Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2016., 09:00   #41
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
on se prvi javljao, pozivao i ostalo na povratku kuci odspavala sam u autu, gdje mu se nisam javljala na poziv i bila je uzbuna u porukama. ujutro, opet, on je taj koji se javio. zato i jesam zbunjena, sta se imas javljati ako zaista mislis izreceno

i da, ja sam bila probijena nakon toga sto je rekao. da bi me nakon toga po prvi put pozvao da spavam kod njega
i oženjen tip uvijek prvi zove ljubavnicu, kad mu treba utočište i ševa, što ne znači da ju voli?
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 11:57   #42
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
i oženjen tip uvijek prvi zove ljubavnicu, kad mu treba utočište i ševa, što ne znači da ju voli?
mi se nismo sevili
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 12:01   #43
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
unatoč lovi koju navodno dobija, mislim da joj taj posao spustio sliku same sebe, tj. self-image

pa zato se ovako ponižava ovom krkanu

a što će tebi pare ako se ti psihološki sjebeš?

pričaš da imaš svoj stan i auto, ne bi li bilo bolje da si te pare uzela pa napravila neki obrt?

mislim tražila si savjet, eto ti ga

pod ''moj'' stan, mislila sam na stan koji nam je deda ostavio

auto je nista specijalno. novac jos nije ulozen

znas, u mom poslu ima cura iz cijelog svijeta, godine se protezu do cca 40, ima normalno udanih... s djecom
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 12:35   #44
Mislim da je steta sta prelazis te puste kilometre,negdi procitah cak i 100,100 km za sta? Da se posvadate i odete ca svako svojoj kuci,zali boze benzina.Ne znam,al pari mi se da nema tu kruva al ni motike.
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 12:39   #45
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
pod ''moj'' stan, mislila sam na stan koji nam je deda ostavio

auto je nista specijalno. novac jos nije ulozen

znas, u mom poslu ima cura iz cijelog svijeta, godine se protezu do cca 40, ima normalno udanih... s djecom
ne znam, nije do novca već do životnog stila, načina razmišljanja i okruženja u koje ćeš se uvući tim poslom. recimo ovo što ti radiš s ovim dečkom meni odašilje vibru jako nesigurne i jako nestabilne žene, možda si takva i bez tog posla ali ako jesi, taj posao će ti to samo još pogoršati
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 13:38   #46
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
pa ne znam bas. do sada na ovim vidjanjima, ja sam puno vise trosila na nas nego on
Kada si prvi put prekinula sa njim, trebalo je na tome i da ostane. Tip te pravi ludom i izivljava se.

Na pocetku veze, nikom se ne daj 100%.

Da mu se dovoljno svidjas, nasao bi nacina da dodje do tebe.
Kako to da ima novca, a nema auto?

Slazem se sa postom iznad...
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:03   #47
I naslov teme promasen-na osnovu jednog muskarca ovako globalizirat hmm,onda bi se svako malo mogle vrtit konotacije ovakvih naslova
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:26   #48
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
unatoč lovi koju navodno dobija, mislim da joj taj posao spustio sliku same sebe, tj. self-image
Ne mora biti. Neke iz tog posla dapaće imaju visoko miśljenje o sebi.

Ona mi iz napisanog viśe djeluje na normalnu curu, koja iz nekih razloga radi to śto radi, a sada ima "ljubavnih" problema.

Inaće je istina takva, da striptizete imaju veći problem naći "normalnu" ljubav nego druge djevojke.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:33   #49
Slazem se! Na osnovu naslova, deluje da je tema opsteg tipa, a ne da je u pitanju konkretan problem.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''

Zadnje uređivanje Preveza : 22.08.2016. at 15:40.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:34   #50
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
mi se nismo sevili
Onda pogotovo u toj prići nema za Tebe kruha.

Tipovi su u pravilu bolji prema curama, dok ne dobiju od njih.
Ako on Tobom postupa tako prije nego li je dobio, a zna da si "luda" za njim, tu na 101% sreće naći nećeś.

Na żalost ako "żeliś" patiti, a i moguće nepotrebno izgraditi u svojoj psihi lośu sliku o muśkarcima -go for it
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:34   #51
Striptizete ali u nekim slucajevima i konobarice znaju imat slican problem.
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:38   #52
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ne mora biti. Neke iz tog posla dapaće imaju visoko miśljenje o sebi.
vidi se kakvo mišljenje ima o sebi po tome kako se ponižava ovom krkanu

cure koje imaju visoko mišljenje o sebi ne bi ni sekundu došle u takvu situaciju. da se zaljube i da ih vara možda, ali da aktivno idu i voze i čekaju itd, nikako. nema šanse
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:40   #53
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Onda pogotovo u toj prići nema za Tebe kruha.

Tipovi su u pravilu bolji prema curama, dok ne dobiju od njih.
Ako on Tobom postupa tako prije nego li je dobio, a zna da si "luda" za njim, tu na 101% sreće naći nećeś.

Na żalost ako "żeliś" patiti, a i moguće nepotrebno izgraditi u svojoj psihi lośu sliku o muśkarcima -go for it
ja da gledam starčeke svaku večer kako plaze i plaćaju za komad golih sisa i guzica, ja bih izgradila lošu sliku o muškarcima ne vidim kako bi ih poslije toga mogla poštivati?
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:49   #54
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
Striptizete ali u nekim slucajevima i konobarice znaju imat slican problem.
Konobarice mnogo manje. Ovisno koliko je takva "poznata" po event ćinovima.
Ima koje su na losem glasu (za neke muśke na dobrom ), a ima medju njima koje su poznate da su super i/ili normalne cure.
Svatko od nas sam sebi gradi svoj obraz u druśtvu.

Na żalost do danas ne malo ljudi żivi zadrtim tokom miśljenja do nekih drugih u odnosu na to, kakav posao imaju/izabrali su, a i neće se to nikada promijeniti.

Striptizeta se u mislima muśkih skoro na 100% projecira na izvjestan naćin.

Pametne strptizete, koje poslije zanata żele voditi normalan żivot, sele se u gradove gdje ih nitko ne pozna i poćinju tamo novi żivot.
Ako ih prije nije uniśtio alkohol...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:56   #55
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
vidi se kakvo mišljenje ima o sebi po tome kako se ponižava ovom krkanu

cure koje imaju visoko mišljenje o sebi ne bi ni sekundu došle u takvu situaciju. da se zaljube i da ih vara možda, ali da aktivno idu i voze i čekaju itd, nikako. nema šanse
Napisao sam "neke".

U njihovom zanatu pod kutom psihe ima svakakvih, kao i medju ostalim djevojkama. Ozbiljniji problemi poćinju kod njih, kada postanu ovisne od alkohola.
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ja da gledam starčeke svaku večer kako plaze i plaćaju za komad golih sisa i guzica, ja bih izgradila lošu sliku o muškarcima ne vidim kako bi ih poslije toga mogla poštivati?
Ne znam na śto ciljaś, pa se ne mogu odnjeti do Tvojih rijeći.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 15:14   #56
Jao,dajte uozbiljite se...

Šta je striptizeta drugo nego par sisa i guzica u koje frikčine bleje,a mala im to dobro naplaćuje,dok se svi vi ustajete svako jutro,radite za neku ljigu od 8-16,na pauzi žvačete jedan te isti suhi sendvič,a na kraju mjeseca vam ostanu mrvice...i tako čitav život

A svi se oko nje uzjebali kao da je ne znam tko u pitanju...

Tatini sinovi u današnjem svijetu su na cijeni (iako kurca ne valjaju kao ljudi ) i mogu birati šta god požele u ovom moru nekvalitetne mlade pičotine koja samo traži lovatore da se dobro utrži i doživotno situira bez imalo truda...

Tako da...niti ovih dvoje imaju ikakve budućnosti,niti naslov ima ikakve veze sa temom....
PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 15:17   #57
Quote:
PLEASURE69 kaže: Pogledaj post
Jao,dajte uozbiljite se...

Šta je striptizeta drugo nego par sisa i guzica u koje frikčine bleje,a mala im to dobro naplaćuje,dok se svi vi ustajete svako jutro,radite za neku ljigu od 8-16,na pauzi žvačete jedan te isti suhi sendvič,a na kraju mjeseca vam ostanu mrvice...i tako čitav život

A svi se oko nje uzjebali kao da je ne znam tko u pitanju...

Tatini sinovi u današnjem svijetu su na cijeni (iako kurca ne valjaju kao ljudi ) i mogu birati šta god požele u ovom moru nekvalitetne mlade pičotine koja samo traži lovatore da se dobro utrži i doživotno situira bez imalo truda...

Tako da...niti ovih dvoje imaju ikakve budućnosti,niti naslov ima ikakve veze sa temom....
tako je, ove što se hoće uvaliti i uhljebiti su sponze. ova što pleše napaljenim poluretardima je krem društva i koja čeka nekog krkana u autu 6 sati da joj smiluje s 5 minuta svoje cijenjene pažnje?

dobra analiza

blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 15:24   #58
Quote:
PLEASURE69 kaže: Pogledaj post
Jao,dajte uozbiljite se...

Šta je striptizeta drugo nego par sisa i guzica u koje frikčine bleje,a mala im to dobro naplaćuje,dok se svi vi ustajete svako jutro,radite za neku ljigu od 8-16,na pauzi žvačete jedan te isti suhi sendvič,a na kraju mjeseca vam ostanu mrvice...i tako čitav život
Ja govorim potpuno ozbiljno i sa znanjem.
Btw ja sam poslodavac, tako da...

Zato si ono s bogatim tatinim sinovima pogodio "u sridu". Dok je svijeta neće faliti cura koje će se na njih kaćiti.

Jedino śto iz autorićinih rijeći proizlazi da u ovoj prići nije tako.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 15:34   #59
a mozda se teoretski tako svi albanci ponasaju prema zenama, ne znam nikad s njima do sada nisam imala posla
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 15:42   #60
Hvala na informaciji
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger