Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2015., 22:31   #921
Nama su dali ponudu od 2500 kuna za desetak klinaca. Mislim da ima i 5% popusta za keš.

Ali koliko mi se čini imaju sve vrhunsko.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 22:56   #922
Uhhh, jesu vrhunski, ali je i cijena vrhunska. Nažalost otpada.
Dobro bi mi došla za rezervu info o toj drugoj rođendaonici od frendice, ako ne gnjavim previše.
Arnica Montana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 23:16   #923
Gle. Probaj ih nazvat i pitat. Stvarno te to bas nista ne kosta. Pitat cu je. Pa ti javim. Zaoravo idem odmah da ne zaboravim.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 23:33   #924
Budem, thx.

Našla sam naoko vrlo dobru ponudu u igraonici Lumtu u Harambašićevoj, ali skoro nikakva konkretna iskustva s istom. Ako netko nešto zna, pliz neka napiše par riječi.
Arnica Montana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 00:16   #925
moj ove godine 7. rodendan zeli proslaviti na klizalistu ili bazenu. ima li tko iskustva s organiziranim rodendanima takve vrste?
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 12:07   #926
Quote:
Arnica Montana kaže: Pogledaj post
Budem, thx.

Našla sam naoko vrlo dobru ponudu u igraonici Lumtu u Harambašićevoj, ali skoro nikakva konkretna iskustva s istom. Ako netko nešto zna, pliz neka napiše par riječi.
Mi slavili tamo prošle godine sinov 4. ročkas i bili smo zadovoljni, animatori bili odlični, vlasnica s kojom smo dogovarali isto super, flexibilna, udovoljila svim našim zahtjevima
Nije velik prostor i nema previše rekvizita, pa se koncentriraju na animaciju djece kroz zabavu i igre.
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 15:17   #927
Ima li netko iskustva sa rođendanima maskote.hr u njihovim prostorima (tj u prostorima fitnes centra goky). Posebno me zanima postoji li neki prostor gdje mogu biti roditelji s obzirom da se radi o 3. rođendanu pa pretpostavljam da sva djeca te dobi nisu spremna ostati sama na rođendanu (pa da su roditelji ipak u blizini).
buba4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 14:24   #928
Quote:
Aalayah kaže: Pogledaj post
Mi slavili tamo prošle godine sinov 4. ročkas i bili smo zadovoljni, animatori bili odlični, vlasnica s kojom smo dogovarali isto super, flexibilna, udovoljila svim našim zahtjevima
Nije velik prostor i nema previše rekvizita, pa se koncentriraju na animaciju djece kroz zabavu i igre.
Znam, odabrali smo Lumtu, imali ročkas i stvarno mogu potvrditi da su vrlo susretljivi i klinci su bili jako zadovoljni. Tako da ih toplo preporučam.

Možda jedino sitne zamjerke je da je sve malo previše golo, bilo bi zgodno nacrtati tu i tamo na zidu koji lik iz crtića, možda strunjače ili uske tapecirane klupice sa strane ili sl. I to što slavljenički stolac zahtjeva hitnu renovaciju i da su malo ljepša slova za slavljenika, ovako -ime na papiru ispisano nabrzaka markerom je hm-hm -te slike ipak ostaju za uspomenu.
Arnica Montana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 00:08   #929
Molim vas preporuku za neku rođendaonicu-igraonicu na Trešnjevci (ili eventualno Rudeš, Vrbani, Jarun) za proslavu trećeg rođendana s animatorom gdje mogu biti i roditelji.
sade1602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:51   #930
Quote:
sade1602 kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za neku rođendaonicu-igraonicu na Trešnjevci (ili eventualno Rudeš, Vrbani, Jarun) za proslavu trećeg rođendana s animatorom gdje mogu biti i roditelji.
Kod doma sportova, super su im rođendani

https://www.facebook.com/Neonatodoo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 21:57   #931
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
ima tko preporuku za animatore za doma? moj inzistira na kućnom ročkasu pa bi ja neku tetu da ih malo animira. gusarski ročkas petogodišnjaka, istok zg?
Ovo i mene zanima, ima netko preporuku za animatoricu koja zabavlja doma klince ili cuvalicu koja moze hendlati 10tak djece (u zagrebu)?
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 18:53   #932
Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Ovo i mene zanima, ima netko preporuku za animatoricu koja zabavlja doma klince ili cuvalicu koja moze hendlati 10tak djece (u zagrebu)?

https://www.facebook.com/Pikaboo.rockasi/
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 04:56   #933
Thnx! Imas mozda i osobnog iskustva s njima?
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 14:15   #934
Zna li netko ima li u Splitu ili Dubrovniku za iznajmit trampolin na napuhavanje ?
hvala
miss. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 15:49   #935
Zna netko cijenu ?

Razmisljamo o animatorici za rockas na sat ili dva pa me baš zanima cijena.

Hvala unaprijed
__________________
..after all, life goes on...
traxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 21:38   #936
Ljudi gdje se mogu kupiti oni ukrasi za tortu na onim štapićima za ražnjiće?

Ne znam kako bi objasnila drugačije. Štapić utaknut u tortu, a na vrhu neki ukrasić? Gdje se to može kupiti?
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 17:37   #937
vlovrec mislim da sam to vidjela u Mulleru...
peekaaboo3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 18:31   #938
a to gore je plastično ili nešto jestivo?
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 22:27   #939
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Ljudi gdje se mogu kupiti oni ukrasi za tortu na onim štapićima za ražnjiće?

Ne znam kako bi objasnila drugačije. Štapić utaknut u tortu, a na vrhu neki ukrasić? Gdje se to može kupiti?
Imate to u Kauflandu. Baš sam nedavno kupila za nećakov rođendan. Samo što nisu na štapićima za ražnjiće, nego na uskim plastičnim štapićima. Bila su četiri ukrasa u tom pakiranju.
Amber12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 14:25   #940
Pozdrav
Zanima me kome se mogu javiti za maskote? Trebali bi Doru...
Zna li tko...?
Hvala
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.