Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2016., 18:10   #61
Sigurna sam u nas, u njega i u sebe.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 18:12   #62
svaka ćast
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:39   #63
Meni imponira. Pored mene avion, svi gledaju u nju, a ona samo moja.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:43   #64
dok Bog ne rastavi
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:48   #65
apsolutno mi je svejedno ako netko "snima" moju polovicu, no takvo nešto bi mi prije imponiralo nego smetalo. Svi "snimamo" tj. primjećujemo ljude oko sebe te ne vidim ništa loše u tome ako se zamijeti nešto ugodno oku
__________________
"Laugh, and the world laughs with you; Weep, and you weep alone."
alyas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:50   #66
Jebi ga, ne možeš prisilno zadržat nikoga uz sebe. Ti koji opsesivno kontroliraju partnera, prate gdje ide, s kim ide, tko ga gleda i koga on gleda, takvi jednostavno nisu sigurni u sebe niti vjeruju svome partneru. A ja nisam takav.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:50   #67
zadnje ga je snimao banović na kvatriću. cvala sam od sreće.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:54   #68
jeste, niśta na silu

neki neupućeni prekasno shvate, da je upotrebljena sa njihove strane sila bio jedan od glavnih, ako i ne glavni razlog, da im se je partner zahvalio (ili će im tek zahvaliti) za zajednićko provedeno vrijeme
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 20:28   #69
Naravno da mi imponira kada prepoznaju njegove kvalitete, bilo to nesto vezano uz fizicki izgled, karakter ili nesto deseto. No daleko vise mi imponira njegov vrlo jasan stav koji mi ne daje materijala za ikakve sumnje.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 21:06   #70
Ne sneta mi da ga gledaju..
Ali vidim npr njemu smeta kad mene glrdaju..
Osjetim mu po ponasanju,tonu glasa,mrgodjenju..
Nista ne kaze,ali mu ne bude pravo..
Ja drukcije reagiram na njega.
Zene ga primjecuju,obvezno se zagledaju jer je visok a on uopce ne primjecuje poglede i ustvari nista ne opaza..
On je bas od onih koji stavom kazu:njen i niciji :cerek;
Tako da bas i ne brinem ..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 21:39   #71
dok god joj se napasno ne nabacuju, bulje kao u komad sunke i ne prelaze granice...
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:35   #72
fora mi je i kad ju skicaju i decki i kad ju skicaju cure.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 16:00   #73
^^
Samo što cure većinom škicaju iz drugih razloga.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 18:27   #74
śkicaju?
ubijaju "konkurentice" pogledima a i rijećima
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 20:54   #75
neka gleda tko šta hoće, ne smeta me. ne podnosim ako krene dirati, "prijateljski grliti" i ta sranja, tu znam šta radi, i žena ima ravno tri sekunde da ga skine sa sebe inače garantiram incident.
mudozvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 22:56   #76
Quote:
Imponira li vam ili smeta kada drugi 'snimaju' partnera?
Ne, dapače, služi mi kao kompliment.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 23:48   #77
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Primjetio sam da su 2 vrste ljudi što se tiče ovoga, rekao bih podjednako je i jednih i drugih, barem što sam čuo i vidio kako reagiraju na to..jednima baš imponira, neki eksplicitno kažu da žele da im drugi 'snimaju' partnera kada ih prošeću gradom npr., baš im paše to, vidi se da uživaju u tom, imam nekolicinu frendova takvih, sami su znali reć da vole kada im drugi frajeri gledaju njihove komade, jedan je baš doslovno tim riječima rekao da mu imponira to..takvima obično ne smeta da im cura/žena obuće kratak minjak, štikle i sise na zvolte pa hoda gradom kao..neću reć..meni to osobno nije baš normalno al hajde neka im je..u drugu grupu spadam ja, onih možda pomalo ljubomornih koji ne trpe kada vide da im netko drugi 'zuri' u partnera..imam također doduše manje, frendova koji su isti takvi, ne dopuštaju svojima da oblače minjake i sl. pa takve izlaze van sa frendicama..takav sam i sam, smeta mi to i ne vidim što ti tu ima imponirati da netko treći naočigled ti snima partnericu..zanima me kakva je forumska raja što se tiče toga..doduše ovo je sve pisano iz muške perspektive, žensku perspektivu još nisam čuo na ovo, dakle obratna situacija, da li bi i vama smetalo ili imponiralo da vidite da druge žene 'zure', 'snimaju' vaše frajere?
Ako vam smeta, zašto, da li ljubomora, da li strah da bi taj netko mogao 'preoteti' partnera? Ne znam, možda samo strah, da su mene tako gledali kao nju, možda bi mi svejedno bilo..
Niti mi paše, niti mi smeta, da joj ne vjerujem, ne bi bila kraj mene i tu je kraj priče.

Isto tako je i u slučaju da ne vjerujem sebi.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Da je polugola, smeta mi iz drugih razloga, ne zato što ju drugi gledaju(i ne, ne govorim o suknji iznad koljena i dekolteu)) A imponiralo bi mi da ju drugi gledaju, da ona, unatoč tome, IZABERE mene To bi značilo da i ja imam u što gledati
Pa u čemu se kupa na moru?

Zadnje uređivanje rocker1987 : 23.08.2016. at 23:59.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 00:07   #78
Tebi bi bilo ok da ti cura hoda npr po kauflandu golih cica, ili u grudnjaku? Ne govorim o kupanju, jer tada možeš povući poveznicu sa kupaćim gaćama, koje su na plaži normalne, ali u restoranu nisu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 00:15   #79
Naravno, to je jasno, beach bar, kako ćeš u njega? Pa u kupaćem, zato govorim, nisi obuhvatio sve opcije, pa prcam.

Kad smo sami na nekog plaži gdje nema nikog, ona je u toplesu, ali čim idemo s te plaže, oblači gornji dio.

U biti, kad malo bolje razmislim, najluđe od svega je to što neke stvari oboje podrazumjevamo, a ne moramo ih verbalizirati. Iako, realno, ni to ne bi bio problem, kao što nije ni dosad.

Što se tiče trgovine, to zavisi, u Grčkoj postoje neke trgovine u koje možeš u kupaćem, pa onda ona ima gornji dio kupaćeg, ja ipak stavim majicu, jer mi smeta klima. Nju nije, dok danas nije zalegla.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 00:20   #80
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Meni imponira. Pored mene avion, svi gledaju u nju, a ona samo moja.
A eto nam i pilota na LJES-u.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger