Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2016., 12:36   #221
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ili si ti on/ona pa znas detalje?
Bonton każe da se pitanjem ne odgovara na pitanje, pa izvoli
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 16.08.2016., 12:37   #222
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
muškaraca je po prirodi stvari nemoguće silovati ili ga na neki način uvjeriti (privoliti, nagovoriti ...), da u tom smislu napravi nešto što ne želi.
Žensku da, pogotovo je ako je mlada i labilna, i ako se u blizini našao nekakv šljam koji će iskoristiti njezinu labilnost.
Ajde napusti forum molim te
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 16.08.2016., 12:42   #223
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Ma ja, jadna majko svoja, ona mlada, zelena, neiskusna i nadasve labilna.
Evo suza mi je kanula.
Ona je rekla da zali, kako znas da uistinu zali?
Zali ona kurac moj.
Ljudi u životu čine stvari zbog kojih kasnije požale. Svatko od nas mogao bi navesti ponešto zbog čega je požalio i u čemu je pogriješio, što god to bilo. Gdje bismo došli kad bismo u startu odbili vjerovati da nekome može biti žao što je učinio nešto što nije trebao?
Žaljenej (kajanje) je posve normalna ljudska osobina.
Zašto bi u tom smislu, bilo što u vezi sa seksom, bilo izuzetak?
Zašto bi ta cura u startu morala biti osuđena kao nekakva lažljiva i manipulativna droljetina?
Da si ti, recimo, malo popio pa u nekakvom raskalašenom štimungu prasnuo neku, i tako prevario žensku s kojom si u vezi i do koje ti je inače stalo, pa poslije zbog toga požalio i molio je da ti oprosti, bismo li te odmah trebali osuditi kao manipulativnog lažljivca koji samo sere da mu je žao, a zapravo mu uopće nije žao?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 16.08.2016., 12:47   #224
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Bonton każe da se pitanjem ne odgovara na pitanje, pa izvoli
Hvala na kafi. izvoli i ti
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 16.08.2016., 12:49   #225
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ljudi u životu čine stvari zbog kojih kasnije požale. Svatko od nas mogao bi navesti ponešto zbog čega je požalio i u čemu je pogriješio, što god to bilo. Gdje bismo došli kad bismo u startu odbili vjerovati da nekome može biti žao što je učinio nešto što nije trebao?
Žaljenej (kajanje) je posve normalna ljudska osobina.
Zašto bi u tom smislu, bilo što u vezi sa seksom, bilo izuzetak?
Zašto bi ta cura u startu morala biti osuđena kao nekakva lažljiva i manipulativna droljetina?
Da si ti, recimo, malo popio pa u nekakvom raskalašenom štimungu prasnuo neku, i tako prevario žensku s kojom si u vezi i do koje ti je inače stalo, pa poslije zbog toga požalio i molio je da ti oprosti, bismo li te odmah trebali osuditi kao manipulativnog lažljivca koji samo sere da mu je žao, a zapravo mu uopće nije žao?
Mozda zbog toga i ne pijem
Gle, stavi se u poziciju da ti neko pod krinkom alkohola i manipulacije druge strane pocne pricu kako te voli, ali eto jebavao je drugu/druga mu je pusila kurac.....
Ti ako bi oprostila, super.
Ja bih je poslao u sto picki materina.

Od druge strane ne bih ocekivao oprost isto tako.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 16.08.2016., 13:08   #226
Dakle jedini argumenat su zaostale negativne emocije
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 16.08.2016., 13:09   #227
Zapanjuje me količina ogorčenosti sa kojom se osuđuje ova djevojka, teško mi je u to sve čitati i još teže i vjerovati. Pa ljudi to je njen život i tko ste Vi da je osuđujete i pljujete po njoj. Moralne vertikale, ma dajte molim Vas

Kadija ti tuži kadija ti sudi
__________________
LJudsko srce
Ljudskom srcu uvijek nešto treba,Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,Opet iz njeg sto mu želja klije.
grga1000 is offline  
Old 16.08.2016., 13:13   #228
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ljudi u životu čine stvari zbog kojih kasnije požale. Svatko od nas mogao bi navesti ponešto zbog čega je požalio i u čemu je pogriješio, što god to bilo. Gdje bismo došli kad bismo u startu odbili vjerovati da nekome može biti žao što je učinio nešto što nije trebao?
Žaljenej (kajanje) je posve normalna ljudska osobina.
Zašto bi u tom smislu, bilo što u vezi sa seksom, bilo izuzetak?
Zašto bi ta cura u startu morala biti osuđena kao nekakva lažljiva i manipulativna droljetina?

Vidi se da iz Tebe izlaze slova mudrosti nezaćinjene zaostalim negativnim emocijama
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 16.08.2016., 13:19   #229
Quote:
grga1000 kaže: Pogledaj post
Zapanjuje me količina ogorčenosti sa kojom se osuđuje ova djevojka, teško mi je u to sve čitati i još teže i vjerovati. Pa ljudi to je njen život i tko ste Vi da je osuđujete i pljujete po njoj. Moralne vertikale, ma dajte molim Vas

Kadija ti tuži kadija ti sudi
Grga ljudska psiha je tako skonstruirana, da iz nje izlazi to śto je u njoj trenutno kondenzirano.
Iz vedrog neba może biti malo kiśice ako je nośena strujom vjetra, ali iz potpuno naoblaćenog ne oćekuj sunćanih zraka jer ih niti vjetar neće prenijeti
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 16.08.2016., 13:21   #230
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Mozda zbog toga i ne pijem
Gle, stavi se u poziciju da ti neko pod krinkom alkohola i manipulacije druge strane pocne pricu kako te voli, ali eto jebavao je drugu/druga mu je pusila kurac.....
Ti ako bi oprostila, super.
Ja bih je poslao u sto picki materina.

Od druge strane ne bih ocekivao oprost isto tako.
ok, ne piješ, ali moja poanta i dalje stoji A poanta je da ne znači da tebi zbog tog tog momenta slabosti (u nekoj imaginarnoj situaciji), ne bi bilo žao, pa makar i ne očekivao oprost zbog toga što si učinio.
Oprost je u toj priči sasvim drugi par rukava, što znači da teoretski može i ne mora biti udjeljen, no to što cura hoće ili neće dobiti njegov oprost, ne znači da joj nije žao.

Ne znam koliko si pratio temu, ali nigdje nisam rekla da bi joj on to trebao oprostiti i prijeći preko toga kao da ništa nije bilo. Upravo suprotno, savjetovala sam mu da prekine s njom. Nakon takvoga nečega, jako je teško vratiti povjerenje u vezu, vjerojatno nemoguće. Ako bi on prešao preko toga, to bi zahtjevalo kompletni preustroj njegovih pogleda na život i znatno više emotivne stabilnosti, koju on u svojim godinama nema, kao ni ona.

Osobno, ne bih prešla preko takvoga nečega i tu bi bio kraj vezi. Meni je povjerenje u osobu s kojom sam u vezi - bilo kakvoj, prijateljskoj, ljubavnoj ili poslovnoj - doslovce na prvom mjestu. Povjerenje je nešto što se daje kao bjanko mjenica. Tko zajebe stvar, snosi posljedice. To ne znači da ne bih vjerovala da je nekome žao što mi je naudio, ako je taj pokazao kajanje. No to u konačnici ne bi ništa promjenilo po pitanju našega razlaska.

Je li tako teško shvatiti da je cura u trenutku slabosti posrnula i da joj može biti žao zbog toga? Ima 20 godina i neizgrađen karakter. Je li tvoj bio izgrađen i isklesan u toj dobi? Moj nije i sumnjam da je ičji, u toj dobi. U toj dobi svakakve gluposti se rade, valjda se to može razumjeti? Ili ne može, pa će bit - jednom posrnula, zauvijek će posrtati?
Kao i svi mi, sigurno si u životu učinio neke pogreške. Znači li to da si zauvijek nastavio činiti iste pogreške? Dakako da ne.
I za nju vrijede ista pravila. Ni ti ni ja nemamo kristalnu kuglu da bismo znali je li ona što naučila iz svega toga i kako će se dalje ponašati.
I zato nemojmo unaprijed osuđivati nekoga za nešto što još nije počinio, na temelju onoga što jest.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 16.08.2016., 13:26   #231
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Zašto bi u tom smislu, bilo što u vezi sa seksom, bilo izuzetak?
Zašto bi ta cura u startu morala biti osuđena kao nekakva lažljiva i manipulativna droljetina?
Zato što je baš te tri nabrojene stvari.

Osim što droljetina nije nikakva osuda. To je više nego OK stvar za biti, muškarcima i ženama.

Naravno, osim ako je osoba obećala da neće to biti i netko je na tom obećanju izgradio poprilično emocija i odnosa.

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Da si ti, recimo, malo popio pa u nekakvom raskalašenom štimungu prasnuo neku, i tako prevario žensku s kojom si u vezi i do koje ti je inače stalo, pa poslije zbog toga požalio i molio je da ti oprosti, bismo li te odmah trebali osuditi kao manipulativnog lažljivca koji samo sere da mu je žao, a zapravo mu uopće nije žao?
Zašto pretpostavljaš:
  • da bi svi ljudi kada popiju povalili nekoga ako imaju doma nekoga tko im je bitan
  • da bi svi ljudi ako zajebu na taj način moljakali za oprost umjesto da puste povrijeđenu osobu dalje; ili barem pusti da odluči želi li nastaviti sa odnosom bez ikakvog potezanja patetike i izražavanja svojih želja.



btw. Onaj post o tome da se muške ne može manipulirati i(li) silovati...
motangens is offline  
Old 16.08.2016., 13:29   #232
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
muškaraca je po prirodi stvari nemoguće silovati ili ga na neki način uvjeriti (privoliti, nagovoriti ...), da u tom smislu napravi nešto što ne želi.
Gluposti
anđeo tame is offline  
Old 16.08.2016., 13:37   #233
Quote:
benny kaže: Pogledaj post

Vidi se da iz Tebe izlaze slova mudrosti nezaćinjene zaostalim negativnim emocijama
maher sam u čiščenju negativnih emocija,one u startu koče svaki razvoj i napredak.
Učila sam od pametnijh od sebe, u tome je stvar. I još uvijek učim od ljudi koji o nekim stvarima znaju više od mene, i beskrajno sam im zahvalna na svemu što naučim od njih.

I zato imam puno strpljenja i pokušavam ljude naučit da ne valja negativno razmišljat. Ne osuđujem ljude koji nešto ne razumiju, niti ih napadam, no ako netko shvati da je negativan stav i negativno razmišljanje vrlo nepoželjna navika, koja prije svega poprilično škodi noiocu te navike a posredno i onima s kojima je u vezi, bilo kakvoj - biti će mi drago zbog toga.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 16.08.2016., 13:47   #234
Quote:
motangens kaže: Pogledaj post

Zašto pretpostavljaš:
  • da bi svi ljudi kada popiju povalili nekoga ako imaju doma nekoga tko im je bitan
  • da bi svi ljudi ako zajebu na taj način moljakali za oprost umjesto da puste povrijeđenu osobu dalje; ili barem pusti da odluči želi li nastaviti sa odnosom bez ikakvog potezanja patetike i izražavanja svojih želja.
Kaj god, ne pretpostavljam da bi svi učinili ni jedno ni drugo. To se odnosilo samo na one koji bi to učinili.

Očekivala bih da je to iz mojih upisa savršeno jasno, stoga, molim malo koncentracije.

Quote:
btw. Onaj post o tome da se muške ne može manipulirati i(li) silovati...
a može li se muškarca silovati? Kako ikoja ženska može natjerat mukarca da ju prasne ili joj radi bilo što drugo, ako mu se na nju ne diže?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 16.08.2016., 13:50   #235
Quote:
grga1000 kaže: Pogledaj post
Zapanjuje me količina ogorčenosti sa kojom se osuđuje ova djevojka, teško mi je u to sve čitati i još teže i vjerovati. Pa ljudi to je njen život i tko ste Vi da je osuđujete i pljujete po njoj. Moralne vertikale, ma dajte molim Vas

Kadija ti tuži kadija ti sudi
Daleko sam od moralne vertikale. Medjutim, ne bih joj oprostio niti bi trazio oprost u istoj situaciji. Niti bih trazio izgovore.

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
ok, ne piješ, ali moja poanta i dalje stoji A poanta je da ne znači da tebi zbog tog tog momenta slabosti (u nekoj imaginarnoj situaciji), ne bi bilo žao, pa makar i ne očekivao oprost zbog toga što si učinio.
Oprost je u toj priči sasvim drugi par rukava, što znači da teoretski može i ne mora biti udjeljen, no to što cura hoće ili neće dobiti njegov oprost, ne znači da joj nije žao.

Ne znam koliko si pratio temu, ali nigdje nisam rekla da bi joj on to trebao oprostiti i prijeći preko toga kao da ništa nije bilo. Upravo suprotno, savjetovala sam mu da prekine s njom. Nakon takvoga nečega, jako je teško vratiti povjerenje u vezu, vjerojatno nemoguće. Ako bi on prešao preko toga, to bi zahtjevalo kompletni preustroj njegovih pogleda na život i znatno više emotivne stabilnosti, koju on u svojim godinama nema, kao ni ona.

Osobno, ne bih prešla preko takvoga nečega i tu bi bio kraj vezi. Meni je povjerenje u osobu s kojom sam u vezi - bilo kakvoj, prijateljskoj, ljubavnoj ili poslovnoj - doslovce na prvom mjestu. Povjerenje je nešto što se daje kao bjanko mjenica. Tko zajebe stvar, snosi posljedice. To ne znači da ne bih vjerovala da je nekome žao što mi je naudio, ako je taj pokazao kajanje. No to u konačnici ne bi ništa promjenilo po pitanju našega razlaska.

Je li tako teško shvatiti da je cura u trenutku slabosti posrnula i da joj može biti žao zbog toga? Ima 20 godina i neizgrađen karakter. Je li tvoj bio izgrađen i isklesan u toj dobi? Moj nije i sumnjam da je ičji, u toj dobi. U toj dobi svakakve gluposti se rade, valjda se to može razumjeti? Ili ne može, pa će bit - jednom posrnula, zauvijek će posrtati?
Kao i svi mi, sigurno si u životu učinio neke pogreške. Znači li to da si zauvijek nastavio činiti iste pogreške? Dakako da ne.
I za nju vrijede ista pravila. Ni ti ni ja nemamo kristalnu kuglu da bismo znali je li ona što naučila iz svega toga i kako će se dalje ponašati.
I zato nemojmo unaprijed osuđivati nekoga za nešto što još nije počinio, na temelju onoga što jest.
1. Ako bi on presao preko toga bio bi potpuni idiot.
2. Da, napravio sam jednu gresku i povjerovao joj da je "posrnula"....

I dalje ja ne vjerujem da joj je to prvi put i da se nije redovno jebavala sa njim, odnosno sa njima.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 16.08.2016., 13:53   #236
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
muškaraca je po prirodi stvari nemoguće silovati ili ga na neki način uvjeriti (privoliti, nagovoriti ...), da u tom smislu napravi nešto što ne želi.
Žensku da, pogotovo je ako je mlada i labilna, i ako se u blizini našao nekakv šljam koji će iskoristiti njezinu labilnost.
Sto ako zena ima 140 kila, a muskarac 50? Op, pade ti teza u vodu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 16.08.2016., 14:06   #237
Na zamolbu autora posta, kljucam ovo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger