Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 15:46   #41
ženska glavo nije to balet ili kazališna predstava da spremaš performans.

samo lezi na leđa, raširi noge, i opusti se, i nemoj se opterećivati kako to sve izgleda, pogotovo ne njemu. gledaj da je tebi dobro, jer tad će biti i njemu. ako ti treba priprema kako taj položaj otprilike izgleda, odi kod ginekologa i reci mu da se spremaš za prvi odnos
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 15:54   #42
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ženska glavo nije to balet ili kazališna predstava da spremaš performans.

samo lezi na leđa, raširi noge, i opusti se, i nemoj se opterećivati kako to sve izgleda, pogotovo ne njemu. gledaj da je tebi dobro, jer tad će biti i njemu. ako ti treba priprema kako taj položaj otprilike izgleda, odi kod ginekologa i reci mu da se spremaš za prvi odnos
Nikad mi neće biti jasno zašto primjerci koji nemaju apsolutno ništa pametnoga za reći, redovito imaju potrebu drugima objašnjavati kako stvari funkcioniraju.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:32   #43
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila. Sve kad ti je novo i nepoznato čini se zahtjevnije nego kad se ispraksiraš.

Naravno da sam imala želju i ranije, no nisam htjela to napraviti bilo s kim, nego kad nađem pravu osobu i kad se zaljubim. Jasnije?
Okej, onda sam bio u pravu kad sam spomenuo visoke kriterije, nisam li?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:37   #44
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Ti si od seksa napravila znanstvenu fantastiku.
Proćitaj sve śto je napisala u topicu, jer Tvoja tvrdnja ovdje nije uopće na mjestu.
Jedino ako si proćitala a nimalo se ne znaś na psihologiji może Te opravdati za te rijeći
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:39   #45
Quote:
morethanwords kaže: Pogledaj post
Dobila sam sličan odgovor i u privnatnim porukama. Nakon što se za sve saznalo roditelji su me onda vozili psihologu s kojim se nisam baš našla. Tj.u onoj dobi niti nam moj budući sex nije bio tema. Pa sam tada počela glumiti da sam super kako bi se što prije riješila odlaska psihologu. Od onda do danas u mojoj obitelji nikad nitko nije više rekao riječ na tu temu.
Ugl.svakako ću razmotriti neki vid terapije ponovno s obzirom da i sama vidim da ovo nije zdrav način razmišljanja. Možda mi je trebalo da napišem sve to da shvatim,jer je u mojoj glavi sve imalo savršenog smisla. Hvala svima koji su se uključili u raspravu
Bravo. Neovisno o dečku i seksu, trebala bi potražiti pomoć stručnjaka jer nikad nisi kvalitetno pokušala "obraditi" što ti se desilo. Ne tjeraj se na nešto ako nisi spremna bez obzira koliko godina imala. Sretno.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:40   #46
Quote:
morethanwords kaže: Pogledaj post
Ugl.svakako ću razmotriti neki vid terapije ponovno s obzirom da i sama vidim da ovo nije zdrav način razmišljanja. Možda mi je trebalo da napišem sve to da shvatim,jer je u mojoj glavi sve imalo savršenog smisla. Hvala svima koji su se uključili u raspravu
Pametno. Moguće je da biś (ako nadjeś dobrog strućnjaka) dijametralno promijenila svoj żivot ka boljem
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:51   #47
I joś neśto bitnog:
Imaj na umu da oko 1/3 psihologa i drugih strućnjaka tog smjera je zaista dobrih, oko 1/3 srednjih a oko 1/3 bolje da nikad nisu zavrśili taj smjer pa mogu i "odmoći" umjesto pomoći

Tako da prije nego li daś svoju event bolju budućnost u nećije ruke od njih, raspitaj se lićno i preko infa u internetu kako biś naśla dobrog/preporućenog od ljudi ili drugih strućnjaka.
Pri tom vodi raćuna da u netu ima nemalo fake preporuka -ćitaj reklama
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 20:37   #48
Ja koliko znam muskarcima su bolje neiskusnije za ozbiljnije veze. Mislis da mi zelimo da se upustamo u nesto sa curama koje je jebalo pola grada? Takve sluze samo za praznjenje i nista visa.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:08   #49
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Ja koliko znam muskarcima su bolje neiskusnije za ozbiljnije veze. Mislis da mi zelimo da se upustamo u nesto sa curama koje je jebalo pola grada? Takve sluze samo za praznjenje i nista visa.
Da, nesigurnim papcima koji se boje da nemaju cime zadrzati iskusnu zenu koja ih ima s cime usporediti...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:11   #50
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
I joś neśto bitnog:
Imaj na umu da oko 1/3 psihologa i drugih strućnjaka tog smjera je zaista dobrih, oko 1/3 srednjih a oko 1/3 bolje da nikad nisu zavrśili taj smjer pa mogu i "odmoći" umjesto pomoći

Tako da prije nego li daś svoju event bolju budućnost u nećije ruke od njih, raspitaj se lićno i preko infa u internetu kako biś naśla dobrog/preporućenog od ljudi ili drugih strućnjaka.
Pri tom vodi raćuna da u netu ima nemalo fake preporuka -ćitaj reklama
Koliko sam ja upoznao (a hodao sam dosta dugo s jednom frisko diplomiranom), prije 1/10.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:14   #51
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Da, nesigurnim papcima koji se boje da nemaju cime zadrzati iskusnu zenu koja ih ima s cime usporediti...
Ne, nego onim koji ne zele da neku futu vodaju sa sobom.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:18   #52
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Ne, nego onim koji ne zele da neku futu vodaju sa sobom.
prvi put ćujem
to je u nekom żargonu kurvica ili?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:43   #53
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Ne, nego onim koji ne zele da neku futu vodaju sa sobom.
Ali nije se problem "isprazniti" s jednom. Nema mi draze od tih jednostranih moralista. Nesigurnost i kompleksi, to je to.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:49   #54
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ali nije se problem "isprazniti" s jednom. Nema mi draze od tih jednostranih moralista. Nesigurnost i kompleksi, to je to.
Możeś pojasniti śto imaś na umu?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:57   #55
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
prvi put ćujem
to je u nekom żargonu kurvica ili?
Tako nesto.

Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ali nije se problem "isprazniti" s jednom. Nema mi draze od tih jednostranih moralista. Nesigurnost i kompleksi, to je to.
Pa imaju i zene pravo da ne zele takve. Ali sta mozes kada nismo jednaki ma koliko feministkinje to zeljele.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:58   #56
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Możeś pojasniti śto imaś na umu?
Ekipa koja ima potrebu kobajagi moralizirati o ženama koje se ne "čuvaju za onog pravog", a u isto vrijeme se sami nemaju problema droljisati okolo. Tvrdim da su dobrim dijelom takvi tipovi jednostavno iskompleksirani papci koji se zapravo boje da će iskusne žene brzo prokužiti da nemaju baš što ponuditi pa će otiči dalje.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:11   #57
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ekipa koja ima potrebu kobajagi moralizirati o ženama koje se ne "čuvaju za onog pravog", a u isto vrijeme se sami nemaju problema droljisati okolo. Tvrdim da su dobrim dijelom takvi tipovi jednostavno iskompleksirani papci

koji se zapravo boje da će iskusne žene brzo prokužiti da nemaju baš što ponuditi pa će otiči dalje.
S prvim djelom se podosta slażem ali do drugog ne znam kako da se odnesem jer ne znam śto imaś konkretno na umu.

Ako teoretski i jesu papci u jednom smislu zaśto misliś da automatski nemaju śto ponuditi?

Ako ne mogu biti sa "iskusnom" żenskom da npr nebi mu se "svi smijali" sa kakvom je/żivi, zaśto mora to automatski znaćiti da je on pod drugim kutevima loś ili kako każeś nema śto ponuditi?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:14   #58
Quote:
morethanwords kaže: Pogledaj post
Moram priznati da se nekako bolje osjećam nakon ovih zadnjih par postova.
ja-cu-poludit - veza sa bivšim dečkom je bila prije dosta vremena, prije 4 godine je to završilo. Ne znam kako bih opisala razinu intimnosti, sve je bilo ok prirodno i spontano dok ne bi ja naslutila da ovo vodi seksu. Onda sam krenula imati tu blokadu i desilo mi se upravo ovo o čemu su ostali pisali – grč i pad ikakve želje za seksom. Zato sam njemu i rekla u čemu je problem, jer se on počeo pitati u čemu je problem.
E, sad zašto mislim da ovaj put neće biti isto tako. Ne znam, nekako sam puno radila na sebi u te 4 godine. Na dijelu otkrivanja što mi odgovara…opuštanju i mislim da ako uspijem ne krenuti razmišljati o svemu nego jednostavno radim ono što osjećam da bi moglo proći bez da se zblokiram ili nedaj bože, plačem…drugo je što mi se čini da se s ovim dečkom puno bolje razumijem. Znamo se jako dugo i iako mi je to negativno po pitanju toga da mu velim iskreno o čemu se radi, s druge strane mi je pozitivno jer sam jako opuštena s njim…
Hvala i kuroishijin, riiva, carpe diem
Ovo je ipak specifična situacija pa se ne usudim savjetovati.
Samo želim napomenuti da ne govore svi e znaš prvi mi je put. Tako da po tom pitanju ne bi bila ni prva/i ni zadnja/i.
Može li se odglumiti iskustvo? Zapravo nemam pojma.
Naravno da kad ti je stalo do nekoga, želiš da on ima dobar dojam. Ali to je totalno nebitno, bitno je jedino da radiš ono sto tebi pase. Ostaviti dobar dojam, a da tebi zapravo nije dobro je ono sto ne valja.
OhDear is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:16   #59
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
S prvim djelom se podosta slażem ali do drugog ne znam kako da se odnesem jer ne znam śto imaś konkretno na umu.

Ako teoretski i jesu papci u jednom smislu zaśto misliś da automatski nemaju śto ponuditi?

Ako ne mogu biti sa "iskusnom" żenskom da npr nebi mu se "svi smijali" sa kakvom je/żivi, zaśto mora to automatski znaćiti da je on pod drugim kutevima loś ili kako każeś nema śto ponuditi?
Govorim o osjećajima i kompleksima, ne nužno stvarnom stanju stvari.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:23   #60
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Govorim o osjećajima i kompleksima, ne nužno stvarnom stanju stvari.
Znam skoro isto kao i prije sto si imao na umu ipak hvala na odgovoru.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger