Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 14:52   #201
Snow jesu dosli rezultati? Ja cekam jos sigurno 7 dana, ubija me to. Mogli bi bit i brzi...
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 15:46   #202
Nisu
Ako nije do sad dr zvao, ne vjerujem da ce danas.

Sutra cu nazvati jer cekam rezultate pape, pa cu pitati i za ovo
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:08   #203
Samo da javim da iz podobnika rezultati dodu za tjedan dana. Brzi su

Low risk, smirilo me. Preporucam ako ste u mogucnosti
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:13   #204
Ja sam luda, 2tj i jos nista

Tebi cestitam
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:29   #205
Ajme snow jos nista.. Mogu mislit. Jesi ih zvala?
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:37   #206
Budem navecer il sutra ujutro. Mozda je dr danas popodne,pa da i to pokrijem
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:37   #207
Snow, ajd jos malo....bas se oteglo
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:08   #208
Ja svoj Harmony čekam (već) deset dana, i malo sam ljuta sto još nisam nalaz dobila, a kako je vikend, ni neću još vjerojatno. Rekli su mi da ce ceka desetak dana, li da zna biti i prije. Naravno da sam se onda zakačila za to 'prije'
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 23:29   #209
ekipa, jel mi tko kakvu info, jel se može nifty na kakve rate platit?

tipa diners?
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 08:19   #210
U podobniku mozes sigurno na rate, i to dosta. Al nisam sigurna koje kartice primaju, najbolje da nazoves. Jako su ljubazni
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:32   #211
hvala olivi

moj gin surađuje s podobnikom pa onda možda i on zna
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:30   #212
Evil, imaš tu info o načinima plaćanja, a imaju i cjenik pa provjeri. Mislim da je nešto skuplje kad se plaća karticama.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:34   #213
pozdrav. jučer mi je u 11 tt izmjeren nuhalni 3,3. zapisala sam se odmah sutra na harmony. mislim da kombinirani nema neke potrebe radit? rezultat će ionako doć loš? koliko se čeka harmony? naravno da sam u šoku. ja i suprug mladi, nigdje tragova bolesti u obitelji.
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:47   #214
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
pozdrav. jučer mi je u 11 tt izmjeren nuhalni 3,3. zapisala sam se odmah sutra na harmony. mislim da kombinirani nema neke potrebe radit? rezultat će ionako doć loš? koliko se čeka harmony? naravno da sam u šoku. ja i suprug mladi, nigdje tragova bolesti u obitelji.
10ak do 15ak dana.
S tim da racunaj da, ako se odlucite na prekid trudnoce zbog losih rezultata, radi se obavezno amniocinteza. Nisam 100% sigurna u to ali 99,99%
A ona se radi tek od 16 tj. Idealno. Ne znam da li ce htjeti raditi prije. Hocu reci puno cekanja i neizvjesnosti vas ceka. I stvarno mi je zao da cete morati proci kroz sve to.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:54   #215
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
10ak do 15ak dana.
S tim da racunaj da, ako se odlucite na prekid trudnoce zbog losih rezultata, radi se obavezno amniocinteza. Nisam 100% sigurna u to ali 99,99%
A ona se radi tek od 16 tj. Idealno. Ne znam da li ce htjeti raditi prije. Hocu reci puno cekanja i neizvjesnosti vas ceka. I stvarno mi je zao da cete morati proci kroz sve to.
sve znam...još ne znamo šta ćemo.ali morala sam ovo napravit jer ću onda bar znat da li da se nadam ili ne, ovisno o rezultatima. šokirana sam jer baš sam paničar i svašta sam očekivala u trudnoći ali ovo nekako ne. baš je dosta uvećan, ne znam niti bi li se tješila i nadala. iako uvijek se dobro nadat...

btw ako amnio pokaže neku deformaciju kromosomsku jel ja uopće imam pravo na ab obzirom na kasne tjedne?
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 10:03   #216
U slučaju loše rezultata amnio rok za pobačaj je pomaknut, mislim da je do 20tt Iz medicinskih razloga

Držim fige da je ipak sve u redu
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 10:52   #217
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
sve znam...još ne znamo šta ćemo.ali morala sam ovo napravit jer ću onda bar znat da li da se nadam ili ne, ovisno o rezultatima. šokirana sam jer baš sam paničar i svašta sam očekivala u trudnoći ali ovo nekako ne. baš je dosta uvećan, ne znam niti bi li se tješila i nadala. iako uvijek se dobro nadat...

btw ako amnio pokaže neku deformaciju kromosomsku jel ja uopće imam pravo na ab obzirom na kasne tjedne?
Meni su rekli da se u HR drze tih 20? (ili 24... Vec sam sve potisnula ) ali nakon toga nam je opcija slovenija. Sto se naravno placa al nisu bili neki jako veliki nofci (al to je jelte relativni pojam).
Ja sam imala "srece" da je srce samo odustalo nedugo nakon detekcije problema iako je nn bio 1.9 Sto kao nije opce tak lose. Hocu reci nekad se priroda sama pobrine da ak nekaj nevalja onda stvarno ne radi pre dugo.
S druge strane ja sam mjerila zadnji nn na "trecem misljenju" u 13 tj i onda su jos nekaj kemijali da nisu sigurni jer je opna (vodenjak) jos nije srastao s maternicom a bebac je bio tak odmah uz stjenku priljubljen pa nisu bili sigurni do kuda mjere i nije kraj nn a di pocinje stjenka vodenjaka.
Tak da svasta je moguce ...
Sretno u svakom slucaju i drzite se kak god znate i umijete.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 11:01   #218
E da i rezultati amnio se cekaju oko 4 tj (16tj+4 taman dodje na 20 jel ) a ak je radite privatno + slanje na analizu u sloveniju, oko 10ak dana.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 11:04   #219
postoji i rana amnio a također možeš rano i na biopsiju korionskih resica. rezultat je isto 100% kao amnio
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 11:06   #220
E da, mislim da je 24tt rok. Ima par stranica prije tu navedeno, ja sam isto bila pitala
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.