Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2016., 13:07   #41
Mijenjanje partnera i prevare nisu viśe kao nekada osudjivane, a ćak ispada da je to cool, zato sve viśe ljudi to ćini.
Npr neke teme u grupi. Kao da se radi o mijenjanju rukavica ili lijećenju hunjavice, a ne ljudskim bićima i njihovim sudbinama.
A kada se na takvog pokaże prstom i każe śto se o njemu misli, njegovi istomiśljenici skaću u oći braneći taj cool trend kojeg su fanovi.

Śto je najżalosnije ti isti koji varaju sami najćeśće nebi htjeli biti varani, a każe se ne radi drugima ono, śto ne żeliś da tebi drugi rade.
Rules of egoism high level
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 14:13   #42
da se osvrnem na ovih par postova iza i opišem točnije situaciju.

Dakle prvi je prekinuo i tijekom prekida (koji je trajao doslovno 1 vikend) sam upoznala ovog drugog ("we were on a break" ) . Izašli smo samo na piće (dok je još prekid trajao). Onda krenuo javljati prvi sa spikom da je pogriješio i da sada želi sve ispočetka i vezu. Pristala sam na to misleć kako je riječ o fazi i da će se to završit u roku 2 tjedna pošto su sada godišnji, ljetovanja itd.
A ovaj drugi u međuvremenu me u ta 2 tjedna upoznao sa "svima" svojima, trudi se oko komunikacije,dojma,svega. Upoznali smo se jako intimno (mislim na to da je bilo dosta "ispovijedanja" sa njegove strane) i vidi se da je on za nešto ozbiljno i da mu se (pre)jako sviđam. Ja to sve cijenim i da ne postoji taj prvi posvetila bih se 100 posto tom odnosu i vjerovatno ušla u neku ozbiljnu vezu. Pošto je dečko jako ozbiljan i zainteresiran nebi me čudilo da bi on htio i brak nakon godinu-dvije (govorim na temelju dojma kojeg sam stekla u ovih mjesec dana poznanstva sa njime).
Sljedeći tjedan dolazi prvi u Zagreb i već je "najavio" da ćemo gledati film, kuhati, otići negdje pojesti...sve ono što nismo nikada dosada radili. Prije svega sada jesmo u vezi,a ono prije što je on prekinuo je bio nedefinirani odnos koji je graničio sa FF-om. Dakle korak naprijed po pitanju njega je vidljiv.
Ovo što se tiče općenito sa upoznavanjima i svime ja bi ovako sažeto rekla; ja osobno nemam potrebu da me se svima predstavlja i govori o meni jer je to ipak odnos između te osobe i tih drugih osoba.
Ono što ja vidim u tome je "ozbiljnost situacije". Dakle ako me osoba predstavi svojim bliskim osobama sa epitetom "cura" shvaćam to kao ozbiljniji,sigurniji i definiraniji odnos,pa u tom grmu leži zec.

U međuvremenu od dana kada sam postavila ovu temu do ovog trenutka dok ovo pišem mogu reći da se malčice promijenila situacija; prvi je počeo više komunicirati nego dosada sa mnom i imam naravno manje interesa u ovog drugog. Vjerovatno jer mi ovaj prvi daje više pažnje trenutno. Logično.
I kao što su neki forumaši prije zaključili, meni se također iskristaliziralo da sam se odlučila za ovog prvog jer se definitivno puno bolje slažem bez ikakvog truda i maksimalno sam sa njime opuštena,a ovaj interes prema drugome je opao (kojem bi dala priliku jer ima više poštovanja i interesa prema meni- no možda je to samo privremeno jer se kraće znamo?).

Zanima me onda kako odjebati onda osobu ako zapravo nemate pravi razlog? (tog drugog)
Sa nama je ipak sve okej i on naravno ne zna da se sve ovo događa i kako onda to prezentirati (it`s not you , it`s me )
I često i sama imam osjećaj da bi se mogla sjebati i krivo odabrati. Imam dovoljno godina,ali ipak ne toliko da sad pošto-poto tražim dečka za udaju,a sa druge strane sam svjesna da je teško danas naći nekoga tko će ti odgovarati.
evica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:13   #43
Quote:
evica kaže: Pogledaj post
Dakle prvi je prekinuo i tijekom prekida (koji je trajao doslovno 1 vikend) sam upoznala ovog drugog ("we were on a break" ) . Izašli smo samo na piće...
Ne gubiś vrijeme kako vidim

Pazi samo da si na taj naćin ne razmnożiś "problem"
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:15   #44
Koji je pobjedil? Onaj kaj se mrak seksa ili onaj kaj pojma nema?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:04   #45
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Mijenjanje partnera i prevare nisu viśe kao nekada osudjivane, a ćak ispada da je to cool, zato sve viśe ljudi to ćini.
Preljubnici danas nisu pod tolikom osudom od strane drustva ali se jos uvijek na njih upire prstom.

Ne znam nijednu osobu koja na prevaru gleda kao na nesto cool ili pohvalno ali znam da su se ljudi generalno odmakli javno osudjivati one koji takvo sto cine. Ne znam bas da je danas vise prevara negoli prije jer nemamo statisticke podatke da usporedimo a razliticita povijesna razdoblja su imala razlicit pristup prevarama - generalno su muskarci mogli varati bez da ih se pribije na stup srama dok sa zenama to nikada nije bio slucaj.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 19:13   #46
Ako proćitaś pażljivije primjetit ćeś da ne piśem, da nekada nije bilo preljuba ili manje, nego se danas viśe tolerira jer se ćuje o njim, ćita, gleda itd na skoro svakom koraku, śto prije nije bio slućaj.
Moguće da radi istog viśe ljudi se usude na takvi korak -śto ih naravno opet ne pravda.

Ljudska psiha na neśto śto je rasprostranjeno gleda, kao da je to normalni dogadjaj a ne neko svjetsko ćudo.
Ne konaćno da li lośe ili dobro, ali da je to jednostavno normalna pojava.

Pogledaj si ove użasne stvari u Europi u zadnje vrijeme sa teroristima.
Pośto je to "novost" u Europi ljudi to maksimalno osudjuju, govore o tome, piśu, ćitaju itd a ne daj Boże da bi to trajalo godinama i dalje će to osudjivati ali neće to viśe za njih biti "bauk/novost/ćudo".

To nije możda dobra usporedba (niti namjerna nego mi je prva pala na misao), ali żelio sam predstaviti kako funkcijonira ljudska psiha.

EDIT: A preljubnici gledaju na to da je to cool, jer ljudska psiha/ćovjek uvijek se svjestno ili podsvjestno brani pred lośim djelima koje sam ćini pa i gledajući na ista drugih ljudi pozitivno ili cool.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 19:29   #47
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ako proćitaś pażljivije primjetit ćeś da ne piśem, da nekada nije bilo preljuba ili manje, nego se danas viśe tolerira jer se ćuje o njim, ćita, gleda itd na skoro svakom koraku, śto prije nije bio slućaj.
Moguće da radi istog viśe ljudi se usude na takvi korak -śto ih naravno opet ne pravda.
To jednostavno nije istina. Ne mozes cjelokupnu ljudsku povijest gledati kao jedan uniformni dio nasuprot danasnjem vremenu. Ne samo da su u ljudskoj povijesti postojala vremena kada se prevara vise tolerirala negoli danas nego su cak postojala razdoblja kada se prevaru nije smatralo necim losim.

Primjerice, u srednjovjekovnoj Engleskoj muskarci su bili slobodni ici u bordele jer se smatralo da je muska priroda takva da nije moguce da bude samo sa jednom zenom. Da stvar bude paradoksalnija, svi bordeli su bili pod upravom Crkve.

Ono sto jest vise-manje konzistentno u cijelo nasoj povijesti jest da se na zensku prevaru nikada nije gledalo blagonaklono.

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
EDIT: A preljubnici gledaju na to da je to cool, jer ljudska psiha/ćovjek uvijek se svjestno ili podsvjestno brani pred lośim djelima koje sam ćini pa i gledajući na ista drugih ljudi pozitivno ili cool.
Da preljubnici gledaju na preljub kao na nesto cool ne bi skrivali to sto rade. Dapace, vecina ih je 'razapeta' zbog toga sto rade i sto misle da bi trebali uraditi.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 19:49   #48
Piśem iskljućivo o povijesti koju ja pamtim i event moji roditelji, a ne o cijeloj historiji ćovjećanstva, jer śto su radili u srednjem vijeku niti me ne interesira (ne zato śto Ti o tome piśeś), niti me lićno ne dotići, za razliku śto se deśava tu i sada. O tome mogu i pisati a ne o tim śto smo ućili u śkoli, a tamo se je isto ne jedna stvar ućila koja je sada povrgnuta.
Kako isto koja vlada ili ustroj se mijenja u zemlji tako se zna mijenjati i udżbenici historiji u śkoli.
Nekada se je ućilo o junacima komunistima a sada u sve viśe ex komunistićnim zemljama nestaju iz knjiga żivota -npr spomenici.
Naravno i druge stvari ali to nije tema niti grupa.
___________

U sebi ili nejavno (gdje se ne zna njihov identitet) za njih zna to biti cool -nalaze bezbroj opravdanja za isto.

One kojih grize to su isto preljbnici ali viśe "ljudski".
Izmedju njih isto kao i u svakom aspektu postoji "rangiranje".
Tih koji niti malo ne grize savjest, kojih malo i kojih viśe grize savjest, ali istina je takva da su przeljubnici i to se ne może promijeniti.

Ja ako ne daj Boże kojeg dana prevarim biću svjestan da sam preljubnik.
Isto sam svjestan da ću moći pravdati zaśto sam to ućinio ali fakte tim neću promijeniti.
Ja znam lićno slućajeve przeljubnika, kojih mi je u neku ruku bilo i żao a ćak sam ih i tjeśio -isto i na forumu.
Opet to ne mijenja fakt da su oni za mene preljubnici ali ti viśe "ljudski".
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 21:12   #49
Quote:
evica kaže: Pogledaj post
da se osvrnem na ovih par postova iza i opišem točnije situaciju.

Dakle prvi je prekinuo i tijekom prekida (koji je trajao doslovno 1 vikend) sam upoznala ovog drugog ("we were on a break" ) . Izašli smo samo na piće (dok je još prekid trajao). Onda krenuo javljati prvi sa spikom da je pogriješio i da sada želi sve ispočetka i vezu. Pristala sam na to misleć kako je riječ o fazi i da će se to završit u roku 2 tjedna pošto su sada godišnji, ljetovanja itd.
A ovaj drugi u međuvremenu me u ta 2 tjedna upoznao sa "svima" svojima, trudi se oko komunikacije,dojma,svega. Upoznali smo se jako intimno (mislim na to da je bilo dosta "ispovijedanja" sa njegove strane) i vidi se da je on za nešto ozbiljno i da mu se (pre)jako sviđam. Ja to sve cijenim i da ne postoji taj prvi posvetila bih se 100 posto tom odnosu i vjerovatno ušla u neku ozbiljnu vezu. Pošto je dečko jako ozbiljan i zainteresiran nebi me čudilo da bi on htio i brak nakon godinu-dvije (govorim na temelju dojma kojeg sam stekla u ovih mjesec dana poznanstva sa njime).
Sljedeći tjedan dolazi prvi u Zagreb i već je "najavio" da ćemo gledati film, kuhati, otići negdje pojesti...sve ono što nismo nikada dosada radili. Prije svega sada jesmo u vezi,a ono prije što je on prekinuo je bio nedefinirani odnos koji je graničio sa FF-om. Dakle korak naprijed po pitanju njega je vidljiv.
Ovo što se tiče općenito sa upoznavanjima i svime ja bi ovako sažeto rekla; ja osobno nemam potrebu da me se svima predstavlja i govori o meni jer je to ipak odnos između te osobe i tih drugih osoba.
Ono što ja vidim u tome je "ozbiljnost situacije". Dakle ako me osoba predstavi svojim bliskim osobama sa epitetom "cura" shvaćam to kao ozbiljniji,sigurniji i definiraniji odnos,pa u tom grmu leži zec.

U međuvremenu od dana kada sam postavila ovu temu do ovog trenutka dok ovo pišem mogu reći da se malčice promijenila situacija; prvi je počeo više komunicirati nego dosada sa mnom i imam naravno manje interesa u ovog drugog. Vjerovatno jer mi ovaj prvi daje više pažnje trenutno. Logično.
I kao što su neki forumaši prije zaključili, meni se također iskristaliziralo da sam se odlučila za ovog prvog jer se definitivno puno bolje slažem bez ikakvog truda i maksimalno sam sa njime opuštena,a ovaj interes prema drugome je opao (kojem bi dala priliku jer ima više poštovanja i interesa prema meni- no možda je to samo privremeno jer se kraće znamo?).

Zanima me onda kako odjebati onda osobu ako zapravo nemate pravi razlog? (tog drugog)
Sa nama je ipak sve okej i on naravno ne zna da se sve ovo događa i kako onda to prezentirati (it`s not you , it`s me )
I često i sama imam osjećaj da bi se mogla sjebati i krivo odabrati. Imam dovoljno godina,ali ipak ne toliko da sad pošto-poto tražim dečka za udaju,a sa druge strane sam svjesna da je teško danas naći nekoga tko će ti odgovarati.
nije stvar u nikakvom pridavanju paznje i nista tu nije "logicno", u pitanju su ciste emocije. za ovim prvim si od pocetka vise titrala samo te malo jebalo sto se on prema tebi ponasa kao kreten. sad kad je obecao da se vise nece tako ponasati otrcala si mu u troskocima, a ovaj drugi je postao totalno nebitan, ne zato sto je nesto krivo napravio nego jer ti pica ne titra za njim.

netko je vec rekao i slazem se, da ne bi trebala biti ni s jednim ni s drugim. s ovim mirnim iz ocitih razloga, a za ovog kojem si otrcala u zagrljaj ces vjerojatno brzo skuziti zasto.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 22:05   #50
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
nije stvar u nikakvom pridavanju paznje i nista tu nije "logicno", u pitanju su ciste emocije. za ovim prvim si od pocetka vise titrala samo te malo jebalo sto se on prema tebi ponasa kao kreten. sad kad je obecao da se vise nece tako ponasati otrcala si mu u troskocima, a ovaj drugi je postao totalno nebitan, ne zato sto je nesto krivo napravio nego jer ti pica ne titra za njim.

netko je vec rekao i slazem se, da ne bi trebala biti ni s jednim ni s drugim. s ovim mirnim iz ocitih razloga, a za ovog kojem si otrcala u zagrljaj ces vjerojatno brzo skuziti zasto.
Istina :/
evica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 22:10   #51
Quote:
evica kaže: Pogledaj post
Zanima me onda kako odjebati onda osobu ako zapravo nemate pravi razlog? (tog drugog)
Pa imaš pravi razlog, netko drugi ti se više sviđa. Tako to i prezentiraj ovome šta ti se manje sviđa.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 22:24   #52
Quote:
evica kaže: Pogledaj post
Istina :/
jest, ali očito bi ti bilo krivo da otkantaš prvog, uvijek bi se pitala jel ipak možda moglo nešto ispast iz toga. Zato treba probat s njim, a drugom reći baj-baj. Više ti je stalo do njega nego do drugog, nema tu dvojbe, niti postoji razlog zbog kojeg bi si poslije (ako ovo s prvim propadne) predbacivala da si zbog njega možda nešto propustila s drugim.
Jer (valjda) znaš zašto ideš u to (s prvim). Jer ti je napetiji i ljepše ti je s njim (zabavnije) a i seks je neusporedivo bolji.
To je i više nego dovoljno razloga u njegovu korist.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 22:29   #53
a i ne vidim zasto ovom ne bi jednostavno rekla "zelim biti s nekim prema kome vec neko vrijeme imam osjecaje i evo sad mi se ta prilika pruzila".
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 22:44   #54
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
a i ne vidim zasto ovom ne bi jednostavno rekla "zelim biti s nekim prema kome vec neko vrijeme imam osjecaje i evo sad mi se ta prilika pruzila".
praf za praf, mislim da je manje važno što će mu uopće reći. Nisu u braku i nemaju djecu pa da mu sad mora nadugo i naširoko objašnjavat svoje razloge.

''Sorry, ok si ali nisam zatreskana u tebe''. To je ono što bih ja rekla. Najzad, istina je. Propušta samo reć da je zatelabana u drugog.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 22:49   #55
Kakve ceremonije a neki rjeśavaju to jednim smsom.
Ne każem da je to ljudski niti hvalim nego każem kako je.

Ipak ponekad śto se viśe ćovjek tumaći, to se viśe sve zna komplicirati pogotovo ako jedna strana ne żeli kraj ili si npr żeli ostaviti neśto u rezervi za ubadanje.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 23:40   #56
emocije, intelekt, i sex. kemija moraju biti tu negdje inace ce kad tad otici u kurac sve.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 23:41   #57
Koliko je seksualna kompatibilnost važna za odabir partnera?

najbitnija

.. u seksualnom smislu naravno
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger