Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2016., 11:18   #2261
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Pa napisah i "svi ostali"
Meni nekako logiĆno da se ljudi vole ako su određeni period u vezi....

Sta imaju o tome trkeljati sa 20 smajliČa?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 11:19   #2262
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Meni nekako logiĆno da se ljudi vole ako su određeni period u vezi....

Sta imaju o tome trkeljati sa 20 smajliČa?
Ali moraju svi znati za to
Nemam pametnijeg objašnjenja
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 11:24   #2263
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ali moraju svi znati za to
Nemam pametnijeg objašnjenja
meni je to idiotluk.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 15:31   #2264
Quote:
Zima90 kaže: Pogledaj post
Dali imate bivse na fb/gledate li njihove objave i kako to utjece na vas?Shvatio sam da dosta ljudi preko fb zeli bivse napraviti ljubomornim....Ali sam isto tako shvatio po pricama da cure/zene sadasnje decke/muzeve doslovce spijuniraju od komentara,tagiranja pa do tko koga ima za prijatelja.Ako treba ucinit ce ih i ljubomornim kao i obrnuto a sto je najgore dosta brakova/veza se prekinu zbog fb.kakva su vasa iskustva ?novo doba gdje se dosta toga promjenilo u odnosima izmedu partnera.
Bila sam u braku koji se raspao a nismo imali FB.
Sad on ima, a ja imam poslovni.
Nažalost poslao mi zahtjev za prijateljstvo i prihvatila sam da ne ispadam cicija.
On stavlja razne slike, a mene one uopće ne zanimaju, srolam ga i nebitno mi je ...
Ja i dalje nemam fejs
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 15:31   #2265
Uvijek iste seme oko tog fb-a,jos malo to smece ce zaminit maticu vjencanih,prije objave na fb da su u b(m)raku nego kod maticara,kao da ispanu In ili sta ...
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 15:42   #2266
Ka i sve,fb je dobar u nekim stvarima,tipa ljude sta nisi vidio 10 godina pa se bas tu trevite,a ovo ostalo je trash.
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 10:05   #2267
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Twitter kao i Facebook i Instagram su drustvene mreze, na kojima obicni ljudi najcesce sire (dez)informacije bez ikakve provjere.

Na drustvenim mrezama se susrecu dva fenomena; viralna priroda sirenja (dez)informacija i fenomen "pokvarenog telefona".

Da budemo iskreni, ljudi koriste drustvene mreze zbog dostupnosti "druzenja" bez da izadu iz dnevne sobe.

Socijalni "status" se seli u virtualni svijet, pa tako postaje vazno "imati prijatelje" u tom virtualnom svijetu. Normalno je da ce se zato prosjecnom covjeku uciniti kako je taj virtualni svijet primarno mjesto druzenja, pa ce umjesto fizickog kontakta sa drugim ljudima on teziti uspostavljanju sto veceg broja virtualnih kontakata. Njih ce nazvati prijateljima.

Sto se tice dostupnosti informacija, notorna je laz da su one najdostupnije korisnicima drustvenih mreza. Nemam niti jedan svoj profil na niti jednoj drustvenoj mrezi (P.S. osim foruma; koji je vise oglasna ploca nego li drustvena mreza, iako ima i karakteristike drustvenih mreza).

Informacije iz razlicitih podrucja drustveno-politickog zivota su mi uvijek dostupne, a niti jednu ne primam iz svijeta drustvenih mreza.

Treca i ne manje vazna stvar jest to da virtualni svijet ostaje prisutan cak i u trenutku fizickog kontakta, pa imas hrpetine ljudi koji i u fizickom druzenju s prijateljima ostaju spojeni na internet i prelistavaju profile, vijesti, salju poruke, odgovaraju na njih i slicno.

Prosjecnom covjeku to djeluje kao mit, zato sto se dogada na nesvjesnoj bazi. Efekt kuhanja zabe u hladnoj vodi...

Slijedeci put kada odes na kavu s prijateljima, pogledaj koliko njih ce koristiti pristup internetu (najvjerojatnije drustvenim mrezama) u trenutku vaseg medusobnog druzenja; i koliko ce vremena na to otpasti.


Tako se ponasa socijalizirano bice? Sorry, ali meni upravo to izgleda asocijalno.

Ima jos jedan fenomen koji sam primijetio. Ljudi imaju sve manji vokabular. Nevjerojatno je da se u informacijskom dobu u kojem je svo (manje-vise) znanje svijeta dostupno klikom misa ili pritiskom na ekran pametnog telefona, dogada kontra-efekt i da su ljudi sve manje intelektualno osposobljeni, a sve vise zatvoreni u uski krug beznacajnih, gotovo iskljucivo fizickih stvari kojima se dive, ali sa sve manje fizickog kontakta. Paradoks.

Da to pojasnim. Fizicko kao ideal ostaje primarno, ali konzumacija fizickog postaje sekundarna. Kao sto rekoh; paradoks.


Primijetih veliku opterećenost kod korisnika fejsa tko je šta postavio, napisao,što će tko pomisliti.. i veliku dozu ljubomore na druge.

Socijalnost ne bih previše komentirala... poznanica je aktivna 0-24h na fejsu a kad ju vidiš jedva vidiš njegdje uživo, svo samopouzdanje nestane. Kao da se radi o drugoj osobi. Sva usporena, jedva se vuče, bez energije...jednom riječju dosadna. A na fejsu ispada ko da živi život iz filma.
Lako biti šerif preko ekrana, uživo treba više petlje.

Sve u svemu, fejs bi trebao biti ok ako se koristi umjereno i kada čovjeka ne opterećuje.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 11:16   #2268
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ok slike, ali sjedite jedno kraj drugog i preko facebook-a izjavljujete ljubav!?!?!

Koji kurac?
Jednako kao kad su dvije prijateljice na kavi i dopisuju se preko facebooka.
Neobjašnjivo.
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 08:13   #2269
meni je malo smijesno kad svi komentiraju u stilu da nisu nikako na fejsu i da su tu samo zbog fore, kao ne prate, ne objavljuju fotografije itd..
Magdalena S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 09:38   #2270
Meni je smjesno kako svi napadaju facebook (twitter, instagram, snapchat...), a nitko se ne zapita zasto to svi rade


onak, nitko te ne tjera da objavljujes fotke, stavljas relationship statuse, radna mjesta, checkiras se negdje i slicno


meni nitko nije vjerovao da sam se udala jer "PA NISAM VIDJELA/VIDIO NA FEJSU", ista stvar se dogodila kad sam rodila "ALI NEMA NITI JEDNE FOTKE NA FEJSU".


jako jednostavno, ne dijelim privatne stvari na drustvenim mrezama. imam profile na svim mrezama, sve ih koristim, ali osobno znam granicu.

Na svim sam online 24/7, sto zbog posla, sto privatno, ali to me nikad nije sprjecilo da odem na kavu/kino/van. dapace, upoznala sam hrpu ljudi preko drustvenih mreza s kojima sam danas u RL super frendica.


to ovisi od osobe do osobe dok ce jedni lijepit selfije iz teretane i kupaonice, drugi ce samo stavljat glazbu, treci ce lijepit politiku, cetvrti nesto petnaesto.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 12:02   #2271
Kad je već tema dignuta iz zaborava... nikada mi nije bila sasvim jasna uloga Facebooka u ovom kontekstu. Samci i solo avanturisti ga mogu koristiti do neke granice, ali za sve ostale je u principu sasvim neupotrebljiv.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 12:47   #2272
Quote:
Jeremy Hillary kaže: Pogledaj post
Kad je već tema dignuta iz zaborava... nikada mi nije bila sasvim jasna uloga Facebooka u ovom kontekstu. Samci i solo avanturisti ga mogu koristiti do neke granice, ali za sve ostale je u principu sasvim neupotrebljiv.
erm, posao?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 13:15   #2273
Quote:
Jeremy Hillary kaže: Pogledaj post
Kad je već tema dignuta iz zaborava... nikada mi nije bila sasvim jasna uloga Facebooka u ovom kontekstu. Samci i solo avanturisti ga mogu koristiti do neke granice, ali za sve ostale je u principu sasvim neupotrebljiv.
Osobno mi je super sto na jednom mjestu pratim dogadanja/teme koje me interesiraju (nije mi sjeo Pinterest), zgodno dode i za razmjenu poruka (mrzim ih tipkati na mobu, em sto mi je touch nespretan, em ne volim kada mi zvonja mob u svako doba, niti volim ometati druge pa radije posaljem na fb).

Doduse, napravila sam novi profil, a onaj stari deaktivirala pa imam samo familiju i par vrlo bliskih prijatelja, ne kacim fotke i koristim ga na jedan sasvim drugi nacin od onog starog. Ne znam je li to zbog godina, drukcijih okolnosti ili stovec, ali zaista niti imam vise volje niti porebu stavljati nesto online.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 14:01   #2274
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
erm, posao?


Facebook je vrlo jeftin i efikasan nacin reklamiranja posla. U mom slucaju jako koristan
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 16:54   #2275
@ostoppbar, Daphne Doo & Wog Boy, sve je to OK, ali napisao sam "u ovom kontestu", LjES, pa čak i (18+), zanimaju me iskustva seksualnih predatora koji su rekli da im je FB sasvim dobar alternativni alat za online kontakte.

Općenito Facebook je i meni relativno visoko na listi, ali neke stvari je bolje u potpunosti odvojiti.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 00:59   #2276
Svi mi koji smo na fejsu i kritiziramo neke ljude zbog objava i ponasanja na fejsu smo licemjerni idioti. Prvi ja. Osobe koje imaju pravo kritizirat fejs su osobe koje ga ne koriste. Ja sam ga iz cetvrtog puta skroz odjebo, i onda sam se zbog uskog interesa i vise sile morao vratit i sad sam gotov jebat ga.

Edit: pogotovo su mi najgori ovi sta se kao hvale kako oni malo objavljuju il ne dijele nista intimno..vau..kakva kontrola...kakav doseg u zivotu
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 13:09   #2277
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Svi mi koji smo na fejsu i kritiziramo neke ljude zbog objava i ponasanja na fejsu smo licemjerni idioti. Prvi ja. Osobe koje imaju pravo kritizirat fejs su osobe koje ga ne koriste. Ja sam ga iz cetvrtog puta skroz odjebo, i onda sam se zbog uskog interesa i vise sile morao vratit i sad sam gotov jebat ga.

Edit: pogotovo su mi najgori ovi sta se kao hvale kako oni malo objavljuju il ne dijele nista intimno..vau..kakva kontrola...kakav doseg u zivotu
i još kad takvi u slobodno vrijeme kopaju po tuđim profilima

nemam face i nije da mi nedostaje jer mi puno draže družiti se i saznati nešto privatno direktno od osobe + nije da me zanima što se događa sa svima koje poznajem ili sam nekad poznavala
__________________
"Laugh, and the world laughs with you; Weep, and you weep alone."
alyas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 14:46   #2278
...

Uzivajte ...dok ne pocnu da vas maltretiraju na fb...toga ima sve vise,
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 15:28   #2279
nemam profil na facebooku, ljudi koji imaju nekakve namjere najćešće to pokazuju na druge načine. npr. ukoliko se ja ne služim društvenim mrežama a on se služi , a već inače je sklon flertanju, ne znam što bi mi konkretno reklo da istome neće biti sklon posebice onda kad nije "pod nadzorom"... povjerenje se gradi i često uključuje žrtvu, puuuuno puno vlastitog preispitivanja ali ono.... vjeruješ da je za bolje sutra. i onda imaš sreće, i dogodi se harmonija.
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 17:11   #2280
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Osobe koje imaju pravo kritizirat fejs su osobe koje ga ne koriste.
Budimo realni, svatko ima pravo trabunjati što god želi ako to čini u granicama prihvatljivog ponašanja i na vlastitom zidu.

Kritičari koji su bili pa otišli s neke društvene mreže liječe vlastite frustracije, mrze sebe jer nisu prepoznali svoje mjesto i svrhu na mreži. Razlika je u tome što će ostali ostati ili jednostavno otići i zatvoriti vrata za sobom.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger