Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 11:17   #81
http://www.kuctravno.hr/images/2017/...Skpraznika.jpg
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 07:48   #82
Oratorij? Kajjeto, neke vjerske zajednice?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 08:15   #83
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Oratorij? Kajjeto, neke vjerske zajednice?
Da, bar tako gugl veli

3 tjedna IGRE, MOLITVE, ŠPORTA i KULTURE

http://zupa-duhasvetoga-jarun.hr/201...oratorij-2017/
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 10:25   #84
Ali bolji kamp nisam vidjela.
A kom ne pase nece dijete dat i ok.

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 10:34   #85
lijepo da se novci koje dobivaju trose i na ovakve stvari pa barem vjernici imaju kam dati dijete na 3 tjedna za 200 kuna kad vec mi ostali nemamo.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 11:51   #86
I mi u župi imamo ljetne oratorije za djecu. Osim vode/struje/plina od župe ne tražimo ništa, sve pripremamo sami, materijal donesemo mi animatori i klinci kroz godinu, od njihove kotizacije pokriju se majica, kapa, olovka, dio obroka i wc papir, sapun, ručnici...

Tako da, na žalost, ni ovdje novac ne ide kamo bi trebao...
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 14:04   #87
steta


inace, morampohvaliti ljetni kamp waldorfske skole i dupina, odlicno je sve. mala je odusevljena, malo je reci zapravo odusevljena, zica jos jedan tjedan
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 10:46   #88
Super vijesti! Vec racunam kako nam je ovo zadnje zajednicko ljetovanje jer cemo narednih x godina morati odvojeno da se pokrijemo. Jer osim ljetnih, tu su i bozicni i uskrsnji praznici...
Bas nezgodno.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 10:45   #89
ma i ako oboje imate po 30 dana necete se mci pokriti tako da slobodno odete na ljetovanje skup, 10 dana vise manje za snaci se

a i tak su problematcne ove prve godine, do 3-4 razreda a to su 2-3 ljeta
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 12:18   #90
Ovog problema sam bila potpuno nesvjesna kad smo odlucili imat dijete. A ja inace poznata po planiranju i nista nas ne moze iznenaditi

A malo je preglupo djetetu od 7-8godina traziti tetu cuvalicu
Koliko cca kostaju te skolice i kampovi?
Ove godine smo poslali malu na more, 7 dana 2000kn.

Ipak bi nam znacilo prisparati koju tisucu pomnim rasporedjivanjem godisnjeg.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.

Zadnje uređivanje katjes : 09.07.2017. at 12:37.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 13:09   #91
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ma i ako oboje imate po 30 dana necete se mci pokriti tako da slobodno odete na ljetovanje skup, 10 dana vise manje za snaci se

a i tak su problematcne ove prve godine, do 3-4 razreda a to su 2-3 ljeta
ak oboje imaju po 30 (radnih) dana, onda se mogu pokrit cijelo ljeto. jer 30 radih dana je 6 tjedana, pa puta dva.
mislim da nikad nisu praznici duzi od 12 tjedana.
tu jos treba ubrojat nase blagdane ljeti, na kojima se isto koji dan GO "ustedi".
osim ak nije nedjelja ili subota :crotragedija:
(ove godine je krace trajalo bas zato jer je tjelovo bilo 15.06.)


@katjes, kampovi su od 600kn/tjedan navise, imas ove po zagrebu, da dijete ujutro ostavis, popodne pokupis, kao da je u skoli/vrticu

povezes se sa nekim iz razreda, pa se klinci druze kod necije bake/nezaposlenog roditelja i sl.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 14:56   #92
katjes koji si dio grada?
Vec sam stavljala link na malu sovu u vrbanima, ne znam koliko kosta tjedan ali sigurno manje nego 2000kn a vrlo vjerojatno nije ni 600. Da nemam doma bake kao opciju sigurno bih tamo probala upisati dijete.
Naravno nije nije nesto fensi-smensi ali moji su uvijek bili zadovoljni tamo radionicama i sl.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 17:34   #93
Rijetko naseljen dio grada u kojem ionako nema niceg kamoli ljetnih kampova tako da nam igra maltene sve

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 22:10   #94
je nosorog, pokriju ljeto ali opet se moraju snaci za ostale praznike
pkus, firme koje daju 30 dana redovno uvjetuju koristenjem u dva dijela.
ono sto ocu reci je da si i tako prisiljen naci rjesenje.
kampovi su super stvar ali su skupi.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 23:15   #95
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
je nosorog, pokriju ljeto ali opet se moraju snaci za ostale praznike
pkus, firme koje daju 30 dana redovno uvjetuju koristenjem u dva dijela.
ono sto ocu reci je da si i tako prisiljen naci rjesenje.
kampovi su super stvar ali su skupi.
kampovi su, po meni jeftiniji nego da nalazis cuvalicu
praznika je, kak god okrenes, previse
(ljetnih)

ja prva ne bih pristala cijeli GO iskoristit prek ljeta, cak i da mi daju sve dane odjednom. jer mi je to glupo, skupo i guzvovito.

steta kaj nema popravnih u nizim razredima. pa da djeca dolaze na produznu dva tjedna
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 08:02   #96
ali cuvalicu mozes uzeti po pola s nekim :d to je bio nas plan za ovo ljeto da se nije poslozilo bolje
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 08:50   #97
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ali cuvalicu mozes uzeti po pola s nekim :d to je bio nas plan za ovo ljeto da se nije poslozilo bolje
zar ne traze cuvalice vise love za vise djece?
ja nisam bas nacisto sto cemo i kako cemo, ali nekak si mislim ako dosad nikad nisam uzimala cuvalicu, bome necu ni sad kad bude skolarac.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 08:56   #98
traze samo malo vise, pogotovo ako su u pitanju skolarci. raspitivali smo se prosle godine, ok su cijene bile kad se na dvoje podijeli.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 09:01   #99
zapravo ja ne znam ni kak bi se s nekim dogovorila da dijelimo cuvalicu jer radim svakako - jedan dan od 8 do 13, drugi dan od 8 do 18, treci dan od 10 do 12... pa mi treba svaki dan nekakav drugaciji aranzman i razlicito trajanje cuvanja.
kak bi to uskladila s nekim tko ima normalno radno vrijeme..?

prekomplicirano mi je to. mislim da cu se orijentirati na te razne igraonice i aktivnosti koje se nude po gradu. ali o tom potom.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 09:07   #100
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ali cuvalicu mozes uzeti po pola s nekim :d to je bio nas plan za ovo ljeto da se nije poslozilo bolje
ne znam bas.
sto rade cuvalice s skolarcima? gledaju ih dok gledaju jutjubere kak igraju majnkraft na internetu?
ovi 8-10 satni kampovi ak nis drugo, ukljucuju drugu djecu i dio dana vani, cesto hrpu sportskih i drugih aktivnosti. nisam ljubitelj tolko strukture i ajmo nesto raditi,ali ipak su klinci s klincima, ne sa starijomgospodjom u penziji.
ne znam kaj bi jedna cuvalica radila sa dvoje ili troje skolaraca? opominjala ih da se ne svadjaju? ona gleda turske sapunice u jednoj sobi,a u drugoj se djeca igraju?
iz kapma djeca ipak donesu neko iskustvo, kaj nose sa tetom cuvalicom nakon ljetnih praznika (od onoga sto pricaju u skoli kak im je bilo na praznicima?)

i teko mi zamisliti da se moze naci cuvalica za manje od 500kn tjedno. osim ak i ne cistii i ne kuha u kuci (al to onda mislim da je i vise)
znam da su to uzimali roditelji klinaca koji su imali diejte u vrticu i starijeg skolarca, za popodne i za dio ljeta, al to je bila, uhodana, "kucna gospodja". djeci poznata.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.