Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2015., 00:40   #1
Lightbulb Ljubavnica koja to nije...

Prvo molim ko cita da me ne vrijeda i ne osuduje. Dugo sam bila u braku s muskarcem koji je bio led ledeni. A ja puna emocija,volje za zivotom...
Sve dok nisam njega upoznala. Mladi je od mene dosta...ima curu godinama. Zive zajedno.
Nasa prica ide ovako...svaki slobodan minut je bio nas. Po cijele dane poruke. Znali smo satima pricat,grlit se mazit i uz sve to ljubav je prstala,puno emocija. Ajme,nisam znala da je to tako tesko prepricat bar ja koja sam rjecita s stavila bi sad sve zbrda zdola samo da objasnim. Imali smo stan u najmu di bi bar dvaput ma tjedan isli i bili po 10-12 sati...proletilo bi kao za 10 min. Uzivali smo jedan u drugom,smijali se,pricali,povjeravali i
vodili ljubav u punom smislu te rijeci....
Pitate se di je ona bila do tad? Radila je u Zagrebu i samo vikende i praznike bila kuci. Trajalo je tako 6 mj...i onda je on prekinuo s njom. I ja sam se tad maknula od njega jer sam osjecala griznju savjesti da unistavam nesto. I tad smo kao samo stali...ali i dalje smo se culi svako jutro porukom da vidim kako je ili on kako sam ja. I onda smo nakon mjesec dana isli se oprostit kao ljudi ne preko poruka. Nismo mogli pricat u baru,toliko je bilo tesko. Mene ulovilo cak slabo prvi put mi se to desilo. Inace ne dramim Kad smo izasli poljubili se u obraz i svaki u svoje auto. Tu noc smo si poslali brdo poruka...tesko je bilo sakrit emocije. 7 dana sam izdrzala da mu se ne javim. Cak je rekao da je i s njom malo rijesio da je bolje. I sreli smo se na rodendanu. Nismo skidali pogled jedan s drugog. Bilo je uzasno tesko. Isli smo nakon rodendana zapalit cigaru,nakon punih 5 sati razgovora kad smo se dogovorili da krenemo kuci samo smo se spojili...bilo je identicno kao prije. Drhtali smo oboje kao u filmu. Ne kolutajte ocima,slusajte me ��
I od tad opet ,bar svakih 15 dana... A poruke svaki put kad nije s njom. Znam,i ja bi rekla drugom da je to laz...ali sebi realno ne mogu skuzit situaciju. Toliko nam je predivno skupa...smijemo se...gledamo...mazimo...sutimo...pricamo... Ja bas osjetim da me voli.kako me gleda.valjda ne moze netko tako glumit.samo sam zbunjena sta dalje... Molim ako me netko ista uspio skuzit da mi pomogne...ako sta treba pitajte direkt prije nego me osudite. Znam glupa sam...ali ga volim jako.
Danas smo bili u istom baru. On pogled nije skidao,bas onaj pogled da gleda 5 puta dok popusi cigaru i ne skida pogled. Znam da mu falim. Frend mu je skuzio da gleda ali nije mene jer sam imala namjerno suncane naocalice. Tako da moja frendica nije skuzila nista. Ta ne zna za njega jer pozna njegovu curu. Poslije sam ih skinula da vidim bez naocala oci malo.
Nis sponenula da mi je bio predobar dok je bilo onako intenzivno..i sad mi je dobar. Postuje me jako. Nije da sere skinuo bi zvijezde nego me doslovno drzao kao kap vode. Cuo bi me i pamtio svaku rijec
I to je ono sta me najvise odusevilo. Ex muz me nikad nije cuo i nikad znao sta volim i ne volim. A on je u 2 mjeseca znao doslovno sve. I ponagao mi oko svega,isao u Madarsku sa mnom trazit satima nesto sta mi je trebalo. Strpljivo,ljubili se ko klinci u svakoj ulici,trgovini,zastoju na cesti. Do sutra nebi stala pisat.

Zadnje uređivanje Roc88 : 20.07.2015. at 00:59.
Roc88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 01:42   #2
Quote:
Roc88 kaže: Pogledaj post
Ja bas osjetim da me voli. kako me gleda.valjda ne moze netko tako glumit.
Može, svatko može odglumiti milo gledanje ako hoće.


Quote:
Znam glupa sam...ali ga volim jako.

Danas smo bili u istom baru. On pogled nije skidao,bas onaj pogled da gleda 5 puta dok popusi cigaru i ne skida pogled. Znam da mu falim. Frend mu je skuzio da gleda ali nije mene jer sam imala namjerno suncane naocalice.Tako da moja frendica nije skuzila nista. Ta ne zna za njega jer pozna njegovu curu. Poslije sam ih skinula da vidim bez naocala oci malo.
Čru love.


Quote:
]Postuje me jako. Nije da sere skinuo bi zvijezde nego me doslovno drzao kao kap vode. Cuo bi me i pamtio svaku rijec
I to je ono sta me najvise odusevilo. Ex muz me nikad nije cuo i nikad znao sta volim i ne volim. A on je u 2 mjeseca znao doslovno sve. I ponagao mi oko svega,isao u Madarsku sa mnom trazit satima nesto sta mi je trebalo. Strpljivo,ljubili se ko klinci u svakoj ulici,trgovini,zastoju na cesti. Do sutra nebi stala pisat.
Što ti to vrijedi ako od toga nema ništa konkretno? Ne kužim koje je
tvoje pitanje? Npr: voli li te? hoćete li ostvariti pravu vezu? hoćeš li mu i dalje biti ljubavnica dva puta tjedno?

Kao da zoveš tarot, a tamo se bar postavi jasno pitanje.

Da je htio da dođe do veze do sada bi se krenulo realizirati nešto konkretno,
u 6 mjeseci ste mogli razgovarati o tome, ili ste odlučili da nećete u vezu
a ti se misliš da i dalje budeš ljubavnica kad vam je već tako lijepo...
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 01:45   #3
Ne kontam u čem je problem. Ako vam je tako divno i tolko se volite, lako možete biti zajedno. On tu žensku može da hoće svake sekunde ostavit, koliko shvaćam nisu u braku, nemaju djece. Čak ako dobro shvaćam jednom ju je i ostavio, a onda si ti ostavila njega zbog toga? Jer kao ne želiš nešta uništavat. Da ne želiš nešta uništavat onda ne bi ništa ni imala s njim (ne osuđujem već pokušavam shvatit tvoju argumentaciju), a ne bi ga ostavila nakon što on već prekine s njom. Ovo mi više liči kao da voliš više biti s njim dok je u drugoj vezi ( možda te uzbuđuje to biti "ljubavnica", ili možda se bojiš da vi kao pravi par ne bi funkcionirali?) Zapravo, koje te pitanje muči?
Mashtow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 09:16   #4
Ostavio ju je u biti dvaput...da ne moze bit s njom jer da nije fer da svaku noc zaspe s mislima o meni. Moze malo odglumit pogled,slazem se ..ali to traje mjesecima. Glupa sam sta si dopustam bit druga...
Ja ne mogu bit sada u vezi. Imam djecu. Jos si sredujem neke stvari koje se vuku po sudovima. razlog zasto sam ga ostavila kad je on nju da mu dam vremena da razmisli. Tu noc je plakao,zvali smo se i pisali do jutra. Ne znam sta radit i kako se postavit. Jako mi je tesko. Sta radit? Znam da bi trebala prestat s tim ili sredit stvari. Da on zeli samo zabavu nebi uvijek bio tu za mene,uvijek sve zapamti sta pricamo,uvijek se javi. Da nije imao problema u vezi ocito nebi imao potrebe za takvim necim. Znam da prije nisu cak ni spavali,rekao mi je da ne moze jer misli na mene. I frendica mi pricala kako se njegova cura zalila da ne zeli spavat s njom. Po tom znam da ne laze. Dugogodisnja veza ,navika,roditelji i sve skupa ocito.
Roc88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 09:50   #5
Previše drame za moj ukus. On je plakao. Neš ti razloga.
Čini mi se da ste suđene duše.
Sredi život, smanji opsesiju i ne vidim razlog zašto ne bi bili zajedno.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 09:55   #6
Stvarno nam je divno skupa...ljubimo se puno puno..mazimo,pricamo,sutimo. Tocno zna sta volim. Da mu je samo do sexa nebi valjda imao potrebu javit se svaki dan,pitat uvijek kako sam.
Je imao netko slican slucaj? Stalno mislim na njega...
Roc88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:00   #7
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Previše drame za moj ukus. On je plakao. Neš ti razloga.
Čini mi se da ste suđene duše.
Sredi život, smanji opsesiju i ne vidim razlog zašto ne bi bili zajedno.

Ma nije to razlog to je samo dio price...
U tijeku je sredivanje mog zivota. Samo se nadam kad se sredim da ce i on do tada nju ostavit muski valjda vole imat nesto sigurno pa makar bilo sta.
Roc88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:04   #8
Quote:
Roc88 kaže: Pogledaj post
Ma nije to razlog to je samo dio price...
U tijeku je sredivanje mog zivota. Samo se nadam kad se sredim da ce i on do tada nju ostavit muski valjda vole imat nesto sigurno pa makar bilo sta.
bilo bi super kad bi onda i on nju ostavio, pa da budete skupa.
ali ne znam, ima curu, ima ljubavnicu - nije njemu toliko loše sad
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:09   #9
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
bilo bi super kad bi onda i on nju ostavio, pa da budete skupa.
ali ne znam, ima curu, ima ljubavnicu - nije njemu toliko loše sad
Sve to kuzim,nije mu ne lose Dugo god su skupa. I znam razloge radi kojih im ne ide. Bez obzira sta smo ljubavnici ( uzas mi to zvuci) mi smo i prijatelji.
Karakterno si jako odgovaramo. Isti smo. Volimo iste stvari.
Roc88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:12   #10
Quote:
Roc88 kaže: Pogledaj post
Ma nije to razlog to je samo dio price...
U tijeku je sredivanje mog zivota. Samo se nadam kad se sredim da ce i on do tada nju ostavit muski valjda vole imat nesto sigurno pa makar bilo sta.
Iskreno se nadam da hoće iako su statistike daleko protiv mojih nada.
Quote:
Roc88 kaže: Pogledaj post
Je imao netko slican slucaj? Stalno mislim na njega...
Normalno je da misliš jer ne možete konzumirati obostrano sviđanje a mozak radi na najjače. Njegova akcija koju si opisala može biti samo produkt želje za jebavanjem. Muškarci skloni drami znaju i sebe uvjeriti u svakakve pizdarije.

Najbolje bi bilo da apstiniraš sve dok ne napusti curu/ženu jer ta početna strast ti je As u rukavu. Ako ga potrošiš, ispušit ćeš.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 11:06   #11
Red face

Slazem se na neki nacim s tobom. To je as jer znam da je lud za tim osjecajem. Prije nego smo poceli danima smo bili bez poljupca a kamoli vise. Kemija je radila ali su bili dugometrazni razgovori i smjeh... Tada mi je rekao da ima problema sa vrhuncem a s nama ga je bilo po par puta tijekom veceri i nikad ga nije izostalo. Uvijek se salimo da smo tocna mjera jer taj spoj je bas kao da smo rodeni za se spojit skupa
Sta da radim?
Btw sada pijemo kavu u istom baru. I ne skida pogled. Pa mi napisao ako sam ljuta da me 5 min gleda da ne skida pogled,skuzila sam ga i buni se da ga nisam pogledala. Namjerno nisam jer je ona bila stol iza njega s frendicom. Necu da se skuzi tako.
Roc88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 11:10   #12
Cekaj, tip je prekinuo sa tobom kontakt pa se onda vratio djevojci sa kojom je prethodno prekinuo i ne voli je?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 11:23   #13
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Cekaj, tip je prekinuo sa tobom kontakt pa se onda vratio djevojci sa kojom je prethodno prekinuo i ne voli je?
Ja sam rekla da stanemo malo da mu ne pokvarim njegovu priliku zive skupa toliko godina. Skupa su sada ali on samo trazi da ona ide kamo da se nademo. Da je voli valjda je nebi varao? ja se ne mogu ni ljubit bez osjecaja kamoli jebavat Da mogu prekinula bi kontakt ali znam da bi riknula da bi mi falio za poludit. Znam da ga moram stavit malo na hladenje da razmisli da ne bude da me moze imat kada hoce. Ali da je to samo poziv i jebavanje znala bi i ja...ali stalno se cujemo. Bar da znamo da je ono drugo dobro. Kako da se postavim?
Roc88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 11:37   #14
Ti ne mozes, ali nisu svi ti. A jos manje je priroda muskaraca i njihov um slican zeninom. Mislim da si naivna. Hronicno. I tripujes da si nekom toliko posebna a to vrlo lako moze biti tanak led. Ne osudjujem, iznosim misljenje
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 11:54   #15
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ti ne mozes, ali nisu svi ti. A jos manje je priroda muskaraca i njihov um slican zeninom. Mislim da si naivna. Hronicno. I tripujes da si nekom toliko posebna a to vrlo lako moze biti tanak led. Ne osudjujem, iznosim misljenje


Znam da...sve to znam. Pokusat cu malo stavit stvari na svoje mjesto. Mozda sam naivna ali.mislim da ne moze toliko mjeseci on glumit da me obozava. I njegov naj frend zna. Rekao mi je na jednoj festi da me obozava da svaki put kad su skupa prica o tome. Sta je najpametnije da napravim? Samo da mi bude lakse malo...
Roc88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 12:00   #16
Da izadjes iz toga jer patnja tolika oko neceg nije dobar znak. Kao ni analiziranje. Zasluzila si muskarca koji zna sta hoce. Bice onda kada i ti budes znala.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 12:07   #17
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Da izadjes iz toga jer patnja tolika oko neceg nije dobar znak. Kao ni analiziranje. Zasluzila si muskarca koji zna sta hoce. Bice onda kada i ti budes znala.

Apsolutno se slzem. I moja svijest zna da je tako. Bilo je tih 6 mj xxy trenutaka kada je htio da smo skupa bez obzira na sve. Ali nisam mogla dok nije razvod bio definiran. Nisam mogla uletit kod njega u stan samo tako preko noci novi zivot. Pokusat cu se stavit na hladenje.
Roc88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 12:17   #18
Sto manje kontakta i vrijeme ce uciniti svoje. Ne ocekuj preko noci, ali bice ako budes istrajna.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 12:19   #19
Quote:
Roc88 kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slzem. I moja svijest zna da je tako. Bilo je tih 6 mj xxy trenutaka kada je htio da smo skupa bez obzira na sve. Ali nisam mogla dok nije razvod bio definiran. Nisam mogla uletit kod njega u stan samo tako preko noci novi zivot. Pokusat cu se stavit na hladenje.
nisi mogla ili nisi htjela?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 12:21   #20
Mislim da je ovdje i jedno i drugo. Neka sada pokusa.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger