim racunima pa dobro pazi da taj tvoj Ukrajinac nije zapravo neki ruski haker

Ugalvnom - iban mozes dijeliti koliko god hoces. broj kartice nikako!
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 20:10   #2944
Konkretno, nakon 3 godine se brišu recenzije...
croat1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 23:47   #2945
Quote:
Aciha kaže: Pogledaj post
pozdrav, zanima me zašto ne mogu vidit na bookingu koju ocjenu mi je gost ostavio 2019.? šta ih booking briše? najstarija mi je iz 2021. šta mogu nać...
Ukrajinac koji je bio kod nas 2019. želi opet rezervirat ali kaže da mi ne može uplatit na račun depozit (zbog rata u Ukrajini, da im to ne dozvoljavaju) nego traži da mu napišem broj kartice?!
rezervirao je preko bookinga ali mi domaćini vršimo naplatu...

Odmah ga blokirati. Kako mu moze past na pamet trazit broj kartice osim ako nije kriminalac.
Osim, ako nije mislio na broj racuna.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2024., 09:35   #2946
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Odmah ga blokirati. Kako mu moze past na pamet trazit broj kartice osim ako nije kriminalac.
Osim, ako nije mislio na broj racuna.
Možda je greška u prijevodu, pošaljite mu iban vašeg računa!
Kissing spine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 17:05   #2947
Koliko tripadvisor uzima od cijene iznajmljivaca? Dobio sam upit nakon dugo vremena i to za skoro 3 mjeseca, ali vidim da je ukupna cijena dosta nize od one koju bi trebao dobit? Imam povecanu cijenu za samo nekih 5%, ali izgleda da je ovo sad skoro 20% nize od cijene koju bi trebao dobit.. Poslao sam sebi upit za tjedan dana i isplata mi je tu negdje kako bi i trebala bit..
Square1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 22:50   #2948
Quote:
Square1 kaže: Pogledaj post
Koliko tripadvisor uzima od cijene iznajmljivaca? Dobio sam upit nakon dugo vremena i to za skoro 3 mjeseca, ali vidim da je ukupna cijena dosta nize od one koju bi trebao dobit? Imam povecanu cijenu za samo nekih 5%, ali izgleda da je ovo sad skoro 20% nize od cijene koju bi trebao dobit.. Poslao sam sebi upit za tjedan dana i isplata mi je tu negdje kako bi i trebala bit..
mislim da je 3 %
možda ti je aktiviran neka opcija za popust za duži boravak
dado1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 12:09   #2949
Da li na Atraveu mogu tražiti depozit?
Npr.prilikom rezerviranja, uplata 50 % (Atraveu ili meni)?
I kakve su im Cancellation policy? Ako mi otkažu rezervaciju 1 mjesec prije dolaska, hoću li dobiti nešto?
dalmatin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.