Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 20:44   #261
Quote:
riiva kaže: Pogledaj post
Moja mlađa rodica cijelo vrijeme ima frajere s kojima se kara i moj mlađi brat (21 god.) isto ima ženske. Istinabog trenutno je u fazi zaboravljanja prekida pa se prostituira kao jeftina roba samo da zaboravi bivši, ali dobro
Tako da sam po njima nekako mislila da mladi jebu najnormalnije, ali izgleda ste vi tu oprečnih mišljenja. Šta bi uopće trebalo značit da netko jebe? Jednom dnevno sedam dana u tjednu? Jebat nekoliko ljudi po principu rotiranja partnera? Imat stalnog partnera?

Jer ako je nešto od gore navedenog onda većina ljudi jebe. Bar ja
Lokacija Berlin.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 20:52   #262
Quote:
riiva kaže: Pogledaj post
Moja mlađa rodica cijelo vrijeme ima frajere s kojima se kara i moj mlađi brat (21 god.) isto ima ženske. Istinabog trenutno je u fazi zaboravljanja prekida pa se prostituira kao jeftina roba samo da zaboravi bivši, ali dobro
Tako da sam po njima nekako mislila da mladi jebu najnormalnije, ali izgleda ste vi tu oprečnih mišljenja. Šta bi uopće trebalo značit da netko jebe? Jednom dnevno sedam dana u tjednu? Jebat nekoliko ljudi po principu rotiranja partnera? Imat stalnog partnera?

Jer ako je nešto od gore navedenog onda većina ljudi jebe. Bar ja
mozda neznaju ni sami sta znaci jebati pa .. eto .. ljudi se izrazavaju na razlicite nacine
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 17:08   #263
Svi ovi što kritiziraju današnje generacije zaboravljaju tko ih je odgojio.
Doktor Zločesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 00:22   #264
Da, dobro možda to ima nekog utjecaja na situaciju jer je ovdje zbilja preotvorena ekipa :klap:
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Lokacija Berlin.
riiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 00:47   #265
meni malo zao danasnje mladezi.
prenaporan je posao biti uvijek lijep na slici.
pa onda pracenje lajkova, pa pusta pitanja "zasto mi ne lajkas sliku, aj mi je lajkaj"

decki gledaju, sline i bacaju ga na sve ribe po instagramu, a uzivo govore: "bokteee, na fejsu svaka dobra, uzivo su bezze"

meni se cini da tu sminku ne voli nitko osim instagrama.

i nije istina da su lijepe samo na fejsu, zene su sve ljepse i ljepse, sve atraktivnije, sve seksipilnije (ili sam mozda tek pocela primjecivati zene )

uopce ne znam jebe li se ko, al cak i ako se jebe, nadam se da bar u tom uzivaju jer kukulele s njima i njihovim selfijima.

al dosadit ce i to, valjda cemo se opametit za dvajst godina, doci ce nesto drugo.

svakako cemo se jebat virtualno
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 02:18   #266
Quote:
Doktor Zločesti kaže: Pogledaj post
Svi ovi što kritiziraju današnje generacije zaboravljaju tko ih je odgojio.
.. bolje reci skrivaju se i jos usput svoje greske prebacuju na one koji su najmanje "krivi" za ista ...

lijepo je reko jedan intelektualac .. doduse u jednom drugom kontekstu ali princip je generalno praktican pa cu parafrazirat il kak se vec veli;

dok sinovi i kceri ne nabiju na onu stvar starije generacije nece se nista promjeniti

drugim rjecima ako je ocito da neki sustav ne funkcionira i da jos stvara dodatna sranja uz vec postojeca onda ako se zelis uklopiti i "uspijeti" u takvom sustavu bolje navikni na velike kolicine izmeta
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 09:27   #267
Quote:
Doktor Zločesti kaže: Pogledaj post
Svi ovi što kritiziraju današnje generacije zaboravljaju tko ih je odgojio.
Mislim da se sad vide posljedice "jakih proletera" u kombinaciji sa jakim ženama. Feminizam je u biti kriv za to i nije problem u tome što je neka žena feministica nego što nju štiti zakon pa te može tužiti za svaku sitnicu. Ne primječujem baš klasične ulete. Više su to grupacije koje se međusobno poznaju i grupni uleti nego ono da ovaj dođe jedan na jedan.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 09:38   #268
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Mislim da se sad vide posljedice "jakih proletera" u kombinaciji sa jakim ženama. Feminizam je u biti kriv za to i nije problem u tome što je neka žena feministica nego što nju štiti zakon pa te može tužiti za svaku sitnicu. Ne primječujem baš klasične ulete. Više su to grupacije koje se međusobno poznaju i grupni uleti nego ono da ovaj dođe jedan na jedan.
znaci kriva je ideja a ne onaj/ona koja ju provodi u praksi?!

znas onu; ako zelis vidjeti kakav je covjek daj mu moc

.. a cuvene su feminiskinje u borbi za ljudska prava .. prava djece .. cudo zenstveno da ne velim ljudski, nevjerojatno kako su letargicne za tudja prava samo sibaju svoju doktrinu ko da su boga za jajca .. naravno .. nekog moraju drzat za jajca inace bi drek propovjedale

.. a da ne pricam o drugoj krajnosti vjecite zrtve i patnice koje maltene traze batine i stite zlostavljace .. a hebiga

nac majmuna .. iskoristit ga za izivljavanje svojih kompleksa i usput jos nabrat koju alimentaciju i onda laganini parazitirat

znam nekoliko zena koje nikad nisu prdnule za nis a imaju i stanove i para da samo gledaju nove zrtve kako im djeca s vremenom odrastaju

djubre je djubre bez obzira na spol da budemo jasni
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger