Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 17:31   #21
Quote:
evica kaže: Pogledaj post
(Sve su slicne teme na ovom podforumu zbog cega mi se nametnulo ovo pitanje,ako postoji tema neka je moderatori premjeste)

Recimo da u isto vrijeme imate opciju biti sa dvije karakterno razlicite osobe(ekstrovertom i introvertom) i oboje zele vezu odnosno neki ozbiljniji odnos.
Sa jednom od tih osoba funkcionirate po pitanju fizicke komponente savrseno (10/10) no ona komponenta "zivota u vezi" (pozivi,izlazak u grad,predstavljanje i upoznavanje ekipe izostaje ili je prerijetko) dok je druga osoba takva koja se i ponasa u skladu sa zeljom za vezu i uvede vas u drustvo i svoj zivot kako bi i trebalo,no seks,pogotovo usporedujuci sa prvom osobom, nije super i trebalo bi uloziti u to (4.5/10 ; brojke su tu samo radi vizualizacije odnosa izmedu prve i druge osobe).

Kako biste vi ,ukoliko bi morali birati, odabrali partnera za vezu?

Moje je misljenje da ako vec na samom pocetku treba poraditi na seksu da to nije dugorocno odrzivo,odnosno, doci ce do situacije kada ce se poceti seks izbjegavati ili "odradivati na silu" i onda ce doci do drugih daljnjih frustracija.
Po ovome, nijedan ne paše.

Slažem se i sa zadnjom konstatacijom, međutim... ja nemam problem s tim je li mi cura introvert ili ekstrovert. Imao sam kvalitetne i nekvalitetne veze i s introvertiranim i s ekstrovertiranim curama.

Jedino ako introvertiranost i ekstrovertiranost ne povezuješ s nekim drugim osobinama.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 17:45   #22
Ja bih uvijek odabrala prvog.
Neka i bude kratka ljubav, ali barem vrijedna pamcenja po tom ludilu,kemiji i dozivljajima.
Kasnije kad sat otkuca, i kad pocnem traziti mirnu luku, onda dolazi na red drugi.
Iako meni osobno ravnodusnost i mirnoca su njah...
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 18:32   #23
Svasta !!
Pa rjesenje je sasvim jednostavno. Uzmi obadvojicu, kao sve (neodlucne) zene.
Ako im (uvjerljivo) objasnis situaciju, vjerojatno nece imati nitko nista protiv.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 20:26   #24
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
seks s tom prvom osobom je dobar je je "izoliran" od ostatka života. tj. kad bi krenulo uvlačenje u društvo, izlasci i ostalo nabrojano, ne bi bio taj intenzitet seksa. ta doza tajnosti daje tom seksu intenzitet, nemoj se zavaravati
Misliš da se uz upoznavanje društva i dr. ne može imati dobar seks?
OhDear is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 22:34   #25
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Po ovome, nijedan ne paše.

Slažem se i sa zadnjom konstatacijom, međutim... ja nemam problem s tim je li mi cura introvert ili ekstrovert. Imao sam kvalitetne i nekvalitetne veze i s introvertiranim i s ekstrovertiranim curama.

Jedino ako introvertiranost i ekstrovertiranost ne povezuješ s nekim drugim osobinama.
ma tako nekako i ja.

ako je ok..ok je i kao intro i ekstro.

svi mi na kraju dana volimo više biti intro.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 23:43   #26
Quote:
evica kaže: Pogledaj post
@ 4fun
Upravo zbog toga što je osoba stvarno dobra i trudi se i vidi se da joj je stalo do mene, što prva naravno indirektno pokazuje tu i tamo jer je takva po prirodi, prevrtljiva.
Da citiram frendice "nemoj ga odjebati, daj mu priliku, konačno se netko ponaša prema tebi kako svaka žena zaslužuje".(o ovoj mirnijoj osobi sa lošijim seksom i lošijom "kemijom")
'el to zene zasluzuju los sex ili sam se ja pogubio?




__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 00:00   #27
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
daj ne zajebavaj, kako je osoba sa ocjenom sexa 4,5/10 uopce na ovom podforumu?
Ja na primjer.
Tri cure istovremeno i dobije se teoretskih 13.5/10

Autorice:
Treba sve śtimati inaće na dulju metu neće niśta śtimati
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 01:28   #28
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
ma tako nekako i ja.

ako je ok..ok je i kao intro i ekstro.

svi mi na kraju dana volimo više biti intro.
A kako ću tražiti nešto od osobe kad sam i ja po fazama?

Mislim, realno, više vučem na nekog introverta, ali opet, kad sam vani zbog zabave, kao da sam ekstrovert pušten s lanca.

Realno, totalno ekstrovertna osoba mi ne bi baš pasala, nemam se ja volje smucat po vani non-stop, međutim, volim kad cura želi malo s ekipom vani, pa kod obitelji, pa onda malo skupa... dopizdi kad ste non-stop skupa, volim nekad bit sam sa sobom.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 02:32   #29
Kad su dva u igri, nijedan nije pravi. Nitko ne bi trebao vagati između odličnog seksa i stabilnosti. Prvi nije za tebe jer te ostavljao, a drugi nije za tebe jer te ne prolaze trnci pri pomisli da te dodirne.

Ili se zabavi dok ide. It's ok to love them both.
Kad naiđe pravi, bit će...
Druge su mi devojke pobegle iz misli...
Prhnule... Ko jato čvoraka...
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 02:47   #30
Kako ona uopće zna da je ona njima u izboru uopće? Možda oni imaju sa strane još po 5-6, pa im je svejedno.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 07:10   #31
Pazi da te taj mirniji ne otkanta kad sazna da istovremeno skakućeš po krevetu s još jednim koji te već prije bio otkantao.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 09:31   #32
Prvog bi odjebala. Jebes dobar sex kad je on ko osoba nesiguran. Kad si mladih još i može proći,mi stariji bas i ne trebamo jebivjetre. Ne bi možda ni s drugim uspjela,ali bar ima s njim mogućnosti za napredak
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 10:52   #33
Quote:
evica kaže: Pogledaj post
(Sve su slicne teme na ovom podforumu zbog cega mi se nametnulo ovo pitanje,ako postoji tema neka je moderatori premjeste)

Recimo da u isto vrijeme imate opciju biti sa dvije karakterno razlicite osobe(ekstrovertom i introvertom) i oboje zele vezu odnosno neki ozbiljniji odnos.
Sa jednom od tih osoba funkcionirate po pitanju fizicke komponente savrseno (10/10) no ona komponenta "zivota u vezi" (pozivi,izlazak u grad,predstavljanje i upoznavanje ekipe izostaje ili je prerijetko) dok je druga osoba takva koja se i ponasa u skladu sa zeljom za vezu i uvede vas u drustvo i svoj zivot kako bi i trebalo,no seks,pogotovo usporedujuci sa prvom osobom, nije super i trebalo bi uloziti u to (4.5/10 ; brojke su tu samo radi vizualizacije odnosa izmedu prve i druge osobe).

Kako biste vi ,ukoliko bi morali birati, odabrali partnera za vezu?

Moje je misljenje da ako vec na samom pocetku treba poraditi na seksu da to nije dugorocno odrzivo,odnosno, doci ce do situacije kada ce se poceti seks izbjegavati ili "odradivati na silu" i onda ce doci do drugih daljnjih frustracija.
fali nam jedan podatak, ne znam jel si spomenula, tj. nisam skuzio jel si spomenula, jel tebi smeta sta te prva osoba nije upoznavala s rodbinom and all that stuff?
meni osobno nebi bio problem da me cura ne zeli upoznati s rodbinom i prijateljima, posto sam sam takav tip osobe koji ne voli upoznavat curu s nikim, jer, nisi u vezi s mojim starcima i frendovima, vec sa mnom. jedino ako se slučajno dogodi da se negdje vani sretnemo s nekim od rodbine ili poznanika.
jos mi jedan detalj ne stima. kazes zivot u vezi, a spominjes samo ljude. nisu samo ljudi dio zivota, mozda bi ta prva osoba radije htjela da dijelite neki hobi, kuhate rucak skupa ili nesto trece?
ako, opet, gledam po sebi, meni je vrijeme s curom puno kvalitetnije provedeno ako se negdje prosetamo, pogledamo film ili radimo ručak zajedno jer ona voli bit kraj mene i radit nesto sa mnom, a i ja kraj nje. ok, ona bi htjela izaci negdje, u kino npr., i udovoljim joj jer znam da ce ju to usreciti, makar ce meni bubnjici pucat jer mi je preglasno u kinu. pretpostavljam da bi i tebi ta osoba broj jedan isto udovoljila ako te voli.

