Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2004., 21:25   #1
Calzedonia

Ima li negdje za kupiti kod nas ili u Sloveniji Calzedonia kupacih kostima?
.
Vidjela sam katalog s kupacima,diiiiiivni su mi a i cijene su ok.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 22:40   #2
iz zagreba si?
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 22:46   #3
ima u zg u king crossu. i super su
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 22:50   #4
Imas u Trstu Calzedonia ducana koliko god zelis, ima ih ko kioska kod nas
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 22:53   #5
i u čakovcu zato sam pitala od kuda si
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 22:56   #6
ima netko link? Hvala
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 22:57   #7
ima i u st, tamo di je sisley prije bio (a davno prije bennetton- koja su slova dupla u benetonu, ja stavila oba pa nek bude)
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 00:15   #8
www.calzedonia.it

ja cak i mojoj malenoj kupujem carapice u calzedoniu...zadnje s kornjacom koja svira na pokret.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 09:56   #9
Noemi, u Trstu u Giulii, Calzedonia dućan s predivnim kupaćim kostimima i najboljim čarapama na svijetu. meni već 2 godine nikako da se poderu one mrežaste s velikim rupama
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 10:32   #10
Bila u Trstu,bas jucer,i nisam se mogla odluciti izmedju 3 modelaPoslije smo isli u grad,pa cemo se kao vratiti u Giuliju i nismo.
Ma predivni su mi,a necu tako skoro do Trsta,a bojim se ni do metropole....
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 12:38   #11
Je li vidio netko kakvi su im kupaci u Zagrebu (i imaju li male brojeve)? Ne da mi se bas sljapkat do King Crossa...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 14:54   #12
Ja sam stalno tamo i uvijek u izlogu snimim neki odlican kupaci. Jedino sto jos cekam da zavrsim dijetu pa da si nekaj kupim. Inace imam dva-tri badica i uopce mi ne treba novi za tih 10 dana što ću bit na moru al tako su mi lijepiiiiiiiiiiiiiiiiii.
UnExpected is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 15:08   #13
Ja sam minijaturna zena po svim proporcijama pa zato pitam... ako nemaju XXS brojeve, morat cu opet orobit Skinny...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 15:21   #14
ja kupila badic tamo prekjucer divni, rozi trokutici sa smedim obrubom i masnom, milina. brojevi su od 1 do 4 i cak najmanjima je jedinica dobra. nisu jako skupi, a apsolutno su fantasticni. ko je pricao da ima u cakovcu outlet? i koje su cijene ako neko zna?

btw, u svim calzedonia i intimissimi ducanima mozes uzeti kataloge, a u katalogu su ja mislim svi badici iz ponude.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 18:37   #15
Jel ima u Sloveniji Calzedonia?Prije cu do Ljubljane nego do trsta,joooooooj
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 20:11   #16
Mene zanimaju bikini "Pin Up Stars"...

Cija je to marka?
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 22:07   #17
Quote:
Lola kaže:
ja kupila badic tamo prekjucer divni, rozi trokutici sa smedim obrubom i masnom, milina. brojevi su od 1 do 4 i cak najmanjima je jedinica dobra. nisu jako skupi, a apsolutno su fantasticni. ko je pricao da ima u cakovcu outlet? i koje su cijene ako neko zna?
ja sam rekla. e sad, ja sam tamo bila par puta, i prošle godine sam badić kupovala i super su. mislim da su oko 60-70kn ako se ne varam. znam da je ako kupuješ odvojeno (samo gornji ili donji dio) po 35kn... tako nešto.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 12:35   #18
Ak se ne varam ima Calzedonia u Lj, na Slovenskoj s desne strane, ak ideš od Bavarca u smjeru prema Nami
A u Čakovcu imaš outlet the best
NovemberRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 13:32   #19
Hvala.POgledati cu u Ljubljani kada odem drugi put.Trazila sam adresu njihovog ducana preko googla ali mi nije dao nista.

Ima li netko u Cakovcu ili da ide gore,pa da mi uzme kupaci
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 13:58   #20
Quote:
Iva kaže:
ja sam rekla. e sad, ja sam tamo bila par puta, i prošle godine sam badić kupovala i super su. mislim da su oko 60-70kn ako se ne varam. znam da je ako kupuješ odvojeno (samo gornji ili donji dio) po 35kn... tako nešto.
Kuna?! Jesi sigurna? Idem odmah po dva-tri komada

Hebemu, a ja svoj od Lisce prosle godine platila cetristotinjak kn... jos me stari zafrkavao da tu ima toliko materijala da mi ga je on mogao sasit od maramice za nos...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.