Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 22:07   #3241
Quote:
svrsko kaže: Pogledaj post
zabava za ocajnike najnize vrste,uglavnom one bez prijatelja ili iz nekih ruralnih dijelova koji misle da ce im racunalo biti dovoljnod a umoce
ne nece
slažem se, pogotovo sa ovim dijelom o prijateljima. da ima pravih prijatelja nebi falilo seksa, jel?


OT
razmišljala sam o tako nečemu, ali mi je previše... izamerikanizirano. ono, gle, ja imam mobitel i sad ću klikat po random slikama random ljudi u nadi da neću naić na bota ili susjeda koji je sliku skinuo sa neta .

i ima nešto što me posebno živcira - random slanje dick-picks. to mi se na whisperu znalo desit, pa sam ga obrisala. na whisperu, alooo.
nedajbože da spomeneš seks
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 13:38   #3242
Tinder, OkCupid, puno dating portala i aplikacija... Postoji li nešto cam/image oriented ili nekakva sexting polazna točka, običan fun? Svi su smrtno ozbiljni...
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 20:31   #3243
Nije li Tinder"ne-dating" aplikacija? S ciljem bržeg pronalaska seksa, a ne dejtanja


Ne znam imaju li tu opciju(cam sex), ali jesi li probao ma myfethlife?
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 22:47   #3244
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nije li Tinder"ne-dating" aplikacija? S ciljem bržeg pronalaska seksa, a ne dejtanja
Pojma nemam. Pogledao i zaobišao. Samo od onog sladunjavog promo videa na webu mi se okrenuo želudac. Osim toga, aplikacija želi prčkati po svemu na mobu, slično kao i Down ili Bang Friends. Sve je to daleko od 'društvene mreže za seronje' kakvu zapravo tražim.

Quote:
Ne znam imaju li tu opciju(cam sex), ali jesi li probao ma myfethlife?
Ne. I nemam pojma što je to. Idem browsati.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 11:47   #3245
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Fejs se pokazao boljim od iskričave smokvice.
Otkrij mi tajnu.
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:33   #3246
ko god da je reko; da ima pravih prijatelja nebi falilo se..a -svaka mu dala...!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

iskrica je dobra..svak gleda iskoristit svaku opciju za upoznavanje..nisam nikad bio na iskrici al mislim da je tako


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje Eugen C : 08.08.2016. at 01:22. Reason: spajanje postova
mariokings1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:40   #3247
Iskrica, smokva, i ine takve strane...

facebook je zamaskirana iskrica
mariokings1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 22:11   #3248
a iskrica je zamaskirana smokvica
__________________
reminder
tonijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 21:36   #3249
svrsko kaže: Pogledaj post
zabava za ocajnike najnize vrste,uglavnom one bez prijatelja ili iz nekih ruralnih dijelova koji misle da ce im racunalo biti dovoljnod a umoce
ne nece

Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
slažem se, pogotovo sa ovim dijelom o prijateljima. da ima pravih prijatelja nebi falilo seksa, jel?


OT
razmišljala sam o tako nečemu, ali mi je previše... izamerikanizirano. ono, gle, ja imam mobitel i sad ću klikat po random slikama random ljudi u nadi da neću naić na bota ili susjeda koji je sliku skinuo sa neta .

i ima nešto što me posebno živcira - random slanje dick-picks. to mi se na whisperu znalo desit, pa sam ga obrisala. na whisperu, alooo.
nedajbože da spomeneš seks
kazu ljudi koji vise na forumu
JDMmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 21:50   #3250
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
slažem se, pogotovo sa ovim dijelom o prijateljima. da ima pravih prijatelja nebi falilo seksa, jel?


OT
razmišljala sam o tako nečemu, ali mi je previše... izamerikanizirano. ono, gle, ja imam mobitel i sad ću klikat po random slikama random ljudi u nadi da neću naić na bota ili susjeda koji je sliku skinuo sa neta .

i ima nešto što me posebno živcira - random slanje dick-picks. to mi se na whisperu znalo desit, pa sam ga obrisala. na whisperu, alooo.
nedajbože da spomeneš seks
Pa zapravo sam u moje vrijeme internet datinga enormno mnogo vremena trosio na cure koje ne interesiram fizicki nego bi samo malo pricale ili bi da im netko stroka ego. Ovako odmah rijesis jel prolazis inicijalnu selekciju. Po meni krajnje prakticno.

A sto se dick picsa tice, treba tri klika za obrisati poruku, ne?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 11:39   #3251
Tinder

imam pitanje: htjela bih se registrirati na taj tinder čisto tako iz zezancije, upoznat nove ljude, možda i potencijalnog dečka ali ne znam gdje se to može registrirati i kako? Ima tko iskustva s tim i nađe li se što normalno na toj stranici?
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 12:05   #3252
http://lmgtfy.com/?q=Tinder
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 12:39   #3253
Smeće kao i društvene mreže te dating sajtovi
Možeš naći samo partnera isključivo za sex a za vezu što ustvari i želiš možeš odmah zaboraviti
Ja bi osobno zabranio i Facebook i sve ostale Retardirane sajtove za druženje i spajanja
Čim čujem riječ fejs automatski ispred sebe zamišljam debila.
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 13:13   #3254
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
imam pitanje: htjela bih se registrirati na taj tinder čisto tako iz zezancije, upoznat nove ljude, možda i potencijalnog dečka ali ne znam gdje se to može registrirati i kako? Ima tko iskustva s tim i nađe li se što normalno na toj stranici?
kurac.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:06   #3255
Nade, ali vrlo rijetko uglavnom je sve zakamuflirano pozivanje na ONS. Ne koristim ga vise ali to su moja iskustva
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:08   #3256
Izbrisao sam svoje račune na smokvi i fetlifeu, smeće i jedno i drugo. Smokva dobra samo za pederluk, fetlife za ništa (vrlo malo korisnika u RH). Zna li ko kakav novi sajt za seks a da valja, tj. da se može naći nešto i u ovoj nesretnoj državici? Mene konkretno interesiraju žene smanjenog libida (godina 20-50 ) a koje liče na nešto, te zainteresirane za neobavezni seks koji se može pretvoriti u nešto pametnije.
Jeses is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:31   #3257
Quote:
Jeses kaže: Pogledaj post
Izbrisao sam svoje račune na smokvi i fetlifeu, smeće i jedno i drugo. Smokva dobra samo za pederluk, fetlife za ništa (vrlo malo korisnika u RH). Zna li ko kakav novi sajt za seks a da valja, tj. da se može naći nešto i u ovoj nesretnoj državici? Mene konkretno interesiraju žene smanjenog libida (godina 20-50 ) a koje liče na nešto, te zainteresirane za neobavezni seks koji se može pretvoriti u nešto pametnije.
Podforum Usamljena srca?
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:35   #3258
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Podforum Usamljena srca?
Nisam to još to probao, čisto sumnjam da bi se neko javio na moj oglas.
Jeses is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 18:33   #3259
Quote:
Jeses kaže: Pogledaj post
Nisam to još to probao, čisto sumnjam da bi se neko javio na moj oglas.
Ima svakakvih, nista te ne kosta
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 19:44   #3260
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Nade, ali vrlo rijetko uglavnom je sve zakamuflirano pozivanje na ONS. Ne koristim ga vise ali to su moja iskustva
Šta fali ONS?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger