Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 15:51   #21
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne znam jesi li imala prilike čitat njene ranije radove? AKo nisi pod obvezatno probaj potražit! Moderna umjetnost.

nisam, nažalost. ali poguglat ću.
wild rider7 is offline  
Old 30.09.2017., 15:53   #22
Ne znam kako si iz mog posta izvukla to sto si napisala, da ja mislim da su zene zrtve, drolje itd...
AlwaysOnTop is offline  
Old 30.09.2017., 16:48   #23
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
moralne dvojbe ostavi po strani, jer im uopće tu nije mjesto ako mene pitaš.
Kako nije, tj. zašto?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 30.09.2017., 16:56   #24
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kako nije, tj. zašto?
Pa ako je već odlučila biti ljubavnica koja se prepušta isključivo tjelesnim užicima čemu sada moralna odgvornost prema tamo nekoj djevojci koja je sa njenim ljubavnikom u vezi. Čisto sumnjam da ljudi ne kuže da su u vezi sa preljubnicima. A ako i ne kuže njihov problem.
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 16:57   #25
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kako nije, tj. zašto?
I mene interesira, jer ljudi su bića i od morala, i emocija i nagona, i to troje se često kosi u žestokim i dezorijentirajućim okršajima, osim ako se ne radi o psihopatima i sličnim lunaticima koji su se makjavelistički pobrinuli da si osiguraju svakog klovna za specijalnu funkciju i namjenu.
I zanima me može li muškarac svoju kurvu/drocu/štracu poštovati na nekoj mentalnoj razini, kao integriranog, samosvjesnog, zaokruženog, inteligentnog, intrigantnog i realiziranog pojedinca? Da li dirty sex talk automatski urušava tu svjetlucavu kulu divljenja i uvažavanja?
Vivian Volcano is offline  
Old 30.09.2017., 17:00   #26
Nadamse dače ova tvoja prića imati hepiend
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Old 30.09.2017., 17:01   #27
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ako je već odlučila biti ljubavnica koja se prepušta isključivo tjelesnim užicima čemu sada moralna odgvornost prema tamo nekoj djevojci koja je sa njenim ljubavnikom u vezi. Čisto sumnjam da ljudi ne kuže da su u vezi sa preljubnicima. A ako i ne kuže njihov problem.
Moram priznati da me njegova djevojka gledala s vrlo čudesno obilatom dozom nelagode, nepovjerenja, čak straha. Gotovo da je buljila tim svojim treperavim, srnećim očima. Imala sam osjećaj kao da zna sve, kao da me laserski proniče, kao da sam pred njom raskrinkana i gola. Ili samo projiciram vlastite paranoje
Vivian Volcano is offline  
Old 30.09.2017., 17:04   #28
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Nadamse dače ova tvoja prića imati hepiend
Moje priĆe nema ju poĆetka ni Kraja, ja saM zauvijek ničija djevojka.
Vivian Volcano is offline  
Old 30.09.2017., 17:05   #29
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
I zanima me može li muškarac svoju kurvu/drocu/štracu poštovati na nekoj mentalnoj razini, kao integriranog, samosvjesnog, zaokruženog, inteligentnog, intrigantnog i realiziranog pojedinca? Da li dirty sex talk automatski urušava tu svjetlucavu kulu divljenja i uvažavanja?
Hmmm... ne vidim razloga zasto ne bi bila postovana s te strane.
Jedan primjer kroz povjest su geishe.
jamesbond is offline  
Old 30.09.2017., 17:08   #30
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Moram priznati da me njegova djevojka gledala s vrlo čudesno obilatom dozom nelagode, nepovjerenja, čak straha. Gotovo da je buljila tim svojim treperavim, srnećim očima. Imala sam osjećaj kao da zna sve, kao da me laserski proniče, kao da sam pred njom raskrinkana i gola. Ili samo projiciram vlastite paranoje
Mislim da ima toga prvog posto je svjesna svog Princa i njegovih pohoda, al je najvjerojatnije ovo drugo.
jamesbond is offline  
Old 30.09.2017., 17:08   #31
Eh, da, sjetih se još jednog perverznog, mljackavog i sočnog detaljčića: naš Lothario i dalje živi s bivšom.
Sinoć smo zajedno plesali moj metuzalemski incestuozni partner, novi fresh lover, njegova bivša i njegova sadašnja. Odlično sjeme za scenarij neke čvorugave i kontroverzne kinky sick melodrame.
Ako vidi ove upise, zadavit će me.
Vivian Volcano is offline  
Old 30.09.2017., 17:09   #32
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
I mene interesira, jer ljudi su bića i od morala, i emocija i nagona, i to troje se često kosi u žestokim i dezorijentirajućim okršajima, osim ako se ne radi o psihopatima i sličnim lunaticima koji su se makjavelistički pobrinuli da si osiguraju svakog klovna za specijalnu funkciju i namjenu.
I zanima me može li muškarac svoju kurvu/drocu/štracu poštovati na nekoj mentalnoj razini, kao integriranog, samosvjesnog, zaokruženog, inteligentnog, intrigantnog i realiziranog pojedinca? Da li dirty sex talk automatski urušava tu svjetlucavu kulu divljenja i uvažavanja?
Pa ako je muškarac izrazito zahtjevnih seksualnih kapaciteta koje mu udovoljava ta ljubavnica ne vidim zakaj ne bi mogao?
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 17:09   #33
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Moram priznati da me njegova djevojka gledala s vrlo čudesno obilatom dozom nelagode, nepovjerenja, čak straha. Gotovo da je buljila tim svojim treperavim, srnećim očima. Imala sam osjećaj kao da zna sve, kao da me laserski proniče, kao da sam pred njom raskrinkana i gola. Ili samo projiciram vlastite paranoje
Ili se samo nelagodno osjecas u svojoj kozi?
AlwaysOnTop is offline  
Old 30.09.2017., 17:10   #34
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Eh, da, sjetih se još jednog perverznog i sočnog detaljčića: naš Lothario i dalje živi s bivšom.
Pa kako si mogla u cijeloj prici zaboravit taj detalj. To je najbitniji detalj.
jamesbond is offline  
Old 30.09.2017., 17:11   #35
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kako nije, tj. zašto?
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
I mene interesira, jer ljudi su bića i od morala, i emocija i nagona, i to troje se često kosi u žestokim i dezorijentirajućim okršajima, osim ako se ne radi o psihopatima i sličnim lunaticima koji su se makjavelistički pobrinuli da si osiguraju svakog klovna za specijalnu funkciju i namjenu.
I zanima me može li muškarac svoju kurvu/drocu/štracu poštovati na nekoj mentalnoj razini, kao integriranog, samosvjesnog, zaokruženog, inteligentnog, intrigantnog i realiziranog pojedinca? Da li dirty sex talk automatski urušava tu svjetlucavu kulu divljenja i uvažavanja?

