Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2016., 18:27   #1
Pomoć neiskusnom

Ljudi imam problem msm nije problem toliko realan al svakako me tisti. U pitanju je ljubav svakako i mislim da ce pre neko ko me ne zna da mi da mnogo bolji savet nego neko subjektivan. Naime bavim se jednim plesom i upravo na tom plesu sam upoznao tu curu. Mala digresija: na taj ples sam upravo krenuo da prosirim drustvo i da upoznajem sto vise drugarica koji bi mi nabacile neku njihovu i da se zaljubim. Ovo sam rekao jer se vodim onim kliseom "ne serem gde jedem" jer ne zelim da nadjem curu sa plesa. Da se vratim na glavno. Tu curu sam upoznao na plesu. Pametna je, lepa, zgodna (i bas me privlaci cak i sad posle raskida), ali nisam siguran koliko je dobra. Bilo je dosta hemije (mozda je i dalje ima jer i posle raskida je bilo). Muvali smo se nekih 2 meseca (toliko je i proslo kako je raskinula sa prethodnim deckom s kojim je bila pola godine ali pricala mi je da nije bila preterano zagrejana za njega) i posle tih 2 meseca ona je povukla jedan cudan korak gde mi je ocigledno pokazala da zeli da bude sa mnom. Stvar je u tome sto je nikad nisam muvao, tj bio sam spontan samo kao da nisam ni bio svestan da je muvam. Ali mislim da svesno je nikad nisam muvao. Kad smo se smuvali sve je islo ok ali se uopste nisam osecao ono lepo 100% jer imao sam nekih blokada (stalno sam se pitao kad cemo da raskinemo do kad ce ovo trajati i sl) i ona je bila u slicnom problemu ako ne i istom. Bili smo zajedno mesec dana a od toga 20-tak je bilo sve normalno, a zadnjih 10 su mi bili zivi pakao. Bilo je i kuliranja i velike doze hladnoce. Generalno ona je hladnija osoba dok sam ja malo vreliji i samim tim njena hladnoca mi je donekle odgovarala jer je uspevala da me smiruje i da me spusta na zemlju kad je bilo to potrebno (po prirodi sam zanesenjak). Kad smo raskinuli imao sam osecaj kao da mi se svet srusio, a bio sam s njom mesec dana :O. I danas kako je proslo vec 2 i po meseca kako smo raskinuli i dalje me muci sve oko nje. Imam momenata kad sam super ali kad sam sam kod kuce ili ucim u glavi mi je prava ludnica. Ona je raskinula i nisam zeleo to ali sam znao da se sprema. Sve vreme sam bio anksiozan i spremao se za raskid. Ono sto je najveci problem je to sto je i dalje vidjam na casovima plesa plus bili smo i na letovanju zajedno tj u zajednickom drustvu. Tamo sam je vidjao kako se muva sa drugim momcima sto mi je bilo jako jako tesko. Stvar je u tome sto je s njom bilo neverovatno puno hemije i osetio sam nesto sto sa drugim curama nisam. Mnogo me tisti sto isto nismo imali seks i to sto sam i dalje nevin a uskoro zavrsavam fakultet. Pre nje sam imao 3 devojke i prosla s kojom sam bio je bilo pre 3 godine. Znaci posle 3 godine nasao curu. Eto jadan sam. Mislim ne mrzim zene niti sam ogorcen ali jednostavno ne umem sa njima. Ljudi misle da sam frajer i da sam opasan za cure kad ono... Isao sam cak i na psihoterapije zbog toga i pomoglo mi je dosta i nameravam opet da se vratim. Stvarno mi je tesko jer osecam se inferiorno jer tesko nalazim curu i nisam nikada imao seks. Imam pitanje. Sta da radim za ovu curu gore? Da je zovem opet da joj kazem sta mislim i osecam prema njoj? I sta da radim u vezi seksa? Kako da stignem do toga? Nista ne znam a nadam se da ce neko da mi pomogne.
Draetheas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 18:40   #2
Koliko imate godina? Ti i ona?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 20:03   #3
Ja imam 24 ona 20. Msm sad punimo oboje jako brzo...
Draetheas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 22:34   #4
Znas li da za plesace kazu da su cudo u seksu?
Kakvim se plesom bavis?
Pusti bivsu, ako valja veza ne treba toliko muke i straha oko iste. To je proslost.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 22:38   #5
Mojim miśljenjem na ovoj grupi svoj problem nećeś rijeśiti nego bi trebao porazgovarati sa nekim psihologom, koji se specijalizira ljudima koji imaju problem u medjuljudskim/medjupartnerskim odnosima, da Te posavjetuje a możda i pomogne, jer mi se ćini da Ti trebaś neśto viśe nego savjet na forum, ili samu jednu posjetu psihologu, nego rad sa njime kroz izvjestno vrijeme.

Możda odi sa tim problemom na pdf "Psihologija" da Ti posavjetuju nekog psihologa iz Tvoje okolice, koji bi Ti event mogao pomoći, a moguće da će Ti tamo dati joś neki koristni savjet.

Sretno
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 22:56   #6
Imam osječaj da što god da ti se reče da ti neće ništa značiti pošto si očito još jako zaljubljen u nju. Sad da li je to ljubav ili ne to ni sam ne možeš znati, prije bih rekao da je u biti neka mini doza opsesije u pitanju spojeno sa "hoću ono što ne mogu imati". Sad ja ću tebi reči šta je meni pomoglo u takvim slučajevima (i da bio sam u sličnoj situaciji), odi vani i druži se što više možeš, počasti curu pićem, odi plesati snjome, pogledaj komediju ma u biti samo budi aktivan i čini isključivo ono što te čini sretnim. Isto tako makni se iz njenog kruga jer negativno utječe na tebe, to bi u biti prvo trebao i napraviti pa onda ono prvo što sam spomenio. Veza koja tako kratko traje rijetko dovodi do prave ljubavi, više bude kao ta luda zaljubljenost.

TL;DR makni se od nje, go out and have fun.
Prayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 22:57   #7
Tangom se bavim
Ne znam stvar sa ovom curom je sto smo se zaista kapirali i bilo hemije i u nekim stvarima gde smo razliciti mi je prijalo jer smatram da nas slicnosti privlace a razlicitosti dopunjuju. U svakom slucaju ona je zavrsena prica i sad moram da se sredim psihicki da budem spontan kakav sam inace. Samo kazem problem je sto cu je mozda vidjati na casovima a ne zelim da odustanem od plesa jer smatraju da sam jedan od najboljih i volim da plesem. Sto se tice seksa pretpostavljam da ce se to desiti i to bas kad se budem najmanje nadao tako da cekam svoju priliku i nadam se da cu uskoro upoznati neku curu koja mi odgovara. Ne znam da li bih mogao da budem u onim kres semama ali videcu. Sto se tice psihoterapeuta vec sam ranije isao i to zbog toga sto sam anksiozan i krenucu opet jer psihicki je zdravo da se covek tako poverava strucnom licu. U svakom slucaju hvala svima
Draetheas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 23:06   #8
Quote:
Draetheas kaže: Pogledaj post
. Sto se tice seksa pretpostavljam da ce se to desiti i to bas kad se budem najmanje nadao tako da cekam svoju priliku i nadam se da cu uskoro upoznati neku curu koja mi odgovara.
Neće baš tako lako sex doć... ok curu možeš upoznat spontano, ali seks bi trebao ti inicirat, bit direktniji... potrudi se sa sljedećom curom spavat unutar tih mjesec dana ako ti se svidi kao prošla, možda je u tom tvoj generalni problem i anksioznost proizlazi iz tog, što se nisi poseksao s ženskom i to te čini nesigurnim pa to prelazi i na njih što ih tjera od tebe il nagriza odnos.. Imaš 24, uzmi stvar u svoje ruke jer će ti dalje samo pritisak biti sve jači .
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 23:08   #9
Pa u okviru tih mesec dana sa tom curom bio sam par puta kod nje i inicirao svaki put i nije htela. Nisam bio napadan ali sam pokazao da zelim. Barem mi je ples smanjio nesigurnost i omogucio da prilazim curama.
Draetheas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 23:25   #10
Quote:
Draetheas kaže: Pogledaj post
Tangom se bavim
Ne znam stvar sa ovom curom je sto smo se zaista kapirali i bilo hemije i u nekim stvarima gde smo razliciti mi je prijalo jer smatram da nas slicnosti privlace a razlicitosti dopunjuju. U svakom slucaju ona je zavrsena prica i sad moram da se sredim psihicki da budem spontan kakav sam inace. Samo kazem problem je sto cu je mozda vidjati na casovima a ne zelim da odustanem od plesa jer smatraju da sam jedan od najboljih i volim da plesem. Sto se tice seksa pretpostavljam da ce se to desiti i to bas kad se budem najmanje nadao tako da cekam svoju priliku i nadam se da cu uskoro upoznati neku curu koja mi odgovara. Ne znam da li bih mogao da budem u onim kres semama ali videcu. Sto se tice psihoterapeuta vec sam ranije isao i to zbog toga sto sam anksiozan i krenucu opet jer psihicki je zdravo da se covek tako poverava strucnom licu. U svakom slucaju hvala svima
Ples sa djevojkom, ako zelis, moze biti poput seksa...
Trebas vise koristiti ples da otkrijes svoju sekusalnost.
Plesi s nekom djevojkom tako da je zavodis a u glavi si zamislis kad muzika stane dignut ces je na stol i nastaviti u ritmu....bla bla bla.Naravno da se to nece dogoditi s tom ali odasiljat ces posve novu energiju.

Sto se tice nje ponasaj se normalno, prijateljski i ne opterecuj se vise tom vezeom. To je proslost, sve ostale su buducnost.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 23:26   #11
Quote:
Draetheas kaže: Pogledaj post
Nisam bio napadan ali sam pokazao da zelim.
Kako si pokazao?
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 23:31   #12
Malo licnije pitanje zar ne ? Mislim nisam joj reko aj da se seksamo nego ono pokusao ruka dole par puta pa mi je uhvatila ruku i rekla ne. Stvar je u tome sto znam puno cura i sto me vise njih ono cima na fbu i to. Imam izbora samo moram da budem pametan malo. Necu vise ovom curom da se opterecujem jer nije zdravo stvarati opsesiju.
Draetheas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 23:44   #13
Jebote, zvala te više puta u sebe kad je solo doma i nije dala. Katastrofa. Nisi dobro odradio posao. Kad počmeš karat takvo gostovanje će bit zicer, žena koja te zove kod sebe doma se definitivno želi jebat s tobom.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 00:03   #14
Mislim da ne mora nista da znaci jer jednom mi je rekla kad sam bio kod nje samo cemo da gledamo film jer jos je rano da se povatamo i sl. Osim toga 4god je mladja od mene ali opet godine nista ne znace. Osim toga cimerka joj je bila tu svaki put (premda ima odvojenu sobu ali da bi cimerka izasla napolje mora da prodje kroz bivsinu sobu i ima jedan prozor (nista ne pitajte katastrofa koncipiran stan)).
Ljubili smo se i sve i grlili ali iskreno nisam osetio da zeli (mozda me je osecaj prevario al aj). Ja sam uvek bio napaljen i zeleo (pripremljen i opskrpljen zastitom). Hteo sam ja al mislim da ona nije htela. A i na raskidu mi je rekla da ima seksualnih blokada i sl.
Draetheas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 09:45   #15
Ma i ta je nevina stoposto, ok, idemo ju zaboravit, naravno da ti neće dat kad je cima tu, to je neko dijete.

Pa kako nisi karao do 24 godine, šta ti bi, ne djeluješ ko depresivac il mutavac, po zakonu brojeva da samo stojiš vani u klubu neka će te u tim godinama zgrabit i pojebat?
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 10:12   #16
Ne stoj mi muku tebra . Nisam glup nit smatram da sam ruzan ali jednostavno se nije desilo. Studiram jako tezak fax i slabo sam izlazio i na kom sam upravo zaglibio zbog nedostatka seksa pa sad mi je malo veci prioritet da nadjem nesto da kresnem a i sve vise postaje mi svejedno ko samo da prodjem to vatreno krstenje.
Draetheas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 11:32   #17
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ples sa djevojkom, ako zelis, moze biti poput seksa...
Trebas vise koristiti ples da otkrijes svoju sekusalnost.
Plesi s nekom djevojkom tako da je zavodis a u glavi si zamislis kad muzika stane dignut ces je na stol i nastaviti u ritmu....bla bla bla.Naravno da se to nece dogoditi s tom ali odasiljat ces posve novu energiju.

Sto se tice nje ponasaj se normalno, prijateljski i ne opterecuj se vise tom vezeom. To je proslost, sve ostale su buducnost.
lako vama zenama to predlagat, nama se digne na javnom mjestu pa je neugodnjak.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 11:41   #18
Ma za znat plesat tango moraš imat u sebi tu seksualnu energiju....
https://www.youtube.com/watch?v=80hIlfwh3Zc
BoMe je dobar savjet dala..nek ti plesna podloga bude ova stvar
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 11:41   #19
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
lako vama zenama to predlagat, nama se digne na javnom mjestu pa je neugodnjak.
Uske bokserice pa nek se dize.
Jos je bolje kad osjeti da ima reakcije kod njega.
Tjuneru pa nije sramota sto ti se digao, sramota nek bude onih sto ti gledaju dolje
Mislis li se i ti poceti bavit plesom ?
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 11:43   #20
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Uske bokserice pa nek se dize.
Jos je bolje kad osjeti da ima reakcije kod njega.
Tjuneru pa nije sramota sto ti se digao, sramota nek bude onih sto ti gledaju dolje
Mislis li se i ti poceti bavit plesom ?
sad kad sam promijenio grad i moram si nac nove zanimacije, razmatram...
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger