Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Da li postoji ljubav na prvi pogled?
Da 41 53.25%
Ne 30 38.96%
Nisam siguran/sigurna 6 7.79%
Glasovatelji: 77. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 15:12   #1
Da li postoji ljubav na prvi pogled? -diskusija i anketa

Postoji li ljubav na prvi pogled?

Ili na prvi pogled postoji samo privlaćnost/fascinacija?
Na primjer nećijim izgledom i/ili ponaśanjem.

Vaśa miśljenja?

Da li se je netko od Vas zaljubio na prvi pogled u osobu, koja mu nije bila privlaćna, a możda i rużna?

Btw anketa je anonimna

PS: Znam da su bile slićne teme, ali se ne sjećam da li je bila sa anketom, a trażilica ne radi pa...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 15:20   #2
Da,postoji ali je rijetki dožive...tu sam picu i oženio

I dan danas sve pet
PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 15:24   #3
^^
Baš super kad ženu nazivaš picom :lol

Ne, ne vjerujem u takav bullshit iz ljubića i romantičnih filmova. Ljubav nastaje s vremenom, a ne od jednog pogleda.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 16:19   #4
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
^^
Baš super kad ženu nazivaš picom :lol

Ne, ne vjerujem u takav bullshit iz ljubića i romantičnih filmova. Ljubav nastaje s vremenom, a ne od jednog pogleda.
Šta fali ?

Uglavnom,možeš to zvati i klik i kemija i sudbina i srodne duše i štaliveć...

...ali neke osobe si neobjašnjivo idealno pašu već pri prvom susretu

A onda s vremenom taj osjećaj još više jača,raste i razgranava se,postane nezamislivo živjeti bez te p...ovaj,osobe ,upravo to što ti kažeš...

Bez obzira što me iskusniji forumaši vjerovatno svrstavaju pod negativce jer bez ustručavanja ljudima sprašim u facu što zaslužuju,pa redovno pušim i kartone,živi sam dokaz da takvo što postoji

Tko u to ne vjeruje je ili ograničen ili zavidan
PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 17:26   #5
Niti ljubav, niti kemiju na prvi pogled nisam doživio. Ako se nešto dogodi, dogodi se s vremenom.
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 17:40   #6
Ne vjerujem da postoji automatska ljubav, zavoliš s vremenom.
Privlačnost da ali i ona može past u pozadinu ako osoba ima neprivlačan karakter
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 17:44   #7
Ljubav na prvi pogled ne, ono sto ljudi zovu "kemijom", da. Ponekad se dvoje ljudi "nanjuse" i onda im prorade sirove strasti cim se nadu u istoj prostoriji.

Jeb'ga, biologija... Hormoni imaju "miris" kojeg nas mozak prepoznaje podsvjesno.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 17:52   #8
Quote:
PLEASURE69 kaže: Pogledaj post
Šta fali ?

Uglavnom,možeš to zvati i klik i kemija i sudbina i srodne duše i štaliveć...

...ali neke osobe si neobjašnjivo idealno pašu već pri prvom susretu

A onda s vremenom taj osjećaj još više jača,raste i razgranava se,postane nezamislivo živjeti bez te p...ovaj,osobe ,upravo to što ti kažeš...

Bez obzira što me iskusniji forumaši vjerovatno svrstavaju pod negativce jer bez ustručavanja ljudima sprašim u facu što zaslužuju,pa redovno pušim i kartone,živi sam dokaz da takvo što postoji

Tko u to ne vjeruje je ili ograničen ili zavidan
Kemija, privlacnost, da. Ali ljubav, to je drugo.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 19:31   #9
Ne postoji ljubav na prvi pogled. Ljubav je osjećaj koji se razvija s vremenom.

Postoji atrakcija, privlačnost, kemija, pa i zaljubljenost na prvi pogled.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 20:29   #10
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Ne postoji ljubav na prvi pogled. Ljubav je osjećaj koji se razvija s vremenom.

Postoji atrakcija, privlačnost, kemija, pa i zaljubljenost na prvi pogled.
A śta smatraś zaljubljenośću, da si ju posebno naveo?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 00:42   #11
Postoji zatelebanost, zaljubljenost na prvi pogled, ljubav ne.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 00:49   #12
Možeš se zaljubit na prvi pogled i to krvnički. Ja sam doživio
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 08:29   #13
O da...ja sam prije cesto osjetila ljubav na prvi pogled
Sad mi je dioptrija puno slabija, ali ako mi je dovoljno blizu...
Zivim za te trenutke
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 08:40   #14
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
O da...ja sam prije cesto osjetila ljubav na prvi pogled
Sad mi je dioptrija puno slabija, ali ako mi je dovoljno blizu...
Zivim za te trenutke
Slažem se, da.. postoji... I ona nije isto što i kemija, iako mora uključivati i kemiju na prvi pogled, naravno. Ali, nije samo to.. nego je emocionlni odnos, neka vrsta "dobrog duha" koji ljude obuzme na brzinu i počnu emocionlni izljevi koji se mogu pretvoriti i u dugotrajniju ljubav.. Naravno, ako okolnosti nisu povoljne i ako se emocije ne mogu realizirati s dotičnom osobom u razvoju te ljubavi, emocije se onda pretvaraju u patnju i doista se može doživjeti prava ljubavna patnja zbog te ljubavi, samo od tog kratkotrajnog i munjevitog odnosa (kemijskog i emocionalnog). Ja sam imala nekoliko takvih iskustava u životu obostrano. Itekako se može zaljubiti na prvi pogled, ali i pretvoriti u ljubav, u izuzetnim slučajevima.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 08:49   #15
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
Niti ljubav, niti kemiju na prvi pogled nisam doživio. Ako se nešto dogodi, dogodi se s vremenom.

A joj, žalostno. Baš si onda bitno uskraćen. Bilo bi lijepo da to doživiš. Držim ti fige.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 10:23   #16
Ne postoji ljubav. Ona dolazi vremenom.

Postoji ogromna privlačnost koja obilježi za život.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 10:28   #17
Quote:
PLEASURE69 kaže: Pogledaj post

...ali neke osobe si neobjašnjivo idealno pašu već pri prvom susretu

To je prepoznavanje. Na bazi dojma. Nemaš izbor. Jednostavno ste slični. Osjetiš takvu osobu. Ne mora nužno biti u pitanju emocionalno/seksualno/ljubavna privlačnost. Može se raditi i o osobi istog spola, u slučaju kad nisi gej. Povežeš se s nekim iz razloga koji ti često i nije jasan. Podsvijest te nadjača. Po defaultu rođenjem živite pod istim nazivnikom. Ja sam sklon vjerovati da je najbolji početak veze upravo takav. Bez puno truda. Nakon razmjene nekoliko rečenica i par gestikulacija, izraza lica, sve ti je jasno. A opet ljubav nije ideologija. Možeš se zaljubit i zavoljet nekoga samo zato što ste zajedno ostali izolirani - emocionalno, društveno ili na bilo koji drugi ekstreman način.

Znao sam zaglibit u tom svom svijetu gdje bi odlučivao na prvi dojam. A to je već razina manipulacije samim sobom. Danas sam otvoreniji iako i dalje ne vjerujem u trud i vrijeme. Što je glupo. Jer kao što sam već napisao, ne radi se tu o ideologiji. Pravila nema.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 10:39   #18
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
To je prepoznavanje. Na bazi dojma. Nemaš izbor. Jednostavno ste slični. Osjetiš takvu osobu. Ne mora nužno biti u pitanju emocionalno/seksualno/ljubavna privlačnost. Može se raditi i o osobi istog spola, u slučaju kad nisi gej. Povežeš se s nekim iz razloga koji ti često i nije jasan. Podsvijest te nadjača. Po defaultu rođenjem živite pod istim nazivnikom.
Imala sam par i ovakvih, apsolutno aseksualnih susreta koji su na prvu strašno kliknuli. Racionalizacija i vrijeme su samo pokazali da smo strašno slični. Vjerovatno i u još masi stvari koje još nismo osvijestili.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 11:16   #19
Kad sam nažderan ko životinja, da vidiš kako frcaju ljubavi na prvi pogled...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 14:58   #20
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Možeš se zaljubit i zavoljet nekoga samo zato što ste zajedno ostali izolirani - emocionalno, društveno ili na bilo koji drugi ekstreman način.
Zaljubit/zavoljet ili priviknuti se na nju/adaptirati se sa takvom osobom?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger