Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2009., 21:29   #1021
Quote:
moment kaže: Pogledaj post
jel ima netko preporuku gdje da pogledam prastare gucci cvike? neki seller ili linkić ili...? posijala sam svoje u konzumu, a mnogo ih volem.

i ja ih tražim. svoje ne tvoje!

ni sada ne mogu prežaliti što ne uzeh kada su bile prošle godine na sniženju (model bez okvira - nešto najbolje što je sjelo na moj nos) zato jer su bila zelena stakla a ja glupača čekala da nađem smeđa!
kaljinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 23:20   #1022
bog,
iman vec vise od godine dana police suncane naocale. kupio sam ih u optici i platio 1200 kn. to upucuje da su orginal, ali s njima nisam dobija nikakvu potvrdu niti certifikat da su orginal. ima li ko slicna iskustva? jeli moguce da police ne daje cartifikat?
btw u optici gdje sam kupio, niko nije dobio potvrdu. jesam li preveslan?
trouble_maker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 00:06   #1023
Quote:
streamg kaže: Pogledaj post
zanimaju me ovakve naočale jel imaju di za kupit te i kolika im je cijena otprilike, super su mi zato jer se vidi kao tvoj odraz od njih

http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...80_534483a.jpg
Jel netko mozda vidio ovakve aviatorice u nekoj zagrebackoj optici???
Ja sam gledala u njih 10-tak i u nijednoj ih nema....svi imaju samo zlatnu verziju ,a ja bih srebrne sa polariziranim staklima....
Molim vas da netko javi ako je vidio.....
toothfairy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 09:41   #1024
Quote:
trouble_maker kaže: Pogledaj post
bog,
iman vec vise od godine dana police suncane naocale. kupio sam ih u optici i platio 1200 kn. to upucuje da su orginal, ali s njima nisam dobija nikakvu potvrdu niti certifikat da su orginal. ima li ko slicna iskustva? jeli moguce da police ne daje cartifikat?
btw u optici gdje sam kupio, niko nije dobio potvrdu. jesam li preveslan?
K'o će to znat.... ali nisam ni ja dobio nikakav certifikat (iako je to bilo prije više godina), a znam da su moje 100% oriđiđi.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:29   #1025
Eto ja sam u velikoj nedoumici oko naočala jer brat mi je kupio police naočale za 1200 kn, isto nije dobio nikakvu potvrdu, ali kad sam vidjela na netu da se mogu takve naočale kupiti na ebay-u ili na nekoj drugoj stranici za 300-500 kn, isto pakiranje i sve, počelo me kopkati jel se isplati davati tolike novce kod nas, a da nisam sigurna da je to org. kad se mogu naručiti bez problema preko neta!
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 21:18   #1026
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
K'o će to znat.... ali nisam ni ja dobio nikakav certifikat (iako je to bilo prije više godina), a znam da su moje 100% oriđiđi.
kako mozes biti siguran/na u to?!
iman i ja onaj ka serijski broj na ruckici...al ono...znam ljude koji su kupovali cvike drugih marki i svi su vise manje dobili...
trouble_maker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 21:51   #1027
Quote:
trouble_maker kaže: Pogledaj post
kako mozes biti siguran/na u to?!
iman i ja onaj ka serijski broj na ruckici...al ono...znam ljude koji su kupovali cvike drugih marki i svi su vise manje dobili...
Čuj, za tvoje ne znam. Za moje znam jer su kupljene u jednoj optici čiji je (tadašnji) vlasnik prijatelj moje matere...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:31   #1028
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Čuj, za tvoje ne znam. Za moje znam jer su kupljene u jednoj optici čiji je (tadašnji) vlasnik prijatelj moje matere...
ok, thx ma mislim da su i moje orginal...al ka st je vec tu neko gori napisa, niko mi ne garantira da in nje kupija na ebayu i proda budali (meni) xddd
trouble_maker is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 14:28   #1029
Mene zanimaju Polaroid, dali neko zna di ih ima
mihamesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 12:13   #1030

...moje noveeee... obožavam ih hehe
money... :)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 16:53   #1031
pozdrav svima!!

evo zanima me da li u zg-u ima neki outlet s naocalama,,i mogu li uopce kupit pristojne naocale za nekih 600 kn,,, najvise mi se svidaju diorovi modeli, ali nisam bas sigurna da se mogu naci za 600 kn..ako netko zna nesto vise,,bila bih zahvalna na odg...
lovecranberries is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 11:55   #1032
Evo ja sam isto ljubiteljica diora, ali eto nemam baš sreće u svezi naočala, ali mogu ti reći da naočale koje koštaju kod nas 2600 možeš na netu naći za cijenu od 700 - 1500 ovisi koju boju želiš, ali to ne na ebayu nego na stranicama gdje se prodaju naočale, osim toga može se dosta jeftinije naći i na ebayu! Gledala sam u Zagrebu u Gethaldusu oni na diorove neke modele imaju i do 50% sniženje vjerovatno zato što su od prošle godine! A i imaš njihov outlet u sv. Heleni nađi si broj tel. pa ih nazovi pa ih pitaj za cijenu!!!
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 12:25   #1033
Jel zna netko odprilike kako se kreču cijene za Ray Ban Aviator mirror model kod naših optika? Kako vam se čine te sa mirror lećama, imam tamniju kosu pa neznam da bi mi pristajale.

Još nešto, ako naručujem od nekog online shopa, ne ebay-a, dali stižu što prije, jer mi se neda baš čekati mjesec dana i onda još tko zna dali će uopče stići.
mobitele is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 12:13   #1034
Quote:
mobitele kaže: Pogledaj post
Jel zna netko odprilike kako se kreču cijene za Ray Ban Aviator mirror model kod naših optika? Kako vam se čine te sa mirror lećama, imam tamniju kosu pa neznam da bi mi pristajale.

Još nešto, ako naručujem od nekog online shopa, ne ebay-a, dali stižu što prije, jer mi se neda baš čekati mjesec dana i onda još tko zna dali će uopče stići.
najbolje ti je da odeš u neku optiku i probaš ih, ja sam si isto mislila uzeti te silverice, i imam tamnu kosu. zašto ne bi stajale
za naručivanje neznam
Aldarion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 13:10   #1035
ah one ray ban policijske su mi san,,no morat ću se zadovoljit s kršem iz dm-a
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 00:06   #1036
Ja imam ove RB-ice, i jako mi je drago da ih nisam jos na nikome primjetil! (slika je s neta)


Zadnje uređivanje Zekac : 19.05.2009. at 00:19.
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 03:41   #1037
Quote:
z_kc kaže: Pogledaj post
Ja imam ove RB-ice, i jako mi je drago da ih nisam jos na nikome primjetil!
Pa vjerojatno ih nećeš ni primjetiti budući da se Hrvati "furaju" samo na njihove Aviator modele...
fandango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 16:38   #1038
S obzirom na kvalitetu, RayBan ili Police?
croi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 17:52   #1039
Quote:
z_kc kaže: Pogledaj post
Ja imam ove RB-ice, i jako mi je drago da ih nisam jos na nikome primjetil! (slika je s neta)

Lipe su,moj muž je kupio slične Police...
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 18:40   #1040
Quote:
fandango kaže: Pogledaj post
Pa vjerojatno ih nećeš ni primjetiti budući da se Hrvati "furaju" samo na njihove Aviator modele...
ma to mi je nesto najjadnije, ono hodam po gradu i vidam same klonove... pod tim podrazumjevam RB aviatorice, i naravno lacoste pederuse, ili one lacoste torbice preko ramena, a takoder su se i lacoste tenisice u vrlo kratkom roku vrlo popularizirale (kao sto su do pred par godina pumine bile "must have")...
fakat ne kuzim te ljude, ko da ne znaju furati neki svoj stil, vec svi kopiraju jedni druge, i to mi izgleda fakat prejadno...
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.