Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2016., 17:41   #81
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post

nema tog muškarca koji tebe drži kao kap vode na dlanu a na neki način ne razmatra neku drugu ili neće razmatrati, to ti samo umišljaš. to mi samo želimo da je tako, ali nije tako
Daj, molim te...Govori u svoje ime.

Muskarci su itekako kadri biti vjerni jednako kao zene. Previse idealiziras zene time sto imputiras da one kada su u vezi s nekim muskarcem uopce ne razmisljaju o drugim muskarcima a previse blatis muskarce s time da uvijek imaju nekoga sa strane.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:41   #82
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
i ne moraš se složit...ovde najviše imamo vlastite projekcije.
a ti malo generaliziraš kad znaš kakva je većina muškaraca. da li ti dok si zaljubljena razmatraš drugog muškarca?
pa ako čitaš pažljivo napisala sam "razmatra ili će razmatrati", dakle kad ga prođe zaljubljenost na neki način će neku razmatrati (čitaj svaku riječ, ne samo selektivno). ne razmatram dok sam zaljubljena, ali kad me malo prođe primjetim zgodnog frajera, da. više ih primjećujem dok sam u vezi nego kad sam solo, jer su mi pokrenuti hormoni
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:43   #83
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Daj, molim te...Govori u svoje ime.

Muskarci su itekako kadri biti vjerni jednako kao zene. Previse idealiziras zene time sto imputiras da one kada su u vezi s nekim muskarcem uopce ne razmisljaju o drugim muskarcima a previse blatis muskarce s time da uvijek imaju nekoga sa strane.
ja primjetim uvijek nekog hotića. a muškarci gledaju dijelove tijela kao sise, guzica itd i već su napaljeni. dakle još to lakše rade

Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Opaa, bas me iznenadilo da si ti ovo napisao i da ti je okej stav te gospodicne iz uvodnog posta.

Meni je tako razmisljanje uzas, ko da se cura prodaje- njena cijena je koktel, vecera, i dvije zestice. Nakon toga moze seks.
Nekako mi ta recenica "moras zasluzit seks" djeluje kao da njoj seks nije ugodan cin nego ga radi samo da udovolji muskarcu, kao ona ne uziva nego njemu radi protuuslugu. ON je napravio par dobrih poteza a zauzvrat ce ona popustit i nagradit ga- dakle ona nece spavati s njim jer zeli seks, nego mu daje svoje tijelo jer se on uzorno vladao.
nekim ženama su ugodni pokloni, a nekima seks. nismo svi isti i meni je drago da nismo
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:47   #84
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa ako čitaš pažljivo napisala sam "razmatra ili će razmatrati", dakle kad ga prođe zaljubljenost na neki način će neku razmatrati (čitaj svaku riječ, ne samo selektivno). ne razmatram dok sam zaljubljena, ali kad me malo prođe primjetim zgodnog frajera, da. više ih primjećujem dok sam u vezi nego kad sam solo, jer su mi pokrenuti hormoni
Ok je primjetiti zgodnu osobu, al razmatrati hm ... ali ja sam rekla kad je muškarac zaljubljen, nisam pričala kad ga prođe , tada će svašta počet razmatrat
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:48   #85
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ja primjetim uvijek nekog hotića. a muškarci gledaju dijelove tijela kao sise, guzica itd i već su napaljeni. dakle još to lakše rade



nekim ženama su ugodni pokloni, a nekima seks. nismo svi isti i meni je drago da nismo
Zasto se seksas ako ti nije ugodno? Trpit ces seks dva puta tjedno iducih 40 godina zato jer si dobila narukvicu na poklon?
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:48   #86
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Ok je primjetiti zgodnu osobu, al razmatrati hm ... ali ja sam rekla kad je muškarac zaljubljen, nisam pričala kad ga prođe , tada će svašta počet razmatrat
a ti misliš da će ostati zaljubljen 20 godina?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:49   #87
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Zasto se seksas ako ti nije ugodno? Trpit ces seks dva puta tjedno iducih 40 godina zato jer si dobila narukvicu na poklon?
to se obrati ovoj iz uvodnog što pije koktele, na nju se odnosilo
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:50   #88
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a ti misliš da će ostati zaljubljen 20 godina?
ne, mislim da će volit 20 godina
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:52   #89
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
ne, mislim da će volit 20 godina
kako koji. nema tu pravila ni garancije. jedino je pravilo da mi volimo misliti sve da će to tako biti
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:53   #90
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
to se obrati ovoj iz uvodnog što pije koktele, na nju se odnosilo
ja ne razumijem takvo razmisljanje, ali ti i Stipe ju branite pa zato pitam da mi priblizite njenu perspektivu svijeta i seksa da probam shvatiti taj njen nacin razmisljanja
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:53   #91
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Opaa, bas me iznenadilo da si ti ovo napisao i da ti je okej stav te gospodicne iz uvodnog posta.

Meni je tako razmisljanje uzas, ko da se cura prodaje- njena cijena je koktel, vecera, i dvije zestice. Nakon toga moze seks.
Nekako mi ta recenica "moras zasluzit seks" djeluje kao da njoj seks nije ugodan cin nego ga radi samo da udovolji muskarcu, kao ona ne uziva nego njemu radi protuuslugu. ON je napravio par dobrih poteza a zauzvrat ce ona popustit i nagradit ga- dakle ona nece spavati s njim jer zeli seks, nego mu daje svoje tijelo jer se on uzorno vladao.
Da i meni je to uzas iz prostog razloga jer je ocito da ju seks ne zanima inace nebi s time ucijenjivala da joj je stalo do seksa kad ne zeli ostat bez njega. Bar je to logicno, ako te to ne zanima mos s tim ucijenjivati ko trgovac da dobis sto vecu cijenu/vrijednost u odnosu na to koliko je kupac zaista zainteresiran. No problem je taj ako je zbilja aseksualna onda ce bit problema u vezi, decko bude htio seks 4-7 puta tijedno, a ona pristaje protiv svoje volje samo 1 put tijedno, pa ti vidi kako to izgleda u praksi.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:55   #92
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
ne, mislim da će volit 20 godina
tako i mi mislimo da cete imati uzak struk 20 godina.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:56   #93
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Opaa, bas me iznenadilo da si ti ovo napisao i da ti je okej stav te gospodicne iz uvodnog posta.
Stav i ponašanje koje proizlazi iz stava su različite stvari.

I, u uvodnom su postu dvije gospodične spomenute

Moje je razmišljanje o tome puno i nekih suptilnih nijansi, koje idu malo šire od jednostavnog "Pošalji je u kurac čim ti to prvi put kaže"..
Ulaze dublje u problematiku.

Valjat će ti pročitati ostatak teme

Quote:
Meni je tako razmisljanje uzas, ko da se cura prodaje- njena cijena je koktel, vecera, i dvije zestice. Nakon toga moze seks.
Nekako mi ta recenica "moras zasluzit seks" djeluje kao da njoj seks nije ugodan cin nego ga radi samo da udovolji muskarcu, kao ona ne uziva nego njemu radi protuuslugu. ON je napravio par dobrih poteza a zauzvrat ce ona popustit i nagradit ga- dakle ona nece spavati s njim jer zeli seks, nego mu daje svoje tijelo jer se on uzorno vladao.
Slažem se

I nigdje nisam ni rekao suprotno!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:56   #94
Tko je tako građen, imat će uzak struk cijeli život.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:56   #95
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kako koji. nema tu pravila ni garancije. jedino je pravilo da mi volimo misliti sve da će to tako biti
nema garancije za bilo šta u životu.
a ti očito nisi među ovima šta tako misle ...zašto uopće ulaziti u nešto ako misliš da će biti kratkog vijeka a i uz to nekvalitetno, bezveze mi je stavljati etiketu, tada ne bi imalo smisla ni pokušavati.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:56   #96
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Tko je tako građen, imat će uzak struk cijeli život.
odlicno. no worries then.


obicno salo na njemu sjebe koncept.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:56   #97
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
tako i mi mislimo da cete imati uzak struk 20 godina.
Ako budeš pazio što jedeš, hoćeš.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:57   #98
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
odlicno. no worries then.


obicno salo na njemu sjebe koncept.
Tko je tako građen, ne deblja se u struku.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:58   #99
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Stav i ponašanje koje proizlazi iz stava su različite stvari.

I, u uvodnom su postu dvije gospodične spomenute

Moje je razmišljanje o tome puno i nekih suptilnih nijansi, koje idu malo šire od jednostavnog "Pošalji je u kurac čim ti to prvi put kaže"..
Ulaze dublje u problematiku.

Valjat će ti pročitati ostatak teme



Slažem se

I nigdje nisam ni rekao suprotno!


-Stipe
Istina da nisam procitala ostatak teme, kako si to skuzio? procitala sam samo taj tvoj komentar pa me u startu nazivcirao pa sam odmah isla odgovorit
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:58   #100
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Ako budeš pazio što jedeš, hoćeš.
kako rekoh, odlicno da je tako lako. nema vise isprika.

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Tko je tako građen, ne deblja se u struku.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger