Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2016., 14:33   #1
Zašto neke žene priželjkuju samo ono što imaju druge žene?

"Muškarci priželjkuju sve ono što nemaju, a žene samo ono što imaju druge žene." Bernard Shaw

Dakle kao što sam naslov ove teme postavlja pitanje, postavljam si ga i ja. Kada god primjetim da neka slini i uzdiše za nečijim mužem/dečkom ili se nabacuje iz čiste ljubomore što nema i ona ili iz onog "i ja bi to impulsa stvarno se zapitam koji im je!

Ja recimo kad vidim sretan par i ja sam sretna i ne priželjkujem niti dečka niti muža te žene ili djevojke. No možda sam samo iznimka koja potvrđuje pravilo?

Nadam se da ne... No što vi forumašice i forumaši mislite o spomenutoj problematici?
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 14:40   #2
Jbg,danas su svi nezasitni
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 15:05   #3
Ja recimo kad vidim sretan par, promatram jesu li zaista toliko sretni.
Gledam tko koga više miluje, tko se kome više naslanja, tko gleda u koga a tko gleda dalje...

Eto.
Ali def nikad nisam poželjala dečka, muža od nekog drugog.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 15:18   #4
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
"Muškarci priželjkuju sve ono što nemaju, a žene samo ono što imaju druge žene." Bernard Shaw

Dakle kao što sam naslov ove teme postavlja pitanje, postavljam si ga i ja. Kada god primjetim da neka slini i uzdiše za nečijim mužem/dečkom ili se nabacuje iz čiste ljubomore što nema i ona ili iz onog "i ja bi to impulsa stvarno se zapitam koji im je!

Ja recimo kad vidim sretan par i ja sam sretna i ne priželjkujem niti dečka niti muža te žene ili djevojke. No možda sam samo iznimka koja potvrđuje pravilo?

Nadam se da ne... No što vi forumašice i forumaši mislite o spomenutoj problematici?
Kompetitivna priroda, barem onih koje se smatraju bolje kotirajućim.
Ne želi točno tog određenog frajera nego frajera tog 'kalibra'.
Sjetih se bivšeg posla sad, udana kolegica priča ovoj solo frendici kak ju muž vodi tu i tu, vodi je na Maldive, kupio joj ovo ono, jeli su tu i tu pa ova ajme i ja želim tak nekog..da nađe nekog manje zadovoljavajućeg, značilo bi da ta frendica više vrijedi, bolja je kaj god a to je nedopustivo.
Cura ima par frendica koje postanu ljubomorne kad si neka od njih nađe dobrostojećeg lika, a one solo..kak ona može dobrog frajera imat, a ja ne.

Zadnje uređivanje zoomzoom888 : 19.08.2016. at 15:33.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 15:18   #5
Nemam takva razmisljanja u smislu eh ja bih takvog bas muskarca..
Vise su to neke sitnice,da bih i ja takve nausnice torbu ili da zivim u tako lijepij kuci..
Kako ono kaze pjesma"nije ljubav sve sto vidis zato pazi cemu zavidis".
Ljudi proiciraju tudju srecu na seve..
Misle da bi bili bolji,sretniji uspjesniji nego sada..
Najcesce su to ljudi koji u nicemu nemaju mira sve tudje je bolje,jer tesko postizu i zadrze opcenito nesto svoje ili jednostavno nisu sretni s tim sto imaju..
Kruha preko pogace,eto sto!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 15:41   #6
Chris Rock je davno svoje rekao:

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 15:47   #7
Mislim da nije slućajnost da se Bog nije żenio
Tko bi vas razumjeo?
A najbolji su mi slućaji kojih nema malo, kada żenske ne razumeju postupke drugih żenski

To śto si pokrenula je isto kao i sve ostalo kod Vas, dio Vaśe psihe a ćovjeća psiha je nadalje podosta neistrażeni teren
Normalno da mi muśki imamo svoju i da nismo sveti ali tema je o Vama

Sa do sada poznatog psiholośkog aspekta postupate tako (tema), jer żenska ima u podsvijesti/genima da trażi uspjeśnog muśkarca, koji bi bio dobar genetski i obiteljski materijal, a takav neke od Vas vide (ćak za najbolje) u zauzetim tipovima

To je nekako kao igrati na sigurnog "asa".
Kao lijek na vlastitu lijenost ili nesposobnost -"druga ga ima jer je vjerovatno takav, pa zaśto da trażim drugdje"
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 19:35   #8
Glupa generalizacija.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 19:47   #9
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
"Muškarci priželjkuju sve ono što nemaju, a žene samo ono što imaju druge žene." Bernard Shaw

Dakle kao što sam naslov ove teme postavlja pitanje, postavljam si ga i ja. Kada god primjetim da neka slini i uzdiše za nečijim mužem/dečkom ili se nabacuje iz čiste ljubomore što nema i ona ili iz onog "i ja bi to impulsa stvarno se zapitam koji im je!

Ja recimo kad vidim sretan par i ja sam sretna i ne priželjkujem niti dečka niti muža te žene ili djevojke. No možda sam samo iznimka koja potvrđuje pravilo?

Nadam se da ne... No što vi forumašice i forumaši mislite o spomenutoj problematici?
koja generalka

pa poželim možda na tren ako je frajer moj tip ili mi je zgodan. ali ne način da ću letiti ili mu se upucavati ako ima curu

ako mi nije zgodan, zašto bi ga poželila?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 19:51   #10
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
.....
Ja recimo kad vidim sretan par i ja sam sretna i ne priželjkujem niti dečka niti muža te žene ili djevojke. No možda sam samo iznimka koja potvrđuje pravilo?
.....
Nisi, draga. Samo možda trebaš promijeniti društvo.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 22:12   #11
Ja ne znam ni jednu zenu koja samo gleda tuđe muskarce. Generaliziranje na temelju par osoba iz tvoje okoline
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 02:20   #12
Zene koje to rade su kompleksasice. Teskog kalibra.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 02:25   #13
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
No što vi forumašice i forumaši mislite o spomenutoj problematici?
bavim se svojim zeljama .. nikada se nisam natjecao sa nikim osim sa svojim zeljama odnosno imao svoje ciljeve/potrebe ..

mogu svima toplo preporuciti da prate svoje snove svoja ocekivanja i svoje standarde .. tesko mi je reci kako je kada to nebi radili jerbo sam to nisam iskusio .. no koliko mogu primjetiti tu i tamo se pojavljuju ljudi izgubljeni u vremenu i prostoru koji nakon ozbiljnih godina ni sami neznaju sto kako i zasto rade zive i tome slicno ..

naravno ima u zivotu puno otezavajucih okolnosti no baz zato mislim da je dobro rjesiti se onih koji definitivno ne vode do (samo)zadovoljenja

ukratko samo sam se htio "pribiljeziti" sa stovanjem falio mi tvoj avatar

Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
Jbg,danas su svi nezasitni
ja nisam .. ja sam rodjen prezasicen .. dakle ubuduce reci "svi" osim F.A.Q-a su nezasitni ako zelis "siriti" istinu i govoriti cinjenice
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 08:28   #14
Quote:
DalajLama kaže: Pogledaj post
Ja ne znam ni jednu zenu koja samo gleda tuđe muskarce. Generaliziranje na temelju par osoba iz tvoje okoline
Ja stalno gledam tude muskarce
I mislim si....joj da mi je ovog probat...a onog samo ugrist... jos kad skuze o cemu mislim.....jer kao pravo zensko ne mogu sakrit misli...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 09:38   #15
Zanimljivo razmišljate ekipo i hvala vam što dijelite vaša razmišljanja i samnom i s ostalim forumašima.

Da ima tu očito pomalo svega što neke žene natjera da požele baš tuđu sreću. No moje skromno mišljenje je da tu ima i toga da se želi zapravo biti baš kao ta druga žena i da se zapravo nije zadovoljno sa sobom kao ženom, osobom, whateva itd.

U ovom članku se recimo spominje kako su žene koje kritiziraju druge žene uglavnom i same odgojene od majki koje pak same nisu voljele sebe pa tako nisu imale topline ni za kćeri ni za druge žene... I krug je zatvoren...

"I have found that women who are mean-spirited about other women were often raised by a mother who probably didn't like herself and didn't feel warmly toward women, in general, either.

The other factor that I see at work in my practice is anxiety. I find that the majority of female criticism actually stems from feeling inadequate in an area of life they value highly. For example, I have a female client who is extremely critical of other's parenting styles, but it's simultaneously worth noting that she has had great difficulty becoming pregnant and is currently in the midst of fertility treatments. With my client, she feels inadequate and defensive, and she defends herself by criticizing other women's parenting styles. In other words, she's not critical of other women because she thinks less of them; she is covetous of what they have instead."

https://www.psychologytoday.com/blog...al-root-snarky

S druge strane ima i onih kojim je preotimanje tuđih muževa sport i čine to zbog adrenalina, komocije i beneficija koje autor opisuje u slijedećem članku:

"It’s counterintuitive because, let’s face it: if he’s cheating with you, honesty and trust can’t be topping your list. Nor can respect, availability, spending holidays and family time together, or being his first priority. So why do it?

"Because for some single women, a relationship with a man who is married gives you breathing room. You are not accountable to him if you want to see a male friend or past lover.

Plus, sneaking around has its thrills. The sex itself may be more lusty because it’s clandestine. Having sex in the married couple’s bed, for example, becomes a daring thrill, full of lust and passion, in a way not possible otherwise. Likewise, unprotected sex. The need to be secretive, sneak around undiscovered, grabbing quick sexual encounters on the fly, can be a huge turn-on in comparison to a dinner date with a single man who calls on Wednesday night for Friday. Especially for rule-breakers, it’s just more fun being naughty. And bawdy."

https://www.psychologytoday.com/blog...nt-married-men


Možda Hazen ima pravo. Trebala bih pod hitno promijeniti društvo.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M

Zadnje uređivanje Carica Hrdalo : 20.08.2016. at 09:51.
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 09:49   #16
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Možda Hazen ima pravo. Trebala bih pod hitno promijeniti društvo.
sigurno mijenjaj ako ti takvo ponasanje ne odgovara, ma mjenjaj sve u zivotu sto ti ne odgovara nema tu kompromisa

.. ali da ti budem iskren princip odnosno takav obrazac ponasanja ja primjecujem u svim ljudskim odnosima odnosno takve osobe su cesto take bez diskriminacije .. kad si rekla promijeniti drustvo meni je prvo palo na pamet promjeniti regiju odnosno mentalitet / kulturu

muski se isto natjecu i prcaju do besvijesti .. fala svestranosti da sam ko mladji imao nekoliko drustava u isto vrijeme koje sam obilazio pa sam se imao vrmeena odvojiti od svakog copora dovoljno dugo da ne utjece previse na mene .. zapravo uopce ne primjecujem "čopor efekt"

ima individualaca .. neznam zasto se ljudi koji primjecuju takve pojave u drustvu vise ne fokusiraju na osobe i osobnosti .. pojedince ili cak samo jednog pojedinca .. ako nikoga drugoga onda sebe .. ima tu puno lipsih pojava za istraziti a da ne pricam o problemima za rjesiti ili bar definirati
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 13:22   #17
Sto ljudi, sto ćudi. Svatko voli ili preferira neśto drugo

Neki vole popa, neki popadiju a ja njihovu ćerku
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger