Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Dali biste ušli u vezu/brak s invalidnom osobom?
Da 175 43.86%
Ne 194 48.62%
Možda,ali bih se bojao/la reakcije društva. 35 8.77%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 399. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2016., 15:11   #2501
Evo ga bit će seksa više garant! Po prvi put u povijesti Lego je izbacil i igračku sa figuricom osobe koja je u kolicima! Bilo je i vrijeme! 2016 je pobogu! To je mala stvar za Lego ali velika za čovječanstvo!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 02:11   #2502
Vjerojstno bih.
Vrlo dugo godina sam zivjela i sad zivim uz invalide.
Najbolja dva susjeda su mi bez noge.
To su tako srcani dobri decki i njihove zene ima da su ponosne.
Kad sam ko srednjoskolka imala problema s davezom ispod mene taj susjed bez noge je takvu hajku napravio da me nije ovaj godinama dirao..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 23:47   #2503
Potpuno se slazem sa svime sto je advocatus napisao. Kao da sam to ja pisao.
Misule is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 14:00   #2504
Smile

Bas dugo nije ovde pisano, pa rekoh da povampirim ovu temu. Mozda se neko nov javi
Misule is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 16:55   #2505
Zaista teśko pitanje...
Ne znam śto bih ućinio. Jedino znam da znajući sebe mogao bih davati previśe od sebe, śto bi moglo znaćajno utjecati na kvalitetu mojeg żivota.

Żivot se ima samo jedan pa treba voliti i pośtovati druge ali i samog sebe.
Kada se daje viśe nego se dobija teśko govoriti o pravoj sreći.

Iz istog smatram da bi sa takvom osobom bila sretnija osoba koja je viśe egoistićka/samoljubna od mene.

Prema meni prava sreća u żivotu je kada se sebe usrećuje podjednako kao i druge.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 18:54   #2506
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Zaista teśko pitanje...
Ne znam śto bih ućinio. Jedino znam da znajući sebe mogao bih davati previśe od sebe, śto bi moglo znaćajno utjecati na kvalitetu mojeg żivota.

Żivot se ima samo jedan pa treba voliti i pośtovati druge ali i samog sebe.
Kada se daje viśe nego se dobija teśko govoriti o pravoj sreći.

Iz istog smatram da bi sa takvom osobom bila sretnija osoba koja je viśe egoistićka/samoljubna od mene.

Prema meni prava sreća u żivotu je kada se sebe usrećuje podjednako kao i druge.
Osnovna kriva predodžba u toj priči je da bi ti nužno davao više, odnosno dobivao manje. Jedini problem je što ne postoji način da ti to dokažem. To vidiš kad probaš.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 21:02   #2507
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Osnovna kriva predodžba u toj priči je da bi ti nužno davao više, odnosno dobivao manje. Jedini problem je što ne postoji način da ti to dokažem. To vidiš kad probaš.
Znam śto piśem. Dosta ljudi mi govori da previśe gledam za druge a premalo za sebe. Ćak mi to i suradnice (ne volim rijeć radnik) govore da sam prema njima preblag itd. Możda su zato godinama kod mene
Ne misli da sam blesav i da nisam svjestan da bi mi ta osoba isto "uzvraćala" ali ne żelim ulaziti u detalje jer moja osoba nije tema ovog topica.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 12:41   #2508
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Znam śto piśem. Dosta ljudi mi govori da previśe gledam za druge a premalo za sebe. Ćak mi to i suradnice (ne volim rijeć radnik) govore da sam prema njima preblag itd. Możda su zato godinama kod mene
Ne misli da sam blesav i da nisam svjestan da bi mi ta osoba isto "uzvraćala" ali ne żelim ulaziti u detalje jer moja osoba nije tema ovog topica.
Zašto ti je "uzvraćala" pod navodnicima, ako znaš što pišeš, i nisi blesav?
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 13:03   #2509
Ćitanje s razumijevanjem ne boli
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 02:42   #2510
Invaliditet & sex

Daa, vječita tabu tema ovog Svijeta za sve nas

Ovako ekipica.. Ja sam osoba s invaliditetom, koja skoro, pa i nije invalid. Naime, hodam uz pomoć hodalice, sve drugo radim kao i svi drugi/sve druge ( To je čisto da skratim priču ) ..

i SAD.. Zanima me; Mislite li da dečko, odnosno mladić od 20 godina zaista može kod cure izdominirati, prebroditi hodalicu i dokazati joj da može čuda kao i svi ostali, ili ste ipak pesimistični po tom pitanju.

Neka evo cure odgovore: Što mislite ; Biste li mogli imati intimu s nekim tko ima bilo kakav invaliditet, ili kao u mom slučaju - Minimalan.

Imao sam par slučajeva gdje sam zaista imao cura.. Nekih 2, 3.. I onda se sve raspadne. Jednostavno me ne ide sa ženama i bok. Nisam deprimiran zbog toga, dapače, nekako sam se pomirio s tim i prihvatio sebe, ali me čisto zanima: Zar stvarno jedna hodalica može biti osnovni problem?

Zar stvarno skoro nitko ne može prihvatiti tu činjenicu?

Mislim, kad pogledamo realno - Što mene čini drukčijim ako se stvarno trudim za sebe ( Izgled i slično ) osim te jebene hodalice zbog koje nisam kriv?

Mislite li da invalidi imaju šanse ikada, igdje?

Ja mislim da da. I da je sve stvar stava. Zanima me neko žensko gledište.
Mentalcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 01:35   #2511
Ne mogu reći žensko gledište jer sam muško ali natjeralo me da napišem.. Imao sam prijateljicu invalida, bilo mi je jako lijepo s njom. Oženio bi je „popodne“ da hoće i da nije već bila zauzeta. Nisam je dugo vidio.
__________________
http://elsegra.com
Macor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 01:47   #2512
Pitanje je komplicirano koliko god ustvari jednostavno zvučalo. Mislim da je od invaliditeta važnija kompatibilnost karaktera, no vjerujem da osoba sa invaliditetom može pomisliti da je do prekida došlo zbog toga, a ne zato što je netko od njih dvoje šupak .

Što se tiče mog mišljenja na temu... Ovo ljeto sam upoznala klinca, mlađi od mene 6 godina čini mi se, ali mali je mrak. Invaliditet je "minimalan" odnosno radi se o problemima sa hodanjem, ali on the bright side barem ne moram "trčat" za njim .

Ne, nije ništa bilo, no da sam razmatrala da ga obljubim u mraku - jesam. Djeluje kao netko tko ima potencijala if you know what I mean .
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:51   #2513
sto ljudi sto ćudi ... sto žena dvjesto sisa ...

veze su pucale, pucaju i pucat će iz mali milion razloga ... bilo radi okoline, mentalnog stanja ili nečeg trećeg ... nema invaliditat neke direktne veze s tim ..

kad bi veze pucale "samo" radi invaliditeta to bi bila premija za društvo ...

čovjek sa invaliditetom je čovjek kao i svaki drugi i samo treba pronaći životnog partnera... ali i dalje to nije garancija uspješne veze, kao ni kod osoba bez invaliditeta ...
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 11:34   #2514
Nebi imala nikaj protiv hodalice, najbitnije je da smo karakterno kompatibilni
LadyEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 00:23   #2515
Eto mene zanima kako zbariti slijepu curu. Nije baš da ti može dati neki mig da joj se sviđaš tipa pogleda i slično. Ne mogu je valjda ni samo tako poljubiti bez da je prvo pitam, a to mi je onda fakat bed. Btw, nisam toliko ružan da mogu proći samo kod slijepe cure nego zato kaj mi se sviđa.
dragon1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 17:39   #2516
Zanimljiva tema...

Nikada u životu nisam imao neke predrasude prema ljudima koji nažalost zbog nečega su fizički invalidne pa čak i kad su psihički problemi,dijagnoze u pitanju. Spletom okolnosti u životu družio sam se,upoznao dečke/cure koji su invalidi, u kolicima itd. Mogu vam reći da jednostavnije,smirene i prije svega pozitivne osobe u životu nisam upoznao. Unatoč nekom invaliditetu koji imaju te osobe nikada nisu pričale o tome,žalili se i kukali ili tražili od nekoga da ih sažalijeva - baš suprotno.
Da sam u vezi ili braku sa osobom koja ima invaliditet nebi imao problema s time ili si mislio "što će selo i susjedi reći". Svatko ima pravo na svoj izbor u životu a ne kako drugi kažu ili hoće.

Quote:
dragon1978 kaže: Pogledaj post
Eto mene zanima kako zbariti slijepu curu.
Bio sam u kratkoj vezi u srednjoj sa curom koja je bila slijepa. Ona je čula od mojih frendica za mene i htjela biti samnom iako je bila dosta sramežljiva i povučena osoba. Vezano uz tvoj problem, nemogu ti dati neki pametan savjet, druži se s njom,odi na kavu,šetnju itd, upoznaj curu i ona tebe pa vidi kako će se stvar odvijati u kojem smjeru. To što ona ne vidi tebe nije nikakav problem,vjeruj mi, skužit ćeš već na druge načine dali joj se sviđaš itd.
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 18:03   #2517
Quote:
dragon1978 kaže: Pogledaj post
Eto mene zanima kako zbariti slijepu curu. Nije baš da ti može dati neki mig da joj se sviđaš tipa pogleda i slično. Ne mogu je valjda ni samo tako poljubiti bez da je prvo pitam, a to mi je onda fakat bed. Btw, nisam toliko ružan da mogu proći samo kod slijepe cure nego zato kaj mi se sviđa.
Aaawww...navijam za tebe, tj vas!
Moja je frendica davih dana upoznala jednog mladog dečka koji je nesretnim slučajem ostao bez noge u 17-toj godini. Ona se ludo zaljubila i rekla da je za nju to to. Sjećam se ko da je bilo jučer koliko su je svi odgovarali! Cijela familija joj je "savjete" davala, da bi na kraju ona zaprijetila da će sa njim pobjeći. To se hvala Bogu ipak nije dogodilo već su imali normalno vjenčanje. Još uvijek su u braku i imaju troje već odrasle prekrasne djece njegov invaliditet ako i je bio ponekad problem, nikad se nije žalilo na njega, niti sam ikad ikoga čula da to više spominje.... poanta je da ih sve ove godine sigurno ljubav drži skupa i da ako mi se netko fakat sviđa neće me invaliditet zaustaviti da pokažem svoje osjećaje
__________________
...eye for an eye makes the whole world blind...
sfingaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 06:26   #2518
klasik topik

ko zna je li lik na kraju nasao curu

klasik
Wheel Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 00:33   #2519
Ovako, već sam pisala o tome.
Nikada čovjek ne zna gdje će ga život odvesti.
Tako je mene u noćnom izlasku u klubu bacio u ruke paraplegicara.
Da, dečka s invaliditetom.
Koji je moje sve.
Ne treba biti zatvoren prema ničemu.
Svi mi zaslužujemo voljeti i biti voljeni.
Večer kada sam ga upoznala (jasno bilo je alkohola u pitanju :P) nisam vidjela njegova kolica.
Nego koliko je j***** zgodan. ☺ :P
Ja imam 28g. On 38, živimo zajedno i on je moja srodna duša.
A osude, njih ima.
Doživjela sam ih od strane svojih čak i najbližih prijatelja , ali nemam ja problema s time.
Više nisu toliko bliski prijatelji.
Moj život, naš život naša stvar.
Mi smo sretni.
Guramo skupa kroz život
party_mala :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 01:23   #2520
Quote:
party_mala :D kaže: Pogledaj post
Ovako, već sam pisala o tome.
Nikada čovjek ne zna gdje će ga život odvesti.
Tako je mene u noćnom izlasku u klubu bacio u ruke paraplegicara.
Da, dečka s invaliditetom.
Koji je moje sve.
Ne treba biti zatvoren prema ničemu.
Svi mi zaslužujemo voljeti i biti voljeni.
Večer kada sam ga upoznala (jasno bilo je alkohola u pitanju :P) nisam vidjela njegova kolica.
Nego koliko je j***** zgodan. ☺ :P
Ja imam 28g. On 38, živimo zajedno i on je moja srodna duša.
A osude, njih ima.
Doživjela sam ih od strane svojih čak i najbližih prijatelja , ali nemam ja problema s time.
Više nisu toliko bliski prijatelji.
Moj život, naš život naša stvar.
Mi smo sretni.
Guramo skupa kroz život
Respekt!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger