Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2010., 20:26   #261
Quote:
Quinty kaže: Pogledaj post
Meni u ugovoru piše da se u slučaju nedolaska u vrtić 10 i više dana u mjesecu ugovoreni mjesečni iznos umanjuje za 20%, dakle iznosi 1200kn i kad sam pitala da li ima neki iznos za čuvanje mjesta, rečeno mi je da ne. Provjeriti ću pa javim.
Upravo plaćam čuvanje mjesta za ožujak i iznos je spomenutih 490kn, jedino u slučaju bolovanja i sl. plaćamo taj umanjeni iznos iz ugovora. Tako da ne brini za ljeto, unaprijed najaviš i dogovoriš i sve 5. Vidimo se u grupi
moxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 21:53   #262
re

čujem da su neke tete dobile otkaz u vrtiću Leptirić Lu na Kajzerici, jel ste čule kaj o tome?
senjorita mamita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 10:58   #263
Quote:
senjorita mamita kaže: Pogledaj post
čujem da su neke tete dobile otkaz u vrtiću Leptirić Lu na Kajzerici, jel ste čule kaj o tome?
zakaj?
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 16:19   #264
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Jel taj francuski jedini? Ako je i ako je to vrtic koji radi vec 30+ godina onda znam, doduse iz druge ruke, da je odlican.
Pa i ja načelno znam da je odličan, ali ih se na telefon ne može dobiti, a na e-mail mi nisu odgovorili 10 dana.
Znam da je poludnevni vrtić, no jednako tako sam čula da djeca ne dobiju tamo niti jedan obrok pa me zato zanilamo iskustvo iz orve ruke.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:03   #265
Quote:
moxa kaže: Pogledaj post
Upravo plaćam čuvanje mjesta za ožujak i iznos je spomenutih 490kn, jedino u slučaju bolovanja i sl. plaćamo taj umanjeni iznos iz ugovora. Tako da ne brini za ljeto, unaprijed najaviš i dogovoriš i sve 5. Vidimo se u grupi
Mrak! Thanks!
Quinty is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 23:47   #266
Kako je s vrtićima na području Maksimira? Ima li tko zadovoljan? Prema onome što sam pročitala, u Smjehuljicu očito nećemo...

Zanima me taj Svemirko koji se otvara na Srebrnjaku, da li netko ima ikakvu informaciju o njima, obzirom da već imaju jedan vrtić u Kušlanovoj...

Bila bih zahvalna na nekom iskustvu...
alba craig is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 08:15   #267
Privatni na podruchuju oko Centra i Maximira su ti:
(Neznam jel su neki prekinuli funkciju, al vidim da dosta njih ima nevazechi mail)

Privatni vrtići:


GRADSKA ČETVRT MAKSIMIR

DV ČIGRA, Radauševa 3
TEL.: 2303-157
E-mail: [email protected]
WEB: www.cigravrtic.hr

DV JORDANOVAC, Jordanovac 55
TEL.: 2339-388
E-mail: [email protected]

DV SESTRE NAŠE GOSPE, Bukovačka cesta 316
TEL.: 2445-736
E-mail: [email protected]

DV SVETOG FRANJE, V Barutanski ogranak 5
TEL.: 2348-556
E-mail: [email protected]


DV WALDORFSKI DV "TRNORUŽICA", Jordanovac 15
TEL.: 6144-892
E-mail: [email protected]

DV ŠUMA STRIBOROVA, Vrtni put bb
TEL.: 4692-297, 4692-298
E-mail: [email protected]
WEB: www.sumastriborova.hr


DV MIRJAM WEILLER, Palmotićeva 16
TEL.: 4817-174
E-mail: [email protected]

DV NIKOLE ZRINSKOG, Gundulićeva 28
TEL.: 4855-622
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: program predškole

DV SVETE ANĐELE MERICI, Vlaška 75
TEL.: 4554-338
E-mail: [email protected]

DV SVETOG VINKA, Frankopanska 17
TEL.: 4831-017
E-mail: [email protected]

DV MALA SIRENA, Berislavićeva 13
TEL.: 4680-035
E-MAIL: [email protected]


DV BRAT SUNCE, Pantovčak 72a
TEL.: 4822-455

DV CVJETNJAK, Nova Ves 55
TEL.: 4666-716
E-mail: [email protected]

DV MARIJE PETKOVIĆ, Mallinova 4
TEL.: 4677-590
E-mail: [email protected]

DV MONTESSORI DV "SRČEKO", Pantovčak 117
TEL.: 4835-351
E-mail: [email protected]

DV ŠARENA LOPTICA, Nova Ves 3
TEL.: 4668-600
E-mail: [email protected]


DV OBZORI, Zelengaj 6
TEL.: 4578-205
WEB: www.kindergarten.hr

DV SMJEHULJICA, Ul. biskupa J. Galjufa 5
TEL.: 4664-881
E-mail: [email protected]
WEB: www.djecjivrtic-smjehuljica.hr


DV "ZVJEZDICA", Petrova 119
TEL.: 2422-343
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 13:00   #268
U Limaču još ima mjesta i u starijoj i u mlađoj jasličkoj, a našlo bi se poneko i u vrtićkoj.
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 23:14   #269
bok svima,
vidim da znate sve žive vrtiće u zagrebu, zna li netko nešto konkretnije o privatnom vrtiću u gajnicama,a zove se Košnica - u zgradi crkve svetog Nikole Gajnice? Čula sam da počinje raditi 1.9. i da su već skoro popunjeni , uglavnom jasličarima....imaju na raspolaganju ogromno crkveno dvorište i novi prostor, to mi se čini ok
Pogledala sam im stranicu, ali imaju samo obrazac za upis i osnovne podatke o lokaciji
bebamamina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 12:15   #270
prvi put čujem za košnicu
al ak si u gajnicama i trebaš vrtić, idi odmah tamo i žicaj da te prime jer čujem da su vrtići u gajnicama preeebukirani. ono, ni mrav im ne stane više.
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:54   #271
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
prvi put čujem za košnicu
al ak si u gajnicama i trebaš vrtić, idi odmah tamo i žicaj da te prime jer čujem da su vrtići u gajnicama preeebukirani. ono, ni mrav im ne stane više.
zvala sam broj koji imaju na webu jutros, iako je nedjelja, ženska mi se javila- kaže da uređuju prostor i da startaju 1.9. - imaju već popunjenu jednu jasličku grupu i otvorili i drugu zbog velike navale odbijenih roditelja u gajnicama.veli da imaju 5 grupa i da će u prvih pol godine dovoziti hranu iz dv malešnica, a da opremaju i svoju kuhinju u objektu
idem sutra tamo vidjeti kako to izgleda
bebamamina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 15:16   #272
Jel to crkveni vrtic ili normalni?
Pod normalni mislim obcini a ne vjerski. Da ne bi bilo nesporazuma.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 16:42   #273
Quote:
bebamamina kaže: Pogledaj post
bok svima,
vidim da znate sve žive vrtiće u zagrebu, zna li netko nešto konkretnije o privatnom vrtiću u gajnicama,a zove se Košnica - u zgradi crkve svetog Nikole Gajnice? Čula sam da počinje raditi 1.9. i da su već skoro popunjeni , uglavnom jasličarima....imaju na raspolaganju ogromno crkveno dvorište i novi prostor, to mi se čini ok
Pogledala sam im stranicu, ali imaju samo obrazac za upis i osnovne podatke o lokaciji
Jedino sam čula da će cijena biti 1200-1300 kn
I mislim da nije vjerski vrtić, nego da je samo crkva dala/iznajmila prostor, ali nisam sto posto sigurna jer su to informacije iz treće, četvrte ruke
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 18:09   #274
DV Košnica

Vrtić nije vjerski, dakle ne vode ga časne, nego je crkva, tj. župa dala prostor. Rekao je župnik da su se na to odlučili upravo zato što je toliko odbijene djece u župi, ali oni daju samo prostor a vrtić je i dalje privatni tako da je cijena 1200kn, što je još uvijek jeftinije od ostalih.
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 16:00   #275
Quote:
Dado_Dixie kaže: Pogledaj post
Malo mi je nejasno zašto privatni.

Moji su klinci u DV Budućnost (kod botaničkog vrta). Zgrada je stara i nije šminkerska (kao neki, ali samo neki privatni vrtići), ali je čista i uredna. A ono što je najbitnije - tete su odlične i trude se stvarno za svaku pohvalu.

I klincima se organiziraju i predstve i radionice i idu kojekuda itd.
DV Budućnost je državni vrtić?
Koliko košta mjesečno?
Može li se doći prvo pogledati?
jellenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:02   #276
Da, Budućnost je državni vrtić. Mi smo tamo predali papire i naravno da nismo na listi jer nemamo 31.8. godinu dana a ni ne stanujemo blizu.
Malo je djece primljeno koliko vidim na listama.
Cijene su kao i u svim gradskim vrtićima.
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:31   #277
Smile

Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
DV Košnica

Vrtić nije vjerski, dakle ne vode ga časne, nego je crkva, tj. župa dala prostor. Rekao je župnik da su se na to odlučili upravo zato što je toliko odbijene djece u župi, ali oni daju samo prostor a vrtić je i dalje privatni tako da je cijena 1200kn, što je još uvijek jeftinije od ostalih.
Točno je sve što si rekla - ja sam jučer bila tamo i upisala sam dijete. Imaju 5 OGROMNIH soba - maksimalno mogu primiti stotinjak djece. Malo me bila frka zbog toga što se tek uređuje, ali su mi pokazale cijeli prostor u kojem sam nabrojala 18 radnika. Vlasnice su dvije žene koje su od župnika uzele prostor u najam. Čine se jako ok, bez fuliranja i marketinških fora. Hranu će im dovoziti iz DV Malešnica. Uređuju cijeli onaj park iza crkve za djecu....valjda će Bog gledati blagonaklono na njih da sve završe do 1.9.
Dala sam akontaciju 500 kn , koju će mi odbiti od rate za 9. mjesec
bebamamina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:42   #278
Quote:
bebamamina kaže: Pogledaj post
Točno je sve što si rekla - ja sam jučer bila tamo i upisala sam dijete. Imaju 5 OGROMNIH soba - maksimalno mogu primiti stotinjak djece. Malo me bila frka zbog toga što se tek uređuje, ali su mi pokazale cijeli prostor u kojem sam nabrojala 18 radnika. Vlasnice su dvije žene koje su od župnika uzele prostor u najam. Čine se jako ok, bez fuliranja i marketinških fora. Hranu će im dovoziti iz DV Malešnica. Uređuju cijeli onaj park iza crkve za djecu....valjda će Bog gledati blagonaklono na njih da sve završe do 1.9.
Dala sam akontaciju 500 kn , koju će mi odbiti od rate za 9. mjesec
Zvuči dobro.
Da nismo dobili gradski, i ja sam svoje dijete htjela prebaciti tamo.

Iako, iz dosadašnjeg iskustva... najviše mi znači kakve su tete...
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:48   #279
Jako jako jako mi se svidja ta kosnica, lokacija njavise jer i ja i mm prolazimo pored na putu doma i na posao.
Jedino me brine to sto je u zupnom dvoru pa da ne bi bilo nekakvih vjeronauka i vodenja na mise.
Ali imamo vremena saznati, trebat ce nam sljedecu jesen tak.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:55   #280
Da, i mi smo dali akontaciju koja se odbija od prve rate u 9.mj. A to što je u sklopu crkve me uopće ne smeta. Ni vrtići koje vode časne ne pretjeruju s 'vjerskim' stvarima pa ne vidim zašto bi ovi to radili kad su 'običan', 'svjetovni' vrtić. Iako mene osobno ne bi ni to smetalo.
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.