isto tako sta si spomenula oko seksa, ako ti je to bitna komponenta, onda definitivno uzmi osobu broj jedan, jer po tomu sta sam cuo od nekih cura, ispada da ima deckiju koji se jednostavno ne trude previse oko seksa i kad svrse ti si za njih jebena. nadajmo se da taj drugi nije takav ako se odlucis za njega.

sad da prodemo na osobu broj dva s kakvim karakterima sam okruzen posvuda, jer ipak ekstroverata ima vise od nas sutljivih i samozatajnih, jel. rekla si da te je upoznao vec sa svime i svakime, ali ti neces zivjet s njegovim frendovima, neces dijelit probleme s njegovim frendovima i obitelji vec s njim, premda bi moglo ispast na kraju da svi znaju za tvoje probleme. meni to nije u redu jer je to vasa privatna stvar, ali poznavajuci ekstroverte oni vole dijeliti sve s prijateljima. nadajmo se da sam bas ja slucajno nabasao na puno takvih ljudi u mojoj okolini.
dalje je pitanje kolko se dobro slazete u privatnom zivotu, jel te postuje, ima povjerenja u tebe, a ne da svako malo otkrijes prije nes skakljivo od njegovih frendova nego od njega pa ti poslije prica kako nije mislio da ce ti to biti vazno, a ustvari ti je itd. istina je da ipak imas od koga saznati ako je nes zasro naspram osobe jedan koja bas nije previse drustvena, ali i pretpostavljam da nije i nes pretjerano divlja pa sumnjam da uopce ima nekog prljavog vesa, jel.

do sad sam imao najbolja iskustva u seksu s curama koje su bile opcenito povucenije izvan 4 zida, nego s ovom jednom koja me htjela upoznavat sa svim zivima i njoj je jedini hobi bio razgovaranje, sve drugo je pretesko i nema vremena za to, ali je imala vremena za sjedit po par sati i gledat tv ili bit na kavi, izlazit svaki vikend... znam puno slucajeva gdje su oboje bili za izlaske i super su si pasali, ali nije dugo trajalo.

imao sam slicnu dilemu i vrlo je bilo jednostavno kad si poslozis u glavi sta zelis, premda nazalost ipak prevagne kemija jer kolko god da je seks super i zezate se i sve je ostalo odlicno, upoznas drugu koja ti je jebeno napeta, i ti njoj, ali niste jos dosli do niceg ozbiljnog jer je ona previse okupirana ekipom i stalno te zivka na kavu s tom ekipom, a dobro znate oboje da ste sami da bi "letilo perje", tj. odjeca, na sve strane

sve u svemu, autorice, moras se zapitati s kojim ti je ljepse i koji te vise privlaci. i s kojim se bolje slazes, naravno.
dvijetrecine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:26   #34
Oni nisu u vezi i ona ima još jednog pored i sad njoj smeta što ju ovaj prvi ne predstavlja svima živima?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:30   #35
Ne znam, jel samo meni nije fer da istovremeno muti sa dva različita momka ili je to po današnjim standardima sasvim prihvatljivo?
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:32   #36
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Realno, totalno ekstrovertna osoba mi ne bi baš pasala
ma to su luđaci.



To dalje što si opisao je baš lijepo i san mnogima.

Tako da sumnjam da postoji
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:32   #37
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Ne znam, jel samo meni nije fer da istovremeno muti sa dva različita momka ili je to po današnjim standardima sasvim prihvatljivo?
To je sasvim prihvatljivo
Osim ako saznaju pa ju odjebu
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:41   #38
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Ne znam, jel samo meni nije fer da istovremeno muti sa dva različita momka ili je to po današnjim standardima sasvim prihvatljivo?
Takva su vremena, da nebi bilo ćudno da i dotićni mute sa drugim trebama
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:52   #39
A jebat ga, ja ulazim u odnos maksimalno posvećen partnerici i isto očekujem od nje. Da primjetim da sam joj ja samo jedna od više opcija, lagano bih se pozdravio.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 12:42   #40
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Ne znam, jel samo meni nije fer da istovremeno muti sa dva različita momka ili je to po današnjim standardima sasvim prihvatljivo?
Nisi jedini.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger