Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2016., 16:55   #61
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
a mozda se teoretski tako svi albanci ponasaju prema zenama, ne znam nikad s njima do sada nisam imala posla
Imao sam u firmi/grupi i njih -oko desetak.
Super su bili radnici a i ljudi, ali sa żenskama ne baś, a neki upravo i...

Jednog sam ćak pitao zaśto tako tretira żenu, na śto mi je odgovorio, da kod njih kao żene nemaju pravo "glasa"

Naravno govorim samo za te śto sam lićno znao.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 17:09   #62
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
a mozda se teoretski tako svi albanci ponasaju prema zenama, ne znam nikad s njima do sada nisam imala posla
Ni nemoj.

A što se momka tiče - vrti te oko malog prsta.
Naslov teme promašen - jedan kretenoidni muškarac ne dovodi indukcijom do zaključka da su svi muškarci takvi.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 09:01   #63
A što ti želiš, djevojko?

Da imaš imalo poštovanja sama prema sebi, ne bi jurila za tipom koji te nimalo ne poštuje, a kamoli voli, i to ti jasno pokazuje. Jesi li toliko kratkovidna ili glupa (kad moram tako reći, nažalost) da to ne vidiš ili si sama toliko otuđena i usamljena bez kontakta s normalnim muškarcima da se osvrćeš na ovakvog jednog... ah.. ?

Nemam predrasuda prema ženama koje se bave bilo čime, uključujući i prostitutke, ali morala bi znati da određeni tipovi poslova pomoću kojih žene izlažu svoje tijelo muškim pogledima i/ili dodirima, povlače za sobom u pravilu negativne stavove muškaraca prema tim istim ženama, nažalost. Osobito patrijarhalni muškarci nemaju nikakvog poštovanja prema takvim ženama (iako ih mogu vizualno obožavati), a ako je on Albanac, kako kažeš, nema gotovo nikakve šanse da će te taj ikada poštovati, a kamoli voljeti.. Ako u tebi postoji imalo nade da samu sebe poštuješ, posveti se radije izgradnji vlastite osobnosti i snage ličnosti, prije negoli te taj posao ne baci u još veće probleme, jer tu postoje razni rizici, nažalost i nema šansi da će ti nekakvi patrijarhalni muškarci u životu išta pomoći dok si u tom poslu.. Ne znam niti koliko su Zapadni muškarci koji su odgojeni u manje zadrtoj kulturi spremni ozbiljno posvetiti svoju ljubav striptizeti, a koliko im je druženje i odnos s takvim ženama samo liječenje vlastitih kompleksa? Jer, sve ima svoju životnu cijenu, pa i tvoj dobro plaćeni posao... Razmisli dobro o svemu dok si još mlada i počni sama sebe više poštovati, pa će onda to činiti i drugi.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 21:30   #64
nisam odgovarala, isla sam djelovati pa opet imam dilemu

uzela sam stan u njegovom gradu, sama si sve placala, logicno.

jednu noc isli smo van, nas par frendovski. nije me bilo 5 minuta, zatekla ga s plesacicama samnom uopce nije htio pricati. kad me pozvao odbila sam ikakav razgovor na sto je islo njegovo ''e sad ju idem karati ''

nakon te noci direktno sam mupriznala kako stvari stoje, kako je, i da me to pogodilo (jesam, jadna sam). kaze on ; da sam znao to se ne bi dogodilo

u tih par dana, pica i ostalo na vidjanjima placali smo vise manje popola.prije koju noc dosao je kod mene, ja sam izorganizirala neke stvari, njega zamolila da uzme cugu. otisao do benzinske, zvao da nema novcanik, vratio se, ja mu dala novce. bilo je sexa,da. no sljedece jutro ja sam se probudila prilicno uznemirena zbog tog svega,realno momak jednom veceru nije platio, potrgao mi novu torbu kad se napio, ja platim sve dode rijesi ode. jadno sam se osjecala. na sto je rekao da je to s novcanikom bio test. test jesam li sponzorusa. jucer smo pricali, prvo je rekao, odnosno pitao kako ista moze biti moguce ako sam ja u njemackoj a on ovdje. a nakon toga da je sve moguce kad se stvarno zeli? ikakav savjet? ja sam bas zapela i nije mi lako pustiti
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 21:40   #65
Što muškarci žele, evo vam odgovora!

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:18   #66
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
nisam odgovarala, isla sam djelovati pa opet imam dilemu

uzela sam stan u njegovom gradu, sama si sve placala, logicno.

jednu noc isli smo van, nas par frendovski. nije me bilo 5 minuta, zatekla ga s plesacicama samnom uopce nije htio pricati. kad me pozvao odbila sam ikakav razgovor na sto je islo njegovo ''e sad ju idem karati ''

nakon te noci direktno sam mupriznala kako stvari stoje, kako je, i da me to pogodilo (jesam, jadna sam). kaze on ; da sam znao to se ne bi dogodilo

u tih par dana, pica i ostalo na vidjanjima placali smo vise manje popola.prije koju noc dosao je kod mene, ja sam izorganizirala neke stvari, njega zamolila da uzme cugu. otisao do benzinske, zvao da nema novcanik, vratio se, ja mu dala novce. bilo je sexa,da. no sljedece jutro ja sam se probudila prilicno uznemirena zbog tog svega,realno momak jednom veceru nije platio, potrgao mi novu torbu kad se napio, ja platim sve dode rijesi ode. jadno sam se osjecala. na sto je rekao da je to s novcanikom bio test. test jesam li sponzorusa. jucer smo pricali, prvo je rekao, odnosno pitao kako ista moze biti moguce ako sam ja u njemackoj a on ovdje. a nakon toga da je sve moguce kad se stvarno zeli? ikakav savjet? ja sam bas zapela i nije mi lako pustiti
pusti ti to, za tvoje dobro....još je on sponza
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:20   #67
Ženo božja makni se od njega.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:23   #68
Ova tema je za šupendare. Ili nije, jer šupendare znaju da su šupendare.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:13   #69
A decko iz dobre obitelji bi kao trebao da postuje striptizetu?
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:17   #70
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
A decko iz dobre obitelji bi kao trebao da postuje striptizetu?


to ne znaci da je on kulturan dobar djecacic, ne pije, etc. necemo bas sve ovdje pisati
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:26   #71
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
to ne znaci da je on kulturan dobar djecacic, ne pije, etc. necemo bas sve ovdje pisati
Nema to nikakve veze. Pa odrekli bi ga se roditelji da saznaju da je sa tobom. Nisu ti njemu u nikakvim planovima.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:52   #72
Dobila si ne jedan savjet, ali niti jedan Te nije interesirao.
Mogla biś napisati direktno o ćemu Ti se radi, jer ako bi Ti ovdje i 100 ljudi reklo da ga "zaboraviś", a Tebe interesieraju samo savjeti, kako da se pomućiś sa njime śto dulje i tako nećeś otići od njega.
Tako da Tebe ne interesiraju savjeti nego da Te potapśtemo po ramenu i każemo, kako će sve biti super.

Dijeli Vas viśe nego mnoge prosjećne parove (kojim joś niti niste) i prema meni nemate apsolutno nikakavu śansu na dulje parnterstvo, a gdje tek na kvalitetno.

Ako żeliś patiti, go for it -Tvoj izbor.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 17:44   #73
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
A decko iz dobre obitelji bi kao trebao da postuje striptizetu?
Eh, citiram jer sam sad zapazila ovo "iz dobre obitelji" - pretpostavljam da ga je tako autorica nazvala.
Nakon što sam pročitala većinu teme, nisam sigurna baš da se radi o dečku "iz dobre obitelji". Naime, mi tu klasifikaciju "iz dobre obitelji" koristimo uglavnom za osobe kojima su roditelji tipa profesor, doktor, odvjetnik...

Na kraju čitam, cura veli da je mali Albanac koji radi kod starog u firmi. Nadam se samo da ne radi u pekari, već u zlatarnici.
Beauty-pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 10:38   #74
frendica je imala albanosa.
ostao joj je dužan para....
ali kaže da nije imala boljeg seksa...
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 19:11   #75
Sevka kaže da muškarcu samo treba kurva.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 02:58   #76
Radis u strip klubu kao plesacica i ti ocekujes imat normalnu vezu ???? Bas si me nasmijala.Ako zelis normalnu vezu mijenjaj taj odvratan posao.
Ljuboiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 03:50   #77
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
pozdrav ekipa, obicno ne trazim savjete, pogotovo ne ljubavne, ali, da krenem...

znamo se oko 3 godine, isto smo godiste. prije odprilike godinu imali smo nesto, pozvao me na pice, te se usked pica digao vidjeti s curom, i vratio nakon sat vremena

nakon toga nismo se vidjali, niti culi. on je inace iz mjesta 40ak kilometara od mjesta gdje ja imam stan na moru. prije mj dana slucajno smo se sreli i opet obnovili kontakt. curu vise nema (a mozda i ima, kaze da nema )

Inace, zivim i radim izvan HR, da budem konkretnija jer mislim da ce biti bitno za rasplet price..radim u nightbaru citaj strip club.

posao sam malo odgodila, jer se mr. perfect nenadano pojavio, ali sad dolazi problem. on nema auto, ja ga imam. zadnjih tj dana sam nekoliko puta dolazila do njegovog mjesta,nekada sam znala cekati i 7 sati (radi od 18-01) da bi se kratko vidjeli i iza posla evo, prekjucer je opet zvao, rekla sam doci. dosla sam. cekala nakon toga da zavrsi s poslom, sama po kaficima. ali nije mi bio problem, gledala sam sa stajalista ; ok, ja radim posao koji radim, od kojeg se necu tako brzo moci maknuti, moj kruh i sigurnost. tako da mi nije bio problem dolazit, i cekati, sta ja znam da netko to za mene radi ja bih valjda pukla od srece

zavrsio je s poslom, dosao je. ne sam, s prijateljem, ok pola sata nakon me napao da nemam svoje ja, da dolazim svaki put kad me zove itd

inace, to ne radim. radim ovaj posao 3 godine, tako da u tom periodu nisam niti imala veze, niti kakve bliske odnose. ali ovo je prvi put da sam stvarno, zaista dala 100% od sebe u samom startu, sto mi on na kraju predbacuje.. savjet?
kojem
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 05:14   #78
Albanci imaju svoj "kodeks" u vezi zena s kojom zele ozbiljno, a drugo su zene za zabavu i ostalo. Sve u svemu Albanci i postovanje prema zenama bilo kao zeni ili kao osobi je jako diskutabilno. Jos da mu otac cuje s kim se sin druzi bilo bi "svasta".
miljenkocav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 22:09   #79
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
ja sam plesacica
Jebate jesi blesava, naravno da neš reć da si kur... ovaj plesačica, to se kaže umjetnica.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 20:56   #80
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
jucer smo pricali, prvo je rekao, odnosno pitao kako ista moze biti moguce ako sam ja u njemackoj a on ovdje. a nakon toga da je sve moguce kad se stvarno zeli? ikakav savjet? ja sam bas zapela i nije mi lako pustiti
severely low self-esteem...mogu samo pretpostaviti da si jako, jako mlada i da nisi imala uzorne odnose u obitelji...
ti uvijek biraš o samoj sebi, odluke koje donosiš su sjemena koje ćeš sutra žeti.
Pokazuje li netko prema tebi bezobrazno i arogantno ponašanje danas, za par godina će se to podebljati 100x

Curo, zaslužuješ puno više u životu. Radila štogod radila, sama zarađuješ svoje pare, i sama donosiš svoje odluke. I sad bi najpametnija odluka bila da budeš otvorena za muškarca koji će te poštivati takvu kakva jesi.

Život nam uvijek daje šansu da odaberemo šta želimo. I uvijek nas pusti da radimo šta želimo. Sjeti se ukoliko sutra budeš kukala o nesreći, da će tvoja današnja odluka dovesti do rezultata koji će biti škola koju si sad mogla kraće i lakše proći. Želiš li je prolaziti duže i teže - samo daj.

__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger