Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2013., 16:26   #1061
evans

Curke, ima li koja iskustva, mogu li se pouzdati u ove mjere (kupila bi traperice)
link?
lunadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 16:46   #1062
Quote:
lunadora kaže: Pogledaj post
Curke, ima li koja iskustva, mogu li se pouzdati u ove mjere (kupila bi traperice)
link?
Možda ovo pomogne: http://fatshionista.livejournal.com/4925933.html

Čini se da su malo veći i malo kraći brojevi.

Quote:
They tend to run a bit big, in my experience. And the bottoms are short.
(Ako nisi (pre)visoka, onda ti vjerojatno neće bit kratke.)
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 11:00   #1063
Poljski dućan za prsate: http://biubiu.pl/.

Našla ih na britanskim blogovima.

Grudi im idu do 125 cm (46BBB).

Nešto im je slaba ponuda, a vidim da su blogerice dosta naručivale od njih.

Edit: Valjda će dodavati stvari, vidim da su aktivni na fejsu.

Zadnje uređivanje Kioko : 10.09.2013. at 11:05.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 11:19   #1064
A ove haljine mjerkam već neko vrijeme, čini mi se da su stvorene za visoki pješčani sat. Otkrila sam ih prvo na eBayu, ali vidim da ih ima i ovdje: http://www.lindybop.co.uk/index.asp. Dakle, za one koji vole starinske haljine.

Do broja UK22.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 11:55   #1065
Veliki grudnjaci: http://www.ewa-michalak.pl/.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 22:29   #1066
Cure,kupujem zimsku jaknu,htjela bi da je dugack,kao parka
,topla i moderna
,nikako babska...koji ducan preporucate? Vel 48..50
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 23:03   #1067
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Cure,kupujem zimsku jaknu,htjela bi da je dugack,kao parka
,topla i moderna
,nikako babska...koji ducan preporucate? Vel 48..50
M&S imaju to što tražiš (barem online piše da je u novoj kolekciji). E sad, što je stiglo do naših dućana...

Vjerojatno bi se i u Peek & Cloppenburgu nešto našlo.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 23:11   #1068
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
A ove haljine mjerkam već neko vrijeme, čini mi se da su stvorene za visoki pješčani sat. Otkrila sam ih prvo na eBayu, ali vidim da ih ima i ovdje: http://www.lindybop.co.uk/index.asp. Dakle, za one koji vole starinske haljine.

Do broja UK22.
jao,ovo nisi trebala stavit
već sam si našla par haljina i jednu kakvu si želim već jako duuuugoooo
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 23:21   #1069
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
jao,ovo nisi trebala stavit
već sam si našla par haljina i jednu kakvu si želim već jako duuuugoooo
Joj, ja sam zamalo prije 2 tjedna jednu i kupila za nadolazeću svadbu. A već imam outfit za svadbu. U zadnji tren sam se urazumila.

Ali baš slinim nad tim haljinama. Strukirane, lijepe, pristojne dužine (a ne "vide mi se gaće" ko na Asosu - ne kužim koji im je kuki s tim kratkoćama u velikim brojevima ).

Jedino što me muči je da su predviđene za šire bokove od grudi, a kod mene je stvar obratna pa me malo frka da će mi dolje sve plivati jer moram kupovati po ovome gore, a onda mi dolje ispadne dosta cm preširoko. Ali uzet ću jednu, kad-tad. Barem za probu. Valjda će upast još neka svadba ubrzo (pa da imam "legitimnu" izliku).

Ako budeš naručivala, javi kakve su.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 01:26   #1070
ja sam baš tražila haljinu za jednu svadbu i suzila izbor na 3 s asosa ali nijedna mi nije ono
a tu mi je jedna baš

a sad,kak mužu objasnit da mi baš treba nova haljina

e,a jel misliš da bi one dobro izgledale i bez petticoata?

i da,slažem se s tobom,asosove su sve neke kratke haljine. i one koje imaju na izbor longer lenght nikad nemaju u većem broju. mislim da je 14 najveći koji sam našla
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 02:15   #1071
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
e,a jel misliš da bi one dobro izgledale i bez petticoata?
Mislin da bi.

Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
i da,slažem se s tobom,asosove su sve neke kratke haljine. i one koje imaju na izbor longer lenght nikad nemaju u većem broju. mislim da je 14 najveći koji sam našla
Viđala san ja one duže pencil skirts i u 18 u longer length (Curve liniju slabo gledam pa ni ne znam ima li u toj liniji ovih dužih). Ali to su opet neke midi suknje pa ponude da mogu biti i malo duže (a i ove "normalne" dužine su normalno duge čak i na meni - barem ove koje imam). Ali ove kratke - ma ni jednu nisam vidjela da nude zercu dužu. I onda još fotkaju model od 168cm i na njoj je već kratkonjavo. Meni bi, valjda, stvarno gaće virile. Baš mi kod njih fali ta ponuda nečega do/oko koljena (mog koljena ).

Ma to mi je jedini problem s tim britanskim dućanima - kroje odjeću za niže žene. Recimo, Pepperberry ima haljinica koje bi mi baš lijepo stajale i još se mogu naručiti u Super Curvy kategoriji za nas s poprsjem, ali što mi to vrijedi kad je njihova haljina krojena za ženu od 165 cm , na modelu do koljena, na meni žešća minica; Dorothy Perkins stvari su mi isto kratke i u rukavima i u nogavicama, ma svugdje ; ali, ajd, za ljetnu robu mi to nije tako strašno, ali zimsku mislim ću slabo tržiti kod njih. Asos mi nije kratak ni u midi suknjama ni u hlačama ni u majicama... ma stvarno su mi okej, ali te minice i manjak okolokoljenih suknjica...
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 02:36   #1072
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
A ove haljine mjerkam već neko vrijeme, čini mi se da su stvorene za visoki pješčani sat. Otkrila sam ih prvo na eBayu, ali vidim da ih ima i ovdje: http://www.lindybop.co.uk/index.asp. Dakle, za one koji vole starinske haljine.

Do broja UK22.
De da i ja dodam haljine za vintage ljubitelje.
www.voodoovixen.co.uk

Njihove idu do 3x (18) broja, dostavljaju u Hrv.
Radila sam shoot za njih pa znan, a modelushe su nam bile visoke. (5'10' najvisa, 5'7'' najniza)
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 09:48   #1073
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
Mislin da bi.


Viđala san ja one duže pencil skirts i u 18 u longer length (Curve liniju slabo gledam pa ni ne znam ima li u toj liniji ovih dužih). Ali to su opet neke midi suknje pa ponude da mogu biti i malo duže (a i ove "normalne" dužine su normalno duge čak i na meni - barem ove koje imam). Ali ove kratke - ma ni jednu nisam vidjela da nude zercu dužu. I onda još fotkaju model od 168cm i na njoj je već kratkonjavo. Meni bi, valjda, stvarno gaće virile. Baš mi kod njih fali ta ponuda nečega do/oko koljena (mog koljena ).

Ma to mi je jedini problem s tim britanskim dućanima - kroje odjeću za niže žene. Recimo, Pepperberry ima haljinica koje bi mi baš lijepo stajale i još se mogu naručiti u Super Curvy kategoriji za nas s poprsjem, ali što mi to vrijedi kad je njihova haljina krojena za ženu od 165 cm , na modelu do koljena, na meni žešća minica; Dorothy Perkins stvari su mi isto kratke i u rukavima i u nogavicama, ma svugdje ; ali, ajd, za ljetnu robu mi to nije tako strašno, ali zimsku mislim ću slabo tržiti kod njih. Asos mi nije kratak ni u midi suknjama ni u hlačama ni u majicama... ma stvarno su mi okej, ali te minice i manjak okolokoljenih suknjica...
ja sam 165 pa mi opet sve to izgleda kratko
na curve liniji nisam primjetila da imaju više dužina
al kad vidim kak te haljinice na mršavim manekenkama plešu i skoro nijedna nije do koljena onda si mislim kak bi meni tek stajalo kad imam veću guzu od njih
a neću ni pomišljat kak bi to izgledalo kad bi sjela vjerujem da bi mi sve ispalo van

zaboravila sam ti jučer napisat...ugl,rekla si da te muči što ove vintage haljine
moraš uzimat po prsima pa se bojiš da će ti plesat oko bokova..ova haljina koju si ja gledam niti nema napisane mjere za bokove tako da vjerujem da bokovi nisu bitni,pada jednako svima. jedino su za one uže haljine bitni
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 17:22   #1074
Cure, jel znate gdje u Zagrebu kupiti nesto tipa stezna potkosulja ili bodi? Dakle ne bas steznik, nego samo da zagladi malo . Googlala sam, imaju u Lidlu trenutno, ali brijem da se to brzo proda, a htjela bi i probat. Pala mi je Nama na pamet, ali osim toga ne znam di da pogledam? Treba mi za sljedeci tjedan naravno . I ne bi dala vise od 200 kuna .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 20:18   #1075
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Cure, jel znate gdje u Zagrebu kupiti nesto tipa stezna potkosulja ili bodi? Dakle ne bas steznik, nego samo da zagladi malo . Googlala sam, imaju u Lidlu trenutno, ali brijem da se to brzo proda, a htjela bi i probat. Pala mi je Nama na pamet, ali osim toga ne znam di da pogledam? Treba mi za sljedeci tjedan naravno . I ne bi dala vise od 200 kuna .
Pošalji mejl Lidlu da ti provjere gdje je toga ostalo.

Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
De da i ja dodam haljine za vintage ljubitelje.
www.voodoovixen.co.uk

Njihove idu do 3x (18) broja, dostavljaju u Hrv.
Radila sam shoot za njih pa znan, a modelushe su nam bile visoke. (5'10' najvisa, 5'7'' najniza)
Hvala, teta.

Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
gledala sam i ja remena i baš su mi čudne te mjere

javi kad stignu
Stigla remenja jučer. Izvještaj:
  • broj 24-26 - prva rupica na 102, zadnja na 115 cm.
  • broj 20-22 - ovaj nema rupice jer je neki pleteni pa se "ubode" u to pleteno, ali je samo 2,5 cm kraći od ovog većeg broja.

Sad ću se okuražiti i naručiti sljedeći put L iz normalne linije .
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 20:21   #1076
Nazvat cu, znam da za te neprehrambene stvari prate di cega ima. Ali bi radje otisla nekamo gdje mogu probat odmah (znam da se u Lidlu roba moze vratiti), pa ako netko ima koju ideju biti cu zahvalna .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 20:25   #1077
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Nazvat cu, znam da za te neprehrambene stvari prate di cega ima. Ali bi radje otisla nekamo gdje mogu probat odmah (znam da se u Lidlu roba moze vratiti), pa ako netko ima koju ideju biti cu zahvalna .
Možda ti ova tema pomogne.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 20:32   #1078
Hvala ti!
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 21:20   #1079
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
Možda ovo pomogne: ......
Hvala, pomoglo je .
lunadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 22:06   #1080
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Cure, jel znate gdje u Zagrebu kupiti nesto tipa stezna potkosulja ili bodi? Dakle ne bas steznik, nego samo da zagladi malo . Googlala sam, imaju u Lidlu trenutno, ali brijem da se to brzo proda, a htjela bi i probat. Pala mi je Nama na pamet, ali osim toga ne znam di da pogledam? Treba mi za sljedeci tjedan naravno . I ne bi dala vise od 200 kuna .
H&M ima nešto slično http://www.hm.com/hr/subdepartment/L...#Nr=4294897903
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.