Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2012., 23:07   #2901
Cure, izlajala sam se mami da ću joj kupiti haljinu nisam mogla šutit.
Mama se odlučila za tu prvu i bas u toj boji. Sutra idem kući pa ću ju izmjeriti da vidimo u koji broj spada i naručiti ćemo haljine - i njoj i sekama
Bas sam sretna zbog toga...
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 23:12   #2902


Navijala sam za prvu, predivna je Mama ima ukusa kao i kći
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 00:25   #2903
Quote:
Nocturnity kaže: Pogledaj post


Navijala sam za prvu, predivna je Mama ima ukusa kao i kći
Hvala, hvala
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 12:32   #2904
crazy, super ! ma i bolje da si joj rekla jer nikada se ne zna...ovako otprilike zna da li vidi u tome ili ne...u svakom slučaju haljina je predivna i super ste izabrale!
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:36   #2905
Cure,

daj nabacite par prijedloga, dvaputa sam kuma ove godine, ali su skroz različiti ljudi u svatovima pa ću nositi istu haljinu. Moja želja je duga lepršava haljina, ali neznam gdje takve tražiti (osim Linea ex.,ali čisto da vidim krojeve i ideje za eventualno šivanje, jer nedam 4000 kuna za haljinu, osim ako je vjenčanica!!), Peek & Cloppenburg, Giovanni u importaneu...

A gdje još da pogledam? U salonima za vjenčanice (Sposa, Nancy, Penelope) sam vidjela kao večernje haljine ali su mi očajne a usto i skupe... Tako da, bacajte prijedloge dućana!

Inače, ova mi je san snova, ali totalno nedostižna, čak bi i dala te novce za nju al da je se nekako dokopam u hr (npr. ovdje je shipping > 75 $ ):
http://www.everything4pageants.com/E...Tony-Bowls.htm

Hvala!

p.s. Zaboravila sam spomenuti, poslala sam upit za par haljna u Sheri Hill, pa me strefilo, cca. je raspon bio od 3500-4200 kn za ono što sam ja pitala!
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:54   #2906
Riba ovu s linka želi i moja kuma
al također joj teško naći, i ovo je zbilja preskupo..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 14:00   #2907
Wow Koja divna haljina

A da probaš pitati krojačicu može li ti sašiti takvu? Nikad se ne zna
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:40   #2908
Quote:
ilea avis kaže: Pogledaj post
Wow Koja divna haljina

A da probaš pitati krojačicu može li ti sašiti takvu? Nikad se ne zna
Aaaahh je, prekrasna je. Al mi je par ljudi reklo da je malo too much haljina...
A mama i mladenka su oduševljene!

Ma znaš što,bojim se da bi me došlo puno i šivanje jer vidi koliko je tu materijala (3 boje bi morala kupiti jer nema šanse da nađem 1 sa tolko nijansi) i bojim se da to nebi bilo to, a nije mala lova za riskirati... Čini mi se da ću morat odustat...
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:35   #2909
Quote:
Ribaa kaže: Pogledaj post
Aaaahh je, prekrasna je. Al mi je par ljudi reklo da je malo too much haljina...
A mama i mladenka su oduševljene!

Ma znaš što,bojim se da bi me došlo puno i šivanje jer vidi koliko je tu materijala (3 boje bi morala kupiti jer nema šanse da nađem 1 sa tolko nijansi) i bojim se da to nebi bilo to, a nije mala lova za riskirati... Čini mi se da ću morat odustat...

ja isto prošla brdo tih dućana, na kraju se odlučila za šivanje.doći će me od 1500-1800 kn, njihov materijal, šifon svila.izgledat će identično kao ova http://showstalker.net/jessica-alba-bafta-red-carpet
šivanje mi je bila druga opcija, ali kad sam zapela za nju, ništa slično nisam mogla nać već gotovo.eto, mislim da ni ti nebi trbala odustat od svoje haljinice, samo se još malo raspitaj po salonima koliko bi te došlo šivanje
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:49   #2910
Aranel-haljina je mraaak pogotovo boja,predobra! ajde please kada ti bude gotova haljina stavi sliku da vidimo kako je ispala. u ovoj se haljini totalno vidim već na nekoj svadbi i tvoja će biti takve boje ili?
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:09   #2911
Quote:
Ribaa kaže: Pogledaj post
Cure,

daj nabacite par prijedloga, dvaputa sam kuma ove godine, ali su skroz različiti ljudi u svatovima pa ću nositi istu haljinu. Moja želja je duga lepršava haljina, ali neznam gdje takve tražiti (osim Linea ex.,ali čisto da vidim krojeve i ideje za eventualno šivanje, jer nedam 4000 kuna za haljinu, osim ako je vjenčanica!!), Peek & Cloppenburg, Giovanni u importaneu...

A gdje još da pogledam? U salonima za vjenčanice (Sposa, Nancy, Penelope) sam vidjela kao večernje haljine ali su mi očajne a usto i skupe... Tako da, bacajte prijedloge dućana!

Inače, ova mi je san snova, ali totalno nedostižna, čak bi i dala te novce za nju al da je se nekako dokopam u hr (npr. ovdje je shipping > 75 $ ):
http://www.everything4pageants.com/E...Tony-Bowls.htm

Hvala!

p.s. Zaboravila sam spomenuti, poslala sam upit za par haljna u Sheri Hill, pa me strefilo, cca. je raspon bio od 3500-4200 kn za ono što sam ja pitala!
Draga, probaj "Noir", i kod Aleksandre Dojcinovic, odlicne...
I jedno i drugo, a Alex ima jos i cjenovno nize cijene.
Sve se siva po tebi, vrhunski materijali, izvedba...
Eto, pa probaj!
Sretno!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 23:51   #2912
Quote:
zizuana kaže: Pogledaj post
Aranel-haljina je mraaak pogotovo boja,predobra! ajde please kada ti bude gotova haljina stavi sliku da vidimo kako je ispala. u ovoj se haljini totalno vidim već na nekoj svadbi i tvoja će biti takve boje ili?
da, bit će ista boja, isti materijal..jedino će gornji dio biti malo izmjenjen, neće biti tako sjajna, već od istog materijala
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 16:18   #2913
hm..gdje bih mogla naci ovak nesto http://img822.imageshack.us/img822/3511/31865482.th.jpg
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 11:07   #2914
ajme slika je jako mala, ali možda sam nešto slično vidjela u immportaneu!

moja majčica je kupila haljinu u orsayu i predivna je stoji joj mrak, ko curetak izgleda u njoj!!!ali zato kuma i seka ne znaju šta će...
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:01   #2915
U dvojbi sam kakvu haljinu odabrat za svadbu br 2.
Dugu?
Kratku?
Bijelu?
uopče nemam pojma. Mislim da ne čelim neku dugačku koju više nikad neću moći obuči.
Mama pak kaže da bi mogla imati neku bijelu kraću da ipak izgledam kao mlada
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:11   #2916
Totalno si me zbunila Kakvu svadbu broj 2?? Nisam u toku...
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:22   #2917
Pff draga pa kaj ti ne znaš da smo mi ko cigići, ženimo se tjedan dana

Ja nisam iz zg i za glavnu svadbu iznajmljujemo bus za najužu rodbinu, nji 25, s tim da su to samo kumovi, i najuža familija) kako se ljute ako jednog pozoveš a drugog ne koji je isti rod, subotu iza svadbe imamo svadbenu večeru u 5 slijedova (sa živom glazbom i svime što ide uz svadbu) za 130ljudi u mom mjestu.

I za tu večeru mi treba neka haljina.
Samo kakva??
Totalno sam zbunjena.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:27   #2918
Ahhaaaa

Onda ovakvu nekakvu



Jednostavnu, bijelu.... ili takvu kraću
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:34   #2919
Moj pati za satenom, a meni je to onak pa sam mislila možda neku dugu satensku laganu, a na kraju ću završiti u nekoj kratkoj napinđurenoj cirkonima i kristalima
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 14:43   #2920
uf zhuta, obaveznooooo bijela, ipak si mlada 2x
a zašto ne neku dugu s cirkonima na gornjem dijelu?
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.