previše si svega umiješala u taj kotao.
u mojoj glavi su stvari puno jednostavnije. slobodoumlje ne poznaje kategorizacije, etiketiranje u tom smislu. ako želiš samo uživati, ili kako si sama napisala, jahati kao da će sutra apokalipsa, onda o kakvim emocijama pričamo? kakvom poštovanju?
i ono što je još važnije; nemoj voditi takav život, ako nisi spremna preuzeti sve to što on za sobom nosi.
po ovome gore, teško da jesi.
vjerujem da žudiš za nekim načinom prihvaćanja, ali do toga ćeš teško doći ovim načinom života. odluči se.
wild rider7 is offline  
Old 30.09.2017., 17:15   #36
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Sinoć smo zajedno plesali moj metuzalemski incestuozni partner, novi fresh lover, njegova bivša i njegova sadašnja. Odlično sjeme za scenarij neke čvorugave i kontroverzne kinky sick melodrame.
Ako vidi ove upise, zadavit će me.
i on je na forumu?

p.s. kako je završila večer?
wild rider7 is offline  
Old 30.09.2017., 17:15   #37
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Eh, da, sjetih se još jednog perverznog, mljackavog i sočnog detaljčića: naš Lothario i dalje živi s bivšom.
Sinoć smo zajedno plesali moj metuzalemski incestuozni partner, novi fresh lover, njegova bivša i njegova sadašnja. Odlično sjeme za scenarij neke čvorugave i kontroverzne kinky sick melodrame.
Ako vidi ove upise, zadavit će me.
Pa onda je idealno riješenje da tvoj metuzalem popije jednu kavicu sa lanetom. Tu bi sve strane, a fala Bogu ima ih mogle biti u potpunosti zadovoljene.
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 17:17   #38
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa onda je idealno riješenje da tvoj metuzalem popije jednu kavicu sa lanetom. Tu bi sve strane, a fala Bogu ima ih mogle biti u potpunosti zadovoljene.
još bolja bi bila neka kombinacija u 4. vivian neka napiše scenarij.
wild rider7 is offline  
Old 30.09.2017., 17:17   #39
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
i on je na forumu?

p.s. kako je završila večer?
jamesbond is offline  
Old 30.09.2017., 17:19   #40
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
još bolja bi bila neka kombinacija u 4. vivian neka napiše scenarij.
Ako sam ja dobro izračunao ja naginjem kombinaciji sa brojem 5.
Joshua is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.