Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 21:16   #1001
Da, psić je najbolji...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 15:07   #1002
a jel dovoljno samo jedno od to troje

ono ja sam kontala da joj za prvi rođendan muž i ja među ostalim uzmemo psića, jer kontam da je to uzrast za psića, kao prije ne treba

a sestra izrazila želju da joj sada kupi igračkicu neku i ja se mislim sad između tog daljinskog i telefona jer kontam da bi oni još i sad mogli bit zanimljivi jer pokazuje interes za pravi daljinski i telefon

ali ako je glupo uzet i telefon i psića, onda ne znam

a sad da sestri kažem psića, ne znam hoće li joj biti puno, on dođe preko 300 kuna je li?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 15:23   #1003
Mojoj maloj je u toj dobi vec najzanimljivija bila gusjenica od fisherpricea....ona zuta velika, ne znam dal je jos ima gdje...
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 15:29   #1004
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
a jel dovoljno samo jedno od to troje

ono ja sam kontala da joj za prvi rođendan muž i ja među ostalim uzmemo psića, jer kontam da je to uzrast za psića, kao prije ne treba

a sestra izrazila želju da joj sada kupi igračkicu neku i ja se mislim sad između tog daljinskog i telefona jer kontam da bi oni još i sad mogli bit zanimljivi jer pokazuje interes za pravi daljinski i telefon

ali ako je glupo uzet i telefon i psića, onda ne znam

a sad da sestri kažem psića, ne znam hoće li joj biti puno, on dođe preko 300 kuna je li?
ovisi o djetetu, moj mali psića nije doživljavao do cca 2,5 - 3 g. a kupili smo mu ga za Božić kad je imao 13 mj.
telefon je dosta tih, ali knjiga sveznalica je mom bila super, šareno je, svira, pjeva.
inače psića je bilo prije u dm pa je s kuponom 25% popusta dosta jeftinije izašao

Zadnje uređivanje tisi : 25.09.2013. at 21:24. Reason: popravak citata
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 10:21   #1005
kako misliš da je telefon tih?

naime ja nisam ni vidila telefon i daljinski kako funkcioniraju pa zato i pitam, jer da sam ih probala znala bih odlučiti
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:10   #1006
Telefon je tih i ništa se ne čuje, tako je napravljen zato što ga djeca prislanjaju na glavu pa da im ne oštećuje sluh.
Od tih FP sveznalica mi imamo: psića, gusjenicu, loptu i telefon. Valjda nisam ništa zaboravila.
Psić i gusjenica su najbolji, samo što je psić za dob od 6 mj do 3 godine pa ga možeš prije dati bebi da se igra, i mi smo se duuugo igrali sa njim.
Gusjenica je za dob od 1-3 godine. Isto duuugo aktualna, i danas se zna s njom igrati.
Loptu je doživio sa ne znam, valjda dvije godine, tek je tada skužio kako se igrati s njom. Telefon nula bodova, nikad ga nije zanimao...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 12:58   #1007
Pomoc molim..
Dakle,dobivam mail od eKupi.i tamo zna biti super igracaka-istina na popustu..
Al mene zanima,gdje izvlace te igracke?Mislim,gdje te stvari mogu vidjeti uzivo?
Ili ja hodam po krivim ducanima
__________________
08.2011.
lili36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 13:12   #1008
mojoj maloj je FP psic postao zanimljiv tek s negdje 2,2.5 godine
knjiga sveznalica joj je postala interesantna nesto ranije

po meni, te FP igracke uopce nisu za malu djecu (od godinu, godinu i pol) i ima puno boljih i kvalitetnijih igracaka za tu dob - lamaze, k's kids i sl
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 09:08   #1009
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
mene zanima ima li smisla kupovat bebi od 8 mj i daljinski sveznalizu i telefon sveznalizu od fisher price, jer čini mi se d aima paralelnih funkcija, barem po opisu

a kasnije smo mislili svakako psića uzet poslje gdoinu dana

može savjet
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Telefon sveznalica mi je najgluplje bacenih 200 kn u zivotu... Imam troje i nitko ga ne voli. Kupi odmah psica
Nije ni daljinski nešto bolji
Preskoči to
Kupi joj Knjigu sveznalicu i poslije psića
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 09:10   #1010
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
a jel dovoljno samo jedno od to troje

ono ja sam kontala da joj za prvi rođendan muž i ja među ostalim uzmemo psića, jer kontam da je to uzrast za psića, kao prije ne treba

a sestra izrazila želju da joj sada kupi igračkicu neku i ja se mislim sad između tog daljinskog i telefona jer kontam da bi oni još i sad mogli bit zanimljivi jer pokazuje interes za pravi daljinski i telefon

ali ako je glupo uzet i telefon i psića, onda ne znam

a sad da sestri kažem psića, ne znam hoće li joj biti puno, on dođe preko 300 kuna je li?
oni ti jako dobro znaju razliku imeđu pravog telefona i pravog daljinskog i ovog
o mobitelima da ne pričam

mi smo išli tako daleko da smo mu dali jedan stari mobitel koji je isti kao mužev novi, čak je i svjetlio dok si stiskao tipke - skužio je da taj nije "pravi" i pogledao ga i bacio i jurišao na mužev

tak da podvaljivanje telefona i daljinskih igračaka ne pali
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 17:41   #1011
ima tko psica sveznalicu sa srcem? dali vam otpjeva pjesme do kraja ili nakon 10-15sec stane?
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 04:50   #1012
sestra je već kupila telefon, ali ga još stignem zamjenit za daljinski

ja nisam sigurnma jel ona kuži čemu služi daljinski jer mi ga u kući relativno slabo koristimo, ali definitivno joj je zanimljiv

sestra je probala telefon u kutiji i kaže da se čuje, ali da piše kad ga izvadiš iz kutije da će se zvuk automatski smanjit zbog toga jer djeca stavljaju na uho, e sad kolko će se smanjit to je pitanje, ona je još mala da bi stavljala na uhu, naše mobitele bi razgledala, ne bi na uho stavljala

a ako ga izvadim iz kutije ne znam hoće li mi htjet zamjenit
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 09:57   #1013
nece ti ga htjeti zamijeniti.
a jako se stisa kad izvadis iz kutije, cuje se jedino pokraj uha...


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
milkica is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 11:42   #1014
Da, jako se stiša, bit će ti žao kao i meni, sto posto, a pogotovo ako ga neće stavljati pored uha, nećeš ništa čuti kao ni beba...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 12:31   #1015
mi smo tom telefonu pojacali ton tako da smo gurnuli komadic plastike u onu rupicu,i super se cuje i od svih tih sveznalica s njim se najvise igrao
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 18:05   #1016
Figice, dobar patent, nekome će poslužit.

Evo ja sam uzela telefon od sestre i račun i sve mislim da ću zamjenit za daljinski, jer velik je i definitivno ga neće stavljat na uho i sad nešto kontam da je daljinski bolji za manje dijete...
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 22:04   #1017
definitivno sam uzela daljinski, i dojam je dobar i moj i bebin

ima i slikovnica, ali mislim da je to za veće dijete
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 17:22   #1018
A ona ribica Robo fish kratko radila a kada smo stavili rezervne baterije ni nije vise proradila tako da...preskupo za jednokratnu igracku
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 18:46   #1019
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
ima tko psica sveznalicu sa srcem? dali vam otpjeva pjesme do kraja ili nakon 10-15sec stane?
treba se povući ona plastična vrpca na leđima i počne svirati pjesme od početka do kraja
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 22:52   #1020
možda netko zna jesu li kompatibilne ikea-ina drvena željeznica i brio set?
just z is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.