Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2016., 14:15   #461
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Mislim da Ti sarkazam u ovom slućaju nije na mjestu
Tvoj problem sto mislis da nije na mjestu, ne zamjeri. Ti se pozivas na istrazivanja koja bas i ne mozes potkrijepiti jer nemas linkove.. A Gazeta Wyborcza je najobicniji liberalni casopis, koji nije nikakvo strucno stivo, dovojno je proguglati malo.

Na tragu kao kad netko polinka casopis iz jutarnjeg lista ili online T portal. Upravo zbog ovakvih upisa i jesam vjeciti skeptik kad se netko pozove na istrazivanje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 14:28   #462
Istrażivanja nisu provodili novinari nego psiholozi, a bilo je dodano kao umetak u vikendovo izdanje.
Dalje nemam potrebu se tumaćiti.
Tvoje je pravo da si sceptićan, a moje je pravo slobodnog govora
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 17:41   #463
pokusaj iskoristiti i svoje pravo da kazes nesto pametno i argumentirano
ovakva "zeko je reko" spika to bas i nije
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 17:47   #464
smatram da su dosta toga pogodili u tom istrażivanju

dovoljno?

neznam śto biś htjeo ćuti

a kao drugo dublje teme volim preradjivati in live sa ljudima kojih poznam

na forumima nerijetko je tako da se netko napiśe kao "budala", a drugi mu otpiśe kratko da je blesav, lud ili da se ne slaże -ne argumentirajući

nastojim cijeniti suguovornike ali i samog sebe
